„Świetliczaki kochają pluszowe misiaki”

Obrazek wyróżniający - świetlica

Tydzień spotkań z misiami pod hasłem: „Świetliczaki kochają pluszowe misiaki”. Realizacja projektu edukacyjno-wychowawczego.
W naszej świetlicy w dniach: 19-23.11.18 r., realizowaliśmy projekt edukacyjno-wychowawczy pt. „Świetliczaki kochają pluszowe misiaki”. Cieszył się on dużym zainteresowaniem ze strony dzieci. Włączały się one w działania proponowane przez wychowawców. Prezentowały ulubione misie, tańczyły przy muzyce, integrowały się poprzez wspólną zabawę. Pokonywały też nieśmiałość, podczas występów na forum grupy. Uczniowie uświadomili sobie potrzebę szanowania zabawek, doceniania tego, co mają. Nauczyciele świetlicy, przez cały tydzień realizowali tematykę bliską sercu każdego wychowanka – bo któż nie ma ulubionego pluszaka, do którego może się przytulić…