„Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy”

„Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy”

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w niezwykle inspirującej akcji czytelniczej „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy” w ramach oficjalnych obchodów 100-lecia Niepodległości.

W akcji będzie uczestniczyła klasa VC, która zmierzy się z historią Mirabelki na swojej lekcji języka polskiego w dniu 13.11.2018 r.

Warsztaty odbywać się będą także w bibliotece szkolnej dnia 8.11.2018 r. w godz. od 14.00 do 16.00. Są one skierowane do każdego ucznia, który chciałby sprawdzić w jaki sposób kiełkuje polska historia, ale także jak rodzi się niepodległość.

Zachęcamy do udziału w warsztatach, które pozwolą rozbudzić w sobie świadomość historyczną, a także miło spędzić czas. Każdy z uczestników otrzyma małą niespodziankę. 

Alina Borowska

Marta Szczygielska