II miejsce Dziewcząt w Igrzyskach Dzieci w Lekkiej Atletyce

Dnia 23.06.2019 r. na stadionie lekkoatletycznym  odbyły się Igrzyska Dzieci w Lekkiej Atletyce. Naszą szkołę godnie reprezentowały dziewczęta z klasy IV e, VI b i VII b zajmując wysokie II miejsce wśród kilkunastu szkół Białegostoku.

Skład reprezentacji: IV c – Edajeva Selima,  VI b – Aleksiun Hanna, Buraczuk Katarzyna, Dudzińska Klaudia, Jakowiak Patrycja, Kowalewska Natalia, Lebiedzińska Hanna, Łotysz Natalia, Piećko Ada, , Roszkowska Gabriela, Sienkiewicz Julia, VII b – Porzezińska Julia.

Wyniki indywidualne:

Pchnięcie kulą – Porzezińska Julia – II miejsce

Rzut dyskiem – Sienkiewicz Julia – II miejsce, Łotysz Natalia – VI miejsce, Buraczuk Katarzyna – VIII miejsce

Bieg na 200m  – Patrycja Jakowiak – IV miejsce, Kowalewska Natalia – VI miejsce

Skok w dal – Klaudia Dudzinska – VII miejsce

Rzut oszczepem – Sienkiewicz Julia – IV miejsce, Porzezińska Julia – VI miejsce, Klaudia Dudzinska – VII miejsce

Opracowała: Małgorzata Rajchemba