Konsultacje z rodzicami będą odbywać się w pierwszym tygodniu miesiąca wg następującego harmonogramu:
Nazwisko i imię | dzień | godzina | sala | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Adamska-Królik Urszula | środa | 15:35-16:35 | 1 | |
Bach Anna | poniedziałek | 15:35-16:25 | 201 | |
Biryło Anna | wtorek | 12:30-13:30 | CAW | |
Bogusz Anna | czwartek | 15:45-16:45 | 1 | |
Borowska Alina | czwartek | 15:30-16:30 | 103 | |
Brzyska Anna | środa | 16:30-17:25 | 114 | |
Bujnowska Agnieszka | poniedziałek | 15:35-16:35 | 5 | |
Bułkowska Aneta | poniedziałek | 15:40-16:25 | 108 | |
Demianiuk Konrad | środa | 15:30-16:30 | 3 | |
Drabik Zbigniew | wtorek | 15:40-16:40 | 3 | |
Droździewicz Lidia | poniedziałek | 15:40-16:40 | 204 | |
Drużyńska Jolanta | czwartek | 16:30-17:30 | 03 | |
Duchnowska Katarzyna | czwartek | 16:30-17:30 | 206 | |
Duda Anita | czwartek | 15:40-16:40 | 201 | |
Dzieszko Anna | piątek | 15:40-16:25 | 208 | |
Falkowska Urszula | środa | 16:30-17:30 | 11 | |
Grabowska Barbara | poniedziałek | 15:30-16:30 | 8 | |
Hapunik Dorota | poniedziałek | 16:30-17:30 | 101 | |
Jabłońska Małgorzata | wtorek | 15:30-16:30 | 102 | |
Jaroma Joanna | czwartek | 15:45-16:45 | 06 | |
Jurgielewicz Joanna | czwartek | 15:30-16:30 | pokój wf | |
Kamińska Irena | poniedziałek | 15:40-16:25 | 109 | |
Kardel Krzysztof | poniedziałek | 17:15-18:15 | pokój wf | |
Karwowska Renata | czwartek | 15:40-16:40 | 107 | |
Khunkerova Bella | piątek | 12:30-13:30 | CAW | |
Kieda Joanna | czwartek | 15:30-16:30 | CAW | |
Kikolska-Wróbel Eliza | czwartek | 16:30-17:30 | 11 | |
Kiryluk Jan | piątek | 17:15-18:15 | 214 | |
Kołodziej Waldemar | środa | 16:00-17:00 | 211 | |
Komosa Łukasz | wtorek | 15:40-16:30 | CAW | |
Koniecko Agnieszka | poniedziałek | 16:25-17:20 | CAW | |
Kozłowski Andrzej | środa | 15:40-16:40 | 211 | |
Kraszewska Milena | poniedziałek | 15:40-16:40 | 3 | |
Krawiel Mariola | poniedziałek | 14:50-15:30 | pokój wf | |
Kruglicz Katarzyna | wtorek | 16:20-17:20 | 3 | |
Krzemińska Beata | środa | 16:25-17:15 | 4 | |
Kuźmicka Małgorzata | środa | 15:35-16:35 | 1 | |
Leonowicz Ewa | piątek | 15:35-16:35 | 210a | |
Łaszkiewicz Jolanta | piątek | 16:30-17:30 | 106 | |
Ławreszuk Elżbieta | czwartek | 17:20-18:20 | 06 | |
Machaev Osman | czwartek | 15:30-16:30 | 204 | |
Maciuszewicz Bożena | poniedziałek | 15:35-16:35 | 3 | |
Madura-Gryko Katarzyna | wtorek | 15:30-16:30 | 104 | |
Majewska Anna | piątek | 16:30-17:30 | 11 | |
Manaches Monika | poniedziałek | 15:35-16:35 | 214 | |
Michniewicz Karolina | piątek | 15:40-16:40 | 206 | |
