I miejsce w Igrzyskach Dzieci w Koszykówce Dziewcząt

Igrzyska w Koszykówce

Dnia 21.11.2018 w naszej szkole odbył się Finał Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt. W zawodach udział wzięły 4 zespoły:
1. SP 14 Białystok
2. SP 19 Białystok
3. SP 45 Białystok
4. SP 47 Białystok

W pierwszym meczu z SP 14 dziewczęta odniosły pewne zwycięstwo, w drugim z SP 45po wyrównanym meczu odniosły zwycięstwo wygrywając 53 do 34, zajmując I miejsce. Dziewczęta pod opieką p. Małgorzaty Rajchemba uzyskały awans do Igrzysk Województwa w Koszykówce.

Skład zespołu: Aleksiun Hanna, Buraczuk Katarzyna, Dudzińska Klaudia, Grądzka Aleksandra, Jacewicz Julia, Jaworowicz Ula, Lebiedzińska Hanna, Łotysz Natalia, Pasiuk Magda, Piećko Ada, Porzezińska Julia, Roszkowska Gabriela, Sienkiewicz Julia, Wińska Nikola.
Opracowała: Małgorzata Rajchemba