Plan lekcji – sale – od 10.09.2018r. – zmiany

Obrazek wyróżniający - plan lekcji

 

014 | 1 | 4 | 5 | 8 | 101 | 104 | 01 | 03 | 108 | 109 | 110 | 111 | 201 | 203 | 107 | 204 | 211 | 105 | 207 | 106 | 205 | 206 | 208 | 109z | 202 | 210 | 210a | 213 | 114 | 214 | sg1 | sg2 | sg3 | sg4 | sg5 | sg6 | hol1b | hol1c | hol2 | hol3 | 06 | 07a | 07b | 014a | 111z | 211z | 313 | czytelnia |
Powrót na górę

Plan 014

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
7.30 – 8.30
8.55 – 9.40 Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
8.30 – 9.30
9.50 – 10.35 Perkowska Joanna
Język angielski
0a
9.30 – 10.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
9.30 – 10.30
Wróblewska Agnieszka / Khunkerova Bella
Język angielski
0b
9.30 – 10.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
9.30 – 10.30
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
9.30 – 10.30
10.45 – 11.30 Kraszewska Milena
Zaj. artystyczne
0b
10.30 – 11.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
10.30 – 11.30
Kraszewska Milena
Zaj. artystyczne
0a
10.30 – 11.30
I sem.
Kraszewska Milena
Zaj. artystyczne
0a
10.30 – 11.30
11.50 – 12.35 Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
11.30 – 12.30
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
11.30 – 12.30
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
11.30 – 12.30
12.55 – 13.40 Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
12.30 – 13.30
Kraszewska Milena
Zaj. artystyczne
0b
12.30 – 13.30
II sem.
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
12.30 – 13.30
Suprunowicz Dorota
Religia
0a
12.30 – 13.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
12.30 – 13.30
13.55 – 14.40 Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
13.30 – 14.30
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
13.30 – 14.30
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
13.30 – 14.30
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
13.30 – 14.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
13.30 – 14.30
14.45 – 15.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
14.30 – 15.30
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
14.30 – 15.30
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
14.30 – 15.30
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
14.30 – 15.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
14.30 – 15.30
15.35 – 16.20 Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
15.30 – 16.30
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
15.30 – 16.30
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
15.30 – 16.30
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
15.30 – 16.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
Wychowanie przedszkolne
0b
15.30 – 16.30
16.25 – 17.10 Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
0a
16.30 – 17.30
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 1

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Adamska-Królik Urszula
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
8.55 – 9.40 Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wróblewska Agnieszka
Język angielski
1b
9.50 – 10.35 Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata
Język angielski
1ai
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1b
10.45 – 11.30 Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wróblewska Agnieszka
Język angielski
1b
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1b
11.50 – 12.35 Kiryluk Jan
Religia
1b,1c,
pra,pra,
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1b
Kiryluk Jan
Religia
1b,1c,
pra,pra,
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1b
12.55 – 13.40 Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1b
Suprunowicz Dorota
Religia
2c
kat
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1b
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
13.55 – 14.40 Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1b
Brzyska Anna
Religia
1b
kat
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1b
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata
Język angielski
1ai
14.45 – 15.30 Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1b
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
15.35 – 16.20 Brzyska Anna
Religia
1b
kat
Adamska-Królik Urszula
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 4

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3d
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
2d
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
2d
Brzyska Anna
Religia
3d
kat
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
2d
8.55 – 9.40 Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3d
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
2d
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
2d
Brzyska Anna
Religia
3d
kat
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
2d
9.50 – 10.35 Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3d
Manaches Monika
Religia
2d
kat
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
2d
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3d
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
2d
10.45 – 11.30 Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3d
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
2d
Manaches Monika
Religia
2d
kat
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3d
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
2d
11.50 – 12.35 Wróblewska Agnieszka
Język angielski
3d
Majewska Anna / Grabowska Marta
Historia
5ai
Wróblewska Agnieszka
Język angielski
2d
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
2d
Kieda Joanna
Edukacja wczesnoszkolna
3d
12.55 – 13.40 Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
5ai
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3d
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
Matematyka
4ai
Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
Matematyka
4fi
Wróblewska Agnieszka
Język angielski
3d
13.55 – 14.40 Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
Język polski
4ai
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3d
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
2d
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3d
14.45 – 15.30 Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
2d
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3d
Wróblewska Agnieszka
Język angielski
2d
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3d
15.35 – 16.20 Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
2d
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3d
Kuźmicka Małgorzata
Koło żywego słowa
2d
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 5

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Słoma Marta
Koło żywego słowa
2ai
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Tomczyk Anna / Słoma Marta
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
8.55 – 9.40 Tomczyk Anna / Słoma Marta
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Tomczyk Anna / Słoma Marta
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
9.50 – 10.35 Tomczyk Anna / Słoma Marta
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Tomczyk Anna / Słoma Marta
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
10.45 – 11.30 Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
Język polski
4fi
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka
Język angielski
2ai
Brzyska Anna
Religia
2ei
kat
Szymoniak Wojciech / Bogusz Anna
Technika
4fi
11.50 – 12.35 Brzyska Anna
Religia
2ai
kat
Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka
Język angielski
2ei
Manaches Monika
Religia
1ai
kat
Brzyska Anna
Religia
2ai
kat
Duchnowska Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
Język rosyjski
4ai
12.55 – 13.40 Brzyska Anna
Religia
2ei
kat
Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka
Język angielski
2ai
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
Język polski
4fi
Tomczyk Anna / Słoma Marta
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
13.55 – 14.40 Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Tomczyk Anna
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Tomczyk Anna / Słoma Marta
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
14.45 – 15.30 Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka
Język angielski
2ei
Tomczyk Anna / Słoma Marta
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Tomczyk Anna
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
15.35 – 16.20 Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Tomczyk Anna / Słoma Marta
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Winsko Marzenna
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 8

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3b
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
2c
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3b
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
2c
8.55 – 9.40 Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3b
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3b
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
2c
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3b
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
2c
9.50 – 10.35 Jurczykowska Urszula
Edukacja wczesnoszkolna
3b
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3b
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
2c
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
2c
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
2c
10.45 – 11.30 Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3b
Wróblewska Agnieszka
Język angielski
3b
Gajda Wiesława
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
5ai
I
Suprunowicz Dorota
Religia
2c
kat
Wróblewska Agnieszka
Język angielski
2c
11.50 – 12.35 Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3b
Manaches Monika
Religia
4fi
kat
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
Język polski
4ai
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
2c
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3b
12.55 – 13.40 Matys Mirosław
Religia
5fi
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
Język polski
5fi
Wróblewska Agnieszka
Język angielski
3b
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
2c
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3b
13.55 – 14.40 Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
2c
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
2c
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3b
Wróblewska Agnieszka
Język angielski
2c
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3b
14.45 – 15.30 Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
2c
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
2c
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3b
15.35 – 16.20 Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
2c
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
3b
16.25 – 17.10 Zientara Wiesława
Koło żywego słowa
2c
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 101

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Hapunik Dorota
Koło żywego słowa
2b
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
2b
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
1c
8.55 – 9.40 Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
2b
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
2b
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
1c
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
2b
9.50 – 10.35 Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wróblewska Agnieszka
Język angielski
2b
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
1c
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
2b
10.45 – 11.30 Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
2b
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
2b
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
1c
Kiryluk Jan
Religia
2ai,2b,2c,2d,2ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
1c
11.50 – 12.35 Suprunowicz Dorota
Religia
2b
kat
Suprunowicz Dorota
Religia
3b
kat
Suprunowicz Dorota
Religia
3b
kat
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wróblewska Agnieszka
Język angielski
1c
12.55 – 13.40 Wróblewska Agnieszka
Język angielski
1c
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
1c
Suprunowicz Dorota
Religia
2b
kat
Wróblewska Agnieszka
Język angielski
2b
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
1c
13.55 – 14.40 Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
1c
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
2b
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
2b
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
1c
14.45 – 15.30 Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
1c
Brzyska Anna
Religia
1c
kat
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
2b
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
2b
Brzyska Anna
Religia
1c
kat
15.35 – 16.20 Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
1c
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
2b
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 104

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
3c
8.55 – 9.40 Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
3c
9.50 – 10.35 Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
3c
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
3c
Wróblewska Agnieszka
Język angielski
3c
10.45 – 11.30 Wróblewska Agnieszka
Język angielski
3c
Perkowska Joanna
Język angielski
3a
Stankiewicz Ewa
Zajęcia socjoterapeutyczne
7ai
II
II sem.
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
11.50 – 12.35 Bogusz Anna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
Łaszkiewicz Jolanta
Zajęcia z wychowawcą
4e
Drużyńska Jolanta
Muzyka
4e
Suprunowicz Dorota
Religia
4d
kat
Rajchemba Małgorzata
Zajęcia z wychowawcą
4bs
12.55 – 13.40 Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
3c
Grabowska Marta
Edukacja wczesnoszkolna
3c
Perkowska Joanna
Język angielski
3a
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
Język polski
4ai
Drużyńska Jolanta / Bogusz Anna
Muzyka
4fi
13.55 – 14.40 Brzyska Anna
Religia
3c
kat
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
14.45 – 15.30 Brzyska Anna
Religia
3c
kat
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
Suprunowicz Dorota
Religia
3a
kat
15.35 – 16.20 Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
Suprunowicz Dorota
Religia
3a
kat
16.25 – 17.10 Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
3a
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 01

