Organizacja pracy w czasie rekolekcji wielkopostnych – 18-20 marca

Ogłoszenia bieżące - obrazek wyróżniający

Organizacja pracy szkoły w czasie rekolekcji 18-20.03.2019

W czasie rekolekcji lekcje są skrócone, trwają 35 min

Klasy 0

Pracują wg planu na pierwszą zmianę

Klasy I-III

1000-1130– zajęcia w klasie wg planu, w tym obiad

Obiady:

  • kl. I – 10 45
  • kl. II – 11 00
  • kl. III – 11 15

Wyjście do kościoła ok. 11 40

Msza św. o godzinie 12 00– klasy idą z wychowawcami

Kl. IV-VI

Lekcje wg specjalnego planu

  1. 8 00 – 8 35
  2. 8 45 – 9 20
  3. 9 30– 10 05

10 15– wyjście do kościoła z wyznaczonymi opiekunami

10 30 – Msza św.

Obiad po powrocie z kościoła ok. godz. 11 45

Kl. VII-VIII

8 45– wyjście do kościoła z wyznaczonymi opiekunami

9 00– Msza św.

Lekcje wg specjalnego planu

  • 10 30– 11 05
  • 11 15– 11 50
  • 12 00–  12 35

Obiad 12 40

Rekolekcje uczniów prawosławnych

Środa 20.03.2019

8.00 zbiórka i wyjście na nabożeństwo do Cerkwii pod opieką
p. A. Oksieńciuk, p. A. Zdrojkowskiej, K. Kruglicz

8.30 – 10.30 – nabożeństwo  w Cerkwii

Ok. 11.00 – powrót do szkoły

Uczniowie klas 4-6 nie przychodzą w tym dniu na lekcje.

Uczniowie klas 7, 8 wracają na 5 i 6 lekcję.

 

0a | 0b | 1ai | 1b | 1c | 2ai | 2b | 2c | 2d | 2ei | 3a | 3b | 3c | 3d | 4ai | 4bs | 4c | 4d | 4e | 4fi | 5ai | 5bs | 5c | 5d | 5e | 5fi | 6ai | 6bs | 6c | 6d | 6e | 7ai | 7bs | 7c | 7d | 7e | 8ai | 8bs | 8c | 8d | 8ei |
Powrót na górę

Plan 0a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
7.30 – 8.30
Wychowanie przedszkolne
CAW0
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
CAW0
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
CAW0
Panasko Barbara
8.30 – 9.30
Wychowanie przedszkolne
CAW0
Panasko Barbara
Wychowanie fizyczne
podwórko
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
CAW0
Panasko Barbara
9.30 – 10.30
Wychowanie przedszkolne
CAW0
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
CAW0
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
CAW0
Panasko Barbara
10.30 – 11.30
Wychowanie fizyczne
podwórko
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
CAW0
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
CAW0
Panasko Barbara
11.30 – 12.30
Wychowanie przedszkolne
CAW0
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
CAW0
Panasko Barbara
Wychowanie fizyczne
podwórko
Panasko Barbara
Powrót na górę

Plan 0b

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
7.30 – 8.30
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
8.30 – 9.30
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
9.30 – 10.30
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
10.30 – 11.30
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie fizyczne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
11.30 – 12.30
Wychowanie fizyczne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie fizyczne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Powrót na górę

Plan 1ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
5Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
6
Powrót na górę

Plan 1b

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
01
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
01
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
01
Wojciuk Ewa
5Edukacja wczesnoszkolna
01
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
01
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
01
Wojciuk Ewa
6
Powrót na górę

Plan 1c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
108
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
108
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
108
Nowik Elżbieta
5Edukacja wczesnoszkolna
108
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
108
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
108
Nowik Elżbieta
6
Powrót na górę

Plan 2ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
5Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
6
Powrót na górę

Plan 2b

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
5Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
6
Powrót na górę

Plan 2c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
109
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
109
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
109
Zientara Wiesława
5Edukacja wczesnoszkolna
109
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
109
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
109
Zientara Wiesława
6
Powrót na górę

Plan 2d

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
110
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
110
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
110
Krzemińska Beata
5Edukacja wczesnoszkolna
110
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
110
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
110
Krzemińska Beata
6
Powrót na górę

Plan 2ei

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
5Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
6
Powrót na górę

Plan 3a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
5Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
6
Powrót na górę

Plan 3b

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
5Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
6
Powrót na górę

Plan 3c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
03
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
03
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
03
Myszkowska Agnieszka
5Edukacja wczesnoszkolna
03
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
03
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
03
Myszkowska Agnieszka
6
Powrót na górę

Plan 3d

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
5Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
6
Powrót na górę

Plan 4ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Technika
114
Szymoniak Wojciech
Język angielski
114
Maciuszewicz Bożena
Matematyka
114
Szumińska Agnieszka
2Język angielski
114
Maciuszewicz Bożena
Matematyka
114
Szumińska Agnieszka
Przyroda
114
Kamińska Irena
3Język polski
114
Smolej Katarzyna
Język polski
114
Smolej Katarzyna
Język polski
114
Smolej Katarzyna
4
5
6
Powrót na górę

