1 | 4 | 5 | 8 | 101 | 104 | 01 | 03 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 114 | 201 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 211 | 109z | 202 | 210 | 210a | 213 | 214 | 06 | 07a | 07b | 014a | 111z | 211z | 313 | sg1 | sg2 | sg3 | sg4 | sg5 | sg6 | hol1 | hol2 | hol3 | 014 |
Powrót na górę
Plan 1
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Mieniuk Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 2ai |
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
|
8.55 – 9.40 | Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai |
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
9.50 – 10.35 | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2b |
Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
10.45 – 11.30 | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai |
Brzyska Anna Religia 2b kat |
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
11.50 – 12.35 | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2b |
12.55 – 13.40 | Suprunowicz Dorota Religia 3c kat |
Brzyska Anna Religia 2c kat |
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
13.55 – 14.40 | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
Manaches Monika Religia 2ai kat |
|
14.50 – 15.35 | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
||
15.40 – 16.25 | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
||||
16.30 – 17.15 |
Plan 4
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d |
Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
|
8.55 – 9.40 | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d |
Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d |
Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
9.50 – 10.35 | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d |
Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d |
Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d |
Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1d |
10.45 – 11.30 | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 4ai |
Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d |
Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
11.50 – 12.35 | Wróblewska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3d |
Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1d |
Suprunowicz Dorota Religia 1d kat |
Zdrojkowska Agnieszka Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 2b |
Manaches Monika Religia 3d kat |
12.55 – 13.40 | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d |
Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d |
Suprunowicz Dorota Religia 1d kat |
Suprunowicz Dorota Religia 1b kat |
13.55 – 14.40 | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d |
Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
Wróblewska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3d |
|
14.50 – 15.35 | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d |
Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d |
|
15.40 – 16.25 | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d |
||||
16.30 – 17.15 |
Plan 5
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai |
Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ei |
Brzyska Anna Religia 3ai kat |
|
8.55 – 9.40 | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai |
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
|
9.50 – 10.35 | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai |
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
10.45 – 11.30 | Wróblewska Agnieszka / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ai |
Wróblewska Agnieszka / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ai |
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai |
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
11.50 – 12.35 | Jurczykowska Urszula Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 3ai |
Brzyska Anna Religia 3ai kat |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai |
Brzyska Anna Religia 3ei kat |
12.55 – 13.40 | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai |
Winsko Marzenna Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 3ei |
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
13.55 – 14.40 | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ei |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai |
|
14.50 – 15.35 | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
Mieniuk Anna Koło „żywego słowa” 3ai |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai |
|
15.40 – 16.25 | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai |
|||
16.30 – 17.15 |
Plan 8
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c |
Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c |
Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
|
8.55 – 9.40 | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c |
Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c |
Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1b |
9.50 – 10.35 | Wróblewska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3c |
Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
Wróblewska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3c |
Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c |
|
10.45 – 11.30 | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c |
Suprunowicz Dorota Religia 1b kat |
Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c |
Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c |
Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
11.50 – 12.35 | Zdrojkowska Agnieszka Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 2c |
Sawicka Katarzyna Język angielski 5c an |
Wierzbicka Jolanta Język polski 4c |
Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
12.55 – 13.40 | Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1b |
Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c |
Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
Smolej Katarzyna Zajęcia z wychowawcą 4bs |
Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c |
13.55 – 14.40 | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c |
Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c |
|
14.50 – 15.35 | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c |
Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c |
|
15.40 – 16.25 | Zdrojkowska Agnieszka Koło „żywego słowa” 3c |
Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
|||
16.30 – 17.15 |
Plan 101
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
||
8.55 – 9.40 | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
9.50 – 10.35 | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2c |
Demianiuk Konrad / Kraszewska Milena Technika 4ai |
Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
10.45 – 11.30 | Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2c |
Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
Manaches Monika Religia 2ai kat |
Wróblewska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3b |
Wróblewska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3b |
11.50 – 12.35 | Suprunowicz Dorota Religia 3b kat |
Suprunowicz Dorota Religia 3b kat |
Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
Suprunowicz Dorota Religia 3c kat |
12.55 – 13.40 | Nierodzik Aleksandra / Kraszewska Milena Język angielski 4ai |
Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
13.55 – 14.40 | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
Brzyska Anna Religia 2c kat |
14.50 – 15.35 | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
||
15.40 – 16.25 | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
Mieniuk Anna Koło „żywego słowa” 3b |
Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
|
16.30 – 17.15 |
Plan 104
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
Manaches Monika Religia 1c kat |
Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
8.55 – 9.40 | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
9.50 – 10.35 | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
Wróblewska Agnieszka / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1ai |
Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
Wróblewska Agnieszka / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1ai |
Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
10.45 – 11.30 | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
Smolej Katarzyna Język polski 4bs |
Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1c |
Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
11.50 – 12.35 | Wierzbicka Jolanta Język polski 4c |
Winkiewicz Wiesława Matematyka 4bs |
Brzyska Anna Religia 1ai kat |
Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
12.55 – 13.40 | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
Manaches Monika Religia 1c kat |
Brzyska Anna Religia 1ai kat |
13.55 – 14.40 | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1c |
Machaev Osman Religia 2ai,2b,2c, muz,muz,muz, |
14.50 – 15.35 | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
|
15.40 – 16.25 | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
||||
16.30 – 17.15 |
Plan 01
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Jurczykowska Urszula Plastyka 6e |
Jurczykowska Urszula Plastyka 6bs |
Demianiuk Konrad / Bogusz Anna Technika 5fi |
Demianiuk Konrad / Kieda Joanna Technika 6ai |
|
8.55 – 9.40 | Jurczykowska Urszula Plastyka 6c |
Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 5e |
Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 4c |
