Mistrzostwo Województwa w Koszykówce Dziewcząt klas VI

Dziewczęta Finał Województwa Podlaskiego w Igrzyskach Dzieci w Mini Koszykówcerozegrały dzień po chłopcach 19.12.2018r. w SP 4 w Zambrowie. W rozgrywkach dziewcząt wystartowały zespoły: SP 3 Zambrów, SP 4 Łomża, SP 45 Białystok oraz SP 47 Białystok. Po bardzo zaciętej i wyrównanej grze dziewczęta naszej szkoły uplasowały się na I miejscu w województwie. MVP Finału Województwa Podlaskiego w Igrzyskach Dzieci w Mini Koszykówce Dziewcząt została Julia Porzezińska Najlepszą zawodniczką zespołu została Klaudia Dudzińska Skład zespołu:Buraczuk Katarzyna, Dudzińska Klaudia, Grądzka Aleksandra, Jacewicz Julia, Jaworowicz Ula, Lebiedzińska Hanna, Łotysz Natalia, Pasiuk Magdalena, Piećko Ada, Porzezińska Julia, Roszkowska Gabriela, Sienkiewicz Julia, Winska Nikola. Trener zespołu: Rajchemba Małgorzata Dziewczęta i chłopcy wywalczyli prawo startu w Mistrzostwach Polski w Igrzyskach Dzieci w Mini Koszykówce, które odbędą się w dniach wiosną 2019r. DZIĘKUJEMY wszystkim fanom młodzieżowej koszykówki, a przede wszystkim rodzicom za wsparcie i kibicowanie! Małgorzata Rajchemba

Dziewczęta Finał Województwa Podlaskiego w Igrzyskach Dzieci w Mini Koszykówce rozegrały dzień po chłopcach 19.12.2018r. w SP 4 w Zambrowie. W rozgrywkach dziewcząt wystartowały zespoły: SP 3 Zambrów, SP 4 Łomża, SP 45 Białystok oraz SP 47 Białystok. Po bardzo zaciętej i wyrównanej grze dziewczęta naszej szkoły uplasowały się na I miejscu w województwie.

 

 

 

MVP Finału Województwa Podlaskiego w Igrzyskach Dzieci w Mini Koszykówce Dziewcząt została Julia Porzezińska

Najlepszą zawodniczką zespołu została Klaudia Dudzińska

 

Skład zespołu: Buraczuk Katarzyna, Dudzińska Klaudia, Grądzka Aleksandra, Jacewicz Julia, Jaworowicz Ula, Lebiedzińska Hanna, Łotysz Natalia, Pasiuk Magdalena, Piećko Ada, Porzezińska Julia, Roszkowska Gabriela, Sienkiewicz Julia, Winska Nikola.

Trener zespołu: Rajchemba Małgorzata

Dziewczęta wywalczyły prawo startu w Mistrzostwach Polski w Igrzyskach Dzieci w Mini Koszykówce, które odbędą się wiosną 2019r.

DZIĘKUJEMY wszystkim fanom młodzieżowej koszykówki, a przede wszystkim rodzicom za wsparcie i kibicowanie!

Małgorzata Rajchemba