Dzień Edukacji Narodowej

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w naszej szkole 12 października b.r. w dwóch turach. O godzinie 11.50 w akademii uczestniczyli uczniowie klas 0 – III. Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były pani Katarzyna Madura-Gryko i pani Barbara Grabowska. Uczniowie klas III a i III b przygotowali krótki występ artystyczny złożony z wesołych piosenek i wierszy, opowiadających o szkolnym życiu. Na zakończenie uroczystości – obdarowali swoich nauczycieli różami.

Za akademię klas IV – VIII, o godzinie 12.55, odpowiedzialne były: pani Jolanta Łaszkiewicz i pani Joanna Hanczaruk. Uczniowie klas VIII c i VIII d przygotowali część artystyczną, w której w humorystyczny sposób przestawili scenki z życia szkolnego. W zabawny sposób pokazali nam, w jakie atrybuty powinien być wyposażony współczesny nauczyciel, aby skutecznie uczyć.

Na obu uroczystościach wystąpiła pani dyrektor Halina Hapunik, która wyraziła wdzięczność za trud pracy włożony w kształcenie młodych pokoleń. Zwróciła szczególną uwagę na cierpliwość i wielkie serce, które ofiarowują nauczyciele swoim uczniom. Podziękowania zostały złożone również na ręce pracowników szkoły, którzy dbają o porządek, bezpieczeństwo i w prawidłowe funkcjonowanie placówki. Następnie wyróżnieni zostali uczniowie, którzy brali udział w projektach międzynarodowych. Pani dyrektor wręczyła wszystkim dyplomy z podziękowaniem.