Dzień Świętego Mikołaja

Obrazek wyróżniający - świetlica

Dnia 6 grudnia 2018 roku, w naszej świetlicy obchodziliśmy „Dzień Świętego Mikołaja”. Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekiwały spotkania z tym niezwykłym Gościem.
Kiedy przyjechał do naszej świetlicy, wychowankowie pięknie zaśpiewali Mu ulubioną piosenkę pt. „Pędzą sanie, dzwonki dzwonią”, przedstawiając ruchem słowa. Następnie świetnie rozwiązywali „zimowe zagadki”. Złożyli też Mikołajowi życzenia z okazji Jego imienin i podziękowali za to, że zawsze pamięta o innych!!!
Św. Mikołaj wyjął z wielkich worków wiele zabawek, gier, sprzętów sportowych, które wręczył chłopcom i dziewczynkom. Życzył udanej zabawy w świetlicy, zwracając uwagę na potrzebę szanowania otrzymanych prezentów, odkładania ich na miejsce, po skończonej zabawie.
Na koniec spotkania wszyscy uczniowie wzięli udział w słodkim poczęstunku, nie zapominając o naszym Gościu. Był On bardzo zadowolony ze spotkania z wychowankami
i obiecał, że przyjedzie do naszej świetlicy w następnym roku.

Organizatorzy: Eliza Kikolska-Wróbel, Urszula Falkowska, Izabela Zahorska-Wicher.