Miejski Konkurs pod hasłem „Ja i moja rodzina każdego dnia”.

3 czerwca odbyła się kolejna, już siódma edycja miejskiego konkursu plastycznego pod hasłem „Ja i moja rodzina każdego dnia”, który jak co roku był objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.  W konkursie wzięli udział uczniowie klas 0-III ze szkół podstawowych w Białymstoku, którzy wykonali różnorodne, interesujące pod względem plastycznym prace. Wszystkie były bardzo ciekawe i pomysłowe. Niejednokrotnie wykorzystywali ciekawe techniki. Komisja konkursowa- nauczycielka plastyki- naszej szkoły pani Magdalena Popławska- Włodkowska przyznała nagrody za najciekawsze prace. Uczniom zostały wręczone drobne upominki i dyplomy. Nagrodzone prace zostały umieszczone na szkolnej wystawie. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Organizatorzy:  Anna Biryło, Bella Khunkerova