Sukcesy uczniów w konkursach bibliotecznych

Nauczyciele bibliotekarze przygotowali uczniów do wzięcia udziału w konkursach bibliotecznych, w których odnieśli duże sukcesy.

– 17 Wojewódzki Festiwal Tradycji Wielkanocnych zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 49 w Białymstoku.  I miejsca  ex aequo zajęły: Urszula Giro z kl. 5 c, Aleksandra Maj  z kl. 5 c oraz Oliwia Dziemian z kl. 6 d. Wiktoria Rainko z kl. 6 d. zajęła II miejsce.

– 14 Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Bajki i baśnie” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 49 w Białymstoku. Michalina Prejzendanc z kl. 4 e otrzymała nagrodę.

– 10 Międzyszkolna Parada Postaci Literackich zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 15 w Białymstoku. Gabriela Roman z kl. 3 b otrzymała wyróżnienie.

Alina Borowska