Winkiewicz Wiesława Matematyka 4bs |
|
9.50 – 10.35 | Demianiuk Konrad Technika 6e |
Jurczykowska Urszula / Stankiewicz Ewa Plastyka 6fi |
Dzieszko Anna / Szewko Dorota Język polski 7ai |
Popławska-Włodkowska Magdalena / Szewko Dorota Plastyka 7ai |
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna Plastyka 5fi |
10.45 – 11.30 | Demianiuk Konrad Technika 5e |
Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6bs |
Rutkowska Joanna Zajęcia z wychowawcą 7bs |
Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 7d |
Wierzbicka Jolanta Język polski 4c |
11.50 – 12.35 | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 4ai |
Michniewicz Karolina Język polski 5d |
Demianiuk Konrad Technika 5d |
Kozłowski Andrzej Matematyka 7d |
Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 5c |
12.55 – 13.40 | Demianiuk Konrad Technika 6c |
Popławska-Włodkowska Magdalena / Kraszewska Milena Plastyka 4ai |
Jurczykowska Urszula Plastyka 6d |
Michniewicz Karolina Język polski 5c |
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej Matematyka 7ai |
13.55 – 14.40 | Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 5d |
Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 5bs |
Jurczykowska Urszula / Kieda Joanna Plastyka 6ai |
Demianiuk Konrad Technika 6d |
Perkowska Joanna Zajęcia z wychowawcą 6e |
14.50 – 15.35 | Demianiuk Konrad Technika 5bs |
||||
15.40 – 16.25 | Demianiuk Konrad / Ławreszuk Elżbieta Technika 5ai |
||||
16.30 – 17.15 | Borowska Alina Język polski 4bs,4c,5ai,6bs,6e,7c,8c, I |
Plan 03
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Drużyńska Jolanta Muzyka 4bs |
||||
8.55 – 9.40 | Winkiewicz Wiesława Matematyka 7e |
Leonowicz Ewa Język angielski 4bs |
Drużyńska Jolanta Muzyka 5bs |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 7bs |
|
9.50 – 10.35 | Winkiewicz Wiesława Matematyka 4bs |
Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta Plastyka 5ai |
Drużyńska Jolanta Muzyka 4c |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata Język polski 7d |
|
10.45 – 11.30 | Drużyńska Jolanta Muzyka 6d |
Drużyńska Jolanta / Stankiewicz Ewa Muzyka 6fi |
Drużyńska Jolanta / Bogusz Anna Muzyka 5fi |
Sierkowska Urszula Język polski 6bs |
Drużyńska Jolanta / Ławreszuk Elżbieta Muzyka 5ai |
11.50 – 12.35 | Drużyńska Jolanta Muzyka 6e |
Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6d |
Drużyńska Jolanta Muzyka 7d |
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika Matematyka 8ai |
Drużyńska Jolanta Muzyka 6c |
12.55 – 13.40 | Drużyńska Jolanta / Kieda Joanna Muzyka 6ai |
Drużyńska Jolanta Muzyka 5c |
Drużyńska Jolanta Muzyka 6bs |
Drużyńska Jolanta Muzyka 5d |
Sawicka Katarzyna Język angielski 8e |
13.55 – 14.40 | Drużyńska Jolanta Muzyka 7ai |
Drużyńska Jolanta Muzyka 7c |
Demianiuk Konrad / Stankiewicz Ewa Technika 6fi |
Drużyńska Jolanta Muzyka 7bs |
Drużyńska Jolanta Muzyka 4ai |
14.50 – 15.35 | Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 7c |
||||
15.40 – 16.25 | Drużyńska Jolanta Muzyka 5e |
Drużyńska Jolanta Muzyka 7e |
|||
16.30 – 17.15 |
Plan 105
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Komosa Łukasz Historia 8bs |
Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 4bs |
Sawicka Katarzyna Język angielski 5d |
||
8.55 – 9.40 | Komosa Łukasz Historia 6c |
Komosa Łukasz Historia 6bs |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena Język polski 4ai |
Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8c |
|
9.50 – 10.35 | Komosa Łukasz Historia 8e |
Komosa Łukasz Historia 6e |
Komosa Łukasz Historia 6d |
Sak Ewa / Stankiewicz Ewa Język polski 6fi |
|
10.45 – 11.30 | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6ai |
Komosa Łukasz / Kieda Joanna Historia 6ai |
Komosa Łukasz Historia 5bs |
Komosa Łukasz Historia 6c |
Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8d |
11.50 – 12.35 | Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8d |
Drabik Zbigniew / Popławska-Włodkowska Magdalena Wiedza o społeczeństwie 8ai |
Komosa Łukasz / Kieda Joanna Historia 6ai |
Komosa Łukasz Historia 4bs |
Drabik Zbigniew Historia 7c |
12.55 – 13.40 | Orzechowska Marta Fizyka 7c |
Drabik Zbigniew Historia 7e |
Drabik Zbigniew Historia 7d |
Demianiuk Konrad Technika 6bs |
Drabik Zbigniew Historia 7d |
13.55 – 14.40 | Drabik Zbigniew Historia 8ai |
Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8bs |
Suprunowicz Dorota Religia 8e kat |
Komosa Łukasz Historia 8e |
Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8e |
14.50 – 15.35 | Drabik Zbigniew / Popławska-Włodkowska Magdalena Wiedza o społeczeństwie 8ai |
Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8e |
Komosa Łukasz / Stankiewicz Ewa Historia 6fi |
Komosa Łukasz Zajęcia z wychowawcą 6d |
|
15.40 – 16.25 | Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8bs |
||||
16.30 – 17.15 |
Plan 106
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Sierkowska Urszula / Kieda Joanna Język polski 6ai I Mnich Justyna / Kieda Joanna Język polski 6ai orz |
Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5bs |
Mnich Justyna Wychowanie do życia w rodzinie 5bs orz |
||
8.55 – 9.40 | Sierkowska Urszula Język polski 6e |
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna Język polski 6ai I Mnich Justyna / Kieda Joanna Język polski 6ai orz |
Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5ai |
||
9.50 – 10.35 | Sierkowska Urszula Język polski 6c |
Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c I Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c orz |
Łaszkiewicz Jolanta Język polski 5e |
Mnich Justyna Wychowanie do życia w rodzinie 4bs orz |
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna Język polski 6ai I Mnich Justyna / Kieda Joanna Język polski 6ai orz |
10.45 – 11.30 | Winkiewicz Wiesława Matematyka 7bs |
Łaszkiewicz Jolanta Język polski 5e |
Sierkowska Urszula Język polski 6bs |
Michniewicz Karolina Język polski 6d I Mnich Justyna Język polski 6d orz |
Sierkowska Urszula Język polski 6c |
11.50 – 12.35 | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5d |
Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5bs |
Sierkowska Urszula Język polski 6c |
Nojszewska Małgorzata Język polski 7e |
Sierkowska Urszula Język polski 6e |
12.55 – 13.40 | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5c |
Sierkowska Urszula Zajęcia z wychowawcą 6bs |
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna Język polski 5fi |
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna Język polski 6ai I Mnich Justyna / Kieda Joanna Język polski 6ai orz |
Michniewicz Karolina Język polski 6d I Mnich Justyna Język polski 6d orz |
13.55 – 14.40 | Sierkowska Urszula Język polski 6bs |
Sierkowska Urszula Język polski 6e |
Michniewicz Karolina Język polski 6d I Mnich Justyna Język polski 6d orz |
Sierkowska Urszula Język polski 6e |
Mnich Justyna Wychowanie do życia w rodzinie 6fi orz |
14.50 – 15.35 | Sierkowska Urszula / Kieda Joanna Język polski 6ai I Mnich Justyna / Kieda Joanna Język polski 6ai orz |
Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c I Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c orz |
Sierkowska Urszula Język polski 6c |
Łaszkiewicz Jolanta Zajęcia z wychowawcą 5e |
|
15.40 – 16.25 | Mnich Justyna Wychowanie do życia w rodzinie 4ai orz |
Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5fi |
|||
16.30 – 17.15 | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5e |
Plan 107
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Karwowska Renata Matematyka 5c |
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8ai |
|||
8.55 – 9.40 | Karwowska Renata Matematyka 4c |
Winkiewicz Wiesława Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8bs |
Karwowska Renata Matematyka 5c |
||
9.50 – 10.35 | Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta Matematyka 5ai |
Winkiewicz Wiesława Matematyka 7bs |
Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta Matematyka 5ai |
Karwowska Renata Matematyka 4c |
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena Matematyka 4ai |
10.45 – 11.30 | Karwowska Renata Matematyka 6e |
Duda Anita Zajęcia z wychowawcą 8bs |
Karwowska Renata / Kieda Joanna Matematyka 6ai |
Karwowska Renata / Kieda Joanna Matematyka 6ai |
Karwowska Renata / Kieda Joanna Matematyka 6ai |
11.50 – 12.35 | Karwowska Renata / Kieda Joanna Matematyka 6ai |
Karwowska Renata Matematyka 6e |
Dzieszko Anna / Bogusz Anna Historia 5fi |
Karwowska Renata Matematyka 6e |
Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6bs |
12.55 – 13.40 | Droździewicz Lidia / Długołęcka-Drabik Magdalena Matematyka 8c |
Komosa Łukasz / Stankiewicz Ewa Historia 6fi |
Karwowska Renata Matematyka 6e |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 7bs |
Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta Matematyka 5ai |
13.55 – 14.40 | Wróbel Edyta Biologia 5bs |
Karwowska Renata Matematyka 4c |
Karwowska Renata Matematyka 5c |
Karwowska Renata Matematyka 4c |
|
14.50 – 15.35 | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 7c I Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 5d orz |
Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta Matematyka 5ai |
Karwowska Renata Matematyka 5c |
||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan 108
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Skup Izabela Zajęcia z wychowawcą 6c |
Bułkowska Aneta Geografia 5e |
