XX edycja Tygodnia z Książką i Mediami

W dniach 20.05-24.05.2019r. nauczyciele bibliotekarze przeprowadzili szereg imprez czytelniczych w ramach XX edycji Tygodnia z Książką i Mediami. Harmonogram:

1. Wyjście Biblioteki Politechniki Białostockiej na Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki– „Gry planszówki dla mądrej główki” – warsztaty edukacyjne oraz zwiedzanie biblioteki – 24.05.2019r.
  2. Konkurs okładania książki dla aktywu bibliotecznego – „Kto o książki dba, ten punkciki ma” – 21.05.2019r.
  3. Konkurs  na „Najpiękniejszy dzienniczek lektur” dla klas 1-3 Konkurs „Najładniejsza zakładka do książki” dla klas 4-6
  4. Konkurs kaligrafii „Czytaniem i ładnym pisaniem można się chwalić” dla klas 7 – prowadzenie p. Magdalena Popławska-Włodkowska
  5. Międzyszkolny konkurs recytatorski „Polscy poeci dzieciom” – udział reprezentacji szkoły – 23.05.2019r. (Książnica Podlaska w Białymstoku)
  6. Międzyszkolny konkurs recytatorski – „Poezja Anny Bayer” – przygotowanie reprezentacji szkoły