Plan lekcji do wydruku – 2019.02.04 [PDF]
UWAGA!!! Zmiana w planach klas 3d i 4a.
W drugim semestrze wychowanie do życia w rodzinie odbywa się w klasach 4 i 6. WDŻ w klasach 4, 7 i 8 skończyło się w pierwszym semestrze.
0a | 0b | 1ai | 1b | 1c | 2ai | 2b | 2c | 2d | 2ei | 3a | 3b | 3c | 3d | 4ai | 4bs | 4c | 4d | 4e | 4fi | 5ai | 5bs | 5c | 5d | 5e | 5fi | 6ai | 6bs | 6c | 6d | 6e | 7ai | 7bs | 7c | 7d | 7e | 8ai | 8bs | 8c | 8d | 8ei |
Powrót na górę
Plan 0a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
7.30 – 8.30 | Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
|||
8.30 – 9.30 | Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
|||
9.30 – 10.30 | Język angielski CAW0 Perkowska Joanna |
Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
|||
10.30 – 11.30 | Wychowanie fizyczne podwórko Panasko Barbara |
Zaj. artystyczne CAW0 Kraszewska Milena I sem. |
Zaj. artystyczne CAW0 Kraszewska Milena |
Wychowanie fizyczne podwórko Panasko Barbara |
|
11.30 – 12.30 | Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
Wychowanie fizyczne podwórko Panasko Barbara |
Wychowanie fizyczne podwórko Panasko Barbara |
Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
12.30 – 13.30 | Wychowanie fizyczne podwórko Panasko Barbara |
Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
Religia CAW0 Suprunowicz Dorota |
||
13.30 – 14.30 | Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
||
14.30 – 15.30 | Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
||
15.30 – 16.30 | Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
||
16.30 – 17.30 | Wychowanie przedszkolne CAW0 Panasko Barbara |
Plan 0b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
7.30 – 8.30 | Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
||
8.30 – 9.30 | Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
||
9.30 – 10.30 | Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
Język angielski Wróblewska Agnieszka / Khunkerova Bella CAW0 |
Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
||
10.30 – 11.30 | Zaj. artystyczne CAW0 Kraszewska Milena |
Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
Wychowanie fizyczne Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Wychowanie fizyczne Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
|
11.30 – 12.30 | Wychowanie fizyczne Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Wychowanie fizyczne Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
Wychowanie fizyczne Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
12.30 – 13.30 | Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
Zaj. artystyczne CAW0 Kraszewska Milena II sem. |
Religia 313 Machaev Osman |
Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
|
13.30 – 14.30 | Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
|||
14.30 – 15.30 | Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
|||
15.30 – 16.30 | Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
Wychowanie przedszkolne Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW0 |
|||
16.30 – 17.30 |
Plan 1ai
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 1 Adamska-Królik Urszula |
Edukacja wczesnoszkolna Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||
8.55 – 9.40 | Informatyka Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 203 |
Edukacja wczesnoszkolna Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Religia kat 114 Manaches Monika |
Wychowanie fizyczne Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol1b |
||
11.50 – 12.35 | Religia 1ai,1b,1c, mu,muz,muz, czytelnia Machaev Osman |
Wychowanie fizyczne Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol3 |
Religia kat 5 Manaches Monika |
Religia 1ai,1b,1c, muz,muz,muz, 109z Machaev Osman |
|
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Wychowanie fizyczne Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol1b |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1 Adamska-Królik Urszula |
Edukacja wczesnoszkolna Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan 1b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Informatyka 201 Wojciuk Ewa |
Wychowanie fizyczne hol1b Wojciuk Ewa |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1 Wojciuk Ewa |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1 Wróblewska Agnieszka |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1 Wojciuk Ewa |
Edukacja wczesnoszkolna 1 Wojciuk Ewa |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1 Wojciuk Ewa |
Edukacja wczesnoszkolna 1 Wojciuk Ewa |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1 Wróblewska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 1 Wojciuk Ewa |
|
11.50 – 12.35 | Religia 1b,1c, pra,pra, 06 Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c, mu,muz,muz, czytelnia Machaev Osman |
Edukacja wczesnoszkolna 1 Wojciuk Ewa |
Edukacja wczesnoszkolna 1 Wojciuk Ewa |
Religia 1b,1c, pra,pra, 1 Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c, muz,muz,muz, 109z Machaev Osman |
Edukacja wczesnoszkolna 1 Wojciuk Ewa |
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1 Wojciuk Ewa |
Wychowanie fizyczne hol2 Wojciuk Ewa |
Edukacja wczesnoszkolna 1 Wojciuk Ewa |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1 Wojciuk Ewa |
Religia kat 1 Brzyska Anna |
Edukacja wczesnoszkolna 1 Wojciuk Ewa |
||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1 Wojciuk Ewa |
Wychowanie fizyczne hol2 Wojciuk Ewa |
|||
15.45 – 16.30 | Religia kat 1 Brzyska Anna |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan 1c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Informatyka 203 Nowik Elżbieta |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Wychowanie fizyczne hol1b Nowik Elżbieta |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
||
11.50 – 12.35 | Religia 1b,1c, pra,pra, 06 Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c, mu,muz,muz, czytelnia Machaev Osman |
Wychowanie fizyczne hol1b Nowik Elżbieta |
Wychowanie fizyczne hol2 Nowik Elżbieta |
Religia 1b,1c, pra,pra, 1 Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c, muz,muz,muz, 109z Machaev Osman |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 101 Wróblewska Agnieszka |
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 101 Wróblewska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Religia kat 101 Brzyska Anna |
Religia kat 101 Brzyska Anna |
||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan 2ai
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Koło żywego słowa 5 Słoma Marta |
Edukacja wczesnoszkolna Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
|||
10.45 – 11.30 | Informatyka Tomczyk Anna / Słoma Marta 203 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka 5 |
Religia 2ai,2b,2c,2d, muz,muz,muz,muz, 06 Machaev Osman Religia 2ai,2b,2c,2d,2ei, pra,pra,pra,pra,pra, 101 Kiryluk Jan |
||
11.50 – 12.35 | Religia kat 5 Brzyska Anna |
Wychowanie fizyczne Tomczyk Anna / Słoma Marta hol3 |
Religia kat 5 Brzyska Anna |
Wychowanie fizyczne Tomczyk Anna / Słoma Marta hol1c |
|
12.55 – 13.40 | Religia 2ai,2b,2c,2d, muz,muz,muz,muz, czytelnia Machaev Osman Religia 2ai,2b,2c,2d,2ei, pra,pra,pra,pra,pra, 06 Kiryluk Jan |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
|
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 5 Tomczyk Anna |
Edukacja wczesnoszkolna Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 5 Tomczyk Anna |
Edukacja wczesnoszkolna Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
||||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne Tomczyk Anna / Słoma Marta hol1b |
Plan 2b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Koło żywego słowa 101 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Informatyka 201 Hapunik Dorota |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 101 Wróblewska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Religia 2ai,2b,2c,2d, muz,muz,muz,muz, 06 Machaev Osman Religia 2ai,2b,2c,2d,2ei, pra,pra,pra,pra,pra, 101 Kiryluk Jan |
Wychowanie fizyczne hol3 Hapunik Dorota |
|
11.50 – 12.35 | Religia kat 101 Suprunowicz Dorota |
Wychowanie fizyczne hol2 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
||
12.55 – 13.40 | Religia 2ai,2b,2c,2d, muz,muz,muz,muz, czytelnia Machaev Osman Religia 2ai,2b,2c,2d,2ei, pra,pra,pra,pra,pra, 06 Kiryluk Jan |
Religia kat 101 Suprunowicz Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 101 Wróblewska Agnieszka |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
|||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
||||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne hol2 Hapunik Dorota |
Plan 2c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Wychowanie fizyczne hol1b Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
||
10.45 – 11.30 | Basen basen1 Zientara Wiesława |
Religia 2ai,2b,2c,2d, muz,muz,muz,muz, 06 Machaev Osman Religia kat 8 Suprunowicz Dorota Religia 2ai,2b,2c,2d,2ei, pra,pra,pra,pra,pra, 101 Kiryluk Jan |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 8 Wróblewska Agnieszka |
||
11.50 – 12.35 | Basen basen1 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Wychowanie fizyczne hol2 Zientara Wiesława |
||
12.55 – 13.40 | Religia 2ai,2b,2c,2d, muz,muz,muz,muz, czytelnia Machaev Osman Religia 2ai,2b,2c,2d,2ei, pra,pra,pra,pra,pra, 06 Kiryluk Jan |
Religia kat 1 Suprunowicz Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 8 Wróblewska Agnieszka |
||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
|||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Informatyka 201 Zientara Wiesława |
|||
16.40 – 17.25 | Koło żywego słowa 8 Zientara Wiesława |
Plan 2d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Krzemińska Beata |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Krzemińska Beata |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Krzemińska Beata |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Krzemińska Beata |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Krzemińska Beata |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Krzemińska Beata |
||
