XX Bieg z Trójką

XX Bieg z Trójką

14 czerwca odbyły się biegi zorganizowane przez Szkołę Podstawową Nr 3 w Białymstoku. Zawody miały jubileuszowy charakter, był to XX Bieg z Trójką. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 2 D oraz 4 A i 4 F, uczestniczący w zajęciach „Lekkoatletyka dla każdego” prowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego: M.Wiśniewską i P. Podleśnego. Uczniowie zdominowali konkurencję, zdobywając wiekszość miejsc na podium.


Klasy II – bieg na 250 metrów :
Chłopcy:

1. Lubowicki Mateusz SP47
2. Złotkowski Dawid SP47
3. Popławski Adam SP47


Dziewczynki :
1. Bielska Paulina SP47

Klasy IV – bieg na 500metrow :
Dziewczynki:
2. Bartoszuk Aleksandra SP47
3. Wielogorska Emilia SP47
5. Gajdowska Justyna SP47

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Opiekunowie: Małgorzata Wiśniewska, Małgorzata Krawiel