Plan 4bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język polski
01
Michniewicz Karolina
Muzyka
01
Drużyńska Jolanta
Technika
01
Szymoniak Wojciech
2Matematyka
01
Droździewicz Lidia
Język angielski
01
Oszmiańska Ewa
Język polski
01
Michniewicz Karolina
3Matematyka
01
Droździewicz Lidia
Język angielski
01
Oszmiańska Ewa
Przyroda
01
Kamińska Irena
4
5
6
Powrót na górę

Plan 4c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Przyroda
03
Wróbel Edyta
Język polski
03
Michniewicz Karolina
Przyroda
03
Wróbel Edyta
2Język polski
03
Michniewicz Karolina
Historia
03
Majewska Anna
Technika
03
Szymoniak Wojciech
3Matematyka
03
Szumińska Agnieszka
Matematyka
03
Szumińska Agnieszka
Język angielski
03
Maciuszewicz Bożena
4
5
6
Powrót na górę

Plan 4d

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Informatyka
201
Bach Anna
Przyroda
108
Kamińska Irena
Język angielski
an
210
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
aw
210a
Sawicka Katarzyna
2Technika
108
Szymoniak Wojciech
Język polski
108
Michniewicz Karolina
Język rosyjski
108
Duchnowska Katarzyna
3Język angielski
an
210
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
aw
210a
Sawicka Katarzyna
Matematyka
108
Kozłowski Andrzej
Język polski
108
Michniewicz Karolina
4
5
6
Powrót na górę

Plan 4e

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Matematyka
109
Szumińska Agnieszka
Technika
109
Szymoniak Wojciech
Język angielski
109
Emiljańczyk Jolanta
2Matematyka
109
Szumińska Agnieszka
Język angielski
109
Maciuszewicz Bożena
Historia
109
Drabik Zbigniew
3Historia
109
Drabik Zbigniew
Język polski
109
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
109
Łaszkiewicz Jolanta
4
5
6
Powrót na górę

Plan 4fi

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Przyroda
109z
Kamińska Irena
Język angielski
109z
Oszmiańska Ewa
Język polski
109z
Smolej Katarzyna
2Język polski
109z
Smolej Katarzyna
Historia
109z
Dzieszko Anna
Język polski
109z
Smolej Katarzyna
3Język rosyjski
109z
Duchnowska Katarzyna
Informatyka
1
203
Bach Anna
Informatyka
2
201
Duda Anita
Matematyka
109z
Szumińska Agnieszka
4
5
6
Powrót na górę

Plan 5ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język angielski
214
Maciuszewicz Bożena
Matematyka
214
Karwowska Renata
Biologia
214
Sakowicz Ewa
2Historia
214
Majewska Anna
Matematyka
214
Karwowska Renata
Język angielski
214
Skup Izabela
3Język polski
214
Mnich Justyna
Język polski
214
Mnich Justyna
Język polski
214
Mnich Justyna
4
5
6
Powrót na górę

Plan 5bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język polski
110
Sierkowska Urszula
Język polski
110
Sierkowska Urszula
Język angielski
110
Skup Izabela
2Język angielski
110
Oszmiańska Ewa
Matematyka
110
Karwowska Agnieszka
Historia
110
Komosa Łukasz
3Muzyka
110
Drużyńska Jolanta
Matematyka
110
Karwowska Agnieszka
Matematyka
110
Karwowska Agnieszka
4
5
6
Powrót na górę

Plan 5c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język angielski
111
Oszmiańska Ewa
Matematyka
111
Szumińska Agnieszka
Historia
111
Komosa Łukasz
2Język polski
111
Sierkowska Urszula
Biologia
111
Sakowicz Ewa
Matematyka
111
Szumińska Agnieszka
3Język polski
111
Sierkowska Urszula
Język angielski
111
Skup Izabela
Muzyka
111
Drużyńska Jolanta
4
5
6
Powrót na górę

Plan 5d

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Geografia
107
Bułkowska Aneta
Informatyka
1
201
Bach Anna
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Język polski
107
Nojszewska Małgorzata
2Język polski
107
Nojszewska Małgorzata
Język angielski
107
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
an
210
Leonowicz Ewa
Język angielski
aw
210a
Emiljańczyk Jolanta
3Matematyka
107
Kołodziej Waldemar
Muzyka
107
Drużyńska Jolanta
Historia
107
Komosa Łukasz
4
5
6
Powrót na górę

Plan 5e

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Historia
204
Komosa Łukasz
Biologia
204
Sakowicz Ewa
Język angielski
204
Perkowska Joanna
2Język angielski
204
Perkowska Joanna
Informatyka
1
201
Bach Anna
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Język polski
204
Sierkowska Urszula
3Matematyka
204
Karwowska Renata
Matematyka
204
Karwowska Renata
Język polski
204
Sierkowska Urszula
4
5
6
Powrót na górę

Plan 5fi

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język angielski
202
Emiljańczyk Jolanta
Matematyka
202
Kozłowski Andrzej
Język polski
202
Sierkowska Urszula
2Język angielski
202
Emiljańczyk Jolanta
Muzyka
202
Drużyńska Jolanta
Matematyka
202
Kozłowski Andrzej
3Historia
202
Komosa Łukasz
Język polski
202
Sierkowska Urszula
Geografia
202
Bułkowska Aneta
4
5
6
Powrót na górę

