Spotkanie autorskie z pisarką Barbarą Mikulską w ramach Podlaskich Spotkań z Pisarzami

Spotkanie autorskie z pisarką Barbarą Mikulską w ramach Podlaskich Spotkań z Pisarzami

W dniu 9.10.2018 r. dziesięciu uczniów z klas 6 i 8 należących do aktywu bibliotecznego uczestniczyło w spotkaniu z pisarką. Barbarą Mikulską Impreza czytelnicza odbyła się w Szkole Podstawowej nr 45 w Białymstoku w ramach Podlaskich Spotkań z Pisarzami. Spotkanie autorskie składało się z 2 części. W pierwszej pisarka ciekawie opowiadała o swojej twórczości. Zachęcała młodzież do pisania książek oraz udzieliła wskazówek z zakresu warsztatu pisarskiego. Przedstawicielka Wydawnictwa Alegoria czytała fragmenty książek B. Mikulskiej oraz opowiedziała o współpracy wydawnictwa z pisarką.. Druga upłynęła na zadawaniu pytań pisarce. Na koniec spotkania Barbara Mikulska podpisywała książki i rozdawała autografy. Do uczniów naszej szkoły pisarka skierowała następujące słowa „ Czytelnikom SP 47 – czytajcie jak najwięcej, bo każda przeczytana książka to zyskany nowy przyjaciel. B. Mikulska”

Alina Borowska

Spotkanie autorskie z pisarką Barbarą Mikulską w ramach Podlaskich Spotkań z Pisarzami