Milewska Justyna | czwartek | 16:15-17:15 | 302 | |
Myszkowska Agnieszka | środa | 16:30-17:30 | 104 | |
Nierodzik Aleksandra | czwartek | 15:35-16:35 | 3 | |
Niewiarowska Nela | piątek | 15:30-16:30 | pokój wf | |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata | czwartek | 15:45-16:30 | 205 | |
Nojszewska Małgorzata | poniedziałek | 15:30-16:30 | 3 | |
Nowik Elżbieta | czwartek | 15:35-16:35 | 101 | |
Ogrodnik Lucyna | środa | 15:35-16:35 | 11 | |
Oksieńciuk Aneta | wtorek | 16:25-17:25 | 213 | |
Orzechowska Marta | piątek | 16:35-17:25 | 110 | |
Panasko Barbara | środa | 16:30-17:30 | 104 | II tydzień miesiąca |
Pawłowska Marta | poniedziałek | 15:45-16:45 | 203 | |
Perkowska Joanna | piątek | 16:25-17:25 | 210a | |
Podleśny Piotr | poniedziałek | 17:15-18:15 | pokój wf | |
Popławska-Włodkowska Magdalena | poniedziałek | 15:40-16:40 | 3 | |
Przystupa Emilia | wtorek | 16:30-17:30 | 11 | |
Puciłowski Marcin | poniedziałek | 16:15-17:15 | pokój wf | |
Rajchemba Małgorzata | środa | 16:25-17:15 | pokój wf | |
Rogowski Wojciech | środa | 15:40-16:40 | 3 | |
Romaniuk Paulina | czwartek | 16:30-17:30 | 07a | |
Rutkowska Joanna | piątek | 16:30-17:30 | 202 | |
Rzepniewska Barbara | czwartek | 16:25-17:25 | 4 | |
Sak Ewa | poniedziałek | 16:25-17:25 | 3 | |
Sakowicz Ewa | piątek | 16:25-17:25 | 111 | |
Sawicka Katarzyna | czwartek | 16:25-17:25 | 210 | |
Sierkowska Urszula | czwartek | 15:35-16:35 | 07 | |
Sinielnikow Andriej | środa | 16:30-17:30 | pokój wf | |
Skorulska Jolanta | wtorek | 16:00-17:00 | 302 | |
Skup Izabela | poniedziałek | 15:30-16:15 | 3 | |
Słoma Marta | piątek | 16:30-17:30 | 5 | II tydzień miesiąca |
Smolej Katarzyna | czwartek | 15:30-16:30 | 3 | |
Stankiewicz Ewa | poniedziałek | 16:25-17:25 | 3 | |
Suprunowicz Dorota | poniedziałek | 17:20-18:20 | 3 | |
Szewko Dorota | piątek | 14:30-15:30 | 3 | |
Tomczyk Anna | piątek | 16:30-17:30 | 5 | II tydzień miesiąca |
Wasilewska Monika | wtorek | 15:30-16:30 | 108 | |
Waszkiewicz Ewa | poniedziałek | 15:35-16:35 | 110 | |
Wensław Katarzyna | wtorek | 14:50-15:35 | pokój wf | |
Wierzbicka Jolanta | wtorek | 16:25-17:25 | 3 | |
Wierzbicki Mirosław | środa | 15:45-16:30 | pokój wf | |
Winkiewicz Wiesława | czwartek | 15:30-16:30 | 3 | |
Winsko Marzenna | poniedziałek | 15:35-16:35 | 5 | |
Wojciuk Ewa | wtorek | 16:25-17:25 | 1 | |
Wróbel Edyta | wtorek | 15:40-16:40 | 109 | |
Wróblewska Agnieszka | wtorek | 15:30-16:30 | ||
Zahorska-Wicher Izabela | poniedziałek | 16:30-17:30 | 11 | |
Zdrojkowska Agnieszka | wtorek | 14:50-14:35 | 3 | |
Zientara Wiesława | piątek | 15:40-16:40 | 8 |