Świąteczny Kiermasz Misyjny

 

W środę, 5 rudnia 2018 r., rusza w naszej szkole Świąteczny Kiermasz Misyjny. Kolejny rok, w ramach Pallotyńskiej Adopcji Serca, organizujemy akcję charytatywną, której celem jest wsparcie finansowe dla dzieci objętych Adopcją Serca. Do końca roku szkoła opiekuje się czteroletnią dziewczynką z Wybrzeża Kości Słoniowej – Augustine Savadogo. Dzięki funduszom z kiermaszu dziewczynka objęta jest opieką misjonarzy Pallotynów, ma dostęp do edukacji, opieki zdrowotnej, ma co jeść.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji charytatywnej i kupowanie na Świątecznym Kiermaszu Misyjnym ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów z Koła Misyjnego i uczestników Świątecznego Szkolnego Konkursu dla Augustine na bombki i ozdoby świąteczne.

Kiermasz będzie na holu na parterze szkoły (w pobliżu portierni).

Zapraszamy

Monika Manaches