Wyróżnienie w konkursie „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych”

W maju przed wakacjami nasza szkoła brała udział w konkursie „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych”. Konkurs polegał na podjęciu różnych działań propagujących wspólne przeżywanie świąt narodowych, utrwalenie ich na zdjęciach i przedstawienie w prezentacji multimedialnej.

W konkursie wzięło udział 130 szkół i przedszkoli z naszego województwa, nasza szkoła zdobyła wyróżnienie. 8 października odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w siedzibie Opery i Filharmonii Podlaskiej na ul. Podleśnej. Nagrody wręczali Wojewoda Podlaski, Podlaski Kurator Oświaty oraz dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku. Uroczystość uświetnił występ chóru miasta Białystok.

Konkursową prezentację można obejrzeć na naszej stronie w zakładce archiwum.