Sukcesy uczniów w konkursach bibliotecznych

Nauczyciele bibliotekarze przygotowywali uczniów do wzięcia udziału w konkursach skierowanych do bibliotek szkolnych, w których odnieśli duże sukcesy:

–  Wojewódzki konkurs plastyczny „Dobro musi zwyciężyć” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 50 w Białymstoku. Maria Rusiłowicz  z kl. 7 D zajęła I miejsce. Jej praca została wydana w formie karty pocztowej przez Pocztę Polską.

– Wojewódzkiego konkursu literacki „Ludzie listy piszą” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 24 w Białymstoku. Weronika Parejko z klasy 8 A z klasy 7 D zajęła I miejsce, Karolina Wrona z klasy 4 C otrzymała III miejsce.

–  Miejski konkurs literacko-plastyczny „Świat poezją Wiesława Kazaneckiego malowany” zorganizowanego przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Białymstoku. Urszula Giro z klasy 5 C zajęła III miejsce, Aleksandra Kossakowska z klasy 4 E otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy.

Alina Borowska