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Machaev Osman
Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
8.55 – 9.40 Jurczykowska Urszula / Grabowska Marta
Plastyka
5ai
Jurczykowska Urszula
Plastyka
5e
Szymoniak Wojciech
Zajęcia techniczne
6d
Popławska-Włodkowska Magdalena
Plastyka
4c
Sierkowska Urszula
Język polski
5c
9.50 – 10.35 Sadowska Karolina
Język polski
4bs
Rutkowska Joanna
Język angielski
8c
aw
Szymoniak Wojciech
Zajęcia techniczne
6e
Szymoniak Wojciech / Ławreszuk Elżbieta
Technika
4ai
Sierkowska Urszula
Język polski
5bs
10.45 – 11.30 Popławska-Włodkowska Magdalena
Plastyka
6c
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
7e
Popławska-Włodkowska Magdalena
Plastyka
6bs
Szymoniak Wojciech / Grabowska Marta
Technika
5ai
Jurczykowska Urszula / Kieda Joanna
Plastyka
5fi
11.50 – 12.35 Popławska-Włodkowska Magdalena
Plastyka
4bs
Popławska-Włodkowska Magdalena
Zajęcia z wychowawcą
8d
Szymoniak Wojciech
Zajęcia techniczne
6c
Jurczykowska Urszula
Plastyka
5bs
Popławska-Włodkowska Magdalena
Plastyka
6d
12.55 – 13.40 Szymoniak Wojciech
Technika
4bs
Popławska-Włodkowska Magdalena
Plastyka
7bs
Szymoniak Wojciech / Kieda Joanna
Technika
5fi
Jurczykowska Urszula
Plastyka
5c
Popławska-Włodkowska Magdalena
Plastyka
7e
13.55 – 14.40 Suprunowicz Dorota
Religia
4d
kat
Popławska-Włodkowska Magdalena
Plastyka
4d
Szymoniak Wojciech
Technika
5c
Szymoniak Wojciech
Technika
5d
Popławska-Włodkowska Magdalena / Ogrodnik Lucyna
Plastyka
6ai
14.45 – 15.30 Szymoniak Wojciech
Technika
4d
Popławska-Włodkowska Magdalena / Kraszewska Milena
Plastyka
7ai
Jurczykowska Urszula
Plastyka
5d
Szymoniak Wojciech
Zajęcia techniczne
6bs
Popławska-Włodkowska Magdalena
Plastyka
6e
15.35 – 16.20 Machaev Osman
Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
Popławska-Włodkowska Magdalena
Plastyka
4e
Popławska-Włodkowska Magdalena
Plastyka
7c
16.25 – 17.10 Machaev Osman
Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
Machaev Osman
Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 03

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Drużyńska Jolanta
Muzyka
6d
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
7e
rn
8.55 – 9.40 Duchnowska Katarzyna / Bogusz Anna
Język rosyjski
4fi
Drużyńska Jolanta
Muzyka
5e
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
7ai
rw
9.50 – 10.35 Suprunowicz Dorota
Wychowanie do życia w rodzinie
5bs
I sem.
Drużyńska Jolanta
Muzyka
7e
Drużyńska Jolanta
Muzyka
5c
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
8ai
rw
10.45 – 11.30 Drużyńska Jolanta
Muzyka
4d
Suprunowicz Dorota
Wychowanie do życia w rodzinie
4c
II sem.
Drużyńska Jolanta
Muzyka
5bs
Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta
Plastyka
4ai
Wróbel Edyta
Wychowanie do życia w rodzinie
5e
I sem.
11.50 – 12.35 Drużyńska Jolanta / Grabowska Marta
Muzyka
5ai
Drużyńska Jolanta
Muzyka
4c
Szumińska Agnieszka
Matematyka
5c
Drużyńska Jolanta / Ogrodnik Lucyna
Muzyka
6ai
Szymoniak Wojciech / Ogrodnik Lucyna
Zajęcia techniczne
6ai
12.55 – 13.40 Drużyńska Jolanta
Muzyka
7d
Drużyńska Jolanta
Muzyka
6bs
Komosa Łukasz
Zajęcia z wychowawcą
5d
Dzieszko Anna
Historia
7d
Szymoniak Wojciech
Technika
4e
13.55 – 14.40 Drużyńska Jolanta
Muzyka
4bs
Drużyńska Jolanta
Muzyka
7c
Drużyńska Jolanta / Kieda Joanna
Muzyka
5fi
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
8c
rw
Szymoniak Wojciech
Technika
5e
14.45 – 15.30 Drużyńska Jolanta
Muzyka
6e
Szymoniak Wojciech
Technika
5bs
Drużyńska Jolanta / Ławreszuk Elżbieta
Muzyka
4ai
Drużyńska Jolanta
Muzyka
7ai
15.35 – 16.20 Drużyńska Jolanta
Muzyka
7bs
Szymoniak Wojciech
Technika
4c
Drużyńska Jolanta
Muzyka
6c
16.25 – 17.10 Drużyńska Jolanta
Muzyka
5d
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 108

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Bułkowska Aneta
Geografia
5d
Bułkowska Aneta
Geografia
7bs
Wróbel Edyta
Przyroda
4c
Ławreszuk Elżbieta
Zajęcia z wychowawcą
4ai
8.55 – 9.40 Bułkowska Aneta
Geografia
7e
Wróbel Edyta
Przyroda
6d
Orzechowska Marta / Gajda Wiesława
Fizyka
8ei
9.50 – 10.35 Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
8d
Bułkowska Aneta
Geografia
5c
Bułkowska Aneta
Geografia
7d
Wróbel Edyta
Przyroda
6c
10.45 – 11.30 Skup Izabela
Zajęcia z wychowawcą
5c
Bułkowska Aneta / Grabowska Marta
Geografia
5ai
Orzechowska Marta
Fizyka
8c
Bułkowska Aneta
Geografia
7c
Orzechowska Marta
Fizyka
7c
11.50 – 12.35 Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
4e
Wróbel Edyta
Przyroda
6d
Orzechowska Marta
Fizyka
7c
Bułkowska Aneta
Geografia
8d
Rutkowska Joanna
Zajęcia z wychowawcą
6bs
12.55 – 13.40 Mnich Justyna
Język polski
6c
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
8d
Orzechowska Marta / Kraszewska Milena
Fizyka
7ai
Bułkowska Aneta
Geografia
7bs
Bułkowska Aneta
Geografia
5e
13.55 – 14.40 Matys Mirosław
Religia
5c
kat
Bułkowska Aneta
Geografia
8c
Skup Izabela
Język angielski
4ai
aw
Mnich Justyna
Język polski
7d
Orzechowska Marta
Fizyka
7e
14.45 – 15.30 Bułkowska Aneta
Geografia
7c
Bułkowska Aneta
Geografia
8bs
Bogusz Anna
Zajęcia z wychowawcą
4fi
Bułkowska Aneta / Kraszewska Milena
Geografia
7ai
15.35 – 16.20 Bułkowska Aneta
Geografia
7d
Karwowska Agnieszka
Matematyka
7bs
Bułkowska Aneta
Geografia
7e
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 109

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Kamińska Irena / Bogusz Anna
Przyroda
4fi
8.55 – 9.40 Kamińska Irena
Przyroda
4e
Kamińska Irena
Przyroda
4e
9.50 – 10.35 Wróbel Edyta
Przyroda
4c
Kamińska Irena
Przyroda
6ai
Kamińska Irena
Przyroda
6bs
Kamińska Irena / Kieda Joanna
Biologia
5fi
Kamińska Irena
Przyroda
6bs
10.45 – 11.30 Mnich Justyna / Grabowska Marta
Język polski
5ai
Kamińska Irena
Przyroda
4bs
Wróbel Edyta
Biologia
7e
Kozłowski Andrzej
Matematyka
4d
Kamińska Irena
Przyroda
4d
11.50 – 12.35 Wróbel Edyta
Przyroda
6e
Kamińska Irena
Przyroda
4d
Kozłowski Andrzej
Matematyka
4d
Sierkowska Urszula
Język polski
5c
Wróbel Edyta
Biologia
7e
12.55 – 13.40 Wróbel Edyta
Zajęcia z wychowawcą
7e
Wróbel Edyta
Przyroda
6e
Wróbel Edyta
Przyroda
6e
Kamińska Irena
Przyroda
4bs
Kamińska Irena
Przyroda
6ai
13.55 – 14.40 Wróbel Edyta
Biologia
8ei
Wróbel Edyta
Przyroda
6c
Wróbel Edyta
Przyroda
6d
Kamińska Irena / Bogusz Anna
Przyroda
4fi
Wróbel Edyta
Przyroda
6c
14.45 – 15.30 Wróbel Edyta
Wychowanie do życia w rodzinie
8bs
I sem.
Wróbel Edyta
Wychowanie do życia w rodzinie
7c
I sem.
15.35 – 16.20
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 110

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Waszkiewicz Ewa
Chemia
7e
Nojszewska Małgorzata
Zajęcia z wychowawcą
6e
Waszkiewicz Ewa
Chemia
7d
8.55 – 9.40 Orzechowska Marta
Fizyka
8d
Waszkiewicz Ewa
Chemia
8d
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
6bs
an
Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika
Chemia
8ai
9.50 – 10.35 Orzechowska Marta
Fizyka
7bs
Waszkiewicz Ewa / Kraszewska Milena
Chemia
7ai
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
6d
aw
Orzechowska Marta
Fizyka
7d
10.45 – 11.30 Orzechowska Marta / Wasilewska Monika
Fizyka
8ai
Waszkiewicz Ewa
Chemia
7d
Waszkiewicz Ewa
Chemia
7c
Orzechowska Marta
Fizyka
7d
Waszkiewicz Ewa / Gajda Wiesława
Chemia
8ei
11.50 – 12.35 Orzechowska Marta
Fizyka
7e
Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika
Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Kraszewska Milena
Chemia
7ai
Orzechowska Marta / Kraszewska Milena
Fizyka
7ai
Waszkiewicz Ewa
Chemia
8c
12.55 – 13.40 Suprunowicz Dorota
Religia
4e
kat
Szumińska Agnieszka
Matematyka
4c
Waszkiewicz Ewa
Chemia
7bs
Droździewicz Lidia
Matematyka
7c
Waszkiewicz Ewa
Chemia
8d
13.55 – 14.40 Waszkiewicz Ewa
Chemia
8c
Orzechowska Marta
Fizyka
8bs
Waszkiewicz Ewa
Chemia
8bs
Szumińska Agnieszka
Matematyka
5c
Waszkiewicz Ewa
Chemia
7bs
14.45 – 15.30 Orzechowska Marta
Fizyka
8c
Orzechowska Marta / Wasilewska Monika
Fizyka
8ai
Orzechowska Marta
Fizyka
7bs
Waszkiewicz Ewa
Chemia
7e
Orzechowska Marta
Fizyka
8d
15.35 – 16.20 Waszkiewicz Ewa
Chemia
7c
Waszkiewicz Ewa
Chemia
8bs
16.25 – 17.10 Waszkiewicz Ewa / Gajda Wiesława
Chemia
8ei
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 111

