100 km na stulecie niepodległości

Dnia 29 września przy kościele św.Krzysztofa w Zawadach odbyły się biegi zorganizowane w ramach uczczenia 100-letniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Głównym hasłem wydarzenia było: „100 km na 100lecie niepodległości”. Zawody miały charakter sportowo- rekreacyjny, a głównym celem była dobra zabawa oraz wzbudzenie ducha patriotyzmu. W biegu mogli uczestniczyć zarówno dorośli jak i dzieci. Uczniowie naszej szkoły również przyczynili się do osiągnięcia sukcesu, dokładając kilkadziesiąt kilometrów od siebie. Każdy uczestnik w zależności od wieku pokonywał określoną ilość okrążeń-pętla liczyła 250m. Uczniowie spisali się na medal! Chętnie i z zaangażowaniem oddali się sportowej rywalizacji.
Po skończonym biegu każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal oraz słodki poczęstunek. Impreza zakończyła się wspólnym wiwatowaniem przy ognisku.