GRY BEZ PRĄDU w ramach działań Centrum Aktywności Wielopokoleniowej

GRY BEZ PRĄDU

Zapraszamy serdecznie na zajęcia pt „Gry bez prądu” w ramach działań  Centrum Aktywności Wielopokoleniowej. Nauczyciele SP47 oraz Białostocki Klub Gier Bitewnych „Front” mają zaszczyt prowadzić cykliczne zajęcia o tematyce gier planszowych, bitewnych, dramy oraz strategicznych. Pragniemy przekazać najlepszą alternatywę dla gier komputerowych. Zarazić pasją oraz miło spędzić czas.
Obecnie przygotowujemy wielkoformatową makietę do gry „Bolt Action”, w której rozgrywka opiera się w realiach II wojny światowej. Dla fanów science-fiction będziemy dysponować widowiskowym bitewniakiem pt „X-wing”. Oprócz dużych, widowiskowych tytułów, w posiadaniu mamy ponad kilkadziesiąt gier o różnej tematyce oraz stopniu zróżnicowania. Z pewnością każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie.
Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki od 8 października 2018 do 17 grudnia 2018 w godzinach 17.00-19.00 w sali nr 1 w Centrum Aktywności Wielopokoleniowej

Organizatorzy:

Białostocki Klub Gier Bitewnych
Pomysłowa Kredka
Łukasz Komosa

UWAGA PIERWSZE ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ 8.10.2018  W SALI 105 W SP47 W BIAŁYMSTOKU

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA GRY BEZ PRĄDU