Dyrekcja szkoły oraz nauczyciele wychowania fizycznego serdecznie zapraszają wychowawców, dzieci i rodziców klas III i IV, do udziału w grach i zabawach sportowo-rekreacyjnych:

„Rodzinne Zawody z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Białystok kl. III i IV”

Zawody odbędą się 27 lutego o godz. 16.30 na sali gimnastycznej.

REGULAMIN

1.  Zespoły składają się z 15 zawodników z danej klasy   – 5 dziewczynek;5 chłopców i 5 rodziców. Pozostali uczniowie z poszczególnych klas startują wymiennie lub kibicują.
  2. Zawody odbywają się w pionach klasowych , czyli oddzielnie kl. III, kl. IV
  3. Każdy zespół bierze udział w 5 konkurencjach
  4. W poszczególnych konkurencjach obowiązują następujące zasady punktacji: I miejsce – 5pkt, II miejsce – 4pkt, III miejsce – 3 pkt, IV miejsce – 2pkt, V miejsce – 1pkt.   Przy remisie następuje podział punktów.
  5. Po zakończeniu  konkurencji podliczane są punkty zdobyte przez zespoły w poszczególnych konkurencjach oraz ustalana klasyfikacja końcowa. W przypadku uzyskania jednakowej ilości punktów przez dwa lub więcej zespołów, między zainteresowanymi przeprowadza się sztafetę, która wyłoni zwycięzcę.