Oficjalne zakończenie pobytu gości programu Erasmus+

Erasmus

W piątek, 19 października nasi gości z programu Erasmus + mieli okazję obejrzeć zajęcia dydaktyczne, poprowadzone przez naszych nauczycieli. Pani Jolanta Emiljańczyk poprowadziła zajęcia na temat direct method, pani Justyna Mnich pokazała lekcję powtórzeniową z zakresu fonetyki, natomiast pan Łukasz Komosa przedstawił metody, dzięki którym lekcje historii są wciąż atrakcyjne i zaciekawiają dzieci. Następnie wspólnie omówiliśmy zajęcia, wywiązała się dyskusja na temat powyższych zagadnień.

Kolejnym punktem spotkania była wymiana doświadczeń w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz przedstawienie wybranych metod pracy z uczniami. Poznaliśmy innowacyjne formy pracy szkół z Portugalii, Turcji oraz Włoch.

Po południu odbyło się uroczyste podsumowanie projektu oraz podziękowania gościom, za odwiedzenie naszej placówki. Pani dyrektor szkoły Halina Hapunik wraz z paniami wicedyrektor wręczyła certyfikaty uczestnictwa. Pełni wrażeń i emocji goście – podziękowali nam za przygotowanie wizyty.