Plan lekcji – od 10.09.2018r. – zmiany

Obrazek wyróżniający - plan lekcji

Uwaga!!!!

Plan do wydruku w wersji PDF

Zmiany w planie dotyczą klas: 1b, 2c, 2d, 5d

Wychowanie do życia w rodzinie w klasach 5, 7 i 8 rozpoczyna się w pierwszym semestrze. Od drugiego semestru wychowanie do życia w rodzinie zaczyna się w klasach 4 i 6.

 

0a | 0b | 1ai | 1b | 1c | 2ai | 2b | 2c | 2d | 2ei | 3a | 3b | 3c | 3d | 4ai | 4bs | 4c | 4d | 4e | 4fi | 5ai | 5bs | 5c | 5d | 5e | 5fi | 6ai | 6bs | 6c | 6d | 6e | 7ai | 7bs | 7c | 7d | 7e | 8ai | 8bs | 8c | 8d | 8ei |
Powrót na górę

Plan 0a

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.30 – 8.30 Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
8.30 – 9.30 Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
9.30 – 10.30 Język angielski
014
Perkowska Joanna
Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
10.30 – 11.30 Wychowanie fizyczne
podwórko
Panasko Barbara
Zaj. artystyczne
014
Kraszewska Milena
I sem.
Zaj. artystyczne
014
Kraszewska Milena
Wychowanie fizyczne
podwórko
Panasko Barbara
11.30 – 12.30 Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
Wychowanie fizyczne
podwórko
Panasko Barbara
Wychowanie fizyczne
podwórko
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
12.30 – 13.30 Wychowanie fizyczne
podwórko
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
Religia
014
Suprunowicz Dorota
13.30 – 14.30 Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
14.30 – 15.30 Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
15.30 – 16.30 Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara
16.30 – 17.30 Wychowanie przedszkolne
014
Panasko Barbara

Powrót na górę

Plan 0b

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.30 – 8.30 Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
8.30 – 9.30 Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
9.30 – 10.30 Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Język angielski
Wróblewska Agnieszka / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
10.30 – 11.30 Zaj. artystyczne
014
Kraszewska Milena
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie fizyczne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie fizyczne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
11.30 – 12.30 Wychowanie fizyczne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie fizyczne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie fizyczne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
12.30 – 13.30 Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Zaj. artystyczne
014
Kraszewska Milena
II sem.
Religia
313
Machaev Osman
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
13.30 – 14.30 Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
14.30 – 15.30 Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
15.30 – 16.30 Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
16.30 – 17.30

Powrót na górę

Plan 1ai

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
1
Adamska-Królik Urszula
Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
8.55 – 9.40 Informatyka
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
203
Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Język angielski
Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata
1
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Religia
kat
114
Manaches Monika
Wychowanie fizyczne
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
hol1b
11.50 – 12.35 Religia
1ai,1b,1c,
muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Wychowanie fizyczne
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
hol3
Religia
kat
5
Manaches Monika
Religia
1ai,1b,1c,
muz,muz,muz,
109z
Machaev Osman
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Wychowanie fizyczne
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
hol1b
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Język angielski
Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata
1
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
1
Adamska-Królik Urszula
Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan 1b

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Informatyka
201
Wojciuk Ewa
Wychowanie fizyczne
hol1b
Wojciuk Ewa
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
1
Wojciuk Ewa
Język angielski
1
Wróblewska Agnieszka
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
1
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1
Wojciuk Ewa
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
1
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1
Wojciuk Ewa
Język angielski
1
Wróblewska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
1
Wojciuk Ewa
11.50 – 12.35 Religia
1b,1c,
pra,pra,
1
Kiryluk Jan
Religia
1ai,1b,1c,
muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Edukacja wczesnoszkolna
1
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1
Wojciuk Ewa
Religia
1b,1c,
pra,pra,
1
Kiryluk Jan
Religia
1ai,1b,1c,
muz,muz,muz,
109z
Machaev Osman
Edukacja wczesnoszkolna
1
Wojciuk Ewa
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
1
Wojciuk Ewa
Wychowanie fizyczne
hol2
Wojciuk Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
1
Wojciuk Ewa
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
1
Wojciuk Ewa
Religia
kat
1
Brzyska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
1
Wojciuk Ewa
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
1
Wojciuk Ewa
Wychowanie fizyczne
hol2
Wojciuk Ewa
15.45 – 16.30 Religia
kat
1
Brzyska Anna
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan 1c

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
101
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
101
Nowik Elżbieta
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
101
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
101
Nowik Elżbieta
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
101
Nowik Elżbieta
Informatyka
203
Nowik Elżbieta
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
101
Nowik Elżbieta
Wychowanie fizyczne
hol1b
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
101
Nowik Elżbieta
11.50 – 12.35 Religia
1b,1c,
pra,pra,
1
Kiryluk Jan
Religia
1ai,1b,1c,
muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Wychowanie fizyczne
hol1b
Nowik Elżbieta
Wychowanie fizyczne
hol2
Nowik Elżbieta
Religia
1b,1c,
pra,pra,
1
Kiryluk Jan
Religia
1ai,1b,1c,
muz,muz,muz,
109z
Machaev Osman
Język angielski
101
Wróblewska Agnieszka
12.55 – 13.40 Język angielski
101
Wróblewska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
101
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
101
Nowik Elżbieta
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
101
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
101
Nowik Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna
101
Nowik Elżbieta
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
101
Nowik Elżbieta
Religia
kat
101
Brzyska Anna
Religia
kat
101
Brzyska Anna
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
101
Nowik Elżbieta
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan 2ai

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Koło żywego słowa
5
Słoma Marta
Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
10.45 – 11.30 Informatyka
Tomczyk Anna / Słoma Marta
203
Język angielski
Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka
5
Religia
2ai,2b,2c,2d,
muz,muz,muz,muz,
06
Machaev Osman
Religia
2ai,2b,2c,2d,2ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
101
Kiryluk Jan
11.50 – 12.35 Religia
kat
5
Brzyska Anna
Wychowanie fizyczne
Tomczyk Anna / Słoma Marta
hol3
Religia
kat
5
Brzyska Anna
Wychowanie fizyczne
Tomczyk Anna / Słoma Marta
hol1c
12.55 – 13.40 Religia
2ai,2b,2c,2d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Religia
2ai,2b,2c,2d,2ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
06
Kiryluk Jan
Język angielski
Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
5
Tomczyk Anna
Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
5
Tomczyk Anna
Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
Tomczyk Anna / Słoma Marta
hol1b

Powrót na górę

Plan 2b

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Koło żywego słowa
101
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
Informatyka
201
Hapunik Dorota
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
Język angielski
101
Wróblewska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
Religia
2ai,2b,2c,2d,
muz,muz,muz,muz,
06
Machaev Osman
Religia
2ai,2b,2c,2d,2ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
101
Kiryluk Jan
Wychowanie fizyczne
hol3
Hapunik Dorota
11.50 – 12.35 Religia
kat
101
Suprunowicz Dorota
Wychowanie fizyczne
hol2
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
12.55 – 13.40 Religia
2ai,2b,2c,2d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Religia
2ai,2b,2c,2d,2ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
06
Kiryluk Jan
Religia
kat
101
Suprunowicz Dorota
Język angielski
101
Wróblewska Agnieszka
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
101
Hapunik Dorota
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
hol2
Hapunik Dorota

Powrót na górę

Plan 2c

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
8
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
8
Zientara Wiesława
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
8
Zientara Wiesława
Wychowanie fizyczne
hol1b
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
8
Zientara Wiesława
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
8
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
8
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
8
Zientara Wiesława
10.45 – 11.30 Basen
basen1
Zientara Wiesława
Religia
2ai,2b,2c,2d,
muz,muz,muz,muz,
06
Machaev Osman
Religia
kat
8
Suprunowicz Dorota
Religia
2ai,2b,2c,2d,2ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
101
Kiryluk Jan
Język angielski
8
Wróblewska Agnieszka
11.50 – 12.35 Basen
basen1
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
8
Zientara Wiesława
Wychowanie fizyczne
hol2
Zientara Wiesława
12.55 – 13.40 Religia
2ai,2b,2c,2d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Religia
2ai,2b,2c,2d,2ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
06
Kiryluk Jan
Religia
kat
1
Suprunowicz Dorota
Edukacja wczesnoszkolna
8
Zientara Wiesława
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
8
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
8
Zientara Wiesława
Język angielski
8
Wróblewska Agnieszka
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
8
Zientara Wiesława
Edukacja wczesnoszkolna
8
Zientara Wiesława
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
8
Zientara Wiesława
Informatyka
201
Zientara Wiesława
16.40 – 17.25 Koło żywego słowa
8
Zientara Wiesława

Powrót na górę

Plan 2d

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
4
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
4
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
4
Krzemińska Beata
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
4
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
4
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
4
Krzemińska Beata
9.50 – 10.35 Religia
kat
4
Manaches Monika
Edukacja wczesnoszkolna
4
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
4
Krzemińska Beata
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
4
Krzemińska Beata
Religia
kat
4
Manaches Monika
Religia
2ai,2b,2c,2d,
muz,muz,muz,muz,
06
Machaev Osman
Religia
2ai,2b,2c,2d,2ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
101
Kiryluk Jan
Edukacja wczesnoszkolna
4
Krzemińska Beata
11.50 – 12.35 Język angielski
4
Wróblewska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
4
Krzemińska Beata
Wychowanie fizyczne
hol3
Krzemińska Beata
12.55 – 13.40 Religia
2ai,2b,2c,2d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Religia
2ai,2b,2c,2d,2ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
06
Kiryluk Jan
Wychowanie fizyczne
hol1b
Krzemińska Beata
13.55 – 14.40 Wychowanie fizyczne
hol1b
Krzemińska Beata
Edukacja wczesnoszkolna
4
Krzemińska Beata
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
4
Krzemińska Beata
Język angielski
4
Wróblewska Agnieszka
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
4
Krzemińska Beata
Koło żywego słowa
4
Kuźmicka Małgorzata
16.40 – 17.25 Informatyka
201
Krzemińska Beata

Powrót na górę

Plan 2ei

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
5
Winsko Marzenna
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Informatyka
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
201
Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Religia
2ai,2b,2c,2d,2ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
101
Kiryluk Jan
Religia
kat
5
Brzyska Anna
Wychowanie fizyczne
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
hol1b
11.50 – 12.35 Koło żywego słowa
06
Kuźmicka Małgorzata
Język angielski
Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka
5
12.55 – 13.40 Religia
2ai,2b,2c,2d,2ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
06
Kiryluk Jan
Religia
kat
5
Brzyska Anna
Wychowanie fizyczne
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
hol2
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
14.50 – 15.35 Język angielski
Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
5
Winsko Marzenna
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
hol2

Powrót na górę

Plan 3a

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
9.50 – 10.35 Informatyka
203
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
Basen
basen1
Madura-Gryko Katarzyna
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
hol2
Madura-Gryko Katarzyna
Język angielski
104
Perkowska Joanna
Religia
3a,3b,3c,3d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Religia
3a,3b,3c,3d,
pra,pra,pra,pra,
06
Kiryluk Jan
Basen
basen1
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
11.50 – 12.35 Edukacja wczesnoszkolna
104
Bogusz Anna
Religia
3a,3b,3c,3d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Religia
3a,3b,3c,3d,
pra,pra,pra,pra,
06
Kiryluk Jan
Wychowanie fizyczne
hol1b
Madura-Gryko Katarzyna
12.55 – 13.40 Język angielski
104
Perkowska Joanna
Edukacja wczesnoszkolna
1
Madura-Gryko Katarzyna
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
Religia
kat
104
Suprunowicz Dorota
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna
Religia
kat
104
Suprunowicz Dorota
16.40 – 17.25 Edukacja wczesnoszkolna
104
Madura-Gryko Katarzyna

Powrót na górę

Plan 3b

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Informatyka
201
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
8
Jurczykowska Urszula
Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
Basen
basen2
Grabowska Barbara
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
Język angielski
8
Wróblewska Agnieszka
Religia
3a,3b,3c,3d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Religia
3a,3b,3c,3d,
pra,pra,pra,pra,
06
Kiryluk Jan
Basen
basen2
Grabowska Barbara
11.50 – 12.35 Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
Religia
kat
101
Suprunowicz Dorota
Religia
kat
101
Suprunowicz Dorota
Religia
3a,3b,3c,3d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Religia
3a,3b,3c,3d,
pra,pra,pra,pra,
06
Kiryluk Jan
Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
12.55 – 13.40 Język angielski
8
Wróblewska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
Wychowanie fizyczne
hol1b
Grabowska Barbara
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
8
Grabowska Barbara
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
hol1b
Grabowska Barbara

Powrót na górę

Plan 3c

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
104
Myszkowska Agnieszka
Informatyka
203
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
104
Myszkowska Agnieszka
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
104
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
203
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
104
Myszkowska Agnieszka
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
104
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
104
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
104
Myszkowska Agnieszka
Język angielski
104
Wróblewska Agnieszka
10.45 – 11.30 Język angielski
104
Wróblewska Agnieszka
Religia
3a,3b,3c,3d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Religia
3a,3b,3c,3d,
pra,pra,pra,pra,
06
Kiryluk Jan
Edukacja wczesnoszkolna
104
Myszkowska Agnieszka
Wychowanie fizyczne
hol2
Myszkowska Agnieszka
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
hol1b
Myszkowska Agnieszka
Religia
3a,3b,3c,3d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Religia
3a,3b,3c,3d,
pra,pra,pra,pra,
06
Kiryluk Jan
Basen
basen1
Myszkowska Agnieszka
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
104
Myszkowska Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna
104
Grabowska Marta
Basen
basen1
Myszkowska Agnieszka
13.55 – 14.40 Religia
kat
104
Brzyska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
104
Myszkowska Agnieszka
14.50 – 15.35 Religia
kat
104
Brzyska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
104
Myszkowska Agnieszka
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
104
Myszkowska Agnieszka
16.40 – 17.25 Edukacja wczesnoszkolna
104
Myszkowska Agnieszka

Powrót na górę

Plan 3d

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
Religia
kat
4
Brzyska Anna
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
Religia
kat
4
Brzyska Anna
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
Religia
3a,3b,3c,3d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Religia
3a,3b,3c,3d,
pra,pra,pra,pra,
06
Kiryluk Jan
Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
11.50 – 12.35 Język angielski
4
Wróblewska Agnieszka
Religia
3a,3b,3c,3d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Machaev Osman
Religia
3a,3b,3c,3d,
pra,pra,pra,pra,
06
Kiryluk Jan
Basen
basen2
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
4
Kieda Joanna
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
Wychowanie fizyczne
hol1b
Rzepniewska Barbara
Basen
basen2
Rzepniewska Barbara
Język angielski
4
Wróblewska Agnieszka
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
15.45 – 16.30 Informatyka
203
Rzepniewska Barbara
Edukacja wczesnoszkolna
4
Rzepniewska Barbara
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
hol3
Rzepniewska Barbara

Powrót na górę

Plan 4ai

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Zajęcia z wychowawcą
108
Ławreszuk Elżbieta
8.55 – 9.40 Matematyka
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
204
Matematyka
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
107
9.50 – 10.35 Technika
Szymoniak Wojciech / Ławreszuk Elżbieta
01
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
sg3
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
sg4
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
sg6
Topczewska Joanna
10.45 – 11.30 Wychowanie do życia w rodzinie
106
Mnich Justyna
II sem.
Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta
03
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Informatyka
1
201
Bach Anna
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
sg5
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
sg2
Topczewska Joanna
Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
8
Przyroda
Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta
114
Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
5
12.55 – 13.40 Język angielski
an
109z
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
aw
210
Skup Izabela
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
sg2
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
sg3
Topczewska Joanna
Matematyka
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
4
Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
104
Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
210a
13.55 – 14.40 Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
4
Przyroda
Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta
114
Język angielski
an
109z
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
aw
108
Skup Izabela
Język angielski
an
114
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
aw
109z
Skup Izabela
Religia
4ai,4bs,4c,4d,4fi,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
14.50 – 15.35 Historia
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
204
Matematyka
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
107
Muzyka
Drużyńska Jolanta / Ławreszuk Elżbieta
03
15.45 – 16.30 Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
sg2
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
sg6
Topczewska Joanna
16.40 – 17.25 Religia
4ai,4bs,4c,4d,4fi,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
kat
114
Brzyska Anna
Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Religia
kat
114
Brzyska Anna

Powrót na górę

Plan 4bs

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg1
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg2
Rajchemba Małgorzata
Język angielski
an
202
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
aw
213
Oszmiańska Ewa
Język polski
206
Sadowska Karolina
8.55 – 9.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg1
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg2
Rajchemba Małgorzata
Język polski
206
Sadowska Karolina
Język angielski
an
210a
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
aw
213
Oszmiańska Ewa
9.50 – 10.35 Język polski
01
Sadowska Karolina
Informatyka
1
201
Bach Anna
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Język rosyjski
208
Duchnowska Katarzyna
Religia
kat
111
Brzyska Anna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg1
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg2
Rajchemba Małgorzata
10.45 – 11.30 Matematyka
111
Droździewicz Lidia
Przyroda
109
Kamińska Irena
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Wierzbicki Mirosław
Język polski
206
Sadowska Karolina
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg1
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg2
Rajchemba Małgorzata
11.50 – 12.35 Plastyka
01
Popławska-Włodkowska Magdalena
Język angielski
an
214
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
aw
213
Oszmiańska Ewa
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Wierzbicki Mirosław
Historia
207
Nikonowicz Małgorzata
Zajęcia z wychowawcą
104
Rajchemba Małgorzata
12.55 – 13.40 Technika
01
Szymoniak Wojciech
Matematyka
204
Droździewicz Lidia
Przyroda
109
Kamińska Irena
Matematyka
204
Droździewicz Lidia
13.55 – 14.40 Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg1
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg2
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Wierzbicki Mirosław
Religia
kat
114
Brzyska Anna
Religia
4ai,4bs,4c,4d,4fi,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
14.50 – 15.35 Wychowanie do życia w rodzinie
107
Suprunowicz Dorota
II sem.
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg1
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg2
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Wierzbicki Mirosław
15.45 – 16.30 Język polski
206
Sadowska Karolina
Matematyka
204
Droździewicz Lidia
16.40 – 17.25 Religia
4ai,4bs,4c,4d,4fi,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan

Powrót na górę

Plan 4c

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język polski
206
Sadowska Karolina
Przyroda
108
Wróbel Edyta
8.55 – 9.40 Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Topczewska Joanna
Plastyka
01
Popławska-Włodkowska Magdalena
9.50 – 10.35 Przyroda
109
Wróbel Edyta
Język angielski
aw
210a
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
an
213
Oszmiańska Ewa
Język polski
105
Sadowska Karolina
Język angielski
aw
210a
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
an
213
Oszmiańska Ewa
10.45 – 11.30 Język angielski
aw
201
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
an
213
Oszmiańska Ewa
Wychowanie do życia w rodzinie
03
Suprunowicz Dorota
II sem.
Historia
105
Majewska Anna
Język rosyjski
208
Duchnowska Katarzyna
Język polski
206
Sadowska Karolina
11.50 – 12.35 Zajęcia z wychowawcą
207
Sadowska Karolina
Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
Język polski
206
Sadowska Karolina
Matematyka
111
Szumińska Agnieszka
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Topczewska Joanna
12.55 – 13.40 Matematyka
110
Szumińska Agnieszka
Informatyka
1
201
Bach Anna
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Matematyka
107
Szumińska Agnieszka
13.55 – 14.40 Język polski
206
Sadowska Karolina
Matematyka
204
Szumińska Agnieszka
Religia
kat
207
Manaches Monika
Religia
4ai,4bs,4c,4d,4fi,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
14.50 – 15.35 Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Topczewska Joanna
Religia
kat
207
Manaches Monika
15.45 – 16.30 Technika
03
Szymoniak Wojciech
16.40 – 17.25 Religia
4ai,4bs,4c,4d,4fi,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan

Powrót na górę

Plan 4d

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język rosyjski
208
Duchnowska Katarzyna
Język angielski
aw
210a
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
an
210
Sawicka Katarzyna
8.55 – 9.40 Wychowanie do życia w rodzinie
111
Wróbel Edyta
II sem.
Język polski
205
Sadowska Karolina
Informatyka
1
203
Bach Anna
Informatyka
2
201
Duda Anita
9.50 – 10.35 Matematyka
211
Kozłowski Andrzej
Zajęcia z wychowawcą
204
Sawicka Katarzyna
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Wiśniewska Małgorzata
Język polski
206
Sadowska Karolina
10.45 – 11.30 Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
Język polski
206
Sadowska Karolina
Matematyka
109
Kozłowski Andrzej
Przyroda
109
Kamińska Irena
11.50 – 12.35 Język angielski
aw
202
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
an
210
Sawicka Katarzyna
Przyroda
109
Kamińska Irena
Matematyka
109
Kozłowski Andrzej
Religia
kat
104
Suprunowicz Dorota
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Wiśniewska Małgorzata
12.55 – 13.40 Język polski
206
Sadowska Karolina
Język polski
206
Sadowska Karolina
Język angielski
aw
109z
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
an
210
Sawicka Katarzyna
Historia
207
Dzieszko Anna
13.55 – 14.40 Religia
kat
01
Suprunowicz Dorota
Plastyka
01
Popławska-Włodkowska Magdalena
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Wiśniewska Małgorzata
Religia
4ai,4bs,4c,4d,4fi,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
14.50 – 15.35 Technika
01
Szymoniak Wojciech
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Wiśniewska Małgorzata
15.45 – 16.30 Matematyka
211
Kozłowski Andrzej
16.40 – 17.25 Religia
4ai,4bs,4c,4d,4fi,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan

Powrót na górę

Plan 4e

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Matematyka
107
Szumińska Agnieszka
8.55 – 9.40 Matematyka
107
Szumińska Agnieszka
Przyroda
109
Kamińska Irena
Przyroda
109
Kamińska Irena
9.50 – 10.35 Historia
207
Nikonowicz Małgorzata
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Topczewska Joanna
Język rosyjski
205
Duchnowska Katarzyna
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Topczewska Joanna
Wychowanie do życia w rodzinie
111
Wróbel Edyta
II sem.
Matematyka
106
Szumińska Agnieszka
Język angielski
aw
210
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
an
210a
Maciuszewicz Bożena
11.50 – 12.35 Język polski
108
Łaszkiewicz Jolanta
Zajęcia z wychowawcą
104
Łaszkiewicz Jolanta
Muzyka
104
Drużyńska Jolanta
Język polski
206
Łaszkiewicz Jolanta
Język polski
106
Łaszkiewicz Jolanta
12.55 – 13.40 Religia
kat
110
Suprunowicz Dorota
Informatyka
1
201
Duda Anita
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Język polski
106
Łaszkiewicz Jolanta
Język angielski
aw
214
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
an
114
Maciuszewicz Bożena
Technika
03
Szymoniak Wojciech
13.55 – 14.40 Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Topczewska Joanna
14.50 – 15.35 Język polski
206
Łaszkiewicz Jolanta
Matematyka
107
Szumińska Agnieszka
15.45 – 16.30 Język angielski
aw
210
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
an
210a
Maciuszewicz Bożena
Plastyka
01
Popławska-Włodkowska Magdalena
16.40 – 17.25 Religia
kat
207
Suprunowicz Dorota
Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman

Powrót na górę

Plan 4fi

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Religia
kat
214
Manaches Monika
Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Przyroda
Kamińska Irena / Bogusz Anna
109
8.55 – 9.40 Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna / Bogusz Anna
03
Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205
9.50 – 10.35 Matematyka
Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
107
Wychowanie do życia w rodzinie
111
Wróbel Edyta
II sem.
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
sg3
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
sg4
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
sg6
Topczewska Joanna
10.45 – 11.30 Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
5
Matematyka
Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
107
Technika
Szymoniak Wojciech / Bogusz Anna
5
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
sg5
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
sg2
Topczewska Joanna
Religia
kat
8
Manaches Monika
Historia
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
207
Język angielski
aw
202
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
an
213
Oszmiańska Ewa
12.55 – 13.40 Informatyka
1
203
Bach Anna
Informatyka
2
201
Duda Anita
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
sg2
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
sg3
Topczewska Joanna
Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
5
Matematyka
Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
4
Muzyka
Drużyńska Jolanta / Bogusz Anna
104
13.55 – 14.40 Język angielski
aw
214
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
an
213
Oszmiańska Ewa
Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna
206
Przyroda
Kamińska Irena / Bogusz Anna
109
Religia
4ai,4bs,4c,4d,4fi,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
14.50 – 15.35 Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205
Zajęcia z wychowawcą
108
Bogusz Anna
Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205
15.45 – 16.30 Matematyka
Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
107
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
sg2
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
sg6
Topczewska Joanna
Język angielski
aw
114
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
an
213
Oszmiańska Ewa
16.40 – 17.25 Religia
4ai,4bs,4c,4d,4fi,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman

Powrót na górę

Plan 5ai

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Religia
5ai,5bs,5d,5e,
pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
8.55 – 9.40 Plastyka
Jurczykowska Urszula / Grabowska Marta
01
Matematyka
Karwowska Renata / Grabowska Marta
107
9.50 – 10.35 Matematyka
Karwowska Renata / Grabowska Marta
204
Wychowanie do życia w rodzinie
106
Mnich Justyna
I sem.
Język rosyjski
208
Duchnowska Katarzyna
10.45 – 11.30 Język polski
Mnich Justyna / Grabowska Marta
109
Geografia
Bułkowska Aneta / Grabowska Marta
108
Technika
Szymoniak Wojciech / Grabowska Marta
01
11.50 – 12.35 Muzyka
Drużyńska Jolanta / Grabowska Marta
03
Historia
Majewska Anna / Grabowska Marta
4
Język angielski
an
109z
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
aw
210
Skup Izabela
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
sg2
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
sg3
Topczewska Joanna
Religia
kat
114
Brzyska Anna
12.55 – 13.40 Język rosyjski
4
Duchnowska Katarzyna
Język angielski
an
109z
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
aw
202
Skup Izabela
Język polski
Mnich Justyna / Grabowska Marta
214
Język polski
Mnich Justyna / Grabowska Marta
106
Matematyka
Karwowska Renata / Grabowska Marta
203
13.55 – 14.40 Język angielski
an
109z
Maciuszewicz Bożena
Język angielski
aw
210
Skup Izabela
Biologia
Sakowicz Ewa / Grabowska Marta
111
Matematyka
Karwowska Renata / Grabowska Marta
107
Religia
kat
105
Brzyska Anna
Język polski
Mnich Justyna / Grabowska Marta
106
14.50 – 15.35 Język polski
Mnich Justyna / Grabowska Marta
106
Historia
Majewska Anna / Grabowska Marta
105
Informatyka
2
203
Bach Anna
Informatyka
1
201
Duda Anita
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
sg4
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
sg3
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
sg5
Topczewska Joanna
Zajęcia z wychowawcą
106
Mnich Justyna
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
sg2
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
sg3
Topczewska Joanna
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
sg2
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
sg3
Topczewska Joanna
Religia
5ai,5bs,5d,5e,
pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan

Powrót na górę

Plan 5bs

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Laskowska Bożena
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Puciłowski Marcin
Religia
5ai,5bs,5d,5e,
pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
8.55 – 9.40 Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Laskowska Bożena
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Puciłowski Marcin
Biologia
111
Sakowicz Ewa
9.50 – 10.35 Język angielski
aw
213
Oszmiańska Ewa
Język angielski
an
210
Skup Izabela
Wychowanie do życia w rodzinie
03
Suprunowicz Dorota
I sem.
Język rosyjski
206
Wierzbicka Jolanta
Język polski
106
Sierkowska Urszula
Język polski
01
Sierkowska Urszula
10.45 – 11.30 Historia
105
Komosa Łukasz
Język angielski
aw
213
Oszmiańska Ewa
Język angielski
an
210
Skup Izabela
Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
Matematyka
107
Karwowska Agnieszka
Geografia
208
Bułkowska Aneta
11.50 – 12.35 Język polski
106
Sierkowska Urszula
Matematyka
107
Karwowska Agnieszka
Matematyka
111
Karwowska Agnieszka
Plastyka
01
Jurczykowska Urszula
Matematyka
105
Karwowska Agnieszka
12.55 – 13.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg1
Puciłowski Marcin
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg2
Laskowska Bożena
Zajęcia z wychowawcą
107
Karwowska Agnieszka
Język polski
207
Sierkowska Urszula
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg1
Puciłowski Marcin
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg2
Laskowska Bożena
Język angielski
aw
213
Oszmiańska Ewa
Język angielski
an
210
Skup Izabela
13.55 – 14.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg1
Puciłowski Marcin
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg2
Laskowska Bożena
Język polski
204
Sierkowska Urszula
Religia
kat
114
Brzyska Anna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg1
Puciłowski Marcin
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg2
Laskowska Bożena
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Laskowska Bożena
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Puciłowski Marcin
14.50 – 15.35 Język rosyjski
206
Wierzbicka Jolanta
Technika
03
Szymoniak Wojciech
Religia
kat
114
Brzyska Anna
Informatyka
2
203
Bach Anna
Informatyka
1
201
Duda Anita
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Laskowska Bożena
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Puciłowski Marcin
15.45 – 16.30 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg1
Puciłowski Marcin
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg2
Laskowska Bożena
Historia
105
Komosa Łukasz
16.40 – 17.25 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg1
Puciłowski Marcin
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg2
Laskowska Bożena
Religia
5ai,5bs,5d,5e,
pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan

Powrót na górę

Plan 5c

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język rosyjski
206
Wierzbicka Jolanta
Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
8.55 – 9.40 Język angielski
aw
213
Oszmiańska Ewa
Język angielski
an
210
Skup Izabela
Język angielski
aw
210a
Oszmiańska Ewa
Język angielski
an
210
Skup Izabela
Język angielski
aw
213
Oszmiańska Ewa
Język angielski
an
106
Skup Izabela
Język polski
01
Sierkowska Urszula
9.50 – 10.35 Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Topczewska Joanna
Geografia
108
Bułkowska Aneta
Historia
105
Komosa Łukasz
Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
Informatyka
2
203
Bach Anna
Informatyka
1
201
Duda Anita
10.45 – 11.30 Zajęcia z wychowawcą
108
Skup Izabela
Język polski
106
Sierkowska Urszula
Biologia
111
Sakowicz Ewa
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Topczewska Joanna
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Topczewska Joanna
11.50 – 12.35 Historia
105
Komosa Łukasz
Matematyka
205
Szumińska Agnieszka
Matematyka
03
Szumińska Agnieszka
Język polski
109
Sierkowska Urszula
Matematyka
107
Szumińska Agnieszka
12.55 – 13.40 Język polski
106
Sierkowska Urszula
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Puciłowski Marcin
Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Topczewska Joanna
Plastyka
01
Jurczykowska Urszula
Język rosyjski
206
Wierzbicka Jolanta
13.55 – 14.40 Religia
kat
108
Matys Mirosław
Technika
01
Szymoniak Wojciech
Matematyka
110
Szumińska Agnieszka
Religia
kat
105
Matys Mirosław
14.50 – 15.35 Wychowanie do życia w rodzinie
107
Suprunowicz Dorota
I sem.
Język polski
206
Sierkowska Urszula
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25 Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman

Powrót na górę

Plan 5d

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Geografia
108
Bułkowska Aneta
Religia
5ai,5bs,5d,5e,
pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
8.55 – 9.40 Język polski
208
Nojszewska Małgorzata
Wychowanie do życia w rodzinie
111
Wróbel Edyta
I sem.
Historia
105
Komosa Łukasz
9.50 – 10.35 Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
Informatyka
1
201
Bach Anna
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Podleśny Piotr
10.45 – 11.30 Historia
207
Komosa Łukasz
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Podleśny Piotr
Język angielski
an
202
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
aw
213
Leonowicz Ewa
11.50 – 12.35 Język angielski
an
210
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
aw
202
Leonowicz Ewa
Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
Język polski
208
Nojszewska Małgorzata
Język rosyjski
206
Wierzbicka Jolanta
12.55 – 13.40 Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
Religia
kat
214
Manaches Monika
Zajęcia z wychowawcą
03
Komosa Łukasz
Język polski
208
Nojszewska Małgorzata
Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
13.55 – 14.40 Język rosyjski
206
Wierzbicka Jolanta
Język polski
208
Nojszewska Małgorzata
Technika
01
Szymoniak Wojciech
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Podleśny Piotr
14.50 – 15.35 Język angielski
an
114
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
aw
210a
Leonowicz Ewa
Etyka
5d,6bs,6c,6d,6e,
ety,ety,ety,ety,ety,
06
Kikolska-Wróbel Eliza
Plastyka
01
Jurczykowska Urszula
Religia
kat
214
Manaches Monika
Biologia
111
Sakowicz Ewa
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Podleśny Piotr
Język polski
208
Nojszewska Małgorzata
16.40 – 17.25 Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Religia
5ai,5bs,5d,5e,
pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Etyka
5d,6bs,6c,6d,6e,
ety,ety,ety,ety,ety,
06
Kikolska-Wróbel Eliza

Powrót na górę

Plan 5e

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Podleśny Piotr
Religia
5ai,5bs,5d,5e,
pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
8.55 – 9.40 Religia
kat
214
Manaches Monika
Plastyka
01
Jurczykowska Urszula
Język angielski
an
210a
Perkowska Joanna
Język angielski
aw
210
Sawicka Katarzyna
Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
9.50 – 10.35 Język polski
106
Sierkowska Urszula
Język angielski
an
214
Perkowska Joanna
Język angielski
aw
114
Sawicka Katarzyna
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Podleśny Piotr
Język rosyjski
206
Wierzbicka Jolanta
10.45 – 11.30 Matematyka
107
Karwowska Renata
Matematyka
107
Karwowska Renata
Informatyka
1
201
Bach Anna
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Podleśny Piotr
Wychowanie do życia w rodzinie
03
Wróbel Edyta
I sem.
11.50 – 12.35 Język rosyjski
206
Wierzbicka Jolanta
Język polski
106
Sierkowska Urszula
Matematyka
107
Karwowska Renata
Zajęcia z wychowawcą
203
Perkowska Joanna
Język polski
111
Sierkowska Urszula
12.55 – 13.40 Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Podleśny Piotr
Biologia
111
Sakowicz Ewa
Język angielski
an
210a
Perkowska Joanna
Język angielski
aw
210
Sawicka Katarzyna
Geografia
108
Bułkowska Aneta
13.55 – 14.40 Historia
105
Komosa Łukasz
Język polski
106
Sierkowska Urszula
Technika
03
Szymoniak Wojciech
14.50 – 15.35 Język polski
106
Sierkowska Urszula
Historia
204
Komosa Łukasz
15.45 – 16.30 Matematyka
107
Karwowska Renata
16.40 – 17.25 Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Religia
kat
207
Manaches Monika
Religia
5ai,5bs,5d,5e,
pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan

Powrót na górę

Plan 5fi

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Historia
Komosa Łukasz / Kieda Joanna
105
Historia
Komosa Łukasz / Kieda Joanna
105
8.55 – 9.40 Język angielski
aw
202
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
an
109z
Leonowicz Ewa
Język polski
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
106
9.50 – 10.35 Język rosyjski
206
Wierzbicka Jolanta
Biologia
Kamińska Irena / Kieda Joanna
109
10.45 – 11.30 Język polski
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
106
Wychowanie do życia w rodzinie
111
Wróbel Edyta
I sem.
Język rosyjski
210a
Wierzbicka Jolanta
Plastyka
Jurczykowska Urszula / Kieda Joanna
01
11.50 – 12.35 Matematyka
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
210a
Geografia
Bułkowska Aneta / Kieda Joanna
114
Zajęcia z wychowawcą
203
Kamińska Irena
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
sg2
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
sg3
Topczewska Joanna
Język angielski
aw
210
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
an
109z
Leonowicz Ewa
12.55 – 13.40 Religia
8
Matys Mirosław
Język polski
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
8
Technika
Szymoniak Wojciech / Kieda Joanna
01
Matematyka
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
211
Język polski
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
214
13.55 – 14.40 Matematyka
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
211
Muzyka
Drużyńska Jolanta / Kieda Joanna
03
Matematyka
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
107
14.50 – 15.35 Informatyka
1
201
Duda Anita
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Język angielski
aw
210
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
an
214
Leonowicz Ewa
Religia
208
Matys Mirosław
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
sg4
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
sg3
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
sg5
Topczewska Joanna
Język polski
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
206
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
sg2
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
sg3
Topczewska Joanna
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
sg1
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
sg2
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
sg3
Topczewska Joanna

Powrót na górę

Plan 6ai

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język polski
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
8.55 – 9.40 Matematyka
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
Język polski
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
Religia
kat
114
Więcko Rafał
9.50 – 10.35 Wychowanie fizyczne
sg5
Demianiuk Konrad
Przyroda
109
Kamińska Irena
Matematyka
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
Język polski
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
10.45 – 11.30 Język rosyjski
206
Duchnowska Katarzyna
Język rosyjski
214
Duchnowska Katarzyna
Zajęcia z wychowawcą
207
Dzieszko Anna
Wychowanie do życia w rodzinie
201
Mnich Justyna
II sem.
Historia i społeczeństwo
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
11.50 – 12.35 Przyroda
114
Kamińska Irena
Język angielski
an
210a
Perkowska Joanna
Język angielski
aw
109z
Sawicka Katarzyna
Język angielski
an
213
Perkowska Joanna
Język angielski
aw
202
Sawicka Katarzyna
Muzyka
Drużyńska Jolanta / Ogrodnik Lucyna
03
Zajęcia techniczne
Szymoniak Wojciech / Ogrodnik Lucyna
03
12.55 – 13.40 Historia i społeczeństwo
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
204
Matematyka
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
Wychowanie fizyczne
sg5
Demianiuk Konrad
Wychowanie fizyczne
sg3
Demianiuk Konrad
Przyroda
109
Kamińska Irena
13.55 – 14.40 Język polski
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
204
Język polski
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
Matematyka
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena / Ogrodnik Lucyna
01
14.50 – 15.35 Zajęcia komputerowe
2
201
Bach Anna
Zajęcia komputerowe
1
203
Pawłowska Marta
Religia
kat
114
Więcko Rafał
Religia
6ai,6bs,6c,6d,6e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Język polski
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
Wychowanie fizyczne
sg3
Demianiuk Konrad
15.45 – 16.30 Religia
6ai,6bs,6c,6d,6e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Język angielski
an
210a
Perkowska Joanna
Język angielski
aw
210
Sawicka Katarzyna
Matematyka
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
16.40 – 17.25 Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman

Powrót na górę

Plan 6bs

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język polski
208
Nojszewska Małgorzata
Zajęcia komputerowe
2
201
Bach Anna
Zajęcia komputerowe
1
203
Pawłowska Marta
Wychowanie do życia w rodzinie
114
Suprunowicz Dorota
II sem.
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Sinielnikow Andriej
8.55 – 9.40 Język polski
208
Nojszewska Małgorzata
Matematyka
107
Karwowska Agnieszka
Język angielski
an
110
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
aw
202
Rutkowska Joanna
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Sinielnikow Andriej
9.50 – 10.35 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg3
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg4
Rajchemba Małgorzata
Język polski
208
Nojszewska Małgorzata
Przyroda
109
Kamińska Irena
Przyroda
109
Kamińska Irena
10.45 – 11.30 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg3
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg4
Rajchemba Małgorzata
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg2
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg1
Rajchemba Małgorzata
Plastyka
01
Popławska-Włodkowska Magdalena
Religia
kat
114
Więcko Rafał
Matematyka
107
Karwowska Agnieszka
11.50 – 12.35 Matematyka
107
Karwowska Agnieszka
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg2
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg1
Rajchemba Małgorzata
Historia i społeczeństwo
105
Majewska Anna
Historia i społeczeństwo
105
Majewska Anna
Zajęcia z wychowawcą
108
Rutkowska Joanna
12.55 – 13.40 Język angielski
an
213
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
aw
202
Rutkowska Joanna
Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg1
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg2
Rajchemba Małgorzata
Matematyka
107
Karwowska Agnieszka
Język polski
205
Nojszewska Małgorzata
13.55 – 14.40 Przyroda
111
Kamińska Irena
Język rosyjski
105
Duchnowska Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg1
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg2
Rajchemba Małgorzata
Język polski
208
Nojszewska Małgorzata
Język angielski
an
213
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
aw
202
Rutkowska Joanna
14.50 – 15.35 Język rosyjski
208
Duchnowska Katarzyna
Religia
6ai,6bs,6c,6d,6e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Etyka
5d,6bs,6c,6d,6e,
ety,ety,ety,ety,ety,
06
Kikolska-Wróbel Eliza
Matematyka
211
Karwowska Agnieszka
Zajęcia techniczne
01
Szymoniak Wojciech
Religia
kat
114
Więcko Rafał
15.45 – 16.30 Religia
6ai,6bs,6c,6d,6e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Język polski
208
Nojszewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Sinielnikow Andriej
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Rajchemba Małgorzata
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Sinielnikow Andriej
Etyka
5d,6bs,6c,6d,6e,
ety,ety,ety,ety,ety,
06
Kikolska-Wróbel Eliza

Powrót na górę

Plan 6c

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Religia
kat
214
Manaches Monika
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Podleśny Piotr
8.55 – 9.40 Zajęcia komputerowe
2
201
Bach Anna
Zajęcia komputerowe
1
203
Pawłowska Marta
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Podleśny Piotr
Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
9.50 – 10.35 Język angielski
an
114
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
aw
210a
Rutkowska Joanna
Język rosyjski
205
Duchnowska Katarzyna
Język polski
106
Mnich Justyna
Przyroda
108
Wróbel Edyta
10.45 – 11.30 Plastyka
01
Popławska-Włodkowska Magdalena
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Podleśny Piotr
Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
Historia i społeczeństwo
105
Majewska Anna
Język angielski
an
213
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
aw
202
Rutkowska Joanna
11.50 – 12.35 Zajęcia z wychowawcą
203
Kołodziej Waldemar
Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
Zajęcia techniczne
01
Szymoniak Wojciech
Język polski
106
Mnich Justyna
Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
12.55 – 13.40 Język polski
108
Mnich Justyna
Język polski
106
Mnich Justyna
Język angielski
an
213
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
aw
114
Rutkowska Joanna
Wychowanie fizyczne
dz
sg5
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg4
Podleśny Piotr
Język polski
106
Mnich Justyna
13.55 – 14.40 Język rosyjski
208
Duchnowska Katarzyna
Przyroda
109
Wróbel Edyta
Język polski
106
Mnich Justyna
Wychowanie do życia w rodzinie
111
Suprunowicz Dorota
II sem.
Przyroda
109
Wróbel Edyta
14.50 – 15.35 Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
Religia
6ai,6bs,6c,6d,6e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
kat
208
Manaches Monika
Etyka
5d,6bs,6c,6d,6e,
ety,ety,ety,ety,ety,
06
Kikolska-Wróbel Eliza
Historia i społeczeństwo
105
Majewska Anna
15.45 – 16.30 Religia
6ai,6bs,6c,6d,6e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
16.40 – 17.25 Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Etyka
5d,6bs,6c,6d,6e,
ety,ety,ety,ety,ety,
06
Kikolska-Wróbel Eliza

Powrót na górę

Plan 6d

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Podleśny Piotr
Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
8.55 – 9.40 Język angielski
aw
213
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
an
114
Rutkowska Joanna
Zajęcia techniczne
01
Szymoniak Wojciech
Przyroda
108
Wróbel Edyta
9.50 – 10.35 Wychowanie do życia w rodzinie
105
Mnich Justyna
II sem.
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Podleśny Piotr
Język angielski
aw
110
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
an
202
Rutkowska Joanna
Język polski
205
Hanczaruk Joanna
10.45 – 11.30 Matematyka
211
Kozłowski Andrzej
Matematyka
206
Kozłowski Andrzej
Zajęcia z wychowawcą
208
Kozłowski Andrzej
Język polski
205
Hanczaruk Joanna
Historia i społeczeństwo
105
Majewska Anna
11.50 – 12.35 Język rosyjski
211
Duchnowska Katarzyna
Przyroda
108
Wróbel Edyta
Język polski
205
Hanczaruk Joanna
Matematyka
211
Kozłowski Andrzej
Plastyka
01
Popławska-Włodkowska Magdalena
12.55 – 13.40 Historia i społeczeństwo
105
Majewska Anna
Język rosyjski
105
Duchnowska Katarzyna
Matematyka
206
Kozłowski Andrzej
Język angielski
aw
213
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
an
202
Rutkowska Joanna
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Podleśny Piotr
13.55 – 14.40 Język polski
205
Hanczaruk Joanna
Język polski
205
Hanczaruk Joanna
Przyroda
109
Wróbel Edyta
Zajęcia komputerowe
2
203
Bach Anna
Zajęcia komputerowe
1
201
Duda Anita
14.50 – 15.35 Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Podleśny Piotr
Religia
6ai,6bs,6c,6d,6e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Etyka
5d,6bs,6c,6d,6e,
ety,ety,ety,ety,ety,
06
Kikolska-Wróbel Eliza
Matematyka
211
Kozłowski Andrzej
15.45 – 16.30 Religia
6ai,6bs,6c,6d,6e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
kat
208
Matys Mirosław
Język polski
205
Hanczaruk Joanna
16.40 – 17.25 Religia
kat
206
Matys Mirosław
Etyka
5d,6bs,6c,6d,6e,
ety,ety,ety,ety,ety,
06
Kikolska-Wróbel Eliza

Powrót na górę

Plan 6e

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język rosyjski
208
Duchnowska Katarzyna
Wychowanie do życia w rodzinie
111
Wróbel Edyta
II sem.
Zajęcia z wychowawcą
110
Nojszewska Małgorzata
8.55 – 9.40 Religia
kat
114
Więcko Rafał
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Podleśny Piotr
Język rosyjski
208
Duchnowska Katarzyna
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Podleśny Piotr
9.50 – 10.35 Język polski
205
Nojszewska Małgorzata
Matematyka
107
Karwowska Agnieszka
Zajęcia techniczne
01
Szymoniak Wojciech
Język polski
204
Nojszewska Małgorzata
10.45 – 11.30 Język angielski
an
202
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
aw
109z
Leonowicz Ewa
Historia i społeczeństwo
105
Majewska Anna
Matematyka
204
Karwowska Agnieszka
Język polski
204
Nojszewska Małgorzata
11.50 – 12.35 Przyroda
109
Wróbel Edyta
Język polski
208
Nojszewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Podleśny Piotr
Matematyka
107
Karwowska Agnieszka
12.55 – 13.40 Matematyka
107
Karwowska Agnieszka
Przyroda
109
Wróbel Edyta
Przyroda
109
Wróbel Edyta
Zajęcia komputerowe
2
203
Szymoniak Wojciech
Zajęcia komputerowe
1
201
Pawłowska Marta
Matematyka
105
Karwowska Agnieszka
13.55 – 14.40 Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Krawiel Mariola
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Podleśny Piotr
Język angielski
an
210
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
aw
210a
Leonowicz Ewa
Historia i społeczeństwo
105
Majewska Anna
Język polski
208
Nojszewska Małgorzata
14.50 – 15.35 Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
Religia
6ai,6bs,6c,6d,6e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Etyka
5d,6bs,6c,6d,6e,
ety,ety,ety,ety,ety,
06
Kikolska-Wróbel Eliza
Język polski
208
Nojszewska Małgorzata
Plastyka
01
Popławska-Włodkowska Magdalena
15.45 – 16.30 Religia
6ai,6bs,6c,6d,6e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Język angielski
an
210
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
aw
210a
Leonowicz Ewa
16.40 – 17.25 Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Religia
kat
114
Więcko Rafał
Etyka
5d,6bs,6c,6d,6e,
ety,ety,ety,ety,ety,
06
Kikolska-Wróbel Eliza

Powrót na górę

Plan 7ai

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Matematyka
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
204
8.55 – 9.40 Geografia
Bułkowska Aneta / Kraszewska Milena
111
Język rosyjski
rn
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rw
03
Oksieńciuk Aneta
9.50 – 10.35 Język angielski
aw
202
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
an
109z
Leonowicz Ewa
Chemia
Waszkiewicz Ewa / Kraszewska Milena
110
Religia
7ai,7bs,7c,7d,7e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Język angielski
aw
211
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
an
114
Leonowicz Ewa
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
sg5
Wiśniewska Małgorzata
Język polski
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
205
Wychowanie do życia w rodzinie
106
Mnich Justyna
I sem.
Biologia
111
Sakowicz Ewa
Matematyka
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
204
11.50 – 12.35 Język polski
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
214
Zajęcia z wychowawcą
206
Droździewicz Lidia
Chemia
Waszkiewicz Ewa / Kraszewska Milena
110
Fizyka
Orzechowska Marta / Kraszewska Milena
110
Historia
210a
Majewska Anna
12.55 – 13.40 Biologia
111
Sakowicz Ewa
Język angielski
aw
210
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
an
213
Leonowicz Ewa
Fizyka
Orzechowska Marta / Kraszewska Milena
108
Język polski
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
205
Wychowanie fizyczne
sg1
Wiśniewska Małgorzata
13.55 – 14.40 Język rosyjski
rn
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rw
214
Oksieńciuk Aneta
Wychowanie fizyczne
sg5
Wiśniewska Małgorzata
Język polski
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
203
Matematyka
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
204
Język polski
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
205
14.50 – 15.35 Historia
105
Majewska Anna
Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena / Kraszewska Milena
01
Wychowanie fizyczne
sg3
Wiśniewska Małgorzata
Geografia
Bułkowska Aneta / Kraszewska Milena
108
Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
15.45 – 16.30 Informatyka
1
201
Bach Anna
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Matematyka
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
204
Religia
kat
214
Manaches Monika
16.40 – 17.25 Religia
7ai,7bs,7c,7d,7e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
kat
214
Manaches Monika

Powrót na górę

Plan 7bs

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Matematyka
107
Karwowska Agnieszka
Geografia
108
Bułkowska Aneta
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg3
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg4
Wensław Katarzyna
8.55 – 9.40 Historia
105
Komosa Łukasz
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg4
Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg3
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg3
Wierzbicki Mirosław
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg4
Wensław Katarzyna
9.50 – 10.35 Fizyka
110
Orzechowska Marta
Język rosyjski
rn
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rw
109z
Oksieńciuk Aneta
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg4
Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg3
Wierzbicki Mirosław
Religia
7ai,7bs,7c,7d,7e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Matematyka
107
Karwowska Agnieszka
10.45 – 11.30 Język polski
208
Sak Ewa
Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Wensław Katarzyna
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Wierzbicki Mirosław
Język rosyjski
rn
205
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rw
109z
Oksieńciuk Aneta
Historia
214
Komosa Łukasz
Zajęcia z wychowawcą
114
Duda Anita
11.50 – 12.35 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg3
Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg4
Wierzbicki Mirosław
Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Wensław Katarzyna
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Wierzbicki Mirosław
Język polski
208
Sak Ewa
Informatyka
aw
201
Duda Anita
Język angielski
an
202
Rutkowska Joanna
Język polski
208
Sak Ewa
12.55 – 13.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg3
Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg4
Wierzbicki Mirosław
Plastyka
01
Popławska-Włodkowska Magdalena
Chemia
110
Waszkiewicz Ewa
Geografia
108
Bułkowska Aneta
Biologia
111
Sakowicz Ewa
13.55 – 14.40 Język angielski
aw
213
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
an
211
Rutkowska Joanna
Język polski
208
Sak Ewa
Informatyka
an
201
Duda Anita
Język angielski
aw
213
Nierodzik Aleksandra
Matematyka
107
Karwowska Agnieszka
Chemia
110
Waszkiewicz Ewa
14.50 – 15.35 Biologia
111
Sakowicz Ewa
Wychowanie do życia w rodzinie
105
Suprunowicz Dorota
I sem.
Fizyka
110
Orzechowska Marta
Język polski
208
Sak Ewa
Język angielski
aw
213
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
an
202
Rutkowska Joanna
15.45 – 16.30 Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
Matematyka
108
Karwowska Agnieszka
Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Wensław Katarzyna
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Wierzbicki Mirosław
Religia
kat
206
Matys Mirosław
16.40 – 17.25 Religia
7ai,7bs,7c,7d,7e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
kat
208
Matys Mirosław
Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Wensław Katarzyna
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Wierzbicki Mirosław

Powrót na górę

Plan 7c

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Kardel Krzysztof
Religia
kat
214
Manaches Monika
Zajęcia z wychowawcą
208
Sak Ewa
9.50 – 10.35 Matematyka
204
Droździewicz Lidia
Historia
207
Dzieszko Anna
Religia
7ai,7bs,7c,7d,7e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Biologia
111
Sakowicz Ewa
10.45 – 11.30 Religia
kat
214
Manaches Monika
Język polski
208
Sak Ewa
Chemia
110
Waszkiewicz Ewa
Geografia
108
Bułkowska Aneta
Fizyka
108
Orzechowska Marta
11.50 – 12.35 Język polski
208
Sak Ewa
Biologia
111
Sakowicz Ewa
Fizyka
108
Orzechowska Marta
Język angielski
an
210
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
aw
213
Leonowicz Ewa
Matematyka
204
Droździewicz Lidia
12.55 – 13.40 Język polski
208
Sak Ewa
Historia
207
Dzieszko Anna
Matematyka
204
Droździewicz Lidia
Matematyka
110
Droździewicz Lidia
Język polski
208
Sak Ewa
13.55 – 14.40 Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Kardel Krzysztof
Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
Język angielski
an
210
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
aw
214
Leonowicz Ewa
Informatyka
1
201
Duda Anita
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Wychowanie fizyczne
dz
sg3
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg4
Kardel Krzysztof
14.50 – 15.35 Geografia
108
Bułkowska Aneta
Wychowanie do życia w rodzinie
109
Wróbel Edyta
I sem.
Wychowanie fizyczne
dz
sg5
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg4
Kardel Krzysztof
Język rosyjski
rn
114
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rw
206
Oksieńciuk Aneta
Język angielski
an
210
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
aw
210a
Leonowicz Ewa
15.45 – 16.30 Chemia
110
Waszkiewicz Ewa
Język rosyjski
rn
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rw
210a
Oksieńciuk Aneta
Język polski
208
Sak Ewa
Plastyka
01
Popławska-Włodkowska Magdalena
16.40 – 17.25 Religia
7ai,7bs,7c,7d,7e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan

Powrót na górę

Plan 7d

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Kardel Krzysztof
Chemia
110
Waszkiewicz Ewa
8.55 – 9.40 Język rosyjski
rw
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rn
106
Oksieńciuk Aneta
Religia
kat
114
Matys Mirosław
Matematyka
204
Sokół Marlena
9.50 – 10.35 Wychowanie do życia w rodzinie
105
Mnich Justyna
I sem.
Język angielski
an
210a
Oszmiańska Ewa
Język angielski
aw
210
Skup Izabela
Geografia
108
Bułkowska Aneta
Religia
7ai,7bs,7c,7d,7e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Fizyka
110
Orzechowska Marta
10.45 – 11.30 Historia
207
Dzieszko Anna
Chemia
110
Waszkiewicz Ewa
Język angielski
an
213
Oszmiańska Ewa
Język angielski
aw
210
Skup Izabela
Fizyka
110
Orzechowska Marta
Biologia
111
Sakowicz Ewa
11.50 – 12.35 Matematyka
204
Sokół Marlena
Matematyka
204
Sokół Marlena
Zajęcia z wychowawcą
201
Sakowicz Ewa
Matematyka
204
Sokół Marlena
Język polski
207
Mnich Justyna
12.55 – 13.40 Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
Biologia
111
Sakowicz Ewa
Plastyka
105
Popławska-Włodkowska Magdalena
Historia
03
Dzieszko Anna
Religia
kat
201
Matys Mirosław
13.55 – 14.40 Informatyka
1
201
Duda Anita
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Język polski
106
Mnich Justyna
Język rosyjski
rw
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rn
210a
Oksieńciuk Aneta
Język polski
108
Mnich Justyna
14.50 – 15.35 Język polski
106
Mnich Justyna
Język polski
106
Mnich Justyna
Język angielski
an
213
Oszmiańska Ewa
Język angielski
aw
210
Skup Izabela
15.45 – 16.30 Geografia
108
Bułkowska Aneta
Wychowanie fizyczne
dz
sg5
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg4
Kardel Krzysztof
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Kardel Krzysztof
16.40 – 17.25 Religia
7ai,7bs,7c,7d,7e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Kardel Krzysztof

Powrót na górę

Plan 7e

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Chemia
110
Waszkiewicz Ewa
Język angielski
an
210a
Perkowska Joanna
Język angielski
aw
210
Sawicka Katarzyna
Język rosyjski
rw
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rn
03
Oksieńciuk Aneta
8.55 – 9.40 Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
Geografia
108
Bułkowska Aneta
Historia
105
Nikonowicz Małgorzata
9.50 – 10.35 Historia
207
Nikonowicz Małgorzata
Muzyka
03
Drużyńska Jolanta
Religia
7ai,7bs,7c,7d,7e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
kat
207
Suprunowicz Dorota
Język polski
106
Łaszkiewicz Jolanta
10.45 – 11.30 Język angielski
an
210a
Perkowska Joanna
Język angielski
aw
210
Sawicka Katarzyna
Język polski
01
Łaszkiewicz Jolanta
Biologia
109
Wróbel Edyta
Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
11.50 – 12.35 Fizyka
110
Orzechowska Marta
Informatyka
1
201
Duda Anita
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Język polski
106
Łaszkiewicz Jolanta
Wychowanie fizyczne
dz
sg5
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg4
Kardel Krzysztof
Biologia
109
Wróbel Edyta
12.55 – 13.40 Zajęcia z wychowawcą
109
Wróbel Edyta
Wychowanie fizyczne
dz
sg5
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg4
Kardel Krzysztof
Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
Język polski
111
Łaszkiewicz Jolanta
Plastyka
01
Popławska-Włodkowska Magdalena
13.55 – 14.40 Język polski
106
Łaszkiewicz Jolanta
Wychowanie do życia w rodzinie
201
Suprunowicz Dorota
I sem.
Język angielski
an
210a
Perkowska Joanna
Język angielski
aw
210
Sawicka Katarzyna
Fizyka
108
Orzechowska Marta
14.50 – 15.35 Język rosyjski
rw
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rn
214
Oksieńciuk Aneta
Chemia
110
Waszkiewicz Ewa
Wychowanie fizyczne
dz
sg5
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg4
Kardel Krzysztof
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Kardel Krzysztof
Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Geografia
108
Bułkowska Aneta
16.40 – 17.25 Religia
7ai,7bs,7c,7d,7e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
kat
114
Suprunowicz Dorota
Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman

Powrót na górę

Plan 8ai

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Matematyka dod.
204
Droździewicz Lidia
8.55 – 9.40 Historia
Komosa Łukasz / Wasilewska Monika
105
Wiedza o społeczeństwie
207
Nikonowicz Małgorzata
Chemia
Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika
110
9.50 – 10.35 Wychowanie fizyczne
sg6
Wiśniewska Małgorzata
Historia
Komosa Łukasz / Wasilewska Monika
105
Religia
kat
114
Suprunowicz Dorota
Język rosyjski
rn
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rw
03
Oksieńciuk Aneta
10.45 – 11.30 Fizyka
Orzechowska Marta / Wasilewska Monika
110
Matematyka
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
210a
Język angielski
aw
214
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
an
114
Rutkowska Joanna
Wiedza o społeczeństwie
207
Nikonowicz Małgorzata
Język polski
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
11.50 – 12.35 Biologia
111
Sakowicz Ewa
Chemia
Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika
110
Geografia
Bułkowska Aneta / Wasilewska Monika
114
Edukacja dla bezpieczeństwa
214
Słoma Marta
Język polski
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
12.55 – 13.40 Zajęcia z wychowawcą
114
Smolej Katarzyna
Język polski
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
Wychowanie fizyczne
sg6
Wiśniewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
sg6
Wiśniewska Małgorzata
Język angielski
aw
109z
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
an
202
Rutkowska Joanna
13.55 – 14.40 Wychowanie do życia w rodzinie
207
Mnich Justyna
I sem.
Język rosyjski
rn
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rw
109z
Oksieńciuk Aneta
Język polski
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
Język angielski
aw
213
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
an
202
Rutkowska Joanna
Matematyka
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
204
14.50 – 15.35 Fizyka
Orzechowska Marta / Wasilewska Monika
110
Matematyka
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
204
Matematyka
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
204
Wychowanie fizyczne
sg6
Wiśniewska Małgorzata
15.45 – 16.30 Religia
kat
207
Suprunowicz Dorota
Religia
8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Informatyka
1
201
Duda Anita
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Język polski
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
Religia
8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
16.40 – 17.25 Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Język polski dod.
205
Smolej Katarzyna

Powrót na górę

Plan 8bs

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg3
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg4
Wensław Katarzyna
Język angielski
aw
210a
Perkowska Joanna
Język angielski
an
210
Sawicka Katarzyna
Religia
kat
114
Więcko Rafał
8.55 – 9.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg3
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg4
Wensław Katarzyna
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg3
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg4
Wensław Katarzyna
Historia
105
Komosa Łukasz
Język angielski
aw
214
Perkowska Joanna
Język angielski
an
210
Sawicka Katarzyna
9.50 – 10.35 Język polski
208
Sak Ewa
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg3
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg4
Wensław Katarzyna
Język rosyjski
rn
107
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rw
109z
Oksieńciuk Aneta
Język angielski
aw
210a
Perkowska Joanna
Język angielski
an
210
Sawicka Katarzyna
Język polski
208
Sak Ewa
10.45 – 11.30 Wiedza o społeczeństwie
205
Nikonowicz Małgorzata
Język rosyjski
rn
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rw
109z
Oksieńciuk Aneta
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg3
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg4
Wensław Katarzyna
Edukacja dla bezpieczeństwa
203
Słoma Marta
Wychowanie fizyczne
ch
sg6
Sinielnikow Andriej
Wychowanie fizyczne
dz
sg5
Wensław Katarzyna
11.50 – 12.35 Matematyka
201
Karwowska Renata
Wiedza o społeczeństwie
207
Nikonowicz Małgorzata
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
sg3
Sinielnikow Andriej
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
sg4
Wensław Katarzyna
Matematyka
210a
Karwowska Renata
Wychowanie fizyczne
ch
sg6
Sinielnikow Andriej
Wychowanie fizyczne
dz
sg5
Wensław Katarzyna
12.55 – 13.40 Historia
207
Komosa Łukasz
Język polski
208
Sak Ewa
Język polski
208
Sak Ewa
Język polski
206
Sak Ewa
Fizyka
114
Orzechowska Marta
13.55 – 14.40 Zajęcia z wychowawcą
107
Karwowska Renata
Fizyka
110
Orzechowska Marta
Chemia
110
Waszkiewicz Ewa
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Sinielnikow Andriej
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Wensław Katarzyna
Biologia
111
Sakowicz Ewa
14.50 – 15.35 Wychowanie do życia w rodzinie
109
Wróbel Edyta
I sem.
Geografia
108
Bułkowska Aneta
Informatyka
1
201
Duda Anita
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Sinielnikow Andriej
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Wensław Katarzyna
Matematyka
107
Karwowska Renata
15.45 – 16.30 Religia
kat
114
Więcko Rafał
Religia
8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Matematyka
107
Karwowska Renata
Chemia
110
Waszkiewicz Ewa
Religia
8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
16.40 – 17.25 Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Matematyka dod.
107
Karwowska Renata
Język polski dod.
208
Sak Ewa

Powrót na górę

Plan 8c

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Język polski dod.
205
Hanczaruk Joanna
Wychowanie do życia w rodzinie
201
Suprunowicz Dorota
I sem.
Religia
kat
114
Więcko Rafał
Edukacja dla bezpieczeństwa
207
Dzieszko Anna
9.50 – 10.35 Język angielski
an
213
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
aw
01
Rutkowska Joanna
Język polski
205
Hanczaruk Joanna
Religia
kat
114
Więcko Rafał
Historia
105
Majewska Anna
10.45 – 11.30 Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
Fizyka
108
Orzechowska Marta
Wychowanie fizyczne
dz
sg3
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg4
Kardel Krzysztof
Wiedza o społeczeństwie
214
Nikonowicz Małgorzata
11.50 – 12.35 Język angielski
an
213
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
aw
109z
Rutkowska Joanna
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Kardel Krzysztof
Wiedza o społeczeństwie
210a
Nikonowicz Małgorzata
Język polski
205
Hanczaruk Joanna
Chemia
110
Waszkiewicz Ewa
12.55 – 13.40 Język polski
210a
Hanczaruk Joanna
Język polski
210a
Hanczaruk Joanna
Zajęcia z wychowawcą
205
Hanczaruk Joanna
Historia
105
Majewska Anna
Wychowanie fizyczne
dz
sg3
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg2
Kardel Krzysztof
13.55 – 14.40 Chemia
110
Waszkiewicz Ewa
Geografia
108
Bułkowska Aneta
Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
Język rosyjski
rw
03
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rn
206
Oksieńciuk Aneta
Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
14.50 – 15.35 Fizyka
110
Orzechowska Marta
Biologia
111
Sakowicz Ewa
Język rosyjski
rw
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rn
210a
Oksieńciuk Aneta
Język angielski
an
109z
Nierodzik Aleksandra
Język angielski
aw
202
Rutkowska Joanna
Język polski
205
Hanczaruk Joanna
15.45 – 16.30 Matematyka
211
Kołodziej Waldemar
Religia
8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Matematyka dod.
211
Kołodziej Waldemar
Informatyka
1
201
Duda Anita
Informatyka
2
203
Bach Anna
Religia
8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Kardel Krzysztof
Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman

Powrót na górę

Plan 8d

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Religia
kat
114
Więcko Rafał
Wiedza o społeczeństwie
207
Nikonowicz Małgorzata
8.55 – 9.40 Fizyka
110
Orzechowska Marta
Chemia
110
Waszkiewicz Ewa
Język polski dod.
106
Łaszkiewicz Jolanta
9.50 – 10.35 Język polski
108
Łaszkiewicz Jolanta
Wychowanie fizyczne
dz
sg6
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg5
Kardel Krzysztof
Matematyka
204
Sokół Marlena
10.45 – 11.30 Matematyka
204
Sokół Marlena
Matematyka
204
Sokół Marlena
Wychowanie do życia w rodzinie
201
Wróbel Edyta
I sem.
Język polski
106
Łaszkiewicz Jolanta
11.50 – 12.35 Historia
205
Nikonowicz Małgorzata
Zajęcia z wychowawcą
01
Popławska-Włodkowska Magdalena
Matematyka dod.
204
Sokół Marlena
Geografia
108
Bułkowska Aneta
Informatyka
1
201
Duda Anita
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
12.55 – 13.40 Wiedza o społeczeństwie
205
Nikonowicz Małgorzata
Język polski
108
Łaszkiewicz Jolanta
Język rosyjski
rw
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rn
210a
Oksieńciuk Aneta
Matematyka
204
Sokół Marlena
Chemia
110
Waszkiewicz Ewa
13.55 – 14.40 Język angielski
aw
114
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
an
210a
Leonowicz Ewa
Edukacja dla bezpieczeństwa
107
Słoma Marta
Biologia
111
Sakowicz Ewa
Język polski
205
Łaszkiewicz Jolanta
Język angielski
aw
210
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
an
210a
Leonowicz Ewa
14.50 – 15.35 Wychowanie fizyczne
dz
sg4
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg3
Kardel Krzysztof
Język angielski
aw
210
Emiljańczyk Jolanta
Język angielski
an
210a
Leonowicz Ewa
Historia
207
Nikonowicz Małgorzata
Wychowanie fizyczne
dz
sg2
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg1
Kardel Krzysztof
Fizyka
110
Orzechowska Marta
15.45 – 16.30 Religia
8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Język polski
205
Łaszkiewicz Jolanta
Język rosyjski
rw
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rn
206
Oksieńciuk Aneta
Religia
8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
kat
114
Więcko Rafał
16.40 – 17.25 Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Machaev Osman
Wychowanie fizyczne
dz
sg5
Niewiarowska Nela
Wychowanie fizyczne
ch
sg4
Kardel Krzysztof

Powrót na górę

Plan 8ei

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język polski dod.
206
Wierzbicka Jolanta
8.55 – 9.40 Religia
kat
214
Manaches Monika
Język rosyjski
rw
107
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rn
109z
Oksieńciuk Aneta
Język polski
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
206
Fizyka
Orzechowska Marta / Gajda Wiesława
108
9.50 – 10.35 Język polski
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
206
Wychowanie fizyczne
sg5
Puciłowski Marcin
Matematyka
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
107
Język angielski
aw
214
Perkowska Joanna
Język angielski
an
210
Sawicka Katarzyna
10.45 – 11.30 Wychowanie do życia w rodzinie
114
Wróbel Edyta
I sem.
Informatyka
1
201
Duda Anita
Informatyka
2
203
Pawłowska Marta
Język angielski
aw
210a
Perkowska Joanna
Język angielski
an
202
Sawicka Katarzyna
Język angielski
aw
109z
Perkowska Joanna
Język angielski
an
210
Sawicka Katarzyna
Chemia
Waszkiewicz Ewa / Gajda Wiesława
110
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
sg6
Puciłowski Marcin
Matematyka
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
105
Język polski
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
214
Wychowanie fizyczne
sg6
Puciłowski Marcin
Matematyka
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
214
12.55 – 13.40 Język polski
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
214
Geografia
Bułkowska Aneta / Gajda