Zawieszenie strajku

Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie!

Informuję, że z dniem 27 kwietnia 2019r. od godziny 600 strajk pracowników oświaty w SP47 zostaje zawieszony.

W związku z tym przypominam, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2018/19 dni:

• 29 kwietnia
  • 30 kwietnia
  • 2 maja

są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. W wyżej wymienionych dniach zorganizowane zostały zajęcia opiekuńcze od godz. 700 do 1600.

Obiadów w tych dniach nie będzie, proszę dzieciom, które przyjdą na zajęcia do Centrum Aktywności Wielopokoleniowej przygotować „suchy prowiant”.

Po weekendzie majowym tj. 6 maja 2019r. zapraszam wszystkich uczniów na zajęcia do szkoły wg obowiązującego planu. Czynna też będzie od tego dnia stołówka szkolna.

Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy okazali wsparcie i wyrozumiałość okazaną nauczycielom w trakcie prowadzonej akcji strajkowej

Halina Hapunik
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 47