Ogólnopolska akcja „Jak nie czytam, jak czytam” – 2018

Ogólnopolska akcja „Jak nie czytam, jak czytam” – 2018

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Jana Wasilewskiego redaktora naczelnego miesięcznika „Biblioteka w Szkole” za udział w III edycji ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. J. Wasilewski napisał „ Szanowni Państwo, w imieniu redakcji Biblioteki w Szkole chciałbym serdeczne podziękować za Państwa udział w akcji Jak nie czytam, jak czytam, w trakcie której 406 825 osób z całej Polski czytało książki. Gratulujemy pomysłów, zapału, świetnej organizacji i pozytywnej współpracy z uczniami. Dziękujemy za ciężką pracę włożoną w przygotowania i odwagę, której często wymaga podjęcie się wyzwania. Mam nadzieję, że akcja przyniosła Państwu satysfakcję. Cieszy nas, że biblioteki kolejny raz wspólnie udowodniły, że są w stanie zorganizować najpopularniejszą akcję czytelniczą w Polsce  Z pozdrowieniami  Jan Wasilewski  ”. Potwierdziliśmy, że nasza społeczność szkolna lubi czytać i czyta, a biblioteka szkolna aktywnie promuje czytelnictwo.

Alina Borowska