9.50 – 10.35 | Religia kat 4 Manaches Monika |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Krzemińska Beata |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Krzemińska Beata |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Krzemińska Beata |
Religia kat 4 Manaches Monika |
Religia 2ai,2b,2c,2d, muz,muz,muz,muz, 06 Machaev Osman Religia 2ai,2b,2c,2d,2ei, pra,pra,pra,pra,pra, 101 Kiryluk Jan |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Krzemińska Beata |
|
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 4 Wróblewska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Krzemińska Beata |
Wychowanie fizyczne hol3 Krzemińska Beata |
||
12.55 – 13.40 | Religia 2ai,2b,2c,2d, muz,muz,muz,muz, czytelnia Machaev Osman Religia 2ai,2b,2c,2d,2ei, pra,pra,pra,pra,pra, 06 Kiryluk Jan |
Wychowanie fizyczne hol1b Krzemińska Beata |
|||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne hol1b Krzemińska Beata |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Krzemińska Beata |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Krzemińska Beata |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 4 Wróblewska Agnieszka |
|||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Krzemińska Beata |
Koło żywego słowa 4 Kuźmicka Małgorzata |
|||
16.40 – 17.25 | Informatyka 201 Krzemińska Beata |
Plan 2ei
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 5 Winsko Marzenna |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Informatyka Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 201 |
Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Religia 2ai,2b,2c,2d,2ei, pra,pra,pra,pra,pra, 101 Kiryluk Jan Religia kat 5 Brzyska Anna |
Wychowanie fizyczne Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol1b |
||
11.50 – 12.35 | Koło żywego słowa 1 Kuźmicka Małgorzata |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka 5 |
|||
12.55 – 13.40 | Religia 2ai,2b,2c,2d,2ei, pra,pra,pra,pra,pra, 06 Kiryluk Jan Religia kat 5 Brzyska Anna |
Wychowanie fizyczne Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol2 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
|||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 5 Winsko Marzenna |
|||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol2 |
Plan 3a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
||
9.50 – 10.35 | Informatyka 203 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Basen basen1 Madura-Gryko Katarzyna |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne hol2 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 104 Perkowska Joanna |
Religia 3a,3b,3c,3d, muz,muz,muz,muz, czytelnia Machaev Osman Religia 3a,3b,3c,3d, pra,pra,pra,pra, 06 Kiryluk Jan |
Basen basen1 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Bogusz Anna |
Język polski JP czytelnia Smolej Katarzyna |
Religia 3a,3b,3c,3d, muz,muz,muz,muz, czytelnia Machaev Osman Religia 3a,3b,3c,3d, pra,pra,pra,pra, 06 Kiryluk Jan |
Język polski JP 06 Smolej Katarzyna |
Wychowanie fizyczne hol1b Madura-Gryko Katarzyna |
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 104 Perkowska Joanna |
Edukacja wczesnoszkolna 1 Madura-Gryko Katarzyna |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Religia kat 104 Suprunowicz Dorota |
|||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Religia kat 104 Suprunowicz Dorota |
|||
16.40 – 17.25 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Plan 3b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Informatyka 201 Grabowska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Jurczykowska Urszula |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Basen basen2 Grabowska Barbara |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 8 Wróblewska Agnieszka |
Religia 3a,3b,3c,3d, muz,muz,muz,muz, czytelnia Machaev Osman Religia 3a,3b,3c,3d, pra,pra,pra,pra, 06 Kiryluk Jan |
Basen basen2 Grabowska Barbara |
|
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Religia kat 101 Suprunowicz Dorota |
Religia kat 101 Suprunowicz Dorota Religia 3a,3b,3c,3d, muz,muz,muz,muz, czytelnia Machaev Osman Religia 3a,3b,3c,3d, pra,pra,pra,pra, 06 Kiryluk Jan |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
|
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 8 Wróblewska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Wychowanie fizyczne hol1b Grabowska Barbara |
|||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
||||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne hol1b Grabowska Barbara |
Plan 3c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Myszkowska Agnieszka |
Informatyka 203 Myszkowska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Myszkowska Agnieszka |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Myszkowska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 203 Myszkowska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Myszkowska Agnieszka |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Myszkowska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Myszkowska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Myszkowska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 104 Wróblewska Agnieszka |
|
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 104 Wróblewska Agnieszka |
Religia 3a,3b,3c,3d, muz,muz,muz,muz, czytelnia Machaev Osman Religia 3a,3b,3c,3d, pra,pra,pra,pra, 06 Kiryluk Jan |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Myszkowska Agnieszka |
Wychowanie fizyczne hol2 Myszkowska Agnieszka |
|
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne hol1b Myszkowska Agnieszka |
Religia 3a,3b,3c,3d, muz,muz,muz,muz, czytelnia Machaev Osman Religia 3a,3b,3c,3d, pra,pra,pra,pra, 06 Kiryluk Jan |
Basen basen1 Myszkowska Agnieszka |
||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Myszkowska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Romaniuk Paulina |
Basen basen1 Myszkowska Agnieszka |
||
13.55 – 14.40 | Religia kat 104 Brzyska Anna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Myszkowska Agnieszka |
|||
14.50 – 15.35 | Religia kat 104 Brzyska Anna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Myszkowska Agnieszka |
|||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Myszkowska Agnieszka |
||||
16.40 – 17.25 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Myszkowska Agnieszka |
Plan 3d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Język polski MD_ 06 Rzepniewska Barbara Religia kat 4 Brzyska Anna |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Religia 3a,3b,3c,3d, muz,muz,muz,muz, czytelnia Machaev Osman Religia 3a,3b,3c,3d, pra,pra,pra,pra, 06 Kiryluk Jan |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Religia kat 03 Brzyska Anna |
|
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 4 Wróblewska Agnieszka |
Religia 3a,3b,3c,3d, muz,muz,muz,muz, czytelnia Machaev Osman Religia 3a,3b,3c,3d, pra,pra,pra,pra, 06 Kiryluk Jan |
Basen basen2 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Kieda Joanna |
|
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Wychowanie fizyczne hol1b Rzepniewska Barbara |
Basen basen2 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 4 Wróblewska Agnieszka |
|
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
||
15.45 – 16.30 | Informatyka 203 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Język polski MD_ 4 Rzepniewska Barbara |
||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne hol3 Rzepniewska Barbara |
Plan 4ai
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 4ai,4e,4fi,5c,5d,5e, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Religia kat 114 Brzyska Anna Religia 4ai,4e,4fi,5c,5d,5e, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Historia Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta 108 |
||
8.55 – 9.40 | Matematyka Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta 204 |
Matematyka Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
9.50 – 10.35 | Religia kat 111 Brzyska Anna |
Zajęcia z wychowawcą 01 Ławreszuk Elżbieta |
Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, ch,ch, sg3 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, dz,dz, sg4 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, orz,orz, sg6 Jurgielewicz Joanna |
||
10.45 – 11.30 | Technika Szymoniak Wojciech / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Wychowanie do życia w rodzinie 106 Mnich Justyna |
Plastyka Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta 03 |
Informatyka 2 203 Pawłowska Marta Informatyka 1 201 Bach Anna |
|
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, ch,ch, sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, dz,dz, sg5 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, orz,orz, sg2 Jurgielewicz Joanna |
Język polski Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 8 |
Przyroda Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Język rosyjski Duchnowska Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 5 |
|
12.55 – 13.40 | Język angielski an 109z Maciuszewicz Bożena Język angielski aw 210 Skup Izabela |
Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, ch,ch, sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, dz,dz, sg2 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, orz,orz, sg3 Jurgielewicz Joanna |
Matematyka Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta 4 |
Język polski Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 104 |
Język polski Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 210a |
13.55 – 14.40 | Język polski Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 4 |
Przyroda Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Język angielski an 109z Maciuszewicz Bożena Język angielski aw 108 Skup Izabela |
Język angielski an 114 Maciuszewicz Bożena Język angielski aw 109z Skup Izabela |
Religia 4ai,4bs,4c,4d,4fi, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
14.50 – 15.35 | Matematyka Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Muzyka Drużyńska Jolanta / Ławreszuk Elżbieta 03 |
|||