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wróbel Edyta
Wychowanie do życia w rodzinie
6e
II sem.
8.55 – 9.40 Bułkowska Aneta / Kraszewska Milena
Geografia
7ai
Wróbel Edyta
Wychowanie do życia w rodzinie
5d
I sem.
Wróbel Edyta
Wychowanie do życia w rodzinie
4d
II sem.
Sakowicz Ewa
Biologia
5bs
9.50 – 10.35 Wróbel Edyta
Wychowanie do życia w rodzinie
4fi
II sem.
Brzyska Anna
Religia
4bs
kat
Sakowicz Ewa
Biologia
7c
10.45 – 11.30 Droździewicz Lidia
Matematyka
4bs
Wróbel Edyta
Wychowanie do życia w rodzinie
5fi
I sem.
Wróbel Edyta
Wychowanie do życia w rodzinie
4e
II sem.
Sakowicz Ewa
Biologia
5c
Sakowicz Ewa
Biologia
7ai
Sakowicz Ewa
Biologia
7d
11.50 – 12.35 Sakowicz Ewa
Biologia
8ai
Sakowicz Ewa
Biologia
7c
Karwowska Agnieszka
Matematyka
5bs
Szumińska Agnieszka
Matematyka
4c
Sierkowska Urszula
Język polski
5e
12.55 – 13.40 Sakowicz Ewa
Biologia
7ai
Sakowicz Ewa
Biologia
7d
Sakowicz Ewa
Biologia
5e
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
7e
Sakowicz Ewa
Biologia
7bs
13.55 – 14.40 Kamińska Irena
Przyroda
6bs
Sakowicz Ewa / Grabowska Marta
Biologia
5ai
Sakowicz Ewa
Biologia
8d
Suprunowicz Dorota
Wychowanie do życia w rodzinie
6c
II sem.
Sakowicz Ewa
Biologia
8bs
14.45 – 15.30 Sakowicz Ewa
Biologia
7bs
Sakowicz Ewa
Biologia
8c
Sakowicz Ewa
Biologia
5d
15.35 – 16.20 Orzechowska Marta / Gajda Wiesława
Fizyka
8ei
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 201

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Grabowska Barbara
Informatyka
3b
Bach Anna
Zajęcia komputerowe
6bs
2
Wojciuk Ewa
Informatyka
1b
Hapunik Dorota
Informatyka
2b
8.55 – 9.40 Bach Anna
Zajęcia komputerowe
6c
2
Suprunowicz Dorota
Wychowanie do życia w rodzinie
8c
I sem.
Duda Anita
Informatyka
4d
2
9.50 – 10.35 Bach Anna
Informatyka
4bs
1
Bach Anna
Informatyka
5d
1
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Informatyka
2ei
Duda Anita
Informatyka
5c
1
10.45 – 11.30 Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4c
aw
Duda Anita
Informatyka
8ei
1
Bach Anna
Informatyka
5e
1
Wróbel Edyta
Wychowanie do życia w rodzinie
8d
I sem.
Mnich Justyna
Wychowanie do życia w rodzinie
6ai
II sem.
Bach Anna
Informatyka
4ai
1
11.50 – 12.35 Karwowska Renata
Matematyka
8bs
Duda Anita
Informatyka
7e
1
Sakowicz Ewa
Zajęcia z wychowawcą
7d
Duda Anita
Informatyka
7bs
aw
Duda Anita
Informatyka
8d
1
12.55 – 13.40 Duda Anita
Informatyka
4fi
2
Duda Anita
Informatyka
4e
1
Bach Anna
Informatyka
4c
1
Pawłowska Marta
Zajęcia komputerowe
6e
1
Matys Mirosław
Religia
7d
kat
13.55 – 14.40 Duda Anita
Informatyka
7d
1
Suprunowicz Dorota
Wychowanie do życia w rodzinie
7e
I sem.
Duda Anita
Informatyka
7bs
an
Duda Anita
Informatyka
7c
1
Duda Anita
Zajęcia komputerowe
6d
1
14.45 – 15.30 Bach Anna
Zajęcia komputerowe
6ai
2
Duda Anita
Informatyka
5fi
1
Duda Anita
Informatyka
8bs
1
Duda Anita
Informatyka
5bs
1
Duda Anita
Informatyka
5ai
1
15.35 – 16.20 Bach Anna
Informatyka
7ai
1
Zientara Wiesława
Informatyka
2c
Duda Anita
Informatyka
8ai
1
Duda Anita
Informatyka
8c
1
16.25 – 17.10 Krzemińska Beata
Informatyka
2d
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 203

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Pawłowska Marta
Zajęcia komputerowe
6bs
1
Myszkowska Agnieszka
Informatyka
3c
8.55 – 9.40 Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Informatyka
1ai
Pawłowska Marta
Zajęcia komputerowe
6c
1
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
3c
Bach Anna
Informatyka
4d
1
9.50 – 10.35 Madura-Gryko Katarzyna
Informatyka
3a
Pawłowska Marta
Informatyka
4bs
2
Pawłowska Marta
Informatyka
5d
2
Nowik Elżbieta
Informatyka
1c
Bach Anna
Informatyka
5c
2
10.45 – 11.30 Tomczyk Anna / Słoma Marta
Informatyka
2ai
Pawłowska Marta
Informatyka
8ei
2
Pawłowska Marta
Informatyka
5e
2
Słoma Marta
Edukacja dla bezpieczeństwa
8bs
Pawłowska Marta
Informatyka
4ai
2
11.50 – 12.35 Kołodziej Waldemar
Zajęcia z wychowawcą
6c
Pawłowska Marta
Informatyka
7e
2
Kamińska Irena
Zajęcia z wychowawcą
5fi
Perkowska Joanna
Zajęcia z wychowawcą
5e
Pawłowska Marta
Informatyka
8d
2
12.55 – 13.40 Bach Anna
Informatyka
4fi
1
Pawłowska Marta
Informatyka
4e
2
Pawłowska Marta
Informatyka
4c
2
Szymoniak Wojciech
Zajęcia komputerowe
6e
2
Karwowska Renata / Grabowska Marta
Matematyka
5ai
13.55 – 14.40 Pawłowska Marta
Informatyka
7d
2
Nikonowicz Małgorzata
Wiedza o społeczeństwie
8ei
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
Język polski
7ai
Pawłowska Marta
Informatyka
7c
2
Bach Anna
Zajęcia komputerowe
6d
2
14.45 – 15.30 Pawłowska Marta
Zajęcia komputerowe
6ai
1
Pawłowska Marta
Informatyka
5fi
2
Pawłowska Marta
Informatyka
8bs
2
Bach Anna
Informatyka
5bs
2
Bach Anna
Informatyka
5ai
2
15.35 – 16.20 Pawłowska Marta
Informatyka
7ai
2
Rzepniewska Barbara
Informatyka
3d
Pawłowska Marta
Informatyka
8ai
2
Bach Anna
Informatyka
8c
2
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 107

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Karwowska Agnieszka
Matematyka
7bs
Szumińska Agnieszka
Matematyka
4e
8.55 – 9.40 Szumińska Agnieszka
Matematyka
4e
Karwowska Agnieszka
Matematyka
6bs
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
8ei
rw
Karwowska Renata / Grabowska Marta
Matematyka
5ai
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
Matematyka
4ai
9.50 – 10.35 Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
Matematyka
4fi
Karwowska Agnieszka
Matematyka
6e
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
8bs
rn
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
Matematyka
8ei
Karwowska Agnieszka
Matematyka
7bs
10.45 – 11.30 Karwowska Renata
Matematyka
5e
Karwowska Renata
Matematyka
5e
Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
Matematyka
4fi
Karwowska Agnieszka
Matematyka
5bs
Karwowska Agnieszka
Matematyka
6bs
11.50 – 12.35 Karwowska Agnieszka
Matematyka
6bs
Karwowska Agnieszka
Matematyka
5bs
Karwowska Renata
Matematyka
5e
Karwowska Agnieszka
Matematyka
6e
Szumińska Agnieszka
Matematyka
5c
12.55 – 13.40 Karwowska Agnieszka
Matematyka
6e
Karwowska Agnieszka
Zajęcia z wychowawcą
5bs
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
Matematyka
8ei
Karwowska Agnieszka
Matematyka
6bs
Szumińska Agnieszka
Matematyka
4c
13.55 – 14.40 Karwowska Renata
Zajęcia z wychowawcą
8bs
Słoma Marta
Edukacja dla bezpieczeństwa
8d
Karwowska Renata / Grabowska Marta
Matematyka
5ai
Karwowska Agnieszka
Matematyka
7bs
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
Matematyka
5fi
14.45 – 15.30 Suprunowicz Dorota
Wychowanie do życia w rodzinie
5c
I sem.
Suprunowicz Dorota
Wychowanie do życia w rodzinie
4bs
II sem.
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
Matematyka
4ai
Szumińska Agnieszka
Matematyka
4e
Karwowska Renata
Matematyka
8bs
15.35 – 16.20 Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
Matematyka
4fi
Karwowska Renata
Matematyka
8bs
Karwowska Renata
Matematyka
5e
16.25 – 17.10 Karwowska Renata
Matematyka dod.
8bs
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 204

