Nasi Nauczyciele, nasi Wychowawcy

Obrazek wyróżniający - świetlica

Świetlicowy konkurs plastyczny „Nasi Nauczyciele, nasi Wychowawcy…”

12 października 2018 r. w naszej świetlicy, odbyła się już XII edycja świetlicowego konkursu plastycznego pt. „Nasi nauczyciele, nasi wychowawcy…”. Zdolne dzieci namalowały 30 pięknych portretów ulubionych nauczycieli. Wystawę, wykonaną w górnej świetlicy, z dużym zainteresowaniem oglądali rodzice, uczniowie, pracownicy szkoły. Wszyscy podziwiali dzieła małych artystów.
Pochwałę za udział w konkursie, otrzymują wszystkie świetliczaki – bardzo zdolne i aktywne dzieciaki. Wychowankowie wiele talentów mają i na zajęciach w świetlicy, pod czujnym okiem nauczycieli, je rozwijają!
Serdecznie dziękujemy dzieciom za udział w konkursie!!!

Organizator
Izabela Zahorska-Wicher