VII MIEJSCE W DZIEWCZĄT W OGÓLNOPOLSKIM FINALE IGRZYSK DZIECI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

Mistrzostwa Polski w Kosykówce Dziewcząt

W dniach 05.06.2019 – 07.06.2019 r. w Żyrardowie odbył sięOgólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt. W turnieju wzięło udział 16 najlepszych zespołów poszczególnych województw: ZSO Łask, SP 56 Szczecin, SP 26 Zielona Góra, SP 5 Kartuzy, SP Wierzawice, PSP 5 Brzeg, SP 43 Lublin, SP 1 Nidzica, ZPO Wąchock, SP 11 Elbląg, SP 1 Kórnik, PSP 4 Bochnia, SP 47 Białystok, SP 1 Wisła, SP 3 Polkowice, SP 3 Żyrardów.

W ciągu 3 dni dziewczęta naszej szkoły rozegrały 6 meczy odnosząc 3 zwycięstwai 3 porażki.  Ostatecznie po zaciętej walce z gospodarzem mistrzostw SP 3 Żyrardów zajęły VII miejsce w Polsce.

Skład zespołu:

Aleksiun Hanna, Buraczuk Katarzyna, Dudzińska Klaudia, Grądzka Aleksandra, Jaworowicz Ula, Kowalewska Natalia, Lebiedzińska Hanna, Łotysz Natalia, Pasiuk Magda, Piećko Ada,Porzezińska Julia, Sienkiewicz Julia,

Trener zespołu: Małgorzata Rajchemba