Plan 6ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język angielski
213
Perkowska Joanna
Język polski
213
Dzieszko Anna
Język polski
213
Dzieszko Anna
2Przyroda
213
Kamińska Irena
Język rosyjski
213
Duchnowska Katarzyna
Język polski
213
Dzieszko Anna
3Zajęcia komputerowe
1
201
Bach Anna
Zajęcia komputerowe
2
203
Pawłowska Marta
Przyroda
213
Kamińska Irena
Matematyka
213
Kozłowski Andrzej
4
5
6
Powrót na górę

Plan 6bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język polski
105
Nojszewska Małgorzata
Język rosyjski
105
Duchnowska Katarzyna
Matematyka
105
Karwowska Agnieszka
2Matematyka
105
Karwowska Agnieszka
Przyroda
105
Kamińska Irena
Język polski
105
Nojszewska Małgorzata
3Język angielski
105
Rutkowska Joanna
Język polski
105
Nojszewska Małgorzata
Język angielski
105
Rutkowska Joanna
4
5
6
Powrót na górę

Plan 6c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Muzyka
211
Drużyńska Jolanta
Język polski
211
Mnich Justyna
Język rosyjski
211
Duchnowska Katarzyna
2Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
Język polski
211
Mnich Justyna
Przyroda
211
Wróbel Edyta
3Język angielski
211
Nierodzik Aleksandra
Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
Język angielski
211
Nierodzik Aleksandra
4
5
6
Powrót na górę

Plan 6d

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język rosyjski
207
Duchnowska Katarzyna
Język angielski
207
Rutkowska Joanna
Język angielski
207
Nierodzik Aleksandra
2Przyroda
207
Wróbel Edyta
Matematyka
207
Kozłowski Andrzej
Język polski
207
Nikonowicz Małgorzata
3Matematyka
207
Kozłowski Andrzej
Język rosyjski
207
Duchnowska Katarzyna
Język polski
207
Nikonowicz Małgorzata
4
5
6
Powrót na górę

Plan 6e

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Matematyka
106
Karwowska Agnieszka
Historia i społeczeństwo
106
Majewska Anna
Język angielski
106
Leonowicz Ewa
2Muzyka
106
Drużyńska Jolanta
Język polski
106
Nojszewska Małgorzata
Matematyka
106
Karwowska Agnieszka
3Przyroda
106
Wróbel Edyta
Język angielski
106
Emiljańczyk Jolanta
Język polski
106
Nojszewska Małgorzata
4
5
6
Powrót na górę

Plan 7ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Informatyka
1
201
Bach Anna
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Język angielski
an
210
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
aw
210a
Leonowicz Ewa
Matematyka
214
Droździewicz Lidia
5Język polski
214
Nikonowicz Małgorzata
Matematyka
214
Droździewicz Lidia
Chemia
214
Waszkiewicz Ewa
6Język polski
214
Nikonowicz Małgorzata
Język polski
214
Nikonowicz Małgorzata
Muzyka
214
Drużyńska Jolanta
Powrót na górę

Plan 7bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Matematyka
105
Karwowska Agnieszka
Matematyka
105
Karwowska Agnieszka
Chemia
105
Waszkiewicz Ewa
5Biologia
105
Sakowicz Ewa
Język polski
105
Sak Ewa
Język angielski
105
Rutkowska Joanna
6Fizyka
105
Orzechowska Marta
Język polski
105
Sak Ewa
Geografia
105
Bułkowska Aneta
Powrót na górę

Plan 7c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Matematyka
211
Droździewicz Lidia
Historia
211
Dzieszko Anna
Język polski
211
Sak Ewa
5Język polski
211
Sak Ewa
Język angielski
211
Leonowicz Ewa
Geografia
211
Bułkowska Aneta
6Biologia
211
Sakowicz Ewa
Matematyka
211
Droździewicz Lidia
Chemia
211
Waszkiewicz Ewa
Powrót na górę

Plan 7d

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Język polski
107
Mnich Justyna
Chemia
107
Waszkiewicz Ewa
Język polski
107
Mnich Justyna
5Informatyka
1
201
Duda Anita
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Matematyka
107
Sokół Marlena
Muzyka
107
Drużyńska Jolanta
6Matematyka
107
Sokół Marlena
Geografia
107
Bułkowska Aneta
Język angielski
107
Oszmiańska Ewa
Powrót na górę

Plan 7e

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Fizyka
106
Orzechowska Marta
Matematyka
106
Kołodziej Waldemar
Matematyka
106
Kołodziej Waldemar
5Język angielski
106
Sawicka Katarzyna
Chemia
106
Waszkiewicz Ewa
Język polski
106
Łaszkiewicz Jolanta
6Język polski
106
Łaszkiewicz Jolanta
Biologia
106
Wróbel Edyta
Informatyka
1
201
Duda Anita
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Powrót na górę

Plan 8ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Język polski
205
Smolej Katarzyna
Matematyka
205
Droździewicz Lidia
Język angielski
205
Nierodzik Aleksandra
5Język angielski
205
Nierodzik Aleksandra
Język polski
205
Smolej Katarzyna
Matematyka
205
Droździewicz Lidia
6Język angielski
205
Nierodzik Aleksandra
Język polski
205
Smolej Katarzyna
Matematyka
205
Droździewicz Lidia
Powrót na górę

