„Dzień Kropki w bibliotece szkolnej”

„Dzień Kropki w bibliotece szkolnej”

Międzynarodowy Dzień Kropki to wielkie święto kreatywności, pokonywania ograniczeń, ale i umacniania wiary we własne siły. Co roku w wielu szkołach w Polsce, jak i na świecie, gromadzi miliony dzieci i nauczycieli. Tworzą oni zarówno różnego rodzaju prace plastyczne związane z tytułową „kropką”, piszą wiersze, a także czytają książkę pt. „Kropka” Petera Reynoldsa.

Również w naszej bibliotece w dniu 26 września 2018 roku obchodziliśmy „Dzień Kropki”. Uczestniczyli w nim chętni uczniowie. Podczas imprezy czytelniczej powstały prace plastyczne, a nawet wiersze. W czasie trwania akcji mogliśmy porozmawiać ze sobą o swoich talentach oraz mocnych stronach. Jak się okazuje, mamy ich wiele. J

 

Alina Borowska

Marta Szczygielska

„Dzień Kropki w bibliotece szkolnej”