Ogólnopolski Konkurs „Mój podręcznik do języka rosyjskiego” kl. 4-8

Masz pomysł na własny podręcznik do języka rosyjskiego?

Stwórz autorski konkursowy projekt:

– dowolną techniką plastyczną stwórz na kartce A4 okładkę podręcznika

– wymyśl tytuł podręcznika i umieść go na swojej okładce

– stwórz swój spis treści, pomyśl jakie tematy cię interesują, jakie zagadnienia można byłoby poruszyć na lekcjach języka rosyjskiego. (Spis treści – 10 punktów – należy napisać po rosyjsku w formie hasła lub zdania, odręcznie lub komputerowo na oddzielnej kartce A4)

Na wasze prace czekamy do 24 maja. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować do organizatorów: p. Katarzyny Kruglicz i p. Anety Oksieńciuk.

Konkurs „Mój podręcznik do języka rosyjskiego” został objęty honorowym patronatem przez: Prezydenta Miasta Białystok, Uniwersytet w Białymstoku, wydawnictwo PWN, czasopismo Języki Obce w Szkole, Stowarzyszenie Współpracy Polska-Wschód, Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie oraz Stowarzyszenie Nauczycieli i Wykładowców Języka Rosyjskiego w Polsce.

Poniżej szczegółowy regulamin i dokumenty konkursowe

www.bialystok.pl