Plan 8bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Język angielski
206
Sawicka Katarzyna
Język polski
206
Sak Ewa
Matematyka
206
Karwowska Renata
5Matematyka
206
Karwowska Renata
Język angielski
206
Sawicka Katarzyna
Język polski
206
Sak Ewa
6Matematyka
206
Karwowska Renata
Język angielski
206
Sawicka Katarzyna
Język polski
206
Sak Ewa
Powrót na górę

Plan 8c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Język polski
208
Nikonowicz Małgorzata
Język polski
208
Nikonowicz Małgorzata
Język angielski
208
Rutkowska Joanna
5Język angielski
208
Rutkowska Joanna
Język polski
208
Nikonowicz Małgorzata
Matematyka
208
Kołodziej Waldemar
6Język angielski
208
Rutkowska Joanna
Matematyka
208
Kołodziej Waldemar
Matematyka
208
Kołodziej Waldemar
Powrót na górę

Plan 8d

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Matematyka
204
Sokół Marlena
Język polski
204
Łaszkiewicz Jolanta
Matematyka
204
Sokół Marlena
5Język angielski
204
Leonowicz Ewa
Język polski
204
Łaszkiewicz Jolanta
Matematyka
204
Sokół Marlena
6Język angielski
204
Leonowicz Ewa
Język angielski
204
Leonowicz Ewa
Język polski
204
Łaszkiewicz Jolanta
Powrót na górę

Plan 8ei

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Język angielski
207
Perkowska Joanna
Język polski
207
Wierzbicka Jolanta
Matematyka
207
Kozłowski Andrzej
5Matematyka
207
Kozłowski Andrzej
Język angielski
207
Perkowska Joanna
Język polski
207
Wierzbicka Jolanta
6Matematyka
207
Kozłowski Andrzej
Język angielski
207
Perkowska Joanna
Język polski
207
Wierzbicka Jolanta

 

Adamska-Królik Urszula | Bach Anna | Biryło Anna | Bogusz Anna | Bujnowska Agnieszka | Bułkowska Aneta | Demianiuk Konrad | Drabik Zbigniew | Droździewicz Lidia | Drużyńska Jolanta | Duchnowska Katarzyna | Duda Anita | Dzieszko Anna | Emiljańczyk Jolanta | Gajda Wiesława | Grabowska Barbara | Hapunik Dorota | Jabłońska Małgorzata | Jaroma Joanna | Jurgielewicz Joanna | Kamińska Irena | Kardel Krzysztof | Karwowska Agnieszka | Karwowska Renata | Khunkerova Bella | Kieda Joanna | Kołodziej Waldemar | Komosa Łukasz | Kozłowski Andrzej | Kraszewska Milena | Krawiel Mariola | Krzemińska Beata | Kuźmicka Małgorzata | Leonowicz Ewa | Łaszkiewicz Jolanta | Ławreszuk Elżbieta | Maciuszewicz Bożena | Madura-Gryko Katarzyna | Majewska Anna | Michniewicz Karolina | Mnich Justyna | Myszkowska Agnieszka | Nierodzik Aleksandra | Niewiarowska Nela | Nikonowicz Małgorzata | Nojszewska Małgorzata | Nowik Elżbieta | Ogrodnik Lucyna | Oksieńciuk Aneta | Orzechowska Marta | Oszmiańska Ewa | Panasko Barbara | Pawłowska Marta | Perkowska Joanna | Podleśny Piotr | Popławska-Włodkowska Magdalena | Puciłowski Marcin | Rajchemba Małgorzata | Romaniuk Paulina | Rutkowska Joanna | Rzepniewska Barbara | Sak Ewa | Sakowicz Ewa | Sawicka Katarzyna | Sierkowska Urszula | Sinielnikow Andriej | Skorulska Jolanta | Skup Izabela | Słoma Marta | Smolej Katarzyna | Sokół Marlena | Sosnowska Magdalena | Szczygielska Marta | Szumińska Agnieszka | Szymoniak Wojciech | Tomczyk Anna | Wasilewska Monika | Waszkiewicz Ewa | Wensław Katarzyna | Wierzbicka Jolanta | Wierzbicki Mirosław | Winsko Marzenna | Wiśniewska Małgorzata | Wojciuk Ewa | Wróbel Edyta | Zdrojkowska Agnieszka | Zientara Wiesława |
Powrót na górę

Plan Adamska-Królik Urszula

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
5Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
6Opieka
1ai
kat
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata

Opieka
1ai
kat
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata

Opieka
1ai
kat
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata

Powrót na górę

Plan Bach Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Informatyka
4d
201
Informatyka
5d
1
201
2Informatyka
5e
1
201
3Zajęcia komputerowe
6ai
1
201
Informatyka
4fi
1
203
4Informatyka
7ai
1
201
5
6
Powrót na górę

Plan Biryło Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
2Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
3Wychowanie przedszkolne
0b
9.30 – 10.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
0b
9.30 – 10.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
0b
9.30 – 10.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
4Wychowanie przedszkolne
0b
10.30 – 11.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
0b
10.30 – 11.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie fizyczne
0b
10.30 – 11.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
5Wychowanie fizyczne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie fizyczne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie przedszkolne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
6
Powrót na górę