15.45 – 16.30 | Język polski Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 205 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, ch,ch, sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, dz,dz, sg2 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, orz,orz, sg6 Jurgielewicz Joanna |
|||
16.40 – 17.25 | Religia 4ai,4bs,4c,4d,4fi, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Plan 4bs
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg1 Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg2 Rajchemba Małgorzata |
Język angielski an 202 Maciuszewicz Bożena Język angielski aw 213 Oszmiańska Ewa |
Język polski 206 Michniewicz Karolina |
||
8.55 – 9.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg1 Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg2 Rajchemba Małgorzata |
Język polski 206 Michniewicz Karolina |
Język angielski an 210a Maciuszewicz Bożena Język angielski aw 213 Oszmiańska Ewa |
||
9.50 – 10.35 | Język polski 01 Michniewicz Karolina |
Informatyka 1 201 Bach Anna Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
Język rosyjski 208 Duchnowska Katarzyna |
Religia kat 111 Brzyska Anna |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg1 Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg2 Rajchemba Małgorzata |
10.45 – 11.30 | Matematyka 111 Droździewicz Lidia |
Przyroda 109 Kamińska Irena |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne ch sg1 Wierzbicki Mirosław |
Język polski 206 Michniewicz Karolina |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg1 Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg2 Rajchemba Małgorzata |
11.50 – 12.35 | Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Język angielski an 214 Maciuszewicz Bożena Język angielski aw 213 Oszmiańska Ewa |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne ch sg1 Wierzbicki Mirosław |
Historia 207 Drabik Zbigniew |
Zajęcia z wychowawcą 104 Rajchemba Małgorzata |
12.55 – 13.40 | Technika 01 Szymoniak Wojciech |
Matematyka 204 Droździewicz Lidia |
Przyroda 109 Kamińska Irena |
Matematyka 204 Droździewicz Lidia |
|
13.55 – 14.40 | Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg1 Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg2 Rajchemba Małgorzata |
Wychowanie fizyczne dz sg4 Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne ch sg3 Wierzbicki Mirosław |
Religia kat 114 Brzyska Anna Religia 4ai,4bs,4c,4d,4fi, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
|
14.50 – 15.35 | Wychowanie do życia w rodzinie 107 Suprunowicz Dorota |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg1 Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg2 Rajchemba Małgorzata |
Wychowanie fizyczne dz sg4 Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne ch sg3 Wierzbicki Mirosław |
||
15.45 – 16.30 | Język polski 206 Michniewicz Karolina |
Matematyka 204 Droździewicz Lidia |
|||
16.40 – 17.25 | Religia 4ai,4bs,4c,4d,4fi, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Plan 4c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 206 Michniewicz Karolina |
Przyroda 108 Wróbel Edyta |
|||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne ch sg5 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne dz sg6 Jurgielewicz Joanna |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
|||
9.50 – 10.35 | Przyroda 109 Wróbel Edyta |
Język angielski aw 210a Maciuszewicz Bożena Język angielski an 213 Oszmiańska Ewa |
Język polski 105 Michniewicz Karolina |
Język angielski aw 210a Maciuszewicz Bożena Język angielski an 213 Oszmiańska Ewa |
|
10.45 – 11.30 | Język angielski aw 201 Maciuszewicz Bożena Język angielski an 213 Oszmiańska Ewa |
Wychowanie do życia w rodzinie 03 Suprunowicz Dorota |
Historia 105 Majewska Anna |
Język rosyjski 208 Duchnowska Katarzyna |
Język polski 206 Michniewicz Karolina |
11.50 – 12.35 | Zajęcia z wychowawcą 207 Michniewicz Karolina |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Język polski 206 Michniewicz Karolina |
Matematyka 111 Szumińska Agnieszka |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne dz sg2 Jurgielewicz Joanna |
12.55 – 13.40 | Matematyka 110 Szumińska Agnieszka |
Informatyka 1 201 Bach Anna Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
Matematyka 107 Szumińska Agnieszka |
||
13.55 – 14.40 | Język polski 206 Michniewicz Karolina |
Matematyka 204 Szumińska Agnieszka |
Religia kat 207 Manaches Monika Religia 4ai,4bs,4c,4d,4fi, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne ch sg3 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne dz sg4 Jurgielewicz Joanna |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne dz sg2 Jurgielewicz Joanna |
Religia kat 207 Manaches Monika |
||
15.45 – 16.30 | Technika 03 Szymoniak Wojciech |
||||
16.40 – 17.25 | Religia 4ai,4bs,4c,4d,4fi, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Plan 4d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język rosyjski 208 Duchnowska Katarzyna |
Język angielski aw 210a Maciuszewicz Bożena Język angielski an 210 Sawicka Katarzyna |
|||
8.55 – 9.40 | Wychowanie do życia w rodzinie 111 Wróbel Edyta |
Język polski 205 Michniewicz Karolina |
Informatyka 1 203 Bach Anna Informatyka 2 201 Duda Anita |
||
9.50 – 10.35 | Matematyka 211 Kozłowski Andrzej |
Zajęcia z wychowawcą 204 Sawicka Katarzyna |
Wychowanie fizyczne ch sg3 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg4 Wiśniewska Małgorzata |
Język polski 206 Michniewicz Karolina |
|
10.45 – 11.30 | Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Język polski 206 Michniewicz Karolina |
Matematyka 109 Kozłowski Andrzej |
Przyroda 109 Kamińska Irena |
|
11.50 – 12.35 | Język angielski aw 202 Maciuszewicz Bożena Język angielski an 210 Sawicka Katarzyna |
Przyroda 109 Kamińska Irena |
Matematyka 109 Kozłowski Andrzej |
Religia kat 104 Suprunowicz Dorota |
Wychowanie fizyczne ch sg3 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg4 Wiśniewska Małgorzata |
12.55 – 13.40 | Język polski 206 Michniewicz Karolina |
Język polski 206 Michniewicz Karolina |
Język angielski aw 109z Maciuszewicz Bożena Język angielski an 210 Sawicka Katarzyna |
Historia 207 Dzieszko Anna |
|
13.55 – 14.40 | Religia kat 01 Suprunowicz Dorota |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Wychowanie fizyczne ch sg3 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg4 Wiśniewska Małgorzata |
Religia 4ai,4bs,4c,4d,4fi, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
|
14.50 – 15.35 | Technika 01 Szymoniak Wojciech |
Wychowanie fizyczne ch sg5 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg6 Wiśniewska Małgorzata |
|||
15.45 – 16.30 | Matematyka 211 Kozłowski Andrzej |
||||
16.40 – 17.25 | Religia 4ai,4bs,4c,4d,4fi, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Plan 4e
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 4ai,4e,4fi,5c,5d,5e, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Religia kat 109 Suprunowicz Dorota Religia 4ai,4e,4fi,5c,5d,5e, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Matematyka 107 Szumińska Agnieszka |
||
8.55 – 9.40 | Matematyka 107 Szumińska Agnieszka |
Przyroda 109 Kamińska Irena |
Przyroda 109 Kamińska Irena |
||
9.50 – 10.35 | Historia 207 Drabik Zbigniew |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne dz sg2 Jurgielewicz Joanna |
Język rosyjski 205 Duchnowska Katarzyna |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne ch sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne dz sg2 Jurgielewicz Joanna |
Wychowanie do życia w rodzinie 111 Wróbel Edyta |
Matematyka 106 Szumińska Agnieszka |
Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 210a Maciuszewicz Bożena |
|
11.50 – 12.35 | Język polski 108 Łaszkiewicz Jolanta |
Zajęcia z wychowawcą 104 Łaszkiewicz Jolanta |
Muzyka 104 Drużyńska Jolanta |
Język polski 206 Łaszkiewicz Jolanta |
Język polski 106 Łaszkiewicz Jolanta |
12.55 – 13.40 | Religia kat 110 Suprunowicz Dorota |
Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
Język polski 106 Łaszkiewicz Jolanta |
Język angielski aw 214 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 114 Maciuszewicz Bożena |
Technika 03 Szymoniak Wojciech |
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne ch sg3 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne dz sg4 Jurgielewicz Joanna |
Wychowanie fizyczne ch sg5 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne dz sg6 Jurgielewicz Joanna |
|||
14.50 – 15.35 | Język polski 206 Łaszkiewicz Jolanta |
Matematyka 107 Szumińska Agnieszka |
|||
15.45 – 16.30 | Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 210a Maciuszewicz Bożena |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan 4fi
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia kat 214 Manaches Monika |
Religia 4ai,4e,4fi,5c,5d,5e, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Religia 4ai,4e,4fi,5c,5d,5e, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Przyroda Kamińska Irena / Bogusz Anna 109 |
|
8.55 – 9.40 | Język rosyjski Duchnowska Katarzyna / Bogusz Anna 03 |
Język polski Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 |
|||
9.50 – 10.35 | Matematyka Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna 107 |
Wychowanie do życia w rodzinie 111 Wróbel Edyta |
Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, ch,ch, sg3 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, dz,dz, sg4 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, orz,orz, sg6 Jurgielewicz Joanna |
||
10.45 – 11.30 | Język polski Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 5 |
Matematyka Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna 107 |
Technika Szymoniak Wojciech / Bogusz Anna 5 |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, ch,ch, sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, dz,dz, sg5 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, orz,orz, sg2 Jurgielewicz Joanna |
Religia kat 8 Manaches Monika |
Historia Dzieszko Anna / Bogusz Anna 207 |
Język angielski aw 202 Maciuszewicz Bożena Język angielski an 213 Oszmiańska Ewa |
|
12.55 – 13.40 | Informatyka 1 203 Bach Anna Informatyka 2 201 Duda Anita |
Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, ch,ch, sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, dz,dz, sg2 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, orz,orz, sg3 Jurgielewicz Joanna |
Język polski Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 5 |
Matematyka Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna 4 |
Muzyka Drużyńska Jolanta / Bogusz Anna 104 |
13.55 – 14.40 | Język angielski aw 214 Maciuszewicz Bożena Język angielski an 213 Oszmiańska Ewa |
Plastyka Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna 206 |
Przyroda Kamińska Irena / Bogusz Anna 109 |
Religia 4ai,4bs,4c,4d,4fi, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
|
14.50 – 15.35 | Język polski Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 |
Zajęcia z wychowawcą 108 Bogusz Anna |
Język polski Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 |
||
15.45 – 16.30 | Matematyka Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna 107 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, ch,ch, sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, dz,dz, sg2 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, orz,orz, sg6 Jurgielewicz Joanna |
Język angielski aw 114 Maciuszewicz Bożena Język angielski an 213 Oszmiańska Ewa |
||
16.40 – 17.25 | Religia 4ai,4bs,4c,4d,4fi, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Plan 5ai
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 5ai,5bs,5d,5e, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
||||
8.55 – 9.40 | Plastyka Jurczykowska Urszula / Romaniuk Paulina 01 |
Matematyka Karwowska Renata / Romaniuk Paulina 107 |
|||
9.50 – 10.35 | Matematyka Karwowska Renata / Romaniuk Paulina 204 |
Język rosyjski 208 Duchnowska Katarzyna |
|||
10.45 – 11.30 | Język polski Mnich Justyna / Romaniuk Paulina 109 |
Geografia Bułkowska Aneta / Romaniuk Paulina 108 |
Technika Szymoniak Wojciech / Romaniuk Paulina 01 |
||
11.50 – 12.35 | Muzyka Drużyńska Jolanta / Romaniuk Paulina 03 |
Historia Majewska Anna / Romaniuk Paulina 4 |
Język angielski an 109z Maciuszewicz Bożena Język angielski aw 210 Skup Izabela |
Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch,ch, sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz,dz, sg2 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg3 Jurgielewicz Joanna |
Religia kat 114 Brzyska Anna |
12.55 – 13.40 | Język rosyjski 4 Duchnowska Katarzyna |
Język angielski an 109z Maciuszewicz Bożena Język angielski aw 202 Skup Izabela |
Język polski Mnich Justyna / Romaniuk Paulina 214 |
Język polski Mnich Justyna / Romaniuk Paulina 106 |
Matematyka Karwowska Renata / Romaniuk Paulina 203 |
13.55 – 14.40 | Język angielski an 109z Maciuszewicz Bożena Język angielski aw 210 Skup Izabela |
Biologia Sakowicz Ewa / Romaniuk Paulina 111 |
Matematyka Karwowska Renata / Romaniuk Paulina 107 |
Religia kat 105 Brzyska Anna |
Język polski Mnich Justyna / Romaniuk Paulina 106 |
14.50 – 15.35 | Język polski Mnich Justyna / Romaniuk Paulina 106 |
Historia Majewska Anna / Romaniuk Paulina 105 |
Informatyka 2 203 Bach Anna Informatyka 1 201 Duda Anita |
||
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch,ch, sg4 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz,dz, sg3 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg5 Jurgielewicz Joanna |
Zajęcia z wychowawcą 106 Mnich Justyna |
Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch,ch, sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz,dz, sg2 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg3 Jurgielewicz Joanna |
||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch,ch, sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz,dz, sg2 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg3 Jurgielewicz Joanna |
Religia 5ai,5bs,5d,5e, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Plan 5bs
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne dz sg2 Laskowska Bożena Wychowanie fizyczne ch sg1 Puciłowski Marcin |
Religia 5ai,5bs,5d,5e, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
|||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne dz sg2 Laskowska Bożena Wychowanie fizyczne ch sg1 Puciłowski Marcin |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
|||
9.50 – 10.35 | Język angielski aw 213 Oszmiańska Ewa Język angielski an 210 Skup Izabela |
Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
Język polski 106 Sierkowska Urszula |
Język polski 01 Sierkowska Urszula |
|
10.45 – 11.30 | Historia 105 Komosa Łukasz |
Język angielski aw 213 Oszmiańska Ewa Język angielski an 210 Skup Izabela |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Matematyka 107 Karwowska Agnieszka |
Geografia 208 Bułkowska Aneta |
11.50 – 12.35 | Język polski 106 Sierkowska Urszula |
Matematyka 107 Karwowska Agnieszka |
Matematyka 111 Karwowska Agnieszka |
Plastyka 01 Jurczykowska Urszula |
Matematyka 105 Karwowska Agnieszka |
12.55 – 13.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg1 Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg2 Laskowska Bożena |
Zajęcia z wychowawcą 107 Karwowska Agnieszka |
Język polski 207 Sierkowska Urszula |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg1 Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg2 Laskowska Bożena |
Język angielski aw 213 Oszmiańska Ewa Język angielski an 210 Skup Izabela |
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg1 Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg2 Laskowska Bożena |
Język polski 204 Sierkowska Urszula |
Religia kat 114 Brzyska Anna |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg1 Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg2 Laskowska Bożena |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Laskowska Bożena Wychowanie fizyczne ch sg1 Puciłowski Marcin |
14.50 – 15.35 | Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
Technika 03 Szymoniak Wojciech |
Religia kat 114 Brzyska Anna |
Informatyka 2 203 Bach Anna Informatyka 1 201 Duda Anita |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Laskowska Bożena Wychowanie fizyczne ch sg1 Puciłowski Marcin |
15.45 – 16.30 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg1 Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg2 Laskowska Bożena |
Historia 105 Komosa Łukasz |
|||
16.40 – 17.25 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg1 Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg2 Laskowska Bożena |
Religia 5ai,5bs,5d,5e, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Plan 5c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
Religia 4ai,4e,4fi,5c,5d,5e, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Religia 4ai,4e,4fi,5c,5d,5e, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
||
8.55 – 9.40 | Język angielski aw 213 Oszmiańska Ewa Język angielski an 210 Skup Izabela |
Język angielski aw 210a Oszmiańska Ewa Język angielski an 210 Skup Izabela |
Język angielski aw 213 Oszmiańska Ewa Język angielski an 106 Skup Izabela |
Język polski 01 Sierkowska Urszula |
|
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne ch sg1 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg2 Jurgielewicz Joanna |
Geografia 108 Bułkowska Aneta |
Historia 105 Komosa Łukasz |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Informatyka 2 203 Bach Anna Informatyka 1 201 Duda Anita |
10.45 – 11.30 | Zajęcia z wychowawcą 108 Skup Izabela |
Język polski 106 Sierkowska Urszula |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg6 Jurgielewicz Joanna |
Wychowanie fizyczne ch sg3 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg4 Jurgielewicz Joanna |
11.50 – 12.35 | Historia 105 Komosa Łukasz |
Matematyka 205 Szumińska Agnieszka |
Matematyka 03 Szumińska Agnieszka |
Język polski 109 Sierkowska Urszula |
Matematyka 107 Szumińska Agnieszka |
12.55 – 13.40 | Język polski 106 Sierkowska Urszula |
Wychowanie fizyczne ch sg3 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg4 Jurgielewicz Joanna |
Plastyka 01 Jurczykowska Urszula |
Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
|
13.55 – 14.40 | Religia kat 108 Matys Mirosław |
Technika 01 Szymoniak Wojciech |
Matematyka 110 Szumińska Agnieszka |
Religia kat 105 Matys Mirosław |
|
14.50 – 15.35 | Język polski 206 Sierkowska Urszula |
||||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan 5d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Geografia 108 Bułkowska Aneta |
Religia 4ai,4e,4fi,5c,5d,5e, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Religia 5ai,5bs,5d,5e, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia 4ai,4e,4fi,5c,5d,5e, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
||
8.55 – 9.40 | Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Historia 105 Komosa Łukasz |
|||
9.50 – 10.35 | Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Informatyka 1 201 Bach Anna Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
Wychowanie fizyczne dz sg6 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg5 Podleśny Piotr |
||
10.45 – 11.30 | Historia 207 Komosa Łukasz |
Wychowanie fizyczne dz sg6 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg5 Podleśny Piotr |
Język angielski an 202 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 213 Leonowicz Ewa |
||
11.50 – 12.35 | Język angielski an 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 202 Leonowicz Ewa |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
|
12.55 – 13.40 | Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Religia kat 214 Manaches Monika |
Zajęcia z wychowawcą 206 Komosa Łukasz |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
13.55 – 14.40 | Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Technika 01 Szymoniak Wojciech |
Wychowanie fizyczne dz sg6 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg5 Podleśny Piotr |
|
14.50 – 15.35 | Język angielski an 114 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 210a Leonowicz Ewa |
Etyka 5d,6bs,6c,6d,6e, ety,ety,ety,ety,ety, 06 Kikolska-Wróbel Eliza |
Plastyka 01 Jurczykowska Urszula |