|||
8.55 – 9.40 | Bułkowska Aneta Geografia 7c |
Nojszewska Małgorzata Język polski 7e |
Wasilewska Monika Geografia 8bs |
||
9.50 – 10.35 | Smolej Katarzyna / Bogusz Anna Język polski 5fi |
Sierkowska Urszula Język polski 6bs |
Bułkowska Aneta Geografia 5d |
Wasilewska Monika Geografia 8e |
|
10.45 – 11.30 | Wasilewska Monika Geografia 8c |
Michniewicz Karolina Język polski 5bs |
Bułkowska Aneta Geografia 7e |
Wasilewska Monika Geografia 8d |
Łaszkiewicz Jolanta Język polski 5e |
11.50 – 12.35 | Orzechowska Marta / Długołęcka-Drabik Magdalena Fizyka 8c |
Bułkowska Aneta Geografia 7d |
Bułkowska Aneta Geografia 7bs |
Suprunowicz Dorota Religia 5d kat |
Kamińska Irena / Stankiewicz Ewa Biologia 6fi |
12.55 – 13.40 | Bułkowska Aneta Geografia 5bs |
Bułkowska Aneta Edukacja dla bezpieczeństwa 8bs |
Sawicka Katarzyna Język angielski 8e |
Orzechowska Marta Fizyka 7c |
Bułkowska Aneta Geografia 7bs |
13.55 – 14.40 | Bułkowska Aneta Edukacja dla bezpieczeństwa 8c |
Bułkowska Aneta Edukacja dla bezpieczeństwa 8e |
Rogowski Wojciech Religia 8bs kat |
Bułkowska Aneta / Popławska-Włodkowska Magdalena Edukacja dla bezpieczeństwa 8ai |
Bułkowska Aneta Geografia 7e |
14.50 – 15.35 | Bułkowska Aneta Geografia 7d |
Bułkowska Aneta Geografia 7c |
Bułkowska Aneta Geografia 6bs |
Bogusz Anna Zajęcia z wychowawcą 5fi |
|
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 | Bułkowska Aneta Edukacja dla bezpieczeństwa 8d |
Plan 109
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 8e I Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 5e orz |
Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 8c I Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 6c orz |
Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 7ai I |
Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 8d I Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 6bs orz |
|
8.55 – 9.40 | Ławreszuk Elżbieta Zajęcia z wychowawcą 5ai |
Brzyska Anna Religia 5c kat |
Waszkiewicz Ewa Chemia 7e |
Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 7e I |
Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 8bs I |
9.50 – 10.35 | Wróbel Edyta Biologia 5d |
Kamińska Irena / Szewko Dorota Geografia 7ai |
Wróbel Edyta Biologia 8e |
Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 5c orz |
|
10.45 – 11.30 | Wróbel Edyta / Długołęcka-Drabik Magdalena Biologia 7c |
Sierkowska Urszula Język polski 6c |
Wróbel Edyta Biologia 7c |
Nierodzik Aleksandra / Kraszewska Milena Język angielski 4ai |
Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika Chemia 8ai |
11.50 – 12.35 | Kamińska Irena / Szewko Dorota Biologia 7ai |
Kamińska Irena Geografia 6c |
Wróbel Edyta Biologia 5c |
Kamińska Irena / Szewko Dorota Biologia 7ai |
Wróbel Edyta Zajęcia z wychowawcą 8e |
12.55 – 13.40 | Kamińska Irena Geografia 6e |
Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta Geografia 5ai |
Kamińska Irena / Kieda Joanna Geografia 6ai |
Kamińska Irena Geografia 6d |
Waszkiewicz Ewa Chemia 8bs |
13.55 – 14.40 | Kamińska Irena Biologia 7e |
Wróbel Edyta Biologia 7d |
Kamińska Irena / Szewko Dorota Geografia 7ai |
Kamińska Irena / Bogusz Anna Geografia 5fi |
Komosa Łukasz Historia 6d |
14.50 – 15.35 | Kamińska Irena / Stankiewicz Ewa Geografia 6fi |
Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 8ai I Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 6d orz |
Kamińska Irena Biologia 7e |
Waszkiewicz Ewa Chemia 8d |
|
15.40 – 16.25 | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 4c orz |
Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 6e orz |
Waszkiewicz Ewa Chemia 7c |
||
16.30 – 17.15 | Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta Biologia 5ai |
Kikolska-Wróbel Eliza Etyka 6d,7bs,7c,7d,7e, ety,ety,ety,ety,ety, |
Plan 110
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Orzechowska Marta Fizyka 8bs |
||||
8.55 – 9.40 | Mieniuk Anna Koło „żywego słowa” 3d |
Suprunowicz Dorota Religia 5e kat |
Orzechowska Marta Fizyka 8e |
||
9.50 – 10.35 | Orzechowska Marta Fizyka 7bs |
Orzechowska Marta Fizyka 7e |
Kamińska Irena / Bogusz Anna Biologia 5fi |
Orzechowska Marta Fizyka 8bs |
|
10.45 – 11.30 | Bułkowska Aneta Geografia 5c |
Nojszewska Małgorzata Język polski 7bs |
Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika Chemia 8ai |
Winkiewicz Wiesława Matematyka 7bs |
Orzechowska Marta Fizyka 7d |
11.50 – 12.35 | Waszkiewicz Ewa Chemia 8e |
Waszkiewicz Ewa Chemia 8d |
Orzechowska Marta / Wasilewska Monika Fizyka 8ai |
Waszkiewicz Ewa Chemia 7bs |
Winkiewicz Wiesława Matematyka 7bs |
12.55 – 13.40 | Waszkiewicz Ewa / Szewko Dorota Chemia 7ai |
Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8e |
Waszkiewicz Ewa Chemia 7c |
Waszkiewicz Ewa Chemia 7d |
Orzechowska Marta / Długołęcka-Drabik Magdalena Fizyka 8c |
13.55 – 14.40 | Waszkiewicz Ewa Chemia 7bs |
Waszkiewicz Ewa Chemia 7e |
Waszkiewicz Ewa Chemia 7d |
Waszkiewicz Ewa Chemia 8c |
Orzechowska Marta Fizyka 8d |
14.50 – 15.35 | Waszkiewicz Ewa Chemia 8bs |
Waszkiewicz Ewa Chemia 8c |
Manaches Monika Religia 8c kat |
Orzechowska Marta Fizyka 7e |
|
15.40 – 16.25 | Orzechowska Marta / Szewko Dorota Fizyka 7ai |
||||
16.30 – 17.15 |
Plan 111
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika Matematyka 8ai |
Sakowicz Ewa / Kraszewska Milena Przyroda 4ai |
|||
8.55 – 9.40 | Sakowicz Ewa / Wasilewska Monika Biologia 8ai |
Sakowicz Ewa Biologia 7bs |
|||
9.50 – 10.35 | Sakowicz Ewa Biologia 8d |
Kołodziej Waldemar Matematyka 5e |
Nierodzik Aleksandra Język angielski 7bs an |
||
10.45 – 11.30 | Sakowicz Ewa Przyroda 4bs |
Sakowicz Ewa Biologia 6d |
Sakowicz Ewa Biologia 6c |
Sakowicz Ewa Biologia 6e |
Dzieszko Anna Historia 8c |
11.50 – 12.35 | Sakowicz Ewa Biologia 6bs |
Sakowicz Ewa Przyroda 4c |
Sakowicz Ewa Biologia 8c |
Manaches Monika Religia 5fi kat |
Sakowicz Ewa Przyroda 4c |
12.55 – 13.40 | Wróbel Edyta Biologia 7d |
Emiljańczyk Jolanta Język angielski 5e |
Orzechowska Marta / Szewko Dorota Fizyka 7ai |
Sakowicz Ewa / Kraszewska Milena Przyroda 4ai |
Winkiewicz Wiesława Matematyka 7e |
13.55 – 14.40 | Sakowicz Ewa / Kieda Joanna Biologia 6ai |
Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5e |
Orzechowska Marta Fizyka 7bs |
Sakowicz Ewa Zajęcia z wychowawcą 8d |
Sakowicz Ewa Biologia 8bs |
14.50 – 15.35 | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 4bs |
Rutkowska Joanna Język angielski 8bs |
|||
15.40 – 16.25 | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 7bs I |
Sakowicz Ewa Biologia 7bs |
|||
16.30 – 17.15 |
Plan 114
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Brzyska Anna Religia 5ai kat |
Rogowski Wojciech Religia 7bs kat |
Waszkiewicz Ewa Chemia 8e |
Suprunowicz Dorota Religia 8e kat |
|
8.55 – 9.40 | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 7d I Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 5fi orz |
Rogowski Wojciech Religia 7bs kat |
Maciuszewicz Bożena Język angielski 4c an |
Suprunowicz Dorota Religia 4ai kat |
Suprunowicz Dorota Religia 4ai kat |
9.50 – 10.35 | Brzyska Anna Religia 6ai kat |
Rogowski Wojciech Religia 8d kat |
Wasilewska Monika / Popławska-Włodkowska Magdalena Geografia 8ai |
Brzyska Anna Religia 6bs kat |
Suprunowicz Dorota Religia 4c kat |
10.45 – 11.30 | Brzyska Anna Religia 3ei kat |
Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 7e |
Nierodzik Aleksandra / Kraszewska Milena Język angielski 4ai |
Brzyska Anna Religia 2b kat |
Winkiewicz Wiesława Matematyka 8bs |
11.50 – 12.35 | Wróbel Edyta Biologia 5e |
Orzechowska Marta Fizyka 8e |
Waszkiewicz Ewa / Szewko Dorota Chemia 7ai |
Brzyska Anna Religia 5bs kat |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata Zajęcia z wychowawcą 4ai |
12.55 – 13.40 | Leonowicz Ewa Język angielski 4bs |
Orzechowska Marta / Wasilewska Monika Fizyka 8ai |
Suprunowicz Dorota Religia 4bs kat |
Drabik Zbigniew / Wasilewska Monika Historia 8ai |
Sakowicz Ewa Przyroda 4bs |
13.55 – 14.40 | Suprunowicz Dorota Religia 4c kat |
Mnich Justyna Wychowanie do życia w rodzinie 5ai orz |
Brzyska Anna Religia 5c kat |
Leonowicz Ewa Język angielski 4bs |
Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna Język angielski 5fi an |
14.50 – 15.35 | Suprunowicz Dorota Religia 5e kat |
Rogowski Wojciech Religia 7e kat |
Brzyska Anna Religia 6ai kat |
Rogowski Wojciech Religia 8bs kat |
Brzyska Anna Religia 6bs kat |
15.40 – 16.25 | Suprunowicz Dorota Religia 4bs kat |
Rogowski Wojciech Religia 7d kat |
Rogowski Wojciech Religia 7ai kat |
Rogowski Wojciech Religia 8d kat |
|
16.30 – 17.15 | Suprunowicz Dorota Religia 6fi kat |
Rogowski Wojciech Religia 7d kat |
Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 6ai orz |
Rogowski Wojciech Religia 7ai kat |
Plan 201
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Duda Anita Informatyka 4ai |
Bach Anna Informatyka 7ai 1 |
Bach Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 1ai |
||
8.55 – 9.40 | Duda Anita Informatyka 5e |
Duda Anita Informatyka 8c 1 |
Duda Anita Informatyka 7d 1 |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Informatyka 3ai |
Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Informatyka 1ai |
9.50 – 10.35 | Duda Anita Informatyka 4c 2 |
Duda Anita Informatyka 6d 1 |
Duda Anita Informatyka 6bs 1 |
Grabowska Barbara Informatyka 1b |
Duda Anita Informatyka 4bs |
10.45 – 11.30 | Duda Anita Informatyka 8e |
Bach Anna Informatyka 5c 1 |