Plan Bogusz Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
4fi
kat

Opieka
4fi
kat

Opieka
4fi
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Bujnowska Agnieszka

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
5Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
6Opieka
2ei
kat
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka

Opieka
2ei
kat
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka

Opieka
2ei
kat
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka

Powrót na górę

Plan Bułkowska Aneta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Geografia
5d
107
2Opieka
7d
kat

3Opieka
7d
kat

Geografia
5fi
202
4
5Geografia
7c
211
6Geografia
7d
107
Geografia
7bs
105
Powrót na górę

Plan Demianiuk Konrad

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
4e
kat

Opieka
4e
kat

Opieka
4e
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Drabik Zbigniew

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Historia
4e
109
3Historia
4e
109
4
5
6
Powrót na górę

Plan Droździewicz Lidia

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Matematyka
4bs
01
3Matematyka
4bs
01
4Matematyka
7c
211
Matematyka
8ai
205
Matematyka
7ai
214
5Matematyka
7ai
214
Matematyka
8ai
205
6Matematyka
7c
211
Matematyka
8ai
205
Powrót na górę

Plan Drużyńska Jolanta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Muzyka
6c
211
Muzyka
4bs
01
2Muzyka
6e
106
Muzyka
5fi
202
3Muzyka
5bs
110
Muzyka
5d
107
Muzyka
5c
111
4
5Muzyka
7d
107
6Muzyka
7ai
214
Powrót na górę

Plan Duchnowska Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język rosyjski
6d
207
Język rosyjski
6bs
105
Język rosyjski
6c
211
2Język rosyjski
6ai
213
Język rosyjski
4d
108
3Język rosyjski
4fi
109z
Język rosyjski
6d
207
4
5
6
Powrót na górę

Plan Duda Anita

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Opieka
7bs
kat

Opieka
7bs
kat

3Opieka
7bs
kat

Informatyka
4fi
2
201
Opieka
7bs
kat

4
5Informatyka
7d
1
201
6Informatyka
7e
1
201
Powrót na górę

Plan Dzieszko Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język polski
6ai
213
Język polski
6ai
213
2Historia
4fi
109z
Język polski
6ai
213
3
4Opieka
6ai
kat

Historia
7c
211
5
6
Powrót na górę

Plan Emiljańczyk Jolanta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język angielski
5fi
202
Język angielski
4e
109
2Język angielski
5fi
202
Język angielski
5d
107
Język angielski
5d
aw
210a
3Język angielski
6e
106
4Język angielski
7ai
an
210
5
6
Powrót na górę

Plan Gajda Wiesława

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Opieka
8ei
kat

Opieka
8ei
kat

Opieka
8ei
kat

3Opieka
8ei
kat

Opieka
8ei
kat

Opieka
8ei
kat

4
5
6
Powrót na górę

Plan Grabowska Barbara

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
5Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
6Opieka
3b
kat

Opieka
3b
kat

Opieka
3b
kat

Powrót na górę

Plan Hapunik Dorota

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
5Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
6Opieka
2b
kat

Opieka
2b
kat

Opieka
2b
kat

Powrót na górę

Plan Jabłońska Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
6e
kat

Opieka
6e
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Jaroma Joanna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
6ai
kat

Opieka
6ai
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Jurgielewicz Joanna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
4c
kat

Opieka
4c
kat

Opieka
5c
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Kamińska Irena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Przyroda
4fi
109z
Przyroda
4d
108
2Przyroda
6ai
213
Przyroda
6bs
105
Przyroda
4ai
114
3Przyroda
6ai
213
Przyroda
4bs
01
4Opieka
5fi

5
6
Powrót na górę

Plan Kardel Krzysztof

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Opieka
8c
kat

Opieka
7e
kat

3Opieka
8c
kat

Opieka
7e
kat

4
5
6
Powrót na górę

Plan Karwowska Agnieszka

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Matematyka
6e
106
Matematyka
6bs
105
2Matematyka
6bs
105
Matematyka
5bs
110
Matematyka
6e
106
3Matematyka
5bs
110
Matematyka
5bs
110
4Matematyka
7bs
105
Matematyka
7bs
105
5
6
Powrót na górę

Plan Karwowska Renata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Matematyka
5ai
214
2Matematyka
5ai
214
Opieka
8bs
kat

3Matematyka
5e
204
Matematyka
5e
204
Opieka
8bs
kat

4Matematyka
8bs
206
5Matematyka
8bs
206
6Matematyka
8bs
206
Powrót na górę

Plan Khunkerova Bella

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
2Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
3Wychowanie przedszkolne
0b
9.30 – 10.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
0b
9.30 – 10.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
0b
9.30 – 10.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
4Wychowanie przedszkolne
0b
10.30 – 11.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie przedszkolne
0b
10.30 – 11.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
Wychowanie fizyczne
0b
10.30 – 11.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
5Wychowanie fizyczne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie fizyczne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie przedszkolne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
CAW
6
Powrót na górę

Plan Kieda Joanna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
5fi

Opieka
5fi

5
6
Powrót na górę

Plan Kołodziej Waldemar

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Matematyka
6c
211
3Matematyka
5d
107
Matematyka
6c
211
4Matematyka
7e
106
Matematyka
7e
106
5Matematyka
8c
208
6Matematyka
8c
208
Matematyka
8c
208
Powrót na górę