Religia kat 214 Manaches Monika |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne dz sg2 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg1 Podleśny Piotr |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
|||
16.40 – 17.25 | Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Religia 5ai,5bs,5d,5e, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Etyka 5d,6bs,6c,6d,6e, ety,ety,ety,ety,ety, 06 Kikolska-Wróbel Eliza |
Plan 5e
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne dz sg2 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg1 Podleśny Piotr |
Religia 4ai,4e,4fi,5c,5d,5e, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Religia 5ai,5bs,5d,5e, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia 4ai,4e,4fi,5c,5d,5e, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
||
8.55 – 9.40 | Religia kat 214 Manaches Monika |
Plastyka 01 Jurczykowska Urszula |
Język angielski an 210a Perkowska Joanna Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
|
9.50 – 10.35 | Język polski 106 Sierkowska Urszula |
Język angielski an 214 Perkowska Joanna Język angielski aw 114 Sawicka Katarzyna |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg1 Podleśny Piotr |
Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
|
10.45 – 11.30 | Matematyka 107 Karwowska Renata |
Matematyka 107 Karwowska Renata |
Informatyka 1 201 Bach Anna Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg5 Podleśny Piotr |
|
11.50 – 12.35 | Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
Język polski 106 Sierkowska Urszula |
Matematyka 107 Karwowska Renata |
Zajęcia z wychowawcą 203 Perkowska Joanna |
Język polski 111 Sierkowska Urszula |
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne dz sg6 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg5 Podleśny Piotr |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Język angielski an 210a Perkowska Joanna Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna |
Geografia 108 Bułkowska Aneta |
|
13.55 – 14.40 | Historia 105 Komosa Łukasz |
Język polski 106 Sierkowska Urszula |
Technika 03 Szymoniak Wojciech |
||
14.50 – 15.35 | Język polski 106 Sierkowska Urszula |
Historia 204 Komosa Łukasz |
|||
15.45 – 16.30 | Matematyka 107 Karwowska Renata |
||||
16.40 – 17.25 | Religia kat 207 Manaches Monika Religia 5ai,5bs,5d,5e, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Plan 5fi
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Historia Komosa Łukasz / Kieda Joanna 105 |
Historia Komosa Łukasz / Kieda Joanna 105 |
|||
8.55 – 9.40 | Język angielski aw 202 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 109z Leonowicz Ewa |
Język polski Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 |
|||
9.50 – 10.35 | Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
Biologia Kamińska Irena / Kieda Joanna 109 |
|||
10.45 – 11.30 | Język polski Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 |
Język rosyjski 210a Wierzbicka Jolanta |
Plastyka Jurczykowska Urszula / Kieda Joanna 01 |
||
11.50 – 12.35 | Matematyka Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna 210a |
Geografia Bułkowska Aneta / Kieda Joanna 114 |
Zajęcia z wychowawcą 203 Kamińska Irena |
Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch,ch, sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz,dz, sg2 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg3 Jurgielewicz Joanna |
Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 109z Leonowicz Ewa |
12.55 – 13.40 | Religia 8 Matys Mirosław |
Język polski Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 8 |
Technika Szymoniak Wojciech / Kieda Joanna 01 |
Matematyka Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna 211 |
Język polski Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 214 |
13.55 – 14.40 | Matematyka Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna 211 |
Muzyka Drużyńska Jolanta / Kieda Joanna 03 |
Matematyka Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna 107 |
||
14.50 – 15.35 | Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 214 Leonowicz Ewa |
Religia 208 Matys Mirosław |
||
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch,ch, sg4 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz,dz, sg3 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg5 Jurgielewicz Joanna |
Język polski Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 206 |
Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch,ch, sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz,dz, sg2 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg3 Jurgielewicz Joanna |
||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch,ch, sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz,dz, sg2 Wiśniewska Małgorzata Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg3 Jurgielewicz Joanna |
Plan 6ai
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
||||
8.55 – 9.40 | Matematyka Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
Język polski Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
Religia kat 114 Garbecki Artur |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne sg5 Demianiuk Konrad |
Przyroda 109 Kamińska Irena |
Matematyka Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
Język polski Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
|
10.45 – 11.30 | Język rosyjski 206 Duchnowska Katarzyna |
Język rosyjski 214 Duchnowska Katarzyna |
Zajęcia z wychowawcą 207 Dzieszko Anna |
Wychowanie do życia w rodzinie 201 Mnich Justyna |
Historia i społeczeństwo Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
11.50 – 12.35 | Przyroda 114 Kamińska Irena |
Język angielski an 210a Perkowska Joanna Język angielski aw 109z Sawicka Katarzyna |
Język angielski an 213 Perkowska Joanna Język angielski aw 202 Sawicka Katarzyna |
Muzyka Drużyńska Jolanta / Ogrodnik Lucyna 03 |
Zajęcia techniczne Szymoniak Wojciech / Ogrodnik Lucyna 03 |
12.55 – 13.40 | Historia i społeczeństwo Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 204 |
Matematyka Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
Wychowanie fizyczne sg5 Demianiuk Konrad |
Wychowanie fizyczne sg3 Demianiuk Konrad |
Przyroda 109 Kamińska Irena |
13.55 – 14.40 | Język polski Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 204 |
Język polski Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
Matematyka Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
Plastyka Popławska-Włodkowska Magdalena / Ogrodnik Lucyna 01 |
|
14.50 – 15.35 | Zajęcia komputerowe 2 201 Bach Anna Zajęcia komputerowe 1 203 Pawłowska Marta |
Religia kat 114 Garbecki Artur Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Język polski Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
Wychowanie fizyczne sg3 Demianiuk Konrad |
|
15.45 – 16.30 | Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Język angielski an 210a Perkowska Joanna Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna |
Matematyka Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
|
16.40 – 17.25 | Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Plan 6bs
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Zajęcia komputerowe 2 201 Bach Anna Zajęcia komputerowe 1 203 Pawłowska Marta |
Wychowanie do życia w rodzinie 114 Suprunowicz Dorota |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne ch sg1 Sinielnikow Andriej |
|
8.55 – 9.40 | Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Matematyka 107 Karwowska Agnieszka |
Język angielski an 110 Nierodzik Aleksandra Język angielski aw 202 Rutkowska Joanna |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne ch sg1 Sinielnikow Andriej |
|
9.50 – 10.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg3 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg4 Rajchemba Małgorzata |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Przyroda 109 Kamińska Irena |
Przyroda 109 Kamińska Irena |
|
10.45 – 11.30 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg3 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg4 Rajchemba Małgorzata |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg2 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg1 Rajchemba Małgorzata |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Religia kat 114 Garbecki Artur |
Matematyka 107 Karwowska Agnieszka |
11.50 – 12.35 | Matematyka 107 Karwowska Agnieszka |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg2 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg1 Rajchemba Małgorzata |
Historia i społeczeństwo 105 Majewska Anna |
Historia i społeczeństwo 105 Majewska Anna |
Zajęcia z wychowawcą 108 Rutkowska Joanna |
12.55 – 13.40 | Język angielski an 213 Nierodzik Aleksandra Język angielski aw 202 Rutkowska Joanna |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg1 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg2 Rajchemba Małgorzata |
Matematyka 107 Karwowska Agnieszka |
Język polski 205 Nojszewska Małgorzata |
13.55 – 14.40 | Przyroda 111 Kamińska Irena |
Język rosyjski 105 Duchnowska Katarzyna |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg1 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg2 Rajchemba Małgorzata |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Język angielski an 213 Nierodzik Aleksandra Język angielski aw 202 Rutkowska Joanna |
14.50 – 15.35 | Język rosyjski 208 Duchnowska Katarzyna |
Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Etyka 5d,6bs,6c,6d,6e, ety,ety,ety,ety,ety, 06 Kikolska-Wróbel Eliza |
Matematyka 211 Karwowska Agnieszka |
Zajęcia techniczne 01 Szymoniak Wojciech |
Religia kat 114 Garbecki Artur |
15.45 – 16.30 | Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne ch sg1 Sinielnikow Andriej |
||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne dz sg2 Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne ch sg1 Sinielnikow Andriej |
Etyka 5d,6bs,6c,6d,6e, ety,ety,ety,ety,ety, 06 Kikolska-Wróbel Eliza |
Plan 6c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia kat 214 Manaches Monika |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg1 Podleśny Piotr |
|||
8.55 – 9.40 | Zajęcia komputerowe 2 201 Bach Anna Zajęcia komputerowe 1 203 Pawłowska Marta |
