Wyniki szkolnego konkursu wielkanocnego „Pisanki i palmy wielkanocne”

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Wpłynęło wiele prace, które zachwyciły wykonaniem i pomysłowością. Jury doceniło w pierwszej kolejności samodzielność wykonania, szczególnie w kategorii klas najmłodszych.

klasy I – III

I miejsce – Adam Popławski kl. II D

II miejsce – Patryk Krzywicki kl. III C

III miejsce – Dawid Złotkowski kl. II D

klasy IV – VI

I miejsce – Michał Winnicki kl. V C

II miejsce – Katarzyna Buraczuk kl. VI B

III miejsce – Kacper Zalesko kl. IV C

klasy VII – VIII

I miejsce – Natalia Lewończuk kl. VII A

II miejsce – Izabela Lewończuk kl. VII B

III miejsce – Julia Porzezińska kl. VII B

Palmy

I miejsce – Franciszek Milewski kl. IV F

II miejsce – Patryk Markiewicz kl. V B

III miejsce – Natalia Backiel kl. VIII E

Wszystkie prace, zgodnie z regulaminem, będą sprzedawane na Wielkanocnym Kiermaszu Misyjnym, a uzyskana kwota zostanie przekazana na dziewczynkę z Wybrzeża Kości Słoniowej Akę Amę Marie Anderson w ramach Pallotyńskiej Adopcji Serca.

Organizator

Monika Manaches