Emiljańczyk Jolanta Język angielski 5e |
Bach Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 5d |
Duda Anita / Stankiewicz Ewa Informatyka 6fi 1 |
11.50 – 12.35 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7d rn |
Bach Anna / Ławreszuk Elżbieta Informatyka 5ai 1 |
Leonowicz Ewa Język angielski 6d aw |
Duda Anita Informatyka 8bs |
Madura-Gryko Katarzyna Informatyka 1c |
12.55 – 13.40 | Wojciuk Ewa Informatyka 2b |
Duda Anita Informatyka 6e 1 |
Duda Anita Informatyka 6c 1 |
Duda Anita Informatyka 5d |
|
13.55 – 14.40 | Bach Anna / Bogusz Anna Informatyka 5fi 1 |
Duda Anita Informatyka 8d 1 |
Bach Anna Informatyka 7e 1 |
Bach Anna Informatyka 5bs 1 |
|
14.50 – 15.35 | Bach Anna Informatyka 7bs 1 |
Hapunik Dorota Informatyka 3b |
Duda Anita Informatyka 6ai 1 |
Duda Anita Informatyka 7c 1 |
|
15.40 – 16.25 | Duda Anita Informatyka 8ai 1 |
||||
16.30 – 17.15 |
Plan 203
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Pawłowska Marta Informatyka 7ai 2 |
||||
8.55 – 9.40 | Pawłowska Marta Informatyka 8c 2 |
Bach Anna Informatyka 7d 2 |
Zientara Wiesława Informatyka 3c |
Bach Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 5ai |
|
9.50 – 10.35 | Bach Anna Informatyka 4c 1 |
Pawłowska Marta Informatyka 6d 2 |
Pawłowska Marta Informatyka 6bs 2 |
Suprunowicz Dorota Religia 6fi kat |
Bach Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 5e |
10.45 – 11.30 | Rzepniewska Barbara Informatyka 1d |
Pawłowska Marta Informatyka 5c 2 |
Winkiewicz Wiesława Matematyka 8bs |
Nowik Elżbieta Informatyka 2c |
Bach Anna Informatyka 6fi 2 |
11.50 – 12.35 | Bach Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 1c |
Pawłowska Marta Informatyka 5ai 2 |
Kamińska Irena Zajęcia z wychowawcą 6fi |
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Informatyka 3ei |
Sawicka Katarzyna Język angielski 5d |
12.55 – 13.40 | Mieniuk Anna Zaj. artystyczne 0a 12.30 – 13.30 |
Pawłowska Marta Informatyka 6e 2 |
Bach Anna Informatyka 6c 2 |
Komosa Łukasz Historia 6e |
|
13.55 – 14.40 | Pawłowska Marta Informatyka 5fi 2 |
Pawłowska Marta Informatyka 8d 2 |
Pawłowska Marta Informatyka 7e 2 |
Pawłowska Marta Informatyka 5bs 2 |
|
14.50 – 15.35 | Pawłowska Marta Informatyka 7bs 2 |
Pawłowska Marta Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 5c |
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Informatyka 2ai |
Bach Anna / Kieda Joanna Informatyka 6ai 2 |
Pawłowska Marta Informatyka 7c 2 |
15.40 – 16.25 | Krzemińska Beata Informatyka 3d |
Pawłowska Marta Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 5bs |
Pawłowska Marta Informatyka 8ai 2 |
||
16.30 – 17.15 | Pawłowska Marta Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 5fi |
Plan 204
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Sokół Marlena Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8d |
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej Matematyka 7ai |
Sokół Marlena Matematyka 8d |
Droździewicz Lidia Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8c |
|
8.55 – 9.40 | Droździewicz Lidia Matematyka 5d |
Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa Matematyka 6fi |
Droździewicz Lidia Matematyka 8c |
Droździewicz Lidia Matematyka dodatkowa 5bs |
Sokół Marlena Matematyka 6bs |
9.50 – 10.35 | Mieniuk Anna Koło „żywego słowa” 3ei |
Droździewicz Lidia Matematyka 5d |
Droździewicz Lidia Matematyka 5bs |
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena Matematyka 4ai |
Sokół Marlena Matematyka 8d |
10.45 – 11.30 | Droździewicz Lidia Matematyka 5bs |
Sokół Marlena Matematyka 8d |
Droździewicz Lidia Matematyka 5d |
Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa Matematyka 6fi |
Droździewicz Lidia Matematyka 5bs |
11.50 – 12.35 | Droździewicz Lidia Zajęcia z wychowawcą 8ai |
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena Matematyka 4ai |
Sokół Marlena Matematyka 6bs |
Sokół Marlena Matematyka 6bs |
Kołodziej Waldemar Matematyka 6d |
12.55 – 13.40 | Sokół Marlena Matematyka 6bs |
Droździewicz Lidia Matematyka 5bs |
Nojszewska Małgorzata Język polski 7bs |
Sokół Marlena Matematyka 8d |
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika Matematyka 8ai |
13.55 – 14.40 | Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena Matematyka 4ai |
Droździewicz Lidia / Długołęcka-Drabik Magdalena Matematyka 8c |
Manaches Monika Religia 8ai kat |
Winkiewicz Wiesława Matematyka 8bs |
Droździewicz Lidia Matematyka 5d |
14.50 – 15.35 | Sawicka Katarzyna Zajęcia z wychowawcą 5d |
Kozłowski Andrzej Zajęcia z wychowawcą 7d |
|||
15.40 – 16.25 | Kikolska-Wróbel Eliza Etyka 6d,7bs,7c,7d,7e, ety,ety,ety,ety,ety, |
||||
16.30 – 17.15 | Machaev Osman Religia 6c,6e,6fi,7ai,7bs,7c,8c,8e, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, |
Plan 205
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wierzbicka Jolanta Język polski 4c |
||||
8.55 – 9.40 | Wierzbicka Jolanta Język polski 8d |
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta Język polski 5ai |
Wierzbicka Jolanta Język polski 8d |
Wierzbicka Jolanta Język polski 8d |
Wierzbicka Jolanta Koło „żywego słowa” 8d |
9.50 – 10.35 | Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika Język polski 8ai |
Michniewicz Karolina Język polski 5c |
Wierzbicka Jolanta Język polski 8d |
Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika Język polski 8ai |
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta Język polski 5ai |
10.45 – 11.30 | Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta Język polski 5ai |
Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7d rw |
Kołodziej Waldemar Matematyka 8e |
Smolej Katarzyna Język polski 4bs |
Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c I Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c orz |
11.50 – 12.35 | Smolej Katarzyna Język polski 4bs |
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna Język polski 5fi |
Smolej Katarzyna Język polski 4bs |
Smolej Katarzyna Język polski 7c I Mnich Justyna Język polski 7c orz |
Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika Język polski 8ai |
12.55 – 13.40 | Michniewicz Karolina Język polski 6d I Mnich Justyna Język polski 6d orz |
Wierzbicka Jolanta Język polski 4c |
Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika Język polski 8ai |
Rutkowska Joanna Język angielski 8bs |
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna Język polski 5fi |
13.55 – 14.40 | Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c I Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c orz |
Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika Język polski 8ai |
Sierkowska Urszula Język polski 6e |
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta Język polski 5ai |
Smolej Katarzyna Język polski 4bs |
14.50 – 15.35 | Manaches Monika Religia 6e kat |
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna Język polski 5fi |
|||
15.40 – 16.25 | Wierzbicka Jolanta Język polski 8d |
||||
16.30 – 17.15 |
Plan 206
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 4c |
Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5d |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata Język polski 7d |
Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6fi |
|
8.55 – 9.40 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8bs |
Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6e |
Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6d |
Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6c |
|
9.50 – 10.35 | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 5e |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena Język polski 4ai |
Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6fi |
Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6e |
|
10.45 – 11.30 | Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena Język polski 4ai |
Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7d rn |
Orzechowska Marta Fizyka 8d |
Wierzbicka Jolanta Zajęcia z wychowawcą 4c |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena Język polski 4ai |
11.50 – 12.35 | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 5c |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 5e |
Nojszewska Małgorzata Język polski 7e |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena Język polski 4ai |
Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 8c |
12.55 – 13.40 | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 4c |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata Język polski 7d |
Demianiuk Konrad Technika 5c |
Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8e |
Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5c |
13.55 – 14.40 | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Język polski 7d |
Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6c |
Drabik Zbigniew Historia 7c |
Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5ai |
|
14.50 – 15.35 | Rajchemba Małgorzata Zajęcia z wychowawcą 5bs |
Rogowski Wojciech Religia 7e kat |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata Język polski 7d |
||
15.40 – 16.25 | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6ai |
||||
16.30 – 17.15 |
Plan 207
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Dzieszko Anna / Szewko Dorota Historia 7ai |
||||
8.55 – 9.40 | Dzieszko Anna Historia 8c |
Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5fi |
Michniewicz Karolina Język polski 5d |
||