Wychowanie fizyczne dz sg6 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg5 Podleśny Piotr |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
||
9.50 – 10.35 | Język angielski an 114 Nierodzik Aleksandra Język angielski aw 210a Rutkowska Joanna |
Język rosyjski 205 Duchnowska Katarzyna |
Język polski 106 Mnich Justyna |
Przyroda 108 Wróbel Edyta |
|
10.45 – 11.30 | Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Wychowanie fizyczne dz sg6 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg5 Podleśny Piotr |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Historia i społeczeństwo 105 Majewska Anna |
Język angielski an 213 Nierodzik Aleksandra Język angielski aw 202 Rutkowska Joanna |
11.50 – 12.35 | Zajęcia z wychowawcą 203 Kołodziej Waldemar |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Zajęcia techniczne 01 Szymoniak Wojciech |
Język polski 106 Mnich Justyna |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
12.55 – 13.40 | Język polski 108 Mnich Justyna |
Język polski 106 Mnich Justyna |
Język angielski an 213 Nierodzik Aleksandra Język angielski aw 114 Rutkowska Joanna |
Wychowanie fizyczne dz sg5 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg4 Podleśny Piotr |
Język polski 106 Mnich Justyna |
13.55 – 14.40 | Język rosyjski 208 Duchnowska Katarzyna |
Przyroda 109 Wróbel Edyta |
Język polski 106 Mnich Justyna |
Wychowanie do życia w rodzinie 111 Suprunowicz Dorota |
Przyroda 109 Wróbel Edyta |
14.50 – 15.35 | Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia kat 208 Manaches Monika Etyka 5d,6bs,6c,6d,6e, ety,ety,ety,ety,ety, 06 Kikolska-Wróbel Eliza |
Historia i społeczeństwo 105 Majewska Anna |
||
15.45 – 16.30 | Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
||
16.40 – 17.25 | Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Etyka 5d,6bs,6c,6d,6e, ety,ety,ety,ety,ety, 06 Kikolska-Wróbel Eliza |
Plan 6d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne dz sg4 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg3 Podleśny Piotr |
Matematyka 211 Kozłowski Andrzej |
|||
8.55 – 9.40 | Język angielski aw 213 Nierodzik Aleksandra Język angielski an 114 Rutkowska Joanna |
Zajęcia techniczne 01 Szymoniak Wojciech |
Przyroda 108 Wróbel Edyta |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie do życia w rodzinie 105 Mnich Justyna |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg1 Podleśny Piotr |
Język angielski aw 110 Nierodzik Aleksandra Język angielski an 202 Rutkowska Joanna |
Język polski 205 Nikonowicz Małgorzata |
|
10.45 – 11.30 | Matematyka 211 Kozłowski Andrzej |
Matematyka 206 Kozłowski Andrzej |
Matematyka 208 Kozłowski Andrzej |
Język polski 205 Nikonowicz Małgorzata |
Historia i społeczeństwo 105 Majewska Anna |
11.50 – 12.35 | Język rosyjski 211 Duchnowska Katarzyna |
Przyroda 108 Wróbel Edyta |
Język polski 205 Nikonowicz Małgorzata |
Zajęcia z wychowawcą 211 Kozłowski Andrzej |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
12.55 – 13.40 | Historia i społeczeństwo 105 Majewska Anna |
Język rosyjski 105 Duchnowska Katarzyna |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Język angielski aw 213 Nierodzik Aleksandra Język angielski an 202 Rutkowska Joanna |
Wychowanie fizyczne dz sg6 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg5 Podleśny Piotr |
13.55 – 14.40 | Język polski 205 Nikonowicz Małgorzata |
Język polski 205 Nikonowicz Małgorzata |
Przyroda 109 Wróbel Edyta |
Zajęcia komputerowe 2 203 Bach Anna Zajęcia komputerowe 1 201 Duda Anita |
|
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne dz sg2 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg1 Podleśny Piotr |
Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Etyka 5d,6bs,6c,6d,6e, ety,ety,ety,ety,ety, 06 Kikolska-Wróbel Eliza |
Matematyka 211 Kozłowski Andrzej |
||
15.45 – 16.30 | Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia kat 208 Matys Mirosław |
Język polski 205 Nikonowicz Małgorzata |
|||
16.40 – 17.25 | Religia kat 206 Matys Mirosław Etyka 5d,6bs,6c,6d,6e, ety,ety,ety,ety,ety, 06 Kikolska-Wróbel Eliza |
Plan 6e
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język rosyjski 208 Duchnowska Katarzyna |
Wychowanie do życia w rodzinie 111 Wróbel Edyta |
Zajęcia z wychowawcą 110 Nojszewska Małgorzata |
||
8.55 – 9.40 | Religia kat 114 Garbecki Artur |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg1 Podleśny Piotr |
Język rosyjski 208 Duchnowska Katarzyna |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg1 Podleśny Piotr |
|
9.50 – 10.35 | Język polski 205 Nojszewska Małgorzata |
Matematyka 107 Karwowska Agnieszka |
Zajęcia techniczne 01 Szymoniak Wojciech |
Język polski 204 Nojszewska Małgorzata |
|
10.45 – 11.30 | Język angielski an 202 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 109z Leonowicz Ewa |
Historia i społeczeństwo 105 Majewska Anna |
Matematyka 204 Karwowska Agnieszka |
Język polski 204 Nojszewska Małgorzata |
|
11.50 – 12.35 | Przyroda 109 Wróbel Edyta |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Wychowanie fizyczne dz sg6 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg5 Podleśny Piotr |
Matematyka 107 Karwowska Agnieszka |
|
12.55 – 13.40 | Matematyka 107 Karwowska Agnieszka |
Przyroda 109 Wróbel Edyta |
Przyroda 109 Wróbel Edyta |
Zajęcia komputerowe 2 203 Szymoniak Wojciech Zajęcia komputerowe 1 201 Pawłowska Marta |
Matematyka 105 Karwowska Agnieszka |
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne dz sg4 Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne ch sg3 Podleśny Piotr |
Język angielski an 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 210a Leonowicz Ewa |
Historia i społeczeństwo 105 Majewska Anna |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
|
14.50 – 15.35 | Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Etyka 5d,6bs,6c,6d,6e, ety,ety,ety,ety,ety, 06 Kikolska-Wróbel Eliza |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
|
15.45 – 16.30 | Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Język angielski an 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 210a Leonowicz Ewa |
||
16.40 – 17.25 | Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Religia kat 114 Garbecki Artur Etyka 5d,6bs,6c,6d,6e, ety,ety,ety,ety,ety, 06 Kikolska-Wróbel Eliza |
Plan 7ai
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 |
||||
8.55 – 9.40 | Geografia Bułkowska Aneta / Kraszewska Milena 108 |
Język rosyjski rn 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rw 03 Oksieńciuk Aneta |
|||
9.50 – 10.35 | Język angielski aw 202 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 109z Leonowicz Ewa |
Chemia Waszkiewicz Ewa / Kraszewska Milena 110 |
Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Język angielski aw 211 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 114 Leonowicz Ewa |
|
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne sg5 Wiśniewska Małgorzata |
Język polski Nikonowicz Małgorzata / Kraszewska Milena 205 |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Matematyka Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 |
|
11.50 – 12.35 | Język polski Nikonowicz Małgorzata / Kraszewska Milena 214 |
Zajęcia z wychowawcą 206 Droździewicz Lidia |
Chemia Waszkiewicz Ewa / Kraszewska Milena 110 |
Fizyka Orzechowska Marta / Kraszewska Milena 110 |
Historia 210a Majewska Anna |
12.55 – 13.40 | Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 213 Leonowicz Ewa |
Fizyka Orzechowska Marta / Kraszewska Milena 108 |
Język polski Nikonowicz Małgorzata / Kraszewska Milena 205 |
Wychowanie fizyczne sg1 Wiśniewska Małgorzata |
13.55 – 14.40 | Język rosyjski rn 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rw 214 Oksieńciuk Aneta |
Wychowanie fizyczne sg5 Wiśniewska Małgorzata |
Język polski Nikonowicz Małgorzata / Kraszewska Milena 203 |
Matematyka Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 |
Język polski Nikonowicz Małgorzata / Kraszewska Milena 205 |
14.50 – 15.35 | Historia 105 Majewska Anna |
Plastyka Popławska-Włodkowska Magdalena / Kraszewska Milena 01 |
Wychowanie fizyczne sg3 Wiśniewska Małgorzata |
Geografia Bułkowska Aneta / Kraszewska Milena 108 |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
15.45 – 16.30 | Informatyka 1 201 Bach Anna Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
Matematyka Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 |
Religia kat 214 Manaches Monika |
||
16.40 – 17.25 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Religia kat 214 Manaches Monika |
Plan 7bs
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 107 Karwowska Agnieszka |
Geografia 108 Bułkowska Aneta |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg3 Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg4 Wensław Katarzyna |
||
8.55 – 9.40 | Historia 105 Komosa Łukasz |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg4 Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg3 Wierzbicki Mirosław |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg3 Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg4 Wensław Katarzyna |
||
9.50 – 10.35 | Fizyka 110 Orzechowska Marta |
Język rosyjski rn 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rw 109z Oksieńciuk Aneta |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg4 Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg3 Wierzbicki Mirosław |
Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Matematyka 107 Karwowska Agnieszka |
10.45 – 11.30 | Język polski 208 Sak Ewa |
Wychowanie fizyczne dz sg4 Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne ch sg3 Wierzbicki Mirosław |
Język rosyjski rn 205 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rw 109z Oksieńciuk Aneta |
Historia 214 Komosa Łukasz |
Zajęcia z wychowawcą 114 Duda Anita |
11.50 – 12.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg3 Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg4 Wierzbicki Mirosław |
Wychowanie fizyczne dz sg4 Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne ch sg3 Wierzbicki Mirosław |
Język polski 208 Sak Ewa |