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Droździewicz Lidia
Matematyka dod.
8ai
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
Matematyka
7ai
8.55 – 9.40 Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
Matematyka
4ai
Sokół Marlena
Matematyka
7d
9.50 – 10.35 Karwowska Renata / Grabowska Marta
Matematyka
5ai
Droździewicz Lidia
Matematyka
7c
Sawicka Katarzyna
Zajęcia z wychowawcą
4d
Nojszewska Małgorzata
Język polski
6e
Sokół Marlena
Matematyka
8d
10.45 – 11.30 Sokół Marlena
Matematyka
8d
Sokół Marlena
Matematyka
8d
Karwowska Agnieszka
Matematyka
6e
Nojszewska Małgorzata
Język polski
6e
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
Matematyka
7ai
11.50 – 12.35 Sokół Marlena
Matematyka
7d
Sokół Marlena
Matematyka
7d
Sokół Marlena
Matematyka dod.
8d
Sokół Marlena
Matematyka
7d
Droździewicz Lidia
Matematyka
7c
12.55 – 13.40 Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
Historia i społeczeństwo
6ai
Droździewicz Lidia
Matematyka
4bs
Droździewicz Lidia
Matematyka
7c
Sokół Marlena
Matematyka
8d
Droździewicz Lidia
Matematyka
4bs
13.55 – 14.40 Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
Język polski
6ai
Sierkowska Urszula
Język polski
5bs
Szumińska Agnieszka
Matematyka
4c
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
Matematyka
8ai
14.45 – 15.30 Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
Historia
4ai
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
Matematyka
8ai
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
Matematyka
8ai
Komosa Łukasz
Historia
5e
15.35 – 16.20 Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia
Matematyka
4bs
16.25 – 17.10 Karwowska Renata
Matematyka dod.
8ei
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 211

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
Matematyka
6ai
Kołodziej Waldemar
Matematyka
7e
Kołodziej Waldemar
Matematyka
6c
9.50 – 10.35 Kozłowski Andrzej
Matematyka
4d
Kołodziej Waldemar
Matematyka
5d
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
Matematyka
6ai
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
7ai
aw
10.45 – 11.30 Kozłowski Andrzej
Matematyka
6d
Kołodziej Waldemar
Matematyka
8c
Kołodziej Waldemar
Matematyka
6c
Kołodziej Waldemar
Matematyka
7e
Kołodziej Waldemar
Matematyka
7e
11.50 – 12.35 Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
6d
Kołodziej Waldemar
Matematyka
6c
Kołodziej Waldemar
Matematyka
5d
Kozłowski Andrzej
Matematyka
6d
Kołodziej Waldemar
Matematyka
6c
12.55 – 13.40 Kołodziej Waldemar
Matematyka
5d
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
Matematyka
6ai
Kołodziej Waldemar
Matematyka
7e
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
Matematyka
5fi
Kołodziej Waldemar
Matematyka
5d
13.55 – 14.40 Rutkowska Joanna
Język angielski
7bs
an
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
Matematyka
5fi
Kołodziej Waldemar
Matematyka
8c
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
Matematyka
6ai
Kołodziej Waldemar
Matematyka
8c
14.45 – 15.30 Kołodziej Waldemar
Matematyka
6c
Karwowska Agnieszka
Matematyka
6bs
Kozłowski Andrzej
Matematyka
6d
15.35 – 16.20 Kołodziej Waldemar
Matematyka
8c
Kozłowski Andrzej
Matematyka
4d
Kołodziej Waldemar
Matematyka dod.
8c
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
Matematyka
6ai
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 105

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Komosa Łukasz / Kieda Joanna
Historia
5fi
Komosa Łukasz / Kieda Joanna
Historia
5fi
8.55 – 9.40 Komosa Łukasz / Wasilewska Monika
Historia
8ai
Komosa Łukasz
Historia
7bs
Komosa Łukasz
Historia
8bs
Komosa Łukasz
Historia
5d
Nikonowicz Małgorzata
Historia
7e
9.50 – 10.35 Mnich Justyna
Wychowanie do życia w rodzinie
7d
I sem.
Mnich Justyna
Wychowanie do życia w rodzinie
6d
II sem.
Komosa Łukasz / Wasilewska Monika
Historia
8ai
Komosa Łukasz
Historia
5c
Sadowska Karolina
Język polski
4c
Majewska Anna
Historia
8c
10.45 – 11.30 Komosa Łukasz
Historia
5bs
Majewska Anna
Historia i społeczeństwo
6e
Majewska Anna
Historia
4c
Majewska Anna
Historia i społeczeństwo
6c
Majewska Anna
Historia i społeczeństwo
6d
11.50 – 12.35 Komosa Łukasz
Historia
5c
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
Matematyka
8ei
Majewska Anna
Historia i społeczeństwo
6bs
Majewska Anna
Historia i społeczeństwo
6bs
Karwowska Agnieszka
Matematyka
5bs
12.55 – 13.40 Majewska Anna
Historia i społeczeństwo
6d
Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
6d
Popławska-Włodkowska Magdalena
Plastyka
7d
Majewska Anna
Historia
8c
Karwowska Agnieszka
Matematyka
6e
13.55 – 14.40 Komosa Łukasz
Historia
5e
Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
6bs
Majewska Anna
Historia i społeczeństwo
6e
Brzyska Anna
Religia
5ai
kat
Matys Mirosław
Religia
5c
kat
14.45 – 15.30 Majewska Anna
Historia
7ai
Suprunowicz Dorota
Wychowanie do życia w rodzinie
7bs
I sem.
Majewska Anna / Grabowska Marta
Historia
5ai
Majewska Anna
Historia i społeczeństwo
6c
15.35 – 16.20 Komosa Łukasz
Historia
5bs
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 207

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Nikonowicz Małgorzata
Wiedza o społeczeństwie
8d
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
Język polski
6ai
8.55 – 9.40 Nikonowicz Małgorzata
Wiedza o społeczeństwie
8ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
Język polski
6ai
Dzieszko Anna
Edukacja dla bezpieczeństwa
8c
9.50 – 10.35 Nikonowicz Małgorzata
Historia
4e
Nikonowicz Małgorzata
Historia
7e
Dzieszko Anna
Historia
7c
Suprunowicz Dorota
Religia
7e
kat
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
Język polski
6ai
10.45 – 11.30 Dzieszko Anna
Historia
7d
Komosa Łukasz
Historia
5d
Dzieszko Anna
Zajęcia z wychowawcą
6ai
Nikonowicz Małgorzata
Wiedza o społeczeństwie
8ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
Historia i społeczeństwo
6ai
11.50 – 12.35 Sadowska Karolina
Zajęcia z wychowawcą
4c
Nikonowicz Małgorzata
Wiedza o społeczeństwie
8bs
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
Historia
4fi
Nikonowicz Małgorzata
Historia
4bs
Mnich Justyna
Język polski
7d
12.55 – 13.40 Komosa Łukasz
Historia
8bs
Dzieszko Anna
Historia
7c
Sierkowska Urszula
Język polski
5bs
Nikonowicz Małgorzata
Wiedza o społeczeństwie
8ei
Dzieszko Anna
Historia
4d
13.55 – 14.40 Mnich Justyna
Wychowanie do życia w rodzinie
8ai
I sem.
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
Język polski
6ai
Nikonowicz Małgorzata / Gajda Wiesława
Historia
8ei
Dzieszko Anna
Edukacja dla bezpieczeństwa
8ei
Manaches Monika
Religia
4c
kat
14.45 – 15.30 Nikonowicz Małgorzata / Gajda Wiesława
Historia
8ei
Nikonowicz Małgorzata
Historia
8d
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
Język polski
6ai
Manaches Monika
Religia
4c
kat
15.35 – 16.20 Suprunowicz Dorota
Religia
8ai
kat
Manaches Monika
Religia
8ei
kat
16.25 – 17.10 Suprunowicz Dorota
Religia
4e
kat
Manaches Monika
Religia
5e
kat
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 106

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
7d
rn
Skup Izabela
Język angielski
5c
an
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
Język polski
5fi
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski dod.
8d
9.50 – 10.35 Sierkowska Urszula
Język polski
5e
Mnich Justyna
Wychowanie do życia w rodzinie
5ai
I sem.
Mnich Justyna
Język polski
6c
Sierkowska Urszula
Język polski
5bs
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
7e
10.45 – 11.30 Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
Język polski
5fi
Sierkowska Urszula
Język polski
5c
Mnich Justyna
Wychowanie do życia w rodzinie
7ai
I sem.
Mnich Justyna
Wychowanie do życia w rodzinie
4ai
II sem.
Szumińska Agnieszka
Matematyka
4e
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
8d
11.50 – 12.35 Sierkowska Urszula
Język polski
5bs
Sierkowska Urszula
Język polski
5e
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
7e
Mnich Justyna
Język polski
6c
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
4e
12.55 – 13.40 Sierkowska Urszula
Język polski
5c
Mnich Justyna
Język polski
6c
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
4e
Mnich Justyna / Grabowska Marta
Język polski
5ai
Mnich Justyna
Język polski
6c
13.55 – 14.40 Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
7e
Mnich Justyna
Język polski
7d
Mnich Justyna
Język polski
6c
Sierkowska Urszula
Język polski
5e
Mnich Justyna / Grabowska Marta
Język polski
5ai
14.45 – 15.30 Mnich Justyna
Język polski
7d
Mnich Justyna / Grabowska Marta
Język polski
5ai
Mnich Justyna
Język polski
7d
Sierkowska Urszula
Język polski
5e
15.35 – 16.20 Mnich Justyna
Zajęcia z wychowawcą
5ai
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 205