9.50 – 10.35 | Dzieszko Anna / Szewko Dorota Język polski 7ai |
Demianiuk Konrad Technika 4bs |
Michniewicz Karolina Język polski 5c |
Winkiewicz Wiesława Matematyka 7e |
Wierzbicka Jolanta Koło „żywego słowa” 8ai |
10.45 – 11.30 | Dzieszko Anna Historia 8d |
Dzieszko Anna Historia 5d |
Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8c |
Drabik Zbigniew Historia 7e |
Michniewicz Karolina Język polski 5d |
11.50 – 12.35 | Michniewicz Karolina Język polski 5bs |
Dzieszko Anna / Szewko Dorota Język polski 7ai |
Michniewicz Karolina Język polski 5bs |
Maciuszewicz Bożena Język angielski 4c an |
Komosa Łukasz Historia 5bs |
12.55 – 13.40 | Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 7bs |
Dzieszko Anna / Szewko Dorota Historia 7ai |
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta Historia 5ai |
Dzieszko Anna / Szewko Dorota Język polski 7ai |
Dzieszko Anna Historia 8d |
13.55 – 14.40 | Łaszkiewicz Jolanta Język polski 5e |
Machaev Osman Religia 4ai,4bs,4c,5ai,5e, muz,muz,muz,muz,muz, |
Michniewicz Karolina Język polski 5bs |
Michniewicz Karolina Język polski 5c |
|
14.50 – 15.35 | Sawicka Katarzyna Język angielski 8e |
Komosa Łukasz Historia 8bs |
Dzieszko Anna Zajęcia z wychowawcą 7ai |
Michniewicz Karolina Język polski 5bs |
|
15.40 – 16.25 | Michniewicz Karolina Język polski 5d |
Machaev Osman Religia 4ai,4bs,4c,5ai,5e, muz,muz,muz,muz,muz, |
|||
16.30 – 17.15 | Michniewicz Karolina Zajęcia z wychowawcą 5c |
Machaev Osman Religia 6c,6e,6fi,7ai,7bs,7c,8c,8e, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, |
Plan 208
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Nojszewska Małgorzata Język polski 7e |
Sak Ewa Koło „żywego słowa” 8e |
Nojszewska Małgorzata Koło „żywego słowa” 8bs |
Sak Ewa Język polski 4bs,4c,5ai,6bs,6e,7c,8c, JPC, I |
|
8.55 – 9.40 | Michniewicz Karolina Język polski 5c |
Sak Ewa Język polski 8e |
Winkiewicz Wiesława Matematyka 4bs |
Nojszewska Małgorzata Język polski 8bs |
Sak Ewa Język polski 8e |
9.50 – 10.35 | Nojszewska Małgorzata Zajęcia z wychowawcą 7e |
Nojszewska Małgorzata Język polski 8bs |
Nojszewska Małgorzata Język polski 8bs |
Nojszewska Małgorzata Język polski 7bs |
Nojszewska Małgorzata Język polski 7bs |
10.45 – 11.30 | Michniewicz Karolina Język polski 5d |
Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 8c |
Demianiuk Konrad Technika 4c |
Sak Ewa Język polski 8e |
Nojszewska Małgorzata Język polski 7e |
11.50 – 12.35 | Nojszewska Małgorzata Język polski 7bs |
Sak Ewa Zajęcia z wychowawcą 8c |
Sak Ewa Język polski 8e |
Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 8c |
Nojszewska Małgorzata Język polski 8bs |
12.55 – 13.40 | Rutkowska Joanna Język angielski 8bs |
Michniewicz Karolina Język polski 6d I Mnich Justyna Język polski 6d orz |
Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 8c |
Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 8c |
Sierkowska Urszula Język polski 6bs |
13.55 – 14.40 | Sak Ewa Język polski 8e |
Sak Ewa / Stankiewicz Ewa Język polski 6fi |
Sawicka Katarzyna Język angielski 5d |
Dzieszko Anna / Szewko Dorota Język polski 7ai |
|
14.50 – 15.35 | Sak Ewa Koło „żywego słowa” 8c |
Łaszkiewicz Jolanta Język polski 5e |
Dzieszko Anna Historia 5d |
||
15.40 – 16.25 | Sak Ewa / Stankiewicz Ewa Język polski 6fi |
||||
16.30 – 17.15 |
Plan 211
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Kołodziej Waldemar Matematyka 7c |
Kołodziej Waldemar Matematyka 6c |
|||
8.55 – 9.40 | Kołodziej Waldemar Matematyka 8e |
Kołodziej Waldemar Matematyka 6d |
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna Matematyka 5fi |
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej Matematyka 7ai |
Droździewicz Lidia / Długołęcka-Drabik Magdalena Matematyka 8c |
9.50 – 10.35 | Kozłowski Andrzej Matematyka 7d |
Winkiewicz Wiesława Matematyka 7e |
Kołodziej Waldemar Matematyka 8e |
Kołodziej Waldemar Matematyka 6c |
|
10.45 – 11.30 | Kołodziej Waldemar Matematyka 6c |
Kołodziej Waldemar Matematyka 8e |
Kozłowski Andrzej Matematyka 7d |
Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena Matematyka 7c |
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna Matematyka 5fi |
11.50 – 12.35 | Kołodziej Waldemar Matematyka 6d |
Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena Matematyka 7c |
Kołodziej Waldemar Zajęcia z wychowawcą 7c |
Kołodziej Waldemar Matematyka 6c |
Kozłowski Andrzej Matematyka 7d |
12.55 – 13.40 | Kołodziej Waldemar Matematyka 5e |
Wróblewska Agnieszka Język angielski 8d aw |
Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa Matematyka 6fi |
Kołodziej Waldemar Matematyka 5e |
Kołodziej Waldemar Matematyka 5e |
13.55 – 14.40 | Nojszewska Małgorzata Język polski 8bs |
Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 5c |
Komosa Łukasz Historia 6bs |
Orzechowska Marta Fizyka 7d |
Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena Matematyka 7c |
14.50 – 15.35 | Kołodziej Waldemar Matematyka 6d |
Kołodziej Waldemar Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8e |
|||
15.40 – 16.25 | Brzyska Anna Religia 5ai kat |
||||
16.30 – 17.15 |
Plan 109z
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Wróblewska Agnieszka Język angielski 4c aw |
||||
9.50 – 10.35 | Rutkowska Joanna Język angielski 7d an |
Perkowska Joanna Język angielski 6ai aw |
Perkowska Joanna Język angielski 6ai aw |
||
10.45 – 11.30 | Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta Język angielski 5ai aw |
Maciuszewicz Bożena Język angielski 5c aw |
|||
11.50 – 12.35 | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7d rw |
Maciuszewicz Bożena Język angielski 5c aw |
Emiljańczyk Jolanta Język angielski 6d an |
Wróblewska Agnieszka Język angielski 4c aw |
Machaev Osman Religia 3ai,3b,3c,3d,3ei, muz,muz,muz,muz,muz, |
12.55 – 13.40 | Perkowska Joanna Język angielski 8d an |
Maciuszewicz Bożena Język angielski 5fi aw |
Sawicka Katarzyna Język angielski 6e an |
Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c,1d, pra,pra,pra,pra, |
|
13.55 – 14.40 | Machaev Osman Religia 3ai,3b,3c,3d,3ei, muz,muz,muz,muz,muz, |
Maciuszewicz Bożena Język angielski 5fi aw |
|||
14.50 – 15.35 | Rutkowska Joanna Język angielski 7d an |
||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan 202
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7e rn |
||||
8.55 – 9.40 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8ai rn |
||||
9.50 – 10.35 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7c rn |
Leonowicz Ewa Język angielski 8c aw |
Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8c rn |
Rutkowska Joanna Język angielski 7c aw |
Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8c rn |
10.45 – 11.30 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7e rn |
Maciuszewicz Bożena Język angielski 5ai an |
Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7ai rn |
Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8ai rn |
Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7bs rn |
11.50 – 12.35 | Rutkowska Joanna Język angielski 6c aw |
Rutkowska Joanna Język angielski 6bs an |
Maciuszewicz Bożena Język angielski 5ai an |
Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8d rw |
Perkowska Joanna Język angielski 8d an |
12.55 – 13.40 | Wróblewska Agnieszka Język angielski 8d aw |
Rutkowska Joanna Język angielski 7c aw |
Rutkowska Joanna Język angielski 6c aw |
Maciuszewicz Bożena Język angielski 5bs aw |
Maciuszewicz Bożena Język angielski 5bs aw |
13.55 – 14.40 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7ai rn |
Rutkowska Joanna Język angielski 7c aw |
Rutkowska Joanna Język angielski 6bs an |
Rutkowska Joanna Język angielski 6bs an |
|
14.50 – 15.35 | Maciuszewicz Bożena Język angielski 5bs aw |
Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7bs rn |
Rutkowska Joanna Język angielski 7bs aw |
Maciuszewicz Bożena Język angielski 5ai an |
|
15.40 – 16.25 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7c rn |
Rutkowska Joanna Język angielski 6c aw |
Rutkowska Joanna Język angielski 7d an |
||
16.30 – 17.15 |
Plan 210
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Sawicka Katarzyna Język angielski 7ai an |
Emiljańczyk Jolanta Język angielski 8ai aw |
|||
9.50 – 10.35 | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 6d an |
Emiljańczyk Jolanta Język angielski 8c an |
Maciuszewicz Bożena / Kieda Joanna Język angielski 6ai an |
Emiljańczyk Jolanta Język angielski 8c an |
|
10.45 – 11.30 | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 8ai aw |
Sawicka Katarzyna Język angielski 7ai an |
Sawicka Katarzyna Język angielski 5c an |
Sawicka Katarzyna Język angielski 7ai an |
Sawicka Katarzyna Język angielski 6e an |
11.50 – 12.35 | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 7e an |
Emiljańczyk Jolanta Język angielski 7e an |
Sawicka Katarzyna Język angielski 6e an |
Emiljańczyk Jolanta Język angielski 6d an |
Wróblewska Agnieszka Język angielski 8d aw |
12.55 – 13.40 | Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna Język angielski 5fi an |
Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna Język angielski 5fi an |
Skup Izabela Język angielski 6c an |
Emiljańczyk Jolanta Język angielski 6fi aw |
Emiljańczyk Jolanta Język angielski 6fi aw |
13.55 – 14.40 | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 6fi aw |
Rutkowska Joanna Język angielski 7bs aw |
Emiljańczyk Jolanta Język angielski 7e an |