Informatyka aw 201 Duda Anita Język angielski an 202 Rutkowska Joanna |
Język polski 208 Sak Ewa |
12.55 – 13.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg3 Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg4 Wierzbicki Mirosław |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
Geografia 108 Bułkowska Aneta |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
13.55 – 14.40 | Język angielski aw 213 Nierodzik Aleksandra Język angielski an 211 Rutkowska Joanna |
Język polski 208 Sak Ewa |
Informatyka an 201 Duda Anita Język angielski aw 213 Nierodzik Aleksandra |
Matematyka 107 Karwowska Agnieszka |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
14.50 – 15.35 | Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Fizyka 110 Orzechowska Marta |
Język polski 208 Sak Ewa |
Język angielski aw 213 Nierodzik Aleksandra Język angielski an 202 Rutkowska Joanna |
|
15.45 – 16.30 | Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Matematyka 108 Karwowska Agnieszka |
Wychowanie fizyczne dz sg4 Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne ch sg3 Wierzbicki Mirosław |
Religia kat 206 Matys Mirosław |
|
16.40 – 17.25 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia kat 208 Matys Mirosław |
Wychowanie fizyczne dz sg4 Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne ch sg3 Wierzbicki Mirosław |
Plan 7c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne dz sg6 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg5 Kardel Krzysztof |
Religia kat 214 Manaches Monika |
Zajęcia z wychowawcą 208 Sak Ewa |
||
9.50 – 10.35 | Matematyka 204 Droździewicz Lidia |
Historia 207 Dzieszko Anna |
Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
|
10.45 – 11.30 | Religia kat 214 Manaches Monika |
Język polski 208 Sak Ewa |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
Geografia 108 Bułkowska Aneta |
Fizyka 108 Orzechowska Marta |
11.50 – 12.35 | Język polski 208 Sak Ewa |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Fizyka 108 Orzechowska Marta |
Język angielski an 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 213 Leonowicz Ewa |
Matematyka 204 Droździewicz Lidia |
12.55 – 13.40 | Język polski 208 Sak Ewa |
Historia 207 Dzieszko Anna |
Matematyka 204 Droździewicz Lidia |
Matematyka 110 Droździewicz Lidia |
Język polski 208 Sak Ewa |
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne dz sg6 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg5 Kardel Krzysztof |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Język angielski an 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 214 Leonowicz Ewa |
Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
Wychowanie fizyczne dz sg3 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg4 Kardel Krzysztof |
14.50 – 15.35 | Geografia 108 Bułkowska Aneta |
Wychowanie fizyczne dz sg5 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg4 Kardel Krzysztof |
Język rosyjski rn 114 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rw 206 Oksieńciuk Aneta |
Język angielski an 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 210a Leonowicz Ewa |
|
15.45 – 16.30 | Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
Język rosyjski rn 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rw 210a Oksieńciuk Aneta |
Język polski 208 Sak Ewa |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
|
16.40 – 17.25 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Plan 7d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne dz sg4 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg3 Kardel Krzysztof |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
|||
8.55 – 9.40 | Język rosyjski rw 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rn 106 Oksieńciuk Aneta |
Religia kat 114 Matys Mirosław |
Matematyka 204 Sokół Marlena |
||
9.50 – 10.35 | Język angielski an 210a Oszmiańska Ewa Język angielski aw 210 Skup Izabela |
Geografia 108 Bułkowska Aneta |
Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Fizyka 110 Orzechowska Marta |
|
10.45 – 11.30 | Historia 207 Dzieszko Anna |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
Język angielski an 213 Oszmiańska Ewa Język angielski aw 210 Skup Izabela |
Fizyka 110 Orzechowska Marta |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
11.50 – 12.35 | Matematyka 204 Sokół Marlena |
Matematyka 204 Sokół Marlena |
Zajęcia z wychowawcą 201 Sakowicz Ewa |
Matematyka 204 Sokół Marlena |
Język polski 207 Mnich Justyna |
12.55 – 13.40 | Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Plastyka 105 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Historia 03 Dzieszko Anna |
Religia kat 201 Matys Mirosław |
13.55 – 14.40 | Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
Język polski 106 Mnich Justyna |
Język rosyjski rw 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rn 210a Oksieńciuk Aneta |
Język polski 108 Mnich Justyna |
|
14.50 – 15.35 | Język polski 106 Mnich Justyna |
Język polski 106 Mnich Justyna |
Język angielski an 213 Oszmiańska Ewa Język angielski aw 210 Skup Izabela |
||
15.45 – 16.30 | Geografia 108 Bułkowska Aneta |
Wychowanie fizyczne dz sg5 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg4 Kardel Krzysztof |
Wychowanie fizyczne dz sg6 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg5 Kardel Krzysztof |
||
16.40 – 17.25 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Wychowanie fizyczne dz sg6 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg5 Kardel Krzysztof |
Plan 7e
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
Język angielski an 210a Perkowska Joanna Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna |
Język rosyjski rw 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rn 03 Oksieńciuk Aneta |
||
8.55 – 9.40 | Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Geografia 108 Bułkowska Aneta |
Historia 105 Drabik Zbigniew |
||
9.50 – 10.35 | Historia 207 Drabik Zbigniew |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia kat 207 Suprunowicz Dorota |
Język polski 106 Łaszkiewicz Jolanta |
|
10.45 – 11.30 | Język angielski an 210a Perkowska Joanna Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna |
Język polski 01 Łaszkiewicz Jolanta |
Biologia 109 Wróbel Edyta |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
11.50 – 12.35 | Fizyka 110 Orzechowska Marta |
Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
Język polski 106 Łaszkiewicz Jolanta |
Wychowanie fizyczne dz sg5 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg4 Kardel Krzysztof |
Biologia 109 Wróbel Edyta |
12.55 – 13.40 | Zajęcia z wychowawcą 109 Wróbel Edyta |
Wychowanie fizyczne dz sg5 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg4 Kardel Krzysztof |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Język polski 111 Łaszkiewicz Jolanta |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
13.55 – 14.40 | Język polski 106 Łaszkiewicz Jolanta |
Religia kat 201 Suprunowicz Dorota |
Język angielski an 210a Perkowska Joanna Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna |
Fizyka 108 Orzechowska Marta |
|
14.50 – 15.35 | Język rosyjski rw 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rn 214 Oksieńciuk Aneta |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
Wychowanie fizyczne dz sg5 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg4 Kardel Krzysztof |
||
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne dz sg4 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg3 Kardel Krzysztof |
Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Geografia 108 Bułkowska Aneta |
||
16.40 – 17.25 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Plan 8ai
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka dod. 204 Droździewicz Lidia |
||||
8.55 – 9.40 | Historia Komosa Łukasz / Wasilewska Monika 105 |
Wiedza o społeczeństwie 207 Drabik Zbigniew |
Chemia Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 110 |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne sg6 Wiśniewska Małgorzata |
Historia Komosa Łukasz / Wasilewska Monika 105 |
Religia kat 114 Suprunowicz Dorota |
Język rosyjski rn 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rw 03 Oksieńciuk Aneta |
|
10.45 – 11.30 | Fizyka Orzechowska Marta / Wasilewska Monika 110 |
Matematyka Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 210a |
Język angielski aw 214 Nierodzik Aleksandra Język angielski an 114 Rutkowska Joanna |
Wiedza o społeczeństwie 207 Drabik Zbigniew |
Język polski Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
11.50 – 12.35 | Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Chemia Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 110 |
Geografia Bułkowska Aneta / Wasilewska Monika 114 |
Edukacja dla bezpieczeństwa 214 Słoma Marta |
Język polski Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
12.55 – 13.40 | Zajęcia z wychowawcą 114 Smolej Katarzyna |
Język polski Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
Wychowanie fizyczne sg6 Wiśniewska Małgorzata |
Wychowanie fizyczne sg6 Wiśniewska Małgorzata |
Język angielski aw 109z Nierodzik Aleksandra Język angielski an 202 Rutkowska Joanna |
13.55 – 14.40 | Język rosyjski rn 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rw 109z Oksieńciuk Aneta |
Język polski Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
Język angielski aw 213 Nierodzik Aleksandra Język angielski an 202 Rutkowska Joanna |
Matematyka Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 204 |
|
14.50 – 15.35 | Fizyka Orzechowska Marta / Wasilewska Monika 110 |
Matematyka Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 204 |
Matematyka Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 204 |
Wychowanie fizyczne sg6 Wiśniewska Małgorzata |
|
15.45 – 16.30 | Religia kat 207 Suprunowicz Dorota Religia 8ai,8bs,8c,8d,8ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
Język polski Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
Religia 8ai,8bs,8c,8d,8ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
|
16.40 – 17.25 | Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Język polski dod. 205 Smolej Katarzyna |
