Bezpłatne Warsztaty „ŚWIECZKI DEQUPAGE” w ramach działań Centrum Aktywności Wielopokoleniowej

W ramach działań Centrum Aktywności Wielopokoleniowej funkcjonującego przy Szkole Podstawowej nr 47 im Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku zostały zorganizowane bezpłatne warsztaty „ ŚWIECZKI DEQUPAGE ”.
Zajęcia te będą prowadzone w grupie 20 osobowej – zajęcia skierowane do osób dorosłych. Świeczki dequpage z pewnością upiększą nasze zacisze domowe. Zajęcia odbędą się we środę 28 listopada 2018r w godz. 17.00- 18.30 w sali nr 1 w Centrum Aktywności Wielopokoleniowej przy SP 47w Białymstoku.
W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w zajęciach należy wypełnioną Kartę Zgłoszeniową przesłać na adres caw@sp47.bialystok.pl.
Liczy się kolejność zgłoszeń. Pozostało 14 miejsc!!!
Serdecznie zapraszam Agnieszka Zdrojkowska

 

KARTA-ZGŁOSZENIA-Swieczki dequpage