GŁOSUJMY!!! Dzięki Tobie możemy zdobyć 1 000 książek do biblioteki szkolnej

PILNIE POTRZEBUJEMY WASZYCH GŁOSÓW!!!

 

Pomóż zdobyć 1000 książek do biblioteki szkolnej!!!

Prosimy o Twój głos!!!

 

Serdecznie zapraszamy do głosowania na pracę naszych uczniów, którzy biorą udział w konkursie pod nazwą „Tysiąc powodów by czytać. Główną nagrodą jest pakiet 1000 książek do naszej biblioteki szkolnej.

Głosowanie będzie odbywać się w terminie od 1 października 2018 r. od godziny 12:00 do dnia 21 października 2018 r. do godziny 23:59. Głosujący może oddawać jeden głos na Pracę Konkursową każdego dnia trwania głosowania. Głosować będzie można na stronie Konkursu

www.empik.com/biblioteki.

Głosować mogą wszyscy: uczniowie, rodzice, nauczyciele, znajomi
oraz wszyscy miłośnicy czytania 🙂

 

 

INSTRUKCJA KROK PO KROKU

  1. Wpisujemy w przeglądarkę adres:  https://www.empik.com/biblioteki
  2. Po wyświetleniu prac uczniów, zjeżdżamy nieco niżej i tam w pasku „Szukaj” wpisujemy BIAŁYSTOK i klikamy ENTER.
  3. Następnie spośród dwóch prac, które nam się wyświetliły, wybieramy plakat naszej szkoły –  Szkoła Podstawowa nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego i klikamy „Zagłosuj na szkołę”.
  4. W okienku „Twój adres e-mail” wpisujemy swój email oraz zaznaczamy „Nie jestem robotem” i klikamy „Wyślij”.
  5. Logujemy się na swój e-mail oraz wchodzimy w wiadomość, którą dostaliśmy od Empiku. Następnie kopiujemy link, który znajduje się w treści wiadomości oraz wklejamy go do przeglądarki internetowej klikając ENTER.
  6. Dopiero teraz głos został oddany.