Konsultacje z nauczycielami – 1 semestr

Obrazek wyróżniający - kalendarz szkolny

Konsultacje z rodzicami
(pierwszy tydzień miesiąca)

Nazwisko i imię dzień godziny sala
Adamska-Królik Urszula czwartek 16.30-17.30 1
Bach Anna czwartek 16.30-17.30 203
Biryło Anna poniedziałek 16.30-17.30 014
Bogusz Anna środa 15.40-16.40 hol przed pokojem nauczycielskim
Borowska Alina środa 16.00-17.00 103
Brzyska Anna środa 15.45-16.30 114
Bujnowska Agnieszka środa 15.35-16.35 hol przed pokojem nauczycielskim
Bułkowska Aneta poniedziałek 16.30-17.30 108
Droździewicz Lidia czwartek 16.30-17.30 204
Duchnowska Katarzyna poniedziałek 15.45-16.45 206
Duda Anita środa 16.30-17.30 201
Dzieszko Anna poniedziałek 16.30-17.30 207
Gajda Wiesława poniedziałek 17.25-18.25 06
Grabowska Barbara piątek 15.35-16.35 8
Grabowska Marta środa 15.35-16.35 hol przed pokojem nauczycielskim
Hanczaruk Joanna piątek 16.30-17.30 hol przed pokojem nauczycielskim
Hapunik Dorota środa 17.30-18.30 101
Jaroma Joanna środa 16.00-17.00 06
Kamińska Irena poniedziałek 14.50-15.35 hol przed pokojem nauczycielskim
Karwowska Agnieszka środa 16.30-17.30 107
Karwowska Renata piątek 16.30-17.30 107
Khunkerova Bella piątek 16.30-17.30 14
Kieda Joanna środa 14.45-15.45 hol przed pokojem nauczycielskim
Kołodziej Waldemar poniedziałek 16.30-17.30 211
Koniecko Agnieszka środa 14.30-15.30 07
Kozłowski Andrzej wtorek 16.30-17.30 211
Kraszewska Milena czwartek 15.35-16.35 hol przed pokojem nauczycielskim
Kruglicz Katarzyna wtorek 15.30-16.15 hol przed pokojem nauczycielskim
Kuźmicka Małgorzata czwartek 16.30-17.30 1
Laskowska Bożena poniedziałek 16.30-17.25 pokój wicedyrektorów
Leonowicz Ewa piątek 16.30-17.30 hol przed pokojem nauczycielskim
Łaszkiewicz Jolanta wtorek 15.40-16.40 hol przed pokojem nauczycielskim
Ławreszuk Elżbieta środa 15.45-16.30 hol przed pokojem nauczycielskim
Machaev Osman czwartek 16.00-16.30 hol przed pokojem nauczycielskim
Madura-Gryko Katarzyna środa 17.30-18.30 104
Majewska Anna piątek 16.30-17.15 105
Manaches Monika czwartek 17.25-18.25 214
Mnich Justyna środa 16.30-17.30 hol przed pokojem nauczycielskim
Myszkowska Agnieszka wtorek 17.25-18.25 104
Nierodzik Aleksandra czwartek 15.35-16.20 213
Nikonowicz Małgorzata poniedziałek 15.45-16.30 207
Nojszewska Małgorzata czwartek 15.00-16.00 hol przed pokojem nauczycielskim
Ogrodnik Lucyna wtorek 14.40-15.40 świetlica
Oksieńciuk Aneta czwartek 16.30-17.30 206
Orzechowska Marta poniedziałek 16.30-17.30 110
Oszmiańska Ewa czwartek 16.30-17.30 hol przed pokojem nauczycielskim
Pawłowska Marta wtorek 15.45-16.40 hol przed pokojem nauczycielskim
Perkowska Joanna czwartek 14.40-15.40 hol przed pokojem nauczycielskim
Popławska-Włodkowska Magdalena piątek 16.30-17.30 01
Rajchemba Małgorzata czwartek 17.25-18.10 sala gimnastyczna
Rutkowska Joanna czwartek 15.35-16.20 213
Rzepniewska Barbara środa 16.30-17.30 4
Sadowska Karolina wtorek 16.30-17.30 206
Sak Ewa wtorek 14.40-15.30 hol przed pokojem nauczycielskim
Sakowicz Ewa poniedziałek 15.35-16.15 111
Sawicka Katarzyna czwartek 16.30-17.30 hol przed pokojem nauczycielskim
Sierkowska Urszula środa 16.30-17.30 106
Skup Izabela piątek 15.30-16.25 hol przed pokojem nauczycielskim
Słoma Marta wtorek 17.30-18.30 5
Smolej Katarzyna wtorek 16.30-17.30 hol przed pokojem nauczycielskim
Stankiewicz Ewa poniedziałek 14.40-15.40 06
Suprunowicz Dorota poniedziałek 15.45-16.30 hol przed pokojem nauczycielskim
Szumińska Agnieszka wtorek 16.30-17.30 hol przed pokojem nauczycielskim
Tomczyk Anna wtorek 17.30-18.30 5
Waszkiewicz Ewa czwartek 17.30-18.30 110
Wensław Katarzyna czwartek 17.25-18.10 sala gimnastyczna
Wierzbicka Jolanta piątek 15.35-16.35 hol przed pokojem nauczycielskim
Wierzbicki Mirosław czwartek 17.25-18.10 sala gimnastyczna
Więcko Rafał wtorek 16.35-17.35 114
Winsko Marzenna środa 16.35-17.35 5
Wiśniewska Małgorzata wtorek 16.30-17.30 sala gimnastyczna
Wojciuk Ewa środa 15.35-16.35 1
Wróbel Edyta piątek 14.40-15.40 109
Wróblewska Agnieszka czwartek 15.35-16.20 hol przed pokojem nauczycielskim
Zdrojkowska Agnieszka poniedziałek 10.30-11.30 hol przed pokojem nauczycielskim
Zientara Wiesława poniedziałek 16.30-17.30 8