Maciuszewicz Bożena / Kieda Joanna Język angielski 6ai an |
Emiljańczyk Jolanta Język angielski 8ai aw |
14.50 – 15.35 | Maciuszewicz Bożena Język angielski 4c an |
Emiljańczyk Jolanta Język angielski 8c an |
|||
15.40 – 16.25 | Sawicka Katarzyna Język angielski 5c an |
||||
16.30 – 17.15 |
Plan 210a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Perkowska Joanna Język angielski 7ai aw |
Leonowicz Ewa Język angielski 8ai an |
|||
9.50 – 10.35 | Leonowicz Ewa Język angielski 6d aw |
Dzieszko Anna / Bogusz Anna Historia 5fi |
Rutkowska Joanna Język angielski 7bs aw |
Leonowicz Ewa Język angielski 8c aw |
|
10.45 – 11.30 | Leonowicz Ewa Język angielski 8ai an |
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna Matematyka 5fi |
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta Język polski 5ai |
Perkowska Joanna Język angielski 7ai aw |
Perkowska Joanna Język angielski 6e aw |
11.50 – 12.35 | Leonowicz Ewa Język angielski 7e aw |
Leonowicz Ewa Język angielski 7e aw |
Perkowska Joanna Język angielski 6e aw |
Leonowicz Ewa Język angielski 6d aw |
Kieda Joanna Zajęcia z wychowawcą 6ai I Mnich Justyna Zajęcia z wychowawcą 6ai orz |
12.55 – 13.40 | Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta Historia 5ai |
Perkowska Joanna Język angielski 8d an |
Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8d rw |
Perkowska Joanna Język angielski 6e aw |
Leonowicz Ewa / Stankiewicz Ewa Język angielski 6fi an |
13.55 – 14.40 | Leonowicz Ewa / Stankiewicz Ewa Język angielski 6fi an |
Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7ai rw |
Leonowicz Ewa Język angielski 7e aw |
Perkowska Joanna Język angielski 6ai aw |
Leonowicz Ewa Język angielski 8ai an |
14.50 – 15.35 | Perkowska Joanna Język angielski 7d aw |
Leonowicz Ewa Język angielski 8c aw |
|||
15.40 – 16.25 | Maciuszewicz Bożena Język angielski 5c aw |
Perkowska Joanna Język angielski 7d aw |
|||
16.30 – 17.15 |
Plan 213
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7e rw |
||||
8.55 – 9.40 | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8ai rw |
||||
9.50 – 10.35 | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7c rw |
Maciuszewicz Bożena / Kieda Joanna Język angielski 6ai an |
Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8c rw |
Nierodzik Aleksandra / Długołęcka-Drabik Magdalena Język angielski 7c an |
Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8c rw |
10.45 – 11.30 | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7e rw |
Perkowska Joanna Język angielski 7ai aw |
Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7ai rw |
Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8ai rw |
Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7bs rw |
11.50 – 12.35 | Skup Izabela Język angielski 6c an |
Nierodzik Aleksandra Język angielski 6bs aw |
Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta Język angielski 5ai aw |
Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8d rn |
Kiryluk Jan Religia 3ai,3b,3c,3d,3ei, pra,pra,pra,pra,pra, |
12.55 – 13.40 | Maciuszewicz Bożena Język angielski 5fi aw |
Nierodzik Aleksandra Język angielski 7c an |
Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8d rn |
Nierodzik Aleksandra Język angielski 5bs an |
Nierodzik Aleksandra Język angielski 5bs an |
13.55 – 14.40 | Nierodzik Aleksandra Język angielski 7bs an |
Nierodzik Aleksandra / Długołęcka-Drabik Magdalena Język angielski 7c an |
Nierodzik Aleksandra Język angielski 6bs aw |
Nierodzik Aleksandra Język angielski 6bs aw |
|
14.50 – 15.35 | Nierodzik Aleksandra Język angielski 5bs an |
Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7bs rw |
Nierodzik Aleksandra Język angielski 7bs an |
Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta Język angielski 5ai aw |
|
15.40 – 16.25 | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7c rw |
Skup Izabela Język angielski 6c an |
|||
16.30 – 17.15 |
Plan 214
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Manaches Monika Religia 6d kat |
Kiryluk Jan Religia 3ai,3b,3c,3d,3ei, pra,pra,pra,pra,pra, |
Manaches Monika Religia 8c kat |
||
8.55 – 9.40 | Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej Matematyka 7ai |
Manaches Monika Religia 7c kat |
Manaches Monika Religia 6c kat |
Manaches Monika Religia 8ai kat |
|
9.50 – 10.35 | Perkowska Joanna Język angielski 7d aw |
Brzyska Anna Religia 5bs kat |
Manaches Monika Religia 7c kat |
Kiryluk Jan Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e,6fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, |
|
10.45 – 11.30 | Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna Matematyka 5fi |
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika Matematyka 8ai |
Sak Ewa / Stankiewicz Ewa Język polski 6fi |
Manaches Monika Religia 6d kat |
|
11.50 – 12.35 | Winkiewicz Wiesława Matematyka 8bs |
Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8bs |
Manaches Monika Religia 3d kat |
Kiryluk Jan Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e,5fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, |
Emiljańczyk Jolanta Język angielski 5e |
12.55 – 13.40 | Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa Matematyka 6fi |
Suprunowicz Dorota Religia 5d kat |
Kiryluk Jan Religia 4ai,4bs,4c, pra,pra,pra, |
Leonowicz Ewa / Stankiewicz Ewa Język angielski 6fi an |
Manaches Monika Religia 6c kat |
13.55 – 14.40 | Manaches Monika Religia 6e kat |
Kiryluk Jan Religia 8ai,8bs,8c,8d,8e, pra,pra,pra,pra,pra, |
Sak Ewa / Stankiewicz Ewa Język polski 6fi |
Kiryluk Jan Religia 2ai,2b,2c, pra,pra,pra, |
|
14.50 – 15.35 | Manaches Monika Religia 5fi kat |
Wróblewska Agnieszka Język angielski 4c aw |
Kiryluk Jan Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e,6fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, |
Kiryluk Jan Religia 8ai,8bs,8c,8d,8e, pra,pra,pra,pra,pra, |
Kiryluk Jan Religia 4ai,4bs,4c, pra,pra,pra, |
15.40 – 16.25 | Kiryluk Jan Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, |
Kiryluk Jan Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e,5fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, |
|||
16.30 – 17.15 | Kiryluk Jan Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, |
Plan 06
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 8ai orz |
||||
8.55 – 9.40 | Bogusz Anna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 8d orz |
Kraszewska Milena Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6fi orz |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 5fi orz |
||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Kiryluk Jan Religia 2ai,2b,2c, pra,pra,pra, |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 5fi orz |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ai orz |
||
11.50 – 12.35 | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 6fi orz |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5ai orz |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ai orz |
||
12.55 – 13.40 | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 8ai orz |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2ai orz |
Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c,1d, pra,pra,pra,pra, |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6ai orz |
|
13.55 – 14.40 | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 5ai orz |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5fi orz |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 8c orz |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4ai orz orz |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6ai orz |
14.50 – 15.35 | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5ai orz |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ai orz |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 8ai orz |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2ai orz |
|
15.40 – 16.25 | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 8c orz |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 7c orz |
Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 8c orz |
||
16.30 – 17.15 |
Plan 07a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz |
||||
8.55 – 9.40 | Szewko Dorota Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 8ai orz |
Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 6fi orz |
Kieda Joanna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 5fi orz |
||
9.50 – 10.35 | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 2ai orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 7c orz |
|||
10.45 – 11.30 | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 1ai orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 7ai orz |
|||
11.50 – 12.35 | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 1ai orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 3ei orz |
Bujnowska Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 3ei orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 7ai orz |
|
12.55 – 13.40 | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 3ai orz |
Duchnowska Katarzyna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 3ai orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 4ai orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 6ai orz |
|
13.55 – 14.40 | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5ai orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5fi orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5fi orz |
||