Plan Komosa Łukasz

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Historia
5e
204
Historia
5c
111
2Historia
5bs
110
3Historia
5fi
202
Historia
5d
107
4Opieka
5d
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Kozłowski Andrzej

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Matematyka
5fi
202
2Matematyka
6d
207
Matematyka
5fi
202
3Matematyka
6d
207
Matematyka
4d
108
Matematyka
6ai
213
4Matematyka
8ei
207
5Matematyka
8ei
207
6Matematyka
8ei
207
Powrót na górę

Plan Kraszewska Milena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Opieka
7ai
kat

Opieka
7ai
kat

Opieka
7ai
kat

3Opieka
7ai
kat

Opieka
7ai
kat

Opieka
7ai
kat

4
5
6
Powrót na górę

Plan Krawiel Mariola

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
6d
kat

Opieka
6d
kat

Opieka
6d
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Krzemińska Beata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
2d
110
Edukacja wczesnoszkolna
2d
110
Edukacja wczesnoszkolna
2d
110
5Edukacja wczesnoszkolna
2d
110
Edukacja wczesnoszkolna
2d
110
Edukacja wczesnoszkolna
2d
110
6Opieka
2d
kat

Opieka
2d
kat

Opieka
2d
kat

Powrót na górę

Plan Kuźmicka Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
5Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
6Opieka
1ai
kat
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata

Opieka
1ai
kat
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata

Opieka
1ai
kat
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata

Powrót na górę

Plan Leonowicz Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język angielski
6e
106
2Język angielski
5d
an
210
3
4Język angielski
7ai
aw
210a
5Język angielski
8d
204
Język angielski
7c
211
6Język angielski
8d
204
Język angielski
8d
204
Powrót na górę

Plan Łaszkiewicz Jolanta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3Język polski
4e
109
Język polski
4e
109
4Język polski
8d
204
5Język polski
8d
204
Język polski
7e
106
6Język polski
7e
106
Język polski
8d
204
Powrót na górę

Plan Ławreszuk Elżbieta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
4ai
kat

Opieka
4ai
kat

Opieka
4ai
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Maciuszewicz Bożena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język angielski
5ai
214
Język angielski
4ai
114
Język angielski
4d
an
210
2Język angielski
4ai
114
Język angielski
4e
109
3Język angielski
4d
an
210
Język angielski
4c
03
4
5
6
Powrót na górę

Plan Madura-Gryko Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
5Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
6Opieka
3a

Opieka
3a

Opieka
3a

Powrót na górę

Plan Majewska Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Historia i społeczeństwo
6e
106
2Historia
5ai
214
Historia
4c
03
3
4
5
6
Powrót na górę

Plan Michniewicz Karolina

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język polski
4bs
01
Język polski
4c
03
2Język polski
4c
03
Język polski
4d
108
Język polski
4bs
01
3Język polski
4d
108
4Opieka
4c
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Mnich Justyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język polski
6c
211
2Język polski
6c
211
3Język polski
5ai
214
Język polski
5ai
214
Język polski
5ai
214
4Język polski
7d
107
Język polski
7d
107
5
6
Powrót na górę

Plan Myszkowska Agnieszka

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
3c
03
Edukacja wczesnoszkolna
3c
03
Edukacja wczesnoszkolna
3c
03
5Edukacja wczesnoszkolna
3c
03
Edukacja wczesnoszkolna
3c
03
Edukacja wczesnoszkolna
3c
03
6Opieka
3c
kat

Opieka
3c
kat

Opieka
3c
kat

Powrót na górę

Plan Nierodzik Aleksandra

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język angielski
6d
207
2
3Język angielski
6c
211
Język angielski
6c
211
4Opieka
6c
kat

Język angielski
8ai
205
5Język angielski
8ai
205
6Język angielski
8ai
205
Powrót na górę

Plan Niewiarowska Nela

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Opieka
7c
kat

Opieka
7c
kat

Opieka
7c
kat

3Opieka
7c
kat

Opieka
7c
kat

Opieka
7c
kat

4
5
6
Powrót na górę

Plan Nikonowicz Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Język polski
6d
207
3Język polski
6d
207
4Język polski
8c
208
Język polski
8c
208
5Język polski
7ai
214
Język polski
8c
208
6Język polski
7ai
214
Język polski
7ai
214
Powrót na górę

Plan Nojszewska Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język polski
6bs
105
Język polski
5d
107
2Język polski
5d
107
Język polski
6e
106
Język polski
6bs
105
3Język polski
6bs
105
Język polski
6e
106
4Opieka
6e
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Nowik Elżbieta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
1c
108
Edukacja wczesnoszkolna
1c
108
Edukacja wczesnoszkolna
1c
108
5Edukacja wczesnoszkolna
1c
108
Edukacja wczesnoszkolna
1c
108
Edukacja wczesnoszkolna
1c
108
6Opieka
1c
kat

Opieka
1c
kat

Opieka
1c
kat

Powrót na górę

Plan Ogrodnik Lucyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
5e
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Oksieńciuk Aneta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Opieka
1b,1c,2ai,2b,2c,2d,2ei,3a,3b,3c,3d,7ai,7bs,7c,7d,7e,8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,
Oksieńciuk Aneta / Zdrojkowska Agnieszka

