Charytatywny kiermasz „Pomagamy Samirze” – środa 12.12.

Zróbmy piękny prezent pod choinkę – podarujmy szansę na życie i zdrowie!

4-letnia Samira, to czeczeńska dziewczynka, która śmiertelnie choruje na neuroblastomę (nowotwór układu nerwowego u dzieci).

Od 22 października do 31 grudnia z pomocą Fundacji SIEPOMAGA zbierane są fundusze na jej leczenie. Brakuje jeszcze kilkuset tysięcy złotych, żeby Samirka mogła przejść immunoterapię i raz na zawsze pokonać chorobę! Dziewczynka  przeszła już kilka operacji, a teraz czeka w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku
na naszą pomoc.

W środę (12.12.) przez cały dzień na holu na parterze będzie odbywał się charytatywny kiermasz przysmaków kuchni czeczeńskiej i polskiej. Cały dochód ze sprzedaży smakołyków zostanie przekazany na leczenie Samiry. Zachęćcie do zakupów swoich rodziców i kolegów.

Więcej informacji o Samirze pod adresem: https://www.siepomaga.pl/zycie-samiry

Organizatorzy

samorząd uczniowski i klasa czeczeńska