Bezpłatne Warsztaty „ŚWIECZNIKI ZE SŁOIKA” w ramach działań Centrum Aktywności Wielopokoleniowej

W ramach działań Centrum Aktywności Wielopokoleniowej funkcjonującego przy Szkole Podstawowej nr 47 im Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku zostały zorganizowane bezpłatne warsztaty „ ŚWIECZNIKI ZE SŁOIKA ”.

Zajęcia te będą prowadzone w grupie 20 osobowej – zajęcia skierowane do osób dorosłych. Dekoracje bożonarodzeniowe z pewnością upiększą nasze zacisze domowe. Zajęcia odbędą się we środę 05 grudnia 2018r  w godz. 17.00- 18.30 w sali nr 1 w Centrum Aktywności Wielopokoleniowej  przy SP 47w Białymstoku.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w zajęciach należy wypełnioną Kartę Zgłoszeniową przesłać na adres  caw@sp47.bialystok.pl. Serdecznie zapraszam Agnieszka Zdrojkowska

 

KARTA-ZGŁOSZENIA-swieczniki ze sloika