2Opieka
1b,1c,2ai,2b,2c,2d,2ei,3a,3b,3c,3d,7ai,7bs,7c,7d,7e,8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,
Oksieńciuk Aneta / Zdrojkowska Agnieszka

3Opieka
1b,1c,2ai,2b,2c,2d,2ei,3a,3b,3c,3d,7ai,7bs,7c,7d,7e,8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,
Oksieńciuk Aneta / Zdrojkowska Agnieszka

4
5
6
Powrót na górę

Plan Orzechowska Marta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Opieka
8c
kat

Opieka
8c
kat

3Opieka
8c
kat

Opieka
8c
kat

4Fizyka
7e
106
5
6Fizyka
7bs
105
Powrót na górę

Plan Oszmiańska Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język angielski
5c
111
Język angielski
4fi
109z
2Język angielski
5bs
110
Język angielski
4bs
01
3Język angielski
4bs
01
4
5
6Język angielski
7d
107
Powrót na górę

Plan Panasko Barbara

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Wychowanie przedszkolne
0a
7.30 – 8.30
CAW0
Wychowanie przedszkolne
0a
7.30 – 8.30
CAW0
Wychowanie przedszkolne
0a
7.30 – 8.30
CAW0
2Wychowanie przedszkolne
0a
8.30 – 9.30
CAW0
Wychowanie fizyczne
0a
8.30 – 9.30
podwórko
Wychowanie przedszkolne
0a
8.30 – 9.30
CAW0
3Wychowanie przedszkolne
0a
9.30 – 10.30
CAW0
Wychowanie przedszkolne
0a
9.30 – 10.30
CAW0
Wychowanie przedszkolne
0a
9.30 – 10.30
CAW0
4Wychowanie fizyczne
0a
10.30 – 11.30
podwórko
Wychowanie przedszkolne
0a
10.30 – 11.30
CAW0
Wychowanie przedszkolne
0a
10.30 – 11.30
CAW0
5Wychowanie przedszkolne
0a
11.30 – 12.30
CAW0
Wychowanie przedszkolne
0a
11.30 – 12.30
CAW0
Wychowanie fizyczne
0a
11.30 – 12.30
podwórko
6
Powrót na górę

Plan Pawłowska Marta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Informatyka
5d
2
203
2Informatyka
5e
2
203
3Zajęcia komputerowe
6ai
2
203
4Informatyka
7ai
2
203
5Informatyka
7d
2
203
6Informatyka
7e
2
203
Powrót na górę

Plan Perkowska Joanna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język angielski
6ai
213
Język angielski
5e
204
2Język angielski
5e
204
3
4Język angielski
8ei
207
5Język angielski
8ei
207
6Język angielski
8ei
207
Powrót na górę

Plan Podleśny Piotr

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
5e
kat

Opieka
5e
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Popławska-Włodkowska Magdalena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Opieka
8d
kat

Opieka
8d
kat

Opieka
8d
kat

3Opieka
8d
kat

Opieka
8d
kat

Opieka
8d
kat

4
5
6
Powrót na górę

Plan Puciłowski Marcin

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
5bs
kat

Opieka
5bs
kat

Opieka
5bs
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Rajchemba Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
4bs
kat

Opieka
4bs
kat

Opieka
4bs
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Romaniuk Paulina

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
5ai
kat

Opieka
5ai
kat

Opieka
5ai
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Rutkowska Joanna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język angielski
6d
207
2
3Język angielski
6bs
105
Język angielski
6bs
105
4Język angielski
8c
208
5Język angielski
8c
208
Język angielski
7bs
105
6Język angielski
8c
208
Powrót na górę

Plan Rzepniewska Barbara

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
5Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
6Opieka
3d
kat

Opieka
3d
kat

Opieka
3d
kat

Powrót na górę

Plan Sak Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Język polski
8bs
206
Język polski
7c
211
5Język polski
7c
211
Język polski
7bs
105
Język polski
8bs
206
6Język polski
7bs
105
Język polski
8bs
206
Powrót na górę

Plan Sakowicz Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Biologia
5e
204
Biologia
5ai
214
2Opieka
7d
kat

Biologia
5c
111
3Opieka
7d
kat

4
5Biologia
7bs
105
6Biologia
7c
211
Powrót na górę

Plan Sawicka Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język angielski
4d
aw
210a
2
3Język angielski
4d
aw
210a
4Język angielski
8bs
206
Opieka
4d
kat

5Język angielski
7e
106
Język angielski
8bs
206
6Język angielski
8bs
206
Powrót na górę

Plan Sierkowska Urszula

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język polski
5bs
110
Język polski
5bs
110
Język polski
5fi
202
2Język polski
5c
111
Język polski
5e
204
3Język polski
5c
111
Język polski
5fi
202
Język polski
5e
204
4
5
6
Powrót na górę

Plan Sinielnikow Andriej

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
6bs
kat

Opieka
6bs
kat

Opieka
6bs
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Skorulska Jolanta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Opieka
7d
kat

3Opieka
7d
kat

4
5
6
Powrót na górę

Plan Skup Izabela

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język angielski
5bs
110
2Język angielski
5ai
214
3Język angielski
5c
111
4Opieka
5c
kat