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Hanczaruk Joanna
Język polski dod.
8c
Sadowska Karolina
Język polski
4d
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
Język polski
4fi
9.50 – 10.35 Nojszewska Małgorzata
Język polski
6e
Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
6c
Hanczaruk Joanna
Język polski
8c
Hanczaruk Joanna
Język polski
6d
Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
4e
10.45 – 11.30 Nikonowicz Małgorzata
Wiedza o społeczeństwie
8bs
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
Język polski
7ai
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
7bs
rn
Hanczaruk Joanna
Język polski
6d
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
Język polski
8ai
11.50 – 12.35 Nikonowicz Małgorzata
Historia
8d
Szumińska Agnieszka
Matematyka
5c
Hanczaruk Joanna
Język polski
6d
Hanczaruk Joanna
Język polski
8c
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
Język polski
8ai
12.55 – 13.40 Nikonowicz Małgorzata
Wiedza o społeczeństwie
8d
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
Język polski
8ai
Hanczaruk Joanna
Zajęcia z wychowawcą
8c
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
Język polski
7ai
Nojszewska Małgorzata
Język polski
6bs
13.55 – 14.40 Hanczaruk Joanna
Język polski
6d
Hanczaruk Joanna
Język polski
6d
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
Język polski
8ai
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
8d
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
Język polski
7ai
14.45 – 15.30 Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
Język polski
4fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
Język polski
4fi
Hanczaruk Joanna
Język polski
8c
15.35 – 16.20 Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
Język polski
4ai
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
8d
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
Język polski
8ai
Hanczaruk Joanna
Język polski
6d
16.25 – 17.10 Smolej Katarzyna
Język polski dod.
8ai
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 206

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Sadowska Karolina
Język polski
4c
Wierzbicka Jolanta
Język rosyjski
5c
Wierzbicka Jolanta
Język polski dod.
8ei
Sadowska Karolina
Język polski
4bs
8.55 – 9.40 Sadowska Karolina
Język polski
4bs
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
Język polski
8ei
9.50 – 10.35 Wierzbicka Jolanta
Język rosyjski
5fi
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
Język polski
8ei
Wierzbicka Jolanta
Język rosyjski
5bs
Wierzbicka Jolanta
Język rosyjski
5e
Sadowska Karolina
Język polski
4d
10.45 – 11.30 Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
6ai
Kozłowski Andrzej
Matematyka
6d
Sadowska Karolina
Język polski
4d
Sadowska Karolina
Język polski
4bs
Sadowska Karolina
Język polski
4c
11.50 – 12.35 Wierzbicka Jolanta
Język rosyjski
5e
Droździewicz Lidia
Zajęcia z wychowawcą
7ai
Sadowska Karolina
Język polski
4c
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
4e
Wierzbicka Jolanta
Język rosyjski
5d
12.55 – 13.40 Sadowska Karolina
Język polski
4d
Sadowska Karolina
Język polski
4d
Kozłowski Andrzej
Matematyka
6d
Sak Ewa
Język polski
8bs
Wierzbicka Jolanta
Język rosyjski
5c
13.55 – 14.40 Wierzbicka Jolanta
Język rosyjski
5d
Sadowska Karolina
Język polski
4c
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna
Plastyka
4fi
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
8c
rn
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
Język polski
8ei
14.45 – 15.30 Wierzbicka Jolanta
Język rosyjski
5bs
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
4e
Sierkowska Urszula
Język polski
5c
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
7c
rw
Wierzbicka Jolanta
Zajęcia z wychowawcą
8ei
15.35 – 16.20 Sadowska Karolina
Język polski
4bs
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
Język polski
5fi
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
8d
rn
Matys Mirosław
Religia
7bs
kat
16.25 – 17.10 Matys Mirosław
Religia
6d
kat
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 208

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Nojszewska Małgorzata
Język polski
6bs
Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
6e
Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
4d
8.55 – 9.40 Nojszewska Małgorzata
Język polski
6bs
Nojszewska Małgorzata
Język polski
5d
Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
6e
Sak Ewa
Zajęcia z wychowawcą
7c
9.50 – 10.35 Sak Ewa
Język polski
8bs
Nojszewska Małgorzata
Język polski
6bs
Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
4bs
Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
5ai
Sak Ewa
Język polski
8bs
10.45 – 11.30 Sak Ewa
Język polski
7bs
Sak Ewa
Język polski
7c
Kozłowski Andrzej
Zajęcia z wychowawcą
6d
Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
4c
Bułkowska Aneta
Geografia
5bs
11.50 – 12.35 Sak Ewa
Język polski
7c
Nojszewska Małgorzata
Język polski
6e
Sak Ewa
Język polski
7bs
Nojszewska Małgorzata
Język polski
5d
Sak Ewa
Język polski
7bs
12.55 – 13.40 Sak Ewa
Język polski
7c
Sak Ewa
Język polski
8bs
Sak Ewa
Język polski
8bs
Nojszewska Małgorzata
Język polski
5d
Sak Ewa
Język polski
7c
13.55 – 14.40 Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
6c
Sak Ewa
Język polski
7bs
Nojszewska Małgorzata
Język polski
5d
Nojszewska Małgorzata
Język polski
6bs
Nojszewska Małgorzata
Język polski
6e
14.45 – 15.30 Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
6bs
Manaches Monika
Religia
6c
kat
Nojszewska Małgorzata
Język polski
6e
Sak Ewa
Język polski
7bs
Matys Mirosław
Religia
5fi
15.35 – 16.20 Matys Mirosław
Religia
6d
kat
Nojszewska Małgorzata
Język polski
6bs
Sak Ewa
Język polski
7c
Nojszewska Małgorzata
Język polski
5d
16.25 – 17.10 Matys Mirosław
Religia
7bs
kat
Sak Ewa
Język polski dod.
8bs
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 109z

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Leonowicz Ewa
Język angielski
5fi
an
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
8ei
rn
9.50 – 10.35 Leonowicz Ewa
Język angielski
7ai
an
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
7bs
rw
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
8bs
rw
10.45 – 11.30 Leonowicz Ewa
Język angielski
6e
aw
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
8bs
rw
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
7bs
rw
Perkowska Joanna
Język angielski
8ei
aw
11.50 – 12.35 Rutkowska Joanna
Język angielski
8c
aw
Sawicka Katarzyna
Język angielski
6ai
aw
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
5ai
an
Machaev Osman
Religia
1ai,1b,1c,
muz,muz,muz,
Leonowicz Ewa
Język angielski
5fi
an
12.55 – 13.40 Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4ai
an
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
5ai
an
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4d
aw
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
8ai
aw
13.55 – 14.40 Maciuszewicz Bożena
Język angielski
5ai
an
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
8ai
rw
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4ai
an
Skup Izabela
Język angielski
4ai
aw
14.45 – 15.30 Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
8ei
rn
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
8c
an
15.35 – 16.20
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 202

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4bs
an
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
7e
rw
8.55 – 9.40 Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
5fi
aw
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
7d
rw
Rutkowska Joanna
Język angielski
6bs
aw
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
7ai
rn
9.50 – 10.35 Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
7ai
aw
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
7bs
rn
Rutkowska Joanna
Język angielski
6d
an
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
8ai
rn
10.45 – 11.30 Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
6e
an
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
8bs
rn
Sawicka Katarzyna
Język angielski
8ei
an
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
5d
an
Rutkowska Joanna
Język angielski
6c
aw
11.50 – 12.35 Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4d
aw
Leonowicz Ewa
Język angielski
5d
aw
Sawicka Katarzyna
Język angielski
6ai
aw
Rutkowska Joanna
Język angielski
7bs
an
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4fi
aw
12.55 – 13.40 Rutkowska Joanna
Język angielski
6bs
aw
Skup Izabela
Język angielski
5ai
aw
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
8d
rw
Rutkowska Joanna
Język angielski
6d
an
Rutkowska Joanna
Język angielski
8ai
an
13.55 – 14.40 Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
7ai
rn
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
8ai
rn
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
7d
rw
Rutkowska Joanna
Język angielski
8ai
an
Rutkowska Joanna
Język angielski
6bs
aw
14.45 – 15.30 Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
7e
rw
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
8ei
rw
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
8c
rw
Rutkowska Joanna
Język angielski
8c
aw
Rutkowska Joanna
Język angielski
7bs
an
15.35 – 16.20 Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
7c
rn
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
8d
rw
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 210

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Sawicka Katarzyna
Język angielski
8bs
an
Sawicka Katarzyna
Język angielski
7e
aw
Sawicka Katarzyna
Język angielski
4d
an
8.55 – 9.40 Skup Izabela
Język angielski
5c
an
Skup Izabela
Język angielski
5c
an
Sawicka Katarzyna
Język angielski
5e
aw
Sawicka Katarzyna
Język angielski
8bs
an
9.50 – 10.35 Skup Izabela
Język angielski
5bs
an
Skup Izabela
Język angielski
7d
aw
Sawicka Katarzyna
Język angielski
8bs
an
Sawicka Katarzyna
Język angielski
8ei
an
10.45 – 11.30 Sawicka Katarzyna
Język angielski
7e
aw
Skup Izabela
Język angielski
5bs
an
Skup Izabela
Język angielski
7d
aw
Sawicka Katarzyna
Język angielski
8ei
an
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
4e
aw
11.50 – 12.35 Sawicka Katarzyna
Język angielski
4d
an
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
5d
an
Skup Izabela
Język angielski
5ai
aw
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
7c
an
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
5fi
aw
12.55 – 13.40 Skup Izabela
Język angielski
4ai
aw
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
7ai
aw
Sawicka Katarzyna
Język angielski
4d
an
Sawicka Katarzyna
Język angielski
5e
aw
Skup Izabela
Język angielski
5bs
an
13.55 – 14.40 Skup Izabela
Język angielski
5ai
aw
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
6e
an
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
7c
an
Sawicka Katarzyna
Język angielski
7e
aw
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
8d
aw
14.45 – 15.30 Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
8d
aw
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
5fi
aw
Skup Izabela
Język angielski
7d
aw
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
7c
an
15.35 – 16.20 Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
4e
aw
Sawicka Katarzyna
Język angielski
6ai
aw
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
6e
an
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 210a