Plan 8bs
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg3 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg4 Wensław Katarzyna |
Język angielski aw 210a Perkowska Joanna Język angielski an 210 Sawicka Katarzyna |
Religia kat 114 Garbecki Artur |
||
8.55 – 9.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg3 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg4 Wensław Katarzyna |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg3 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg4 Wensław Katarzyna |
Historia 105 Komosa Łukasz |
Język angielski aw 214 Perkowska Joanna Język angielski an 210 Sawicka Katarzyna |
|
9.50 – 10.35 | Język polski 208 Sak Ewa |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg3 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg4 Wensław Katarzyna |
Język rosyjski rn 107 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rw 109z Oksieńciuk Aneta |
Język angielski aw 210a Perkowska Joanna Język angielski an 210 Sawicka Katarzyna |
Język polski 208 Sak Ewa |
10.45 – 11.30 | Wiedza o społeczeństwie 205 Drabik Zbigniew |
Język rosyjski rn 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rw 109z Oksieńciuk Aneta |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg3 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg4 Wensław Katarzyna |
Edukacja dla bezpieczeństwa 203 Słoma Marta |
Wychowanie fizyczne ch sg6 Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne dz sg5 Wensław Katarzyna |
11.50 – 12.35 | Matematyka 201 Karwowska Renata |
Wiedza o społeczeństwie 207 Drabik Zbigniew |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych ch sg3 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych dz sg4 Wensław Katarzyna |
Matematyka 210a Karwowska Renata |
Wychowanie fizyczne ch sg6 Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne dz sg5 Wensław Katarzyna |
12.55 – 13.40 | Historia 207 Komosa Łukasz |
Język polski 208 Sak Ewa |
Język polski 208 Sak Ewa |
Język polski 206 Sak Ewa |
Fizyka 114 Orzechowska Marta |
13.55 – 14.40 | Zajęcia z wychowawcą 107 Karwowska Renata |
Fizyka 110 Orzechowska Marta |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
Wychowanie fizyczne ch sg5 Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne dz sg6 Wensław Katarzyna |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
14.50 – 15.35 | Geografia 108 Bułkowska Aneta |
Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
Wychowanie fizyczne ch sg5 Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne dz sg6 Wensław Katarzyna |
Matematyka 107 Karwowska Renata |
|
15.45 – 16.30 | Religia kat 114 Garbecki Artur Religia 8ai,8bs,8c,8d,8ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Matematyka 107 Karwowska Renata |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
Religia 8ai,8bs,8c,8d,8ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
|
16.40 – 17.25 | Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Matematyka dod. 107 Karwowska Renata |
Język polski dod. 208 Sak Ewa |
Plan 8c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język polski dod. 205 Nikonowicz Małgorzata |
Religia kat 114 Garbecki Artur |
Edukacja dla bezpieczeństwa 207 Dzieszko Anna |
||
9.50 – 10.35 | Język angielski an 213 Nierodzik Aleksandra Język angielski aw 01 Rutkowska Joanna |
Język polski 205 Nikonowicz Małgorzata |
Religia kat 114 Garbecki Artur |
Historia 105 Majewska Anna |
|
10.45 – 11.30 | Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Fizyka 108 Orzechowska Marta |
Wychowanie fizyczne dz sg3 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg4 Kardel Krzysztof |
Wiedza o społeczeństwie 214 Drabik Zbigniew |
|
11.50 – 12.35 | Język angielski an 213 Nierodzik Aleksandra Język angielski aw 109z Rutkowska Joanna |
Wychowanie fizyczne dz sg6 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg5 Kardel Krzysztof |
Wiedza o społeczeństwie 210a Drabik Zbigniew |
Język polski 205 Nikonowicz Małgorzata |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
12.55 – 13.40 | Język polski 210a Nikonowicz Małgorzata |
Język polski 210a Nikonowicz Małgorzata |
Zajęcia z wychowawcą 205 Nikonowicz Małgorzata |
Historia 105 Majewska Anna |
Wychowanie fizyczne dz sg3 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg2 Kardel Krzysztof |
13.55 – 14.40 | Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
Geografia 108 Bułkowska Aneta |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Język rosyjski rw 03 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rn 206 Oksieńciuk Aneta |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
14.50 – 15.35 | Fizyka 110 Orzechowska Marta |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Język rosyjski rw 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rn 210a Oksieńciuk Aneta |
Język angielski an 109z Nierodzik Aleksandra Język angielski aw 202 Rutkowska Joanna |
Język polski 205 Nikonowicz Małgorzata |
15.45 – 16.30 | Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Religia 8ai,8bs,8c,8d,8ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Matematyka dod. 211 Kołodziej Waldemar |
Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Bach Anna |
Religia 8ai,8bs,8c,8d,8ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne dz sg2 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg1 Kardel Krzysztof |
Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Plan 8d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia kat 114 Garbecki Artur |
Wiedza o społeczeństwie 207 Drabik Zbigniew |
|||
8.55 – 9.40 | Fizyka 110 Orzechowska Marta |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
Język polski dod. 106 Łaszkiewicz Jolanta |
||
9.50 – 10.35 | Język polski 108 Łaszkiewicz Jolanta |
Wychowanie fizyczne dz sg6 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg5 Kardel Krzysztof |
Matematyka 204 Sokół Marlena |
||
10.45 – 11.30 | Matematyka 204 Sokół Marlena |
Matematyka 204 Sokół Marlena |
Język polski 106 Łaszkiewicz Jolanta |
||
11.50 – 12.35 | Historia 205 Drabik Zbigniew |
Zajęcia z wychowawcą 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Matematyka dod. 204 Sokół Marlena |
Geografia 108 Bułkowska Aneta |
Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
12.55 – 13.40 | Wiedza o społeczeństwie 205 Drabik Zbigniew |
Język polski 108 Łaszkiewicz Jolanta |
Język rosyjski rw 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rn 210a Oksieńciuk Aneta |
Matematyka 204 Sokół Marlena |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
13.55 – 14.40 | Język angielski aw 114 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 210a Leonowicz Ewa |
Edukacja dla bezpieczeństwa 107 Słoma Marta |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Język polski 205 Łaszkiewicz Jolanta |
Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 210a Leonowicz Ewa |
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne dz sg4 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg3 Kardel Krzysztof |
Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 210a Leonowicz Ewa |
Historia 207 Drabik Zbigniew |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg1 Kardel Krzysztof |
Fizyka 110 Orzechowska Marta |
15.45 – 16.30 | Religia 8ai,8bs,8c,8d,8ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Język polski 205 Łaszkiewicz Jolanta |
Język rosyjski rw 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rn 206 Oksieńciuk Aneta |
Religia 8ai,8bs,8c,8d,8ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia kat 114 Garbecki Artur |
|
16.40 – 17.25 | Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 Machaev Osman |
Wychowanie fizyczne dz sg5 Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne ch sg4 Kardel Krzysztof |
Plan 8ei
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka dod. 211 Kozłowski Andrzej |
Język polski dod. 206 Wierzbicka Jolanta |
|||
8.55 – 9.40 | Religia kat 214 Manaches Monika |
Język rosyjski rw 107 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rn 109z Oksieńciuk Aneta |
Język polski Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 206 |
Fizyka Orzechowska Marta / Gajda Wiesława 108 |
|
9.50 – 10.35 | Język polski Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 206 |
Wychowanie fizyczne sg5 Puciłowski Marcin |
Matematyka Kozłowski Andrzej / Gajda Wiesława 211 |
Język angielski aw 214 Perkowska Joanna Język angielski an 210 Sawicka Katarzyna |
|
10.45 – 11.30 | Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
Język angielski aw 210a Perkowska Joanna Język angielski an 202 Sawicka Katarzyna |
Język angielski aw 109z Perkowska Joanna Język angielski an 210 Sawicka Katarzyna |
Chemia Waszkiewicz Ewa / Gajda Wiesława 110 |
|
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne sg6 Puciłowski Marcin |
Matematyka Kozłowski Andrzej / Gajda Wiesława 105 |
Język polski Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 214 |
Wychowanie fizyczne sg6 Puciłowski Marcin |
Matematyka Kozłowski Andrzej / Gajda Wiesława 214 |
12.55 – 13.40 | Język polski Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 214 |
Geografia Bułkowska Aneta / Gajda Wiesława 114 |
Matematyka Kozłowski Andrzej / Gajda Wiesława 107 |
Wiedza o społeczeństwie 207 Drabik Zbigniew |
Wychowanie fizyczne sg4 Puciłowski Marcin |
13.55 – 14.40 | Biologia 109 Wróbel Edyta |
Wiedza o społeczeństwie 203 Drabik Zbigniew |
Historia Drabik Zbigniew / Gajda Wiesława 207 |
Edukacja dla bezpieczeństwa 207 Dzieszko Anna |
Język polski Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 206 |
14.50 – 15.35 | Historia Drabik Zbigniew / Gajda Wiesława 207 |
Język rosyjski rw 202 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rn 109z Oksieńciuk Aneta |
Zajęcia z wychowawcą 206 Wierzbicka Jolanta |
||
15.45 – 16.30 | Fizyka Orzechowska Marta / Gajda Wiesława 111 |
Religia 8ai,8bs,8c,8d,8ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Religia 8ai,8bs,8c,8d,8ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia kat 207 Manaches Monika |
||
16.40 – 17.25 | Chemia Waszkiewicz Ewa / Gajda Wiesława 110 |