Opieka
5c
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Słoma Marta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
5Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
6Opieka
2ai
kat
Tomczyk Anna / Słoma Marta

Opieka
2ai
kat
Tomczyk Anna / Słoma Marta

Opieka
2ai
kat
Tomczyk Anna / Słoma Marta

Powrót na górę

Plan Smolej Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Język polski
4fi
109z
2Język polski
4fi
109z
Język polski
4fi
109z
3Język polski
4ai
114
Język polski
4ai
114
Język polski
4ai
114
4Język polski
8ai
205
5Język polski
8ai
205
6Język polski
8ai
205
Powrót na górę

Plan Sokół Marlena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Matematyka
8d
204
Matematyka
8d
204
5Matematyka
7d
107
Matematyka
8d
204
6Matematyka
7d
107
Powrót na górę

Plan Sosnowska Magdalena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
5d
kat

Opieka
5d
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Szczygielska Marta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
6c
kat

Opieka
6c
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Szumińska Agnieszka

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Matematyka
4e
109
Matematyka
5c
111
Matematyka
4ai
114
2Matematyka
4e
109
Matematyka
4ai
114
Matematyka
5c
111
3Matematyka
4c
03
Matematyka
4c
03
Matematyka
4fi
109z
4
5
6
Powrót na górę

Plan Szymoniak Wojciech

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Technika
4ai
114
Technika
4e
109
Technika
4bs
01
2Technika
4d
108
Technika
4c
03
3
4
5
6
Powrót na górę

Plan Tomczyk Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
5Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
6Opieka
2ai
kat
Tomczyk Anna / Słoma Marta

Opieka
2ai
kat
Tomczyk Anna / Słoma Marta

Opieka
2ai
kat
Tomczyk Anna / Słoma Marta

Powrót na górę

Plan Wasilewska Monika

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Opieka
8ai
kat

Opieka
8ai
kat

Opieka
8ai
kat

3Opieka
8ai
kat

Opieka
8ai
kat

Opieka
8ai
kat

4
5
6
Powrót na górę

Plan Waszkiewicz Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Opieka
7e
kat

3Opieka
7e
kat

4Chemia
7d
107
Chemia
7bs
105
5Chemia
7e
106
Chemia
7ai
214
6Chemia
7c
211
Powrót na górę

Plan Wensław Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Opieka
8bs
kat

Opieka
8bs
kat

3Opieka
8bs
kat

Opieka
8bs
kat

4
5
6
Powrót na górę

Plan Wierzbicka Jolanta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Język polski
8ei
207
5Język polski
8ei
207
6Język polski
8ei
207
Powrót na górę

Plan Wierzbicki Mirosław

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2Opieka
7bs
kat

3Opieka
7bs
kat

4
5
6
Powrót na górę

Plan Winsko Marzenna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
5Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
111
6Opieka
2ei
kat
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka

Opieka
2ei
kat
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka

Opieka
2ei
kat
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka

Powrót na górę

Plan Wiśniewska Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Opieka
4d
kat

Opieka
4d
kat

5
6
Powrót na górę

Plan Wojciuk Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
1b
01
Edukacja wczesnoszkolna
1b
01
Edukacja wczesnoszkolna
1b
01
5Edukacja wczesnoszkolna
1b
01
Edukacja wczesnoszkolna
1b
01
Edukacja wczesnoszkolna
1b
01
6Opieka
1b
kat

Opieka
1b
kat

Opieka
1b
kat

Powrót na górę

Plan Wróbel Edyta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Przyroda
4c
03
Przyroda
4c
03
2Przyroda
6d
207
Opieka
7e
kat

Przyroda
6c
211
3Przyroda
6e
106
Opieka
7e
kat

4
5
6Biologia
7e
106
Powrót na górę

Plan Zdrojkowska Agnieszka

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1Opieka
1b,1c,2ai,2b,2c,2d,2ei,3a,3b,3c,3d,7ai,7bs,7c,7d,7e,8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,
Oksieńciuk Aneta / Zdrojkowska Agnieszka

2Opieka
1b,1c,2ai,2b,2c,2d,2ei,3a,3b,3c,3d,7ai,7bs,7c,7d,7e,8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,
Oksieńciuk Aneta / Zdrojkowska Agnieszka

3Opieka
1b,1c,2ai,2b,2c,2d,2ei,3a,3b,3c,3d,7ai,7bs,7c,7d,7e,8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,
Oksieńciuk Aneta / Zdrojkowska Agnieszka

4
5
6
Powrót na górę

Plan Zientara Wiesława

GodzinaPoniedziałekWtorekŚroda
1
2
3
4Edukacja wczesnoszkolna
2c
109
Edukacja wczesnoszkolna
2c
109
Edukacja wczesnoszkolna
2c
109
5Edukacja wczesnoszkolna
2c
109
Edukacja wczesnoszkolna
2c
109
Edukacja wczesnoszkolna
2c
109
6Opieka
2c
kat

Opieka
2c
kat

Opieka
2c
kat

Przydział sal kl. I-III

klasa sala
1a 1
1b 01
1c 108
2a 5
2b 101
2c 109
2d 110
2e 111
3a 104
3b 8
3c 03
3d 4