Nagrodzeni w „Tygodniu z matematyką”

w kategorii łamigłówki: Katarzyna Cherry 4d, Angelika Bazydło 5d, Bartosz Pietruszkiewicz 6d, Ambroży Zubrycki 8B

w kategorii pytanie dnia: Zuzanna Masalska 7d, Bartosz Pietruszkiewicz 6d, Tymon Stępień 6d, Jakub Filipiak 5e.

w kategorii konkurs plastyczny

– klasy 4- Wyczarowane z cyfr: Nikola Stelmaszyk i Lena Kozioł 4c (I miejsce), Stanisław Kisiel 4f, Amelia Popławska 4f i Gabriela Chrzanowska 4b (II miejsce), Maja Jamiołkowska 4b i Kamil Sienkiewicz 4f (III miejsce), Bartosz Leończuk 4b i Emilia Dermiaha 4b (wyróżnienie)

– klasy 5- Budowla Białegostoku z figur geometrycznych: Adrianna Roszkowska 5f, Bartosz Płazak 5d i Oliwia Siemieniuk 5e (I miejsce), Jakub Klim 5b, Urszula Giro 5c i Cezary Laskowski 5f (II miejsce), Dominika Olszewska 5a i Angelika Bazydło 5d (III miejsce), Szymon Olchowik 5e, Patrycja Bielska 5c, Wiktoria Gnyś 5e i Aleksander Krzemiński 5b (wyróżnienie)

– klasy 6- Plakat popularyzujący Konkurs Matematyczny Kangur: Oliwia Piekutowska 6e (I miejsce), Klaudia Dudzińska i Katarzyna Buraczuk 6b (II miejsce), Hanna Aleksiun i Urszula Jaworowicz 6b oraz Natalia Łotysz 6b (II miejsce), Maja Włodarczyk 6e, Karolina Komenda 6b i Gabriela Zaborowska 6e (wyróżnienie)

– klasy 7- Makieta budowli Białegostoku: brak

– klasy 8- Matematyczna Wielkanoc: Bartosz Szyłkowski 8a (I miejsce).

w kategorii rebus matematyczny: Amelia Piekutowska 8d i Michał Bielski 4d (I miejsce), Jakub Skiścim 7c (II miejsce)

Gratulujemy!

opracowała: Agnieszka Karwowska