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Perkowska Joanna
Język angielski
8bs
aw
Perkowska Joanna
Język angielski
7e
an
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4d
aw
8.55 – 9.40 Oszmiańska Ewa
Język angielski
5c
aw
Perkowska Joanna
Język angielski
5e
an
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4bs
an
9.50 – 10.35 Rutkowska Joanna
Język angielski
6c
aw
Oszmiańska Ewa
Język angielski
7d
an
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4c
aw
Perkowska Joanna
Język angielski
8bs
aw
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4c
aw
10.45 – 11.30 Perkowska Joanna
Język angielski
7e
an
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
Matematyka
8ai
Perkowska Joanna
Język angielski
8ei
aw
Wierzbicka Jolanta
Język rosyjski
5fi
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4e
an
11.50 – 12.35 Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
Matematyka
5fi
Perkowska Joanna
Język angielski
6ai
an
Nikonowicz Małgorzata
Wiedza o społeczeństwie
8c
Karwowska Renata
Matematyka
8bs
Majewska Anna
Historia
7ai
12.55 – 13.40 Hanczaruk Joanna
Język polski
8c
Hanczaruk Joanna
Język polski
8c
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
8d
rn
Perkowska Joanna
Język angielski
5e
an
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
Język polski
4ai
13.55 – 14.40 Leonowicz Ewa
Język angielski
8d
an
Leonowicz Ewa
Język angielski
6e
aw
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
7d
rn
Perkowska Joanna
Język angielski
7e
an
Leonowicz Ewa
Język angielski
8d
an
14.45 – 15.30 Leonowicz Ewa
Język angielski
5d
aw
Leonowicz Ewa
Język angielski
8d
an
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
8c
rn
Leonowicz Ewa
Język angielski
7c
aw
15.35 – 16.20 Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4e
an
Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
7c
rw
Perkowska Joanna
Język angielski
6ai
an
Leonowicz Ewa
Język angielski
6e
aw
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 213

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Oszmiańska Ewa
Język angielski
4bs
aw
8.55 – 9.40 Oszmiańska Ewa
Język angielski
5c
aw
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
6d
aw
Oszmiańska Ewa
Język angielski
5c
aw
Oszmiańska Ewa
Język angielski
4bs
aw
9.50 – 10.35 Oszmiańska Ewa
Język angielski
5bs
aw
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
8c
an
Oszmiańska Ewa
Język angielski
4c
an
Oszmiańska Ewa
Język angielski
4c
an
10.45 – 11.30 Oszmiańska Ewa
Język angielski
4c
an
Oszmiańska Ewa
Język angielski
5bs
aw
Oszmiańska Ewa
Język angielski
7d
an
Leonowicz Ewa
Język angielski
5d
aw
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
6c
an
11.50 – 12.35 Nierodzik Aleksandra
Język angielski
8c
an
Oszmiańska Ewa
Język angielski
4bs
aw
Perkowska Joanna
Język angielski
6ai
an
Leonowicz Ewa
Język angielski
7c
aw
Oszmiańska Ewa
Język angielski
4fi
an
12.55 – 13.40 Nierodzik Aleksandra
Język angielski
6bs
an
Leonowicz Ewa
Język angielski
7ai
an
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
6c
an
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
6d
aw
Oszmiańska Ewa
Język angielski
5bs
aw
13.55 – 14.40 Nierodzik Aleksandra
Język angielski
7bs
aw
Oszmiańska Ewa
Język angielski
4fi
an
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
7bs
aw
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
8ai
aw
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
6bs
an
14.45 – 15.30 Oszmiańska Ewa
Język angielski
7d
an
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
7bs
aw
15.35 – 16.20 Oszmiańska Ewa
Język angielski
4fi
an
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 114

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Więcko Rafał
Religia
8d
kat
Suprunowicz Dorota
Wychowanie do życia w rodzinie
6bs
II sem.
Więcko Rafał
Religia
8bs
kat
8.55 – 9.40 Więcko Rafał
Religia
6e
kat
Rutkowska Joanna
Język angielski
6d
an
Matys Mirosław
Religia
7d
kat
Więcko Rafał
Religia
8c
kat
Więcko Rafał
Religia
6ai
kat
9.50 – 10.35 Nierodzik Aleksandra
Język angielski
6c
an
Sawicka Katarzyna
Język angielski
5e
aw
Suprunowicz Dorota
Religia
8ai
kat
Więcko Rafał
Religia
8c
kat
Leonowicz Ewa
Język angielski
7ai
an
10.45 – 11.30 Wróbel Edyta
Wychowanie do życia w rodzinie
8ei
I sem.
Manaches Monika
Religia
1ai
kat
Rutkowska Joanna
Język angielski
8ai
an
Więcko Rafał
Religia
6bs
kat
Duda Anita
Zajęcia z wychowawcą
7bs
11.50 – 12.35 Kamińska Irena
Przyroda
6ai
Bułkowska Aneta / Kieda Joanna
Geografia
5fi
Bułkowska Aneta / Wasilewska Monika
Geografia
8ai
Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta
Przyroda
4ai
Brzyska Anna
Religia
5ai
kat
12.55 – 13.40 Smolej Katarzyna
Zajęcia z wychowawcą
8ai
Bułkowska Aneta / Gajda Wiesława
Geografia
8ei
Rutkowska Joanna
Język angielski
6c
aw
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4e
an
Orzechowska Marta
Fizyka
8bs
13.55 – 14.40 Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
8d
aw
Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta
Przyroda
4ai
Brzyska Anna
Religia
5bs
kat
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4ai
an
Brzyska Anna
Religia
4bs
kat
14.45 – 15.30 Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
5d
an
Więcko Rafał
Religia
6ai
kat
Brzyska Anna
Religia
5bs
kat
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
7c
rn
Więcko Rafał
Religia
6bs
kat
15.35 – 16.20 Więcko Rafał
Religia
8bs
kat
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4fi
aw
Więcko Rafał
Religia
8d
kat
16.25 – 17.10 Suprunowicz Dorota
Religia
7e
kat
Brzyska Anna
Religia
4ai
kat
Brzyska Anna
Religia
4ai
kat
Więcko Rafał
Religia
6e
kat
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 214

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Manaches Monika
Religia
4fi
kat
Manaches Monika
Religia
6c
kat
Kiryluk Jan
Religia
5ai,5bs,5d,5e,
pra,pra,pra,pra,
8.55 – 9.40 Manaches Monika
Religia
5e
kat
Manaches Monika
Religia
8ei
kat
Manaches Monika
Religia
7c
kat
Perkowska Joanna
Język angielski
8bs
aw
9.50 – 10.35 Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a2

Perkowska Joanna
Język angielski
5e
an
Kiryluk Jan
Religia
7ai,7bs,7c,7d,7e,
pra,pra,pra,pra,pra,
Perkowska Joanna
Język angielski
8ei
aw
10.45 – 11.30 Manaches Monika
Religia
7c
kat
Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
6ai
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
8ai
aw
Komosa Łukasz
Historia
7bs
Nikonowicz Małgorzata
Wiedza o społeczeństwie
8c
11.50 – 12.35 Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
Język polski
7ai
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4bs
an
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
Język polski
8ei
Słoma Marta
Edukacja dla bezpieczeństwa
8ai
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
Matematyka
8ei
12.55 – 13.40 Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
Język polski
8ei
Manaches Monika
Religia
5d
kat
Mnich Justyna / Grabowska Marta
Język polski
5ai
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
4e
aw
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
Język polski
5fi
13.55 – 14.40 Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
7ai
rw
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
4fi
aw
Leonowicz Ewa
Język angielski
7c
aw
Kiryluk Jan
Religia
4ai,4bs,4c,4d,4fi,
pra,pra,pra,pra,pra,
14.45 – 15.30 Oksieńciuk Aneta
Język rosyjski
7e
rn
Kiryluk Jan
Religia
6ai,6bs,6c,6d,6e,
pra,pra,pra,pra,pra,
Leonowicz Ewa
Język angielski
5fi
an
Manaches Monika
Religia
5d
kat
15.35 – 16.20 Kiryluk Jan
Religia
6ai,6bs,6c,6d,6e,
pra,pra,pra,pra,pra,
Kiryluk Jan
Religia
8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
Manaches Monika
Religia
7ai
kat
Kiryluk Jan
Religia
8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
16.25 – 17.10 Kiryluk Jan
Religia
7ai,7bs,7c,7d,7e,
pra,pra,pra,pra,pra,
Kiryluk Jan
Religia
4ai,4bs,4c,4d,4fi,
pra,pra,pra,pra,pra,
Manaches Monika
Religia
7ai
kat
Kiryluk Jan
Religia
5ai,5bs,5d,5e,
pra,pra,pra,pra,
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan sg1

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
5e
ch
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
5bs
ch
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
6c
ch
Sinielnikow Andriej
Wychowanie fizyczne
6bs
ch
8.55 – 9.40 Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
6e
ch
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
5bs
ch
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
6e
ch
Sinielnikow Andriej
Wychowanie fizyczne
6bs
ch
9.50 – 10.35 Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
5c
ch
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
6d
ch
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
5e
ch
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4e
ch
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
10.45 – 11.30 Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4e
ch
Rajchemba Małgorzata
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
Wierzbicki Mirosław
Wychowanie fizyczne
4bs
ch
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
5c
ch
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
11.50 – 12.35 Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
Rajchemba Małgorzata
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
Wierzbicki Mirosław
Wychowanie fizyczne
4bs
ch
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4c
ch
12.55 – 13.40 Puciłowski Marcin
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
Puciłowski Marcin
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
7ai
13.55 – 14.40 Puciłowski Marcin
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
Puciłowski Marcin
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
5bs
ch
14.45 – 15.30 Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
6d
ch
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4c
ch
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
8d
ch
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
5bs
ch
15.35 – 16.20 Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
5d
ch
Puciłowski Marcin
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
Sinielnikow Andriej
Wychowanie fizyczne
6bs
ch
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
16.25 – 17.10 Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
8c
ch
Puciłowski Marcin
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
Sinielnikow Andriej
Wychowanie fizyczne
6bs
ch
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan sg2