14.50 – 15.35 | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5ai orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 7ai orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 4ai orz orz |
15.40 – 16.25 | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8c orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 7c orz |
Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6fi orz |
|
16.30 – 17.15 | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 7c orz |
Plan 07b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Nojszewska Małgorzata Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 5ai orz |
||||
8.55 – 9.40 | Szewko Dorota Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 6ai orz |
Mieniuk Anna Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika 6bs orz |
|||
9.50 – 10.35 | Wojciuk Ewa Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai orz |
||||
10.45 – 11.30 | Sierkowska Urszula Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 1ai orz |
Nojszewska Małgorzata Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 5fi orz |
|||
11.50 – 12.35 | Sierkowska Urszula Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 1ai orz |
Duchnowska Katarzyna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 3ei orz |
Wojciuk Ewa Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai orz |
||
12.55 – 13.40 | Sierkowska Urszula Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai orz |
Sierkowska Urszula Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 3ei orz |
|||
13.55 – 14.40 | Mieniuk Anna Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika 5ai orz |
Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5fi orz |
Ławreszuk Elżbieta Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 8ai orz |
||
14.50 – 15.35 | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8d orz |
Szewko Dorota Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 7ai orz |
|||
15.40 – 16.25 | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz |
||||
16.30 – 17.15 |
Plan 014a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Szewko Dorota Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 6bs orz |
Machaev Osman Religia 2ai,2b,2c, muz,muz,muz, |
|||
11.50 – 12.35 | Myszkowska Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 1ai orz |
Michniewicz Karolina Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai orz |
|||
12.55 – 13.40 | Kuźmicka Małgorzata Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 2ai orz |
Machaev Osman Religia 1ai,1b,1c,1d, muz,muz,muz,muz, |
Machaev Osman Religia 1ai,1b,1c,1d, muz,muz,muz,muz, |
||
13.55 – 14.40 | Duchnowska Katarzyna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 5ai orz |
Duchnowska Katarzyna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 4ai orz |
|||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan 111z
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | Mieniuk Anna Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika 7ai orz |
||||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan 211z
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan 313
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Lach Katarzyna Zajęcia rewalidacyjne – rehabilitacja ruchowa 6ai orz |
||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Nojszewska Małgorzata Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 1ai orz |
||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | Lach Katarzyna Zajęcia rewalidacyjne – rehabilitacja ruchowa 6ai orz |
||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan sg1
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 7bs |
Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch2,ch2, |
Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6bs ch |
Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch |
Niewiarowska Nela Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe 3b |
8.55 – 9.40 | Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 7bs |
Podleśny Piotr / Kraszewska Milena Wychowanie fizyczne 4ai |
Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6bs ch |
Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch |
Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne 5bs |
9.50 – 10.35 | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch |
Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6c ch |
Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch |
Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne 5bs |
Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne 5bs |
10.45 – 11.30 | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch |
Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 4c |
Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch |
Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne 5bs |
Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne 4bs |
11.50 – 12.35 | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch2,ch2, |
Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, |
Podleśny Piotr / Kraszewska Milena Wychowanie fizyczne 4ai |
Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, |
Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne 4bs |
12.55 – 13.40 | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 5d |
Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch |
Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch |
Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch2,ch2, |
Podleśny Piotr / Kraszewska Milena Wychowanie fizyczne 4ai |
13.55 – 14.40 | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch |
Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch |
Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch |
Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne 5e |
Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 7bs |
14.50 – 15.35 | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch |
Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne 5e |
Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch |
Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5c |
Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 7bs |
15.40 – 16.25 | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch |
Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch |
Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch |
Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch |
Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch |
16.30 – 17.15 | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch |
Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch |
Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch |
Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch |
Plan sg2
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz2,dz2, |
Laskowska Bożena Wychowanie fizyczne 6bs dz |
Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz |
Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6c ch |
|
8.55 – 9.40 | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 6d ch |
Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5d |
Laskowska Bożena Wychowanie fizyczne 6bs dz |
Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz |
Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, |
9.50 – 10.35 | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz |
Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6c dz |
Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz |
Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 8bs |
Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch |
10.45 – 11.30 | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz |
Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6e |
Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz |
Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 8bs |
Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch |
11.50 – 12.35 | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz2,dz2, |
Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, |
Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne 5e |
Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, |
Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch2,ch2, |
12.55 – 13.40 | Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne 7e |
Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8c ch |
Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz |
Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz2,dz2, |
Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 4c |
13.55 – 14.40 | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz |
Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6bs ch |
Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz |
Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6c ch |
Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne 5e |
14.50 – 15.35 | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz |
Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6bs ch |
Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz |
Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6e |
Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 7ai |
15.40 – 16.25 | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz |
Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz |
Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz |
Laskowska Bożena Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz |
Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz |
16.30 – 17.15 | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz |
Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz |
Laskowska Bożena Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz |
Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz |
Plan sg3
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, |
Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 4c |
Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8ai |
Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6c dz |
|
8.55 – 9.40 | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 6d dz |
Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 7ai |
Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, |
Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 7c ch |
Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, |
9.50 – 10.35 | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5c |
Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8ai |
Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6c ch |
Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 7d |
Laskowska Bożena Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz |
10.45 – 11.30 | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 4c |
Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 7c ch |
Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 6d ch |
Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8c ch |
Laskowska Bożena Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz |
11.50 – 12.35 | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, |
Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, |
Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8d ch |
Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, |
Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz2,dz2, |
12.55 – 13.40 | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8ai wf |
Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 8c dz |
Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 5d |
Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, |
Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 7c ch |
13.55 – 14.40 | Rajchemba Małgorzata Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe 3d |
Laskowska Bożena Wychowanie fizyczne 6bs dz |
Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6c dz |
Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 7d |
|
14.50 – 15.35 | Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch |
Laskowska Bożena Wychowanie fizyczne 6bs dz |
Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8ai |
||
15.40 – 16.25 | Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch |
Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch |
Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 6d ch |
||
16.30 – 17.15 | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch |
Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5d |
Plan sg4
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5c |
||||
8.55 – 9.40 | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, |
Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 7c dz |
Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, |
||
9.50 – 10.35 | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8c ch |
Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 8e |
Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6c dz |
Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8d ch |
|
10.45 – 11.30 | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 7ai |
Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 7c dz |
Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 6d dz |
Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 8c dz |
Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5c |
11.50 – 12.35 | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 7c ch |
Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch |
Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8d dz |
Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 8e |
Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, |
12.55 – 13.40 | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 8e |
Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch |
Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne 7e |
Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne 7e |
Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 7c dz |
13.55 – 14.40 | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8d ch |
Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 6d ch |
Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 7ai |
Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8c ch |
|
14.50 – 15.35 | Laskowska Bożena Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz |
Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8d ch |
|||
15.40 – 16.25 | Laskowska Bożena Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz |
Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz |
Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne 4bs |
Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 6d dz |
|
16.30 – 17.15 | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz |
Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne 4bs |
Plan sg5
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, |
Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6e |
|||
9.50 – 10.35 | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 8c dz |
Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 7d |
Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8d dz |
||
10.45 – 11.30 | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 7d |
Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6e |
Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 8e |
||
11.50 – 12.35 | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 7c dz |
Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz |
Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 8bs |
Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne 7e |
|
12.55 – 13.40 | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz |
Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 8bs |
|||
13.55 – 14.40 | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8d dz |
Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 6d dz |
Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 8c dz |
||
14.50 – 15.35 | Podleśny Piotr / Kraszewska Milena Wychowanie fizyczne 4ai |
Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8d dz |
|||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan sg6
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz |
||||
13.55 – 14.40 | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz |
||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan hol1
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Wychowanie fizyczne 3ei I |
||||
9.50 – 10.35 | Rzepniewska Barbara Wychowanie fizyczne 1d |
Nowik Elżbieta Wychowanie fizyczne 2c |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Wychowanie fizyczne 3ai |
Grabowska Barbara Wychowanie fizyczne 1b |
|
10.45 – 11.30 | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Wychowanie fizyczne 1ai |
Grabowska Barbara Wychowanie fizyczne 1b |
|||
11.50 – 12.35 | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Wychowanie fizyczne 2ai |
Madura-Gryko Katarzyna Wychowanie fizyczne 1c |
Grabowska Barbara Wychowanie fizyczne 1b |
Hapunik Dorota Wychowanie fizyczne 3b |
Rzepniewska Barbara Wychowanie fizyczne 1d |
12.55 – 13.40 | Wojciuk Ewa Wychowanie fizyczne 2b |
Wojciuk Ewa Wychowanie fizyczne 2b |
|||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | Nowik Elżbieta Wychowanie fizyczne 2c |
||||
15.40 – 16.25 | Wojciuk Ewa Wychowanie fizyczne 2b |
Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Wychowanie fizyczne 1ai |
Rzepniewska Barbara Wychowanie fizyczne 1d |
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Wychowanie fizyczne 2ai |
|
16.30 – 17.15 |
Plan hol2
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Wychowanie fizyczne 1ai |
||||
10.45 – 11.30 | Hapunik Dorota Wychowanie fizyczne 3b I |
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Wychowanie fizyczne 3ei |
Niewiarowska Nela Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe 3c |
||
11.50 – 12.35 | Zientara Wiesława Wychowanie fizyczne 3c |
Nowik Elżbieta Wychowanie fizyczne 2c |
Madura-Gryko Katarzyna Wychowanie fizyczne 1c |
Zientara Wiesława Wychowanie fizyczne 3c I |
|
12.55 – 13.40 | Hapunik Dorota Wychowanie fizyczne 3b |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Wychowanie fizyczne 3ai |
|||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan hol3
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Krzemińska Beata Wychowanie fizyczne 3d |
Tomczyk Anna / Słoma Marta Wychowanie fizyczne 3ai I |
Madura-Gryko Katarzyna Wychowanie fizyczne 1c |
||
11.50 – 12.35 | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Wychowanie fizyczne 3ei |
Zientara Wiesława Wychowanie fizyczne 3c |
Krzemińska Beata Wychowanie fizyczne 3d I |
||
12.55 – 13.40 | Krzemińska Beata Wychowanie fizyczne 3d |
||||
13.55 – 14.40 | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Wychowanie fizyczne 2ai |
||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan 014
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | Pawłowska Marta Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 1b |
Bach Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 1d |
|||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |