Cykl spotkań w Publicznej Bibliotece klasy 0b

Cykl spotkań w Publicznej Bibliotece klasy 0 „b”

Cykl spotkań w Publicznej Bibliotece klasy 0 „b”

20 lutego dzieci z klasy 0 „b” wybrały się do Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego filia nr 9. Najpierw dzieci miały pogadankę w sali nt: jak należy zachowywać się w bibliotece. Na miejscu pani bibliotekarka opowiedziała nam o swojej pracy, pokazała kartę czytelnika, powiedziała do czego ona służy, wskazała regały, gdzie są książki dla dzieci młodszych, nieco starszych i starszych. Zwróciła uwagę na to, że niektórych książek nie można wypożyczać, ale można z nich korzystać w czytelni.

Do szkoły wróciliśmy wzbogaceni o nowe słówka i zadowoleni, że mogliśmy poznać miejsce, gdzie można pogłębiać i poszerzać swoją wiedzę.

Opracowały:

Anna Biryło

Bella Khunkerova