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Rajchemba Małgorzata
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
5e
dz
Laskowska Bożena
Wychowanie fizyczne
5bs
dz
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
6c
dz
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
6bs
dz
8.55 – 9.40 Rajchemba Małgorzata
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
6e
dz
Laskowska Bożena
Wychowanie fizyczne
5bs
dz
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
6e
dz
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
6bs
dz
9.50 – 10.35 Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
5c
dz
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
6d
dz
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
5e
dz
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
4e
dz
Rajchemba Małgorzata
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
10.45 – 11.30 Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
4e
dz
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4bs
dz
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
5e
dz
Rajchemba Małgorzata
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
11.50 – 12.35 Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4bs
dz
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
4c
dz
12.55 – 13.40 Laskowska Bożena
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
Rajchemba Małgorzata
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
Laskowska Bożena
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
8c
ch
13.55 – 14.40 Laskowska Bożena
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Rajchemba Małgorzata
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Rajchemba Małgorzata
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
Laskowska Bożena
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Laskowska Bożena
Wychowanie fizyczne
5bs
dz
14.45 – 15.30 Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
6d
dz
Rajchemba Małgorzata
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
4c
dz
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
8d
dz
Laskowska Bożena
Wychowanie fizyczne
5bs
dz
15.35 – 16.20 Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
5d
dz
Laskowska Bożena
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
6bs
dz
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
16.25 – 17.10 Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
8c
dz
Laskowska Bożena
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
6bs
dz
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan sg3

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
7d
ch
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
6d
ch
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
8.55 – 9.40 Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
9.50 – 10.35 Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
4d
ch
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
10.45 – 11.30 Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
Wierzbicki Mirosław
Wychowanie fizyczne
7bs
ch
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
8c
dz
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
5c
ch
11.50 – 12.35 Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
Wierzbicki Mirosław
Wychowanie fizyczne
7bs
ch
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
4d
ch
12.55 – 13.40 Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
5c
ch
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
6ai
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
8c
dz
13.55 – 14.40 Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
6e
ch
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4e
ch
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
4d
ch
Wierzbicki Mirosław
Wychowanie fizyczne
4bs
ch
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
7c
dz
14.45 – 15.30 Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
8d
ch
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4c
ch
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
7ai
Wierzbicki Mirosław
Wychowanie fizyczne
4bs
ch
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
6ai
15.35 – 16.20 Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
7e
ch
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
Wierzbicki Mirosław
Wychowanie fizyczne
7bs
ch
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
16.25 – 17.10 Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
Wierzbicki Mirosław
Wychowanie fizyczne
7bs
ch
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan sg4

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
7d
dz
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
6d
dz
Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
8.55 – 9.40 Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
9.50 – 10.35 Rajchemba Małgorzata
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4d
dz
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
10.45 – 11.30 Rajchemba Małgorzata
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
Wensław Katarzyna
Wychowanie fizyczne
7bs
dz
Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
8c
ch
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
5c
dz
11.50 – 12.35 Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
Wensław Katarzyna
Wychowanie fizyczne
7bs
dz
Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
7e
ch
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4d
dz
12.55 – 13.40 Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
7e
ch
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
5c
dz
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
6c
ch
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
8ei
13.55 – 14.40 Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
6e
dz
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
4e
dz
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4d
dz
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4bs
dz
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
7c
ch
14.45 – 15.30 Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
8d
dz
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
4c
dz
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
7c
ch
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4bs
dz
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
7e
ch
15.35 – 16.20 Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
7e
dz
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
7d
ch
Wensław Katarzyna
Wychowanie fizyczne
7bs
dz
16.25 – 17.10 Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
8d
ch
Wensław Katarzyna
Wychowanie fizyczne
7bs
dz
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan sg5

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4c
ch
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
7c
ch
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
6c
ch
9.50 – 10.35 Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
6ai
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
8d
ch
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
8ei
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
5d
ch
10.45 – 11.30 Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
7ai
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
6c
ch
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
5d
ch
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
5e
ch
Wensław Katarzyna
Wychowanie fizyczne
8bs
dz
11.50 – 12.35 Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
8c
ch
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
6e
ch
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
7e
dz
Wensław Katarzyna
Wychowanie fizyczne
8bs
dz
12.55 – 13.40 Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
5e
ch
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
7e
dz
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
6ai
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
6c
dz
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
6d
ch
13.55 – 14.40 Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
7c
ch
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
7ai
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4e
ch
Sinielnikow Andriej
Wychowanie fizyczne
8bs
ch
Podleśny Piotr
Wychowanie fizyczne
5d
ch
14.45 – 15.30 Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
4d
ch
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
7c
dz
Sinielnikow Andriej
Wychowanie fizyczne
8bs
ch
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
7e
dz
15.35 – 16.20 Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
7d
dz
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
7d
ch
16.25 – 17.10 Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
8d
dz
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
7d
ch
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan sg6

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
4c
dz
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
7c
dz
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
6c
dz
9.50 – 10.35 Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
8ai
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
8d
dz
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
5d
dz
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
10.45 – 11.30 Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
6c
dz
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
5d
dz
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
5c
dz
Sinielnikow Andriej
Wychowanie fizyczne
8bs
ch
11.50 – 12.35 Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
8ei
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
8c
dz
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
6e
dz
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
8ei
Sinielnikow Andriej
Wychowanie fizyczne
8bs
ch
12.55 – 13.40 Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
5e
dz
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
8ai
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
8ai
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
6d
dz
13.55 – 14.40 Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
7c
dz
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
4e
dz
Wensław Katarzyna
Wychowanie fizyczne
8bs
dz
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
5d
dz
14.45 – 15.30 Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4d
dz
Wensław Katarzyna
Wychowanie fizyczne
8bs
dz
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
8ai
15.35 – 16.20 Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
7d
dz
16.25 – 17.10 Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
7d
dz
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan hol1b

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wojciuk Ewa
Wychowanie fizyczne
1b
8.55 – 9.40 Zientara Wiesława
Wychowanie fizyczne
2c
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30 Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Wychowanie fizyczne
1ai
Nowik Elżbieta
Wychowanie fizyczne
1c
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Wychowanie fizyczne
2ei
11.50 – 12.35 Myszkowska Agnieszka
Wychowanie fizyczne
3c
Nowik Elżbieta
Wychowanie fizyczne
1c
Madura-Gryko Katarzyna
Wychowanie fizyczne
3a
12.55 – 13.40 Rzepniewska Barbara
Wychowanie fizyczne
3d
Krzemińska Beata
Wychowanie fizyczne
2d
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Wychowanie fizyczne
1ai
13.55 – 14.40 Krzemińska Beata
Wychowanie fizyczne
2d
14.45 – 15.30 Grabowska Barbara
Wychowanie fizyczne
3b
15.35 – 16.20
16.25 – 17.10 Tomczyk Anna / Słoma Marta
Wychowanie fizyczne
2ai
Grabowska Barbara
Wychowanie fizyczne
3b
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan hol1c

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30
11.50 – 12.35 Tomczyk Anna / Słoma Marta
Wychowanie fizyczne
2ai
12.55 – 13.40
13.55 – 14.40
14.45 – 15.30
15.35 – 16.20
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan hol2

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30 Madura-Gryko Katarzyna
Wychowanie fizyczne
3a
Myszkowska Agnieszka
Wychowanie fizyczne
3c
11.50 – 12.35 Hapunik Dorota
Wychowanie fizyczne
2b
Nowik Elżbieta
Wychowanie fizyczne
1c
Zientara Wiesława
Wychowanie fizyczne
2c
12.55 – 13.40 Wojciuk Ewa
Wychowanie fizyczne
1b
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Wychowanie fizyczne
2ei
13.55 – 14.40
14.45 – 15.30 Wojciuk Ewa
Wychowanie fizyczne
1b
15.35 – 16.20
16.25 – 17.10 Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
Wychowanie fizyczne
2ei
Hapunik Dorota
Wychowanie fizyczne
2b
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan hol3

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30 Hapunik Dorota
Wychowanie fizyczne
2b
11.50 – 12.35 Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
Wychowanie fizyczne
1ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
Wychowanie fizyczne
2ai
Krzemińska Beata
Wychowanie fizyczne
2d
12.55 – 13.40
13.55 – 14.40
14.45 – 15.30
15.35 – 16.20
16.25 – 17.10 Rzepniewska Barbara
Wychowanie fizyczne
3d
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 06

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Jaroma Joanna
Terapeuta
5ai
IV
Grabowska Marta
Terapeuta
6c
II
Ławreszuk Elżbieta
Terapeuta
4ai
II
Gajda Wiesława
Terapeuta
8ai
IV
8.55 – 9.40 Stankiewicz Ewa
Terapeuta
6c
I
Grabowska Marta
Terapeuta
6ai
II
Jaroma Joanna
Terapeuta
8ai
I
Kieda Joanna
Terapeuta
NI_4a

9.50 – 10.35 Jaroma Joanna
Terapeuta
7c
II
Stankiewicz Ewa
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
4fi
II
Stankiewicz Ewa
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
7ai
III
II sem.
Jaroma Joanna
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
7ai
I
Jaroma Joanna
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
5fi
III
10.45 – 11.30 Jaroma Joanna
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
4ai
I
Jaroma Joanna
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
4fi
IV
Kiryluk Jan
Religia
3a,3b,3c,3d,
pra,pra,pra,pra,
Machaev Osman
Religia
2ai,2b,2c,2d,
muz,muz,muz,muz,
Oszmiańska Ewa
Język angielski
NI_8e2

11.50 – 12.35 Kuźmicka Małgorzata
Koło żywego słowa
2ei
Sadowska Karolina
Język polski
NI_8e2

Kiryluk Jan
Religia
3a,3b,3c,3d,
pra,pra,pra,pra,
Smolej Katarzyna
Język polski
3a
JP
Bach Anna
Informatyka
NI_8e2

12.55 – 13.40 Kiryluk Jan
Religia
2ai,2b,2c,2d,2ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
Majewska Anna
Historia
NI_8e2

Wasilewska Monika
Zajęcia socjoterapeutyczne
NI_5f

Sakowicz Ewa
Biologia
NI_8e2

I sem.
Wasilewska Monika
Geografia
NI_8e2

II sem.

13.55 – 14.40 Bogusz Anna
Terapeuta
4fi
III
Jaroma Joanna
Terapeuta
NI_8e2

Ławreszuk Elżbieta
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
6ai
I
Waszkiewicz Ewa
Chemia
NI_8e2

Karwowska Renata
Matematyka
NI_8e2

14.45 – 15.30 Kikolska-Wróbel Eliza
Etyka
5d,6bs,6c,6d,6e,
ety,ety,ety,ety,ety,
Jaroma Joanna
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
6ai
IV
15.35 – 16.20 Ogrodnik Lucyna
Terapeuta
8ei
II
16.25 – 17.10 Kikolska-Wróbel Eliza
Etyka
5d,6bs,6c,6d,6e,
ety,ety,ety,ety,ety,
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 07a

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Grabowska Marta
Terapeuta
5ai
II
Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
8ai
III
Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
8ei
I
Gajda Wiesława
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
NI_4a

Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
7ai
I
8.55 – 9.40 Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
6c
II
Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
6ai
I
Hanczaruk Joanna
Język polski
NI_4a

Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
5fi
I
9.50 – 10.35 Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
7c
I
Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
NI_3a

Sadowska Karolina
Język polski
NI_8e2

Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
8ai
I
Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
6c
I
10.45 – 11.30 Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
4ai
IV
Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
4fi
II
Ogrodnik Lucyna
Zajęcia socjoterapeutyczne
NI_8e2

Kieda Joanna
Terapeuta
2ai
I
Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
2ai
I
11.50 – 12.35 Stankiewicz Ewa
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
1ai
IV
Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
4ai
I
Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
2ei
I
Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
4fi
I
12.55 – 13.40 Karwowska Renata
Matematyka
NI_8e2

Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
1ai
II
Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
2ai
II
Wasilewska Monika
Zajęcia socjoterapeutyczne
0a
12.30 – 13.30
I
13.55 – 14.40 Orzechowska Marta
Fizyka
NI_8e2

Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
6ai
IV
Wasilewska Monika
Terapeuta
5fi
III
14.45 – 15.30 Gajda Wiesława
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
8ei
I
15.35 – 16.20
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 07b

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
NI_5f

Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
5bs
I
Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
7ai
II
8.55 – 9.40 Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
6ai
III
Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
8ai
II
Michalska Joanna
Zajęcia surdopedagogiki
5bs
I
9.50 – 10.35 Michalska Joanna
Zajęcia surdopedagogiki
4ai
V
Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
4fi
IV
Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
7ai
III
I sem.
Michalska Joanna
Zajęcia surdopedagogiki
8ai
II
Bogusz Anna
Terapeuta
5fi
II
10.45 – 11.30 Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
7ai
III
II sem.
Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
5ai
I
11.50 – 12.35 Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
1ai
II
Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
4ai
II
Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
2ei
II
Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
1ai
IV
12.55 – 13.40 Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
0a
12.30 – 13.30
I
Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
1ai
III
Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
1ai
I
13.55 – 14.40 Michalska Joanna
Zajęcia surdopedagogiki
6ai
II
14.45 – 15.30 Popławska-Włodkowska Magdalena
Plastyka
NI_4a

15.35 – 16.20
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 014a

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Oszmiańska Ewa
Język angielski
NI_3a

Wasilewska Monika
Zajęcia socjoterapeutyczne
7c
II
8.55 – 9.40 Jaroma Joanna
Edukacja wczesnoszkolna
NI_3a

Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
7ai
IV
I sem.
Leonowicz Ewa
Język angielski
NI_2a2

9.50 – 10.35 Kieda Joanna
Terapeuta
7e
I
Jaroma Joanna
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
NI_2e

Jaroma Joanna
Terapeuta
7ai
IV
I sem.
Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
7ai
IV
II sem.
Kraszewska Milena
Terapeuta
8ai
III
Michalska Joanna
Obowiązki logopedy
NI_2a2

10.45 – 11.30 Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
NI_5f

Jaroma Joanna
Terapeuta
7ai
IV
II sem.
Jaroma Joanna
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
NI_8e1

Stankiewicz Ewa
Zajęcia socjoterapeutyczne
NI_8e1

11.50 – 12.35 Bach Anna
Informatyka
NI_5f

Jaroma Joanna
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
2ai
II
Jaroma Joanna
Edukacja wczesnoszkolna
NI_3a

Stankiewicz Ewa
Zajęcia socjoterapeutyczne
4fi
III
Jaroma Joanna
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
1ai
I
12.55 – 13.40 Ławreszuk Elżbieta
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
2ei
I
Jaroma Joanna
Edukacja wczesnoszkolna
NI_3a

Jaroma Joanna
Edukacja wczesnoszkolna
NI_3a

13.55 – 14.40 Jaroma Joanna
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
NI_3a

Jaroma Joanna
Edukacja wczesnoszkolna
NI_3a

14.45 – 15.30
15.35 – 16.20
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 111z

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Stankiewicz Ewa
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
6ai
III
Stankiewicz Ewa
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
7c
I
Stankiewicz Ewa
Zajęcia socjoterapeutyczne
8ei
II
Stankiewicz Ewa
Zajęcia socjoterapeutyczne
5ai
II
8.55 – 9.40 Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_3d

Stankiewicz Ewa
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
7ai
III
I sem.
Stankiewicz Ewa
Zajęcia socjoterapeutyczne
7e
I
Stankiewicz Ewa
Zajęcia socjoterapeutyczne
5fi
II
9.50 – 10.35 Wróblewska Agnieszka
Język angielski
NI_3d

Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a3

Stankiewicz Ewa
Zajęcia socjoterapeutyczne
7ai
II
I sem.
Stankiewicz Ewa
Zajęcia socjoterapeutyczne
8ai
IV
Stankiewicz Ewa
Terapeuta
5fi
I
10.45 – 11.30 Stankiewicz Ewa
Zajęcia socjoterapeutyczne
4ai
V
Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a3

Kamińska Irena
Biologia
NI_5f

I sem.
Kamińska Irena
Geografia
NI_5f

II sem.

Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a2

Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a2

11.50 – 12.35 Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a3

Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_3d

Stankiewicz Ewa
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
2ei
II
Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a3

Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_3d

12.55 – 13.40 Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_3d

Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a3

Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_3d

13.55 – 14.40 Stankiewicz Ewa
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
4fi
I
Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a2

14.45 – 15.30 Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a2

15.35 – 16.20
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 211z

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Droździewicz Lidia
Matematyka
NI_5f

Majewska Anna
Historia
NI_5f

9.50 – 10.35 Stankiewicz Ewa
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
4ai
IV
Kołodziej Waldemar
Matematyka
NI_8e1

Kołodziej Waldemar
Matematyka
NI_8e1

10.45 – 11.30 Wierzbicka Jolanta
Język polski
NI_8e1

Wierzbicka Jolanta
Język polski
NI_8e1

11.50 – 12.35 Szymoniak Wojciech
Informatyka
NI_8e1

Wróblewska Agnieszka
Język angielski
NI_2a3

Nierodzik Aleksandra
Język angielski
NI_5f

Droździewicz Lidia
Matematyka
NI_5f

Orzechowska Marta
Fizyka
NI_8e1

12.55 – 13.40 Kamińska Irena
Biologia
NI_8e1

I sem.
Kamińska Irena
Geografia
NI_8e1

II sem.

Perkowska Joanna
Język angielski
NI_8e1

Majewska Anna
Historia
NI_8e1

13.55 – 14.40 Waszkiewicz Ewa
Chemia
NI_8e1

Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
NI_5f

14.45 – 15.30
15.35 – 16.20
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan 313

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Vacat rehabilitant
Obowiązki rehabilitanta
5ai
III
Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2e

8.55 – 9.40 Sawicka Katarzyna
Język angielski
NI_2e

Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2e

9.50 – 10.35 Ogrodnik Lucyna
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a1

Grabowska Marta
Terapeuta
NI_2a2

Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2e

10.45 – 11.30 Rutkowska Joanna
Język angielski
NI_2a1

Stankiewicz Ewa
Zajęcia socjoterapeutyczne
NI_2e

Koniecko Agnieszka
Zajęcia socjoterapeutyczne
5ai
IV
Vacat rehabilitant
Obowiązki rehabilitanta
5ai
III
11.50 – 12.35 Ogrodnik Lucyna
Terapeuta
1ai
III
Ogrodnik Lucyna
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a1

12.55 – 13.40 Ogrodnik Lucyna
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a1

Machaev Osman
Religia
0b
12.30 – 13.30
Ogrodnik Lucyna
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a1

13.55 – 14.40 Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2e

Ogrodnik Lucyna
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a1

14.45 – 15.30 Zdrojkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2e

15.35 – 16.20
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00

Powrót na górę

Plan czytelnia

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Droździewicz Lidia
Matematyka
NI_4a

9.50 – 10.35 Komosa Łukasz
Historia
NI_4a

Hanczaruk Joanna
Język polski
NI_4a

Sakowicz Ewa
Przyroda
NI_4a

10.45 – 11.30 Leonowicz Ewa
Język angielski
NI_4a

Machaev Osman
Religia
3a,3b,3c,3d,
muz,muz,muz,muz,
Droździewicz Lidia
Matematyka
NI_4a

11.50 – 12.35 Machaev Osman
Religia
1ai,1b,1c,
muz,muz,muz,
Smolej Katarzyna
Język polski
3a
JP
Machaev Osman
Religia
3a,3b,3c,3d,
muz,muz,muz,muz,
12.55 – 13.40 Machaev Osman
Religia
2ai,2b,2c,2d,
muz,muz,muz,muz,
13.55 – 14.40
14.45 – 15.30
15.35 – 16.20
16.25 – 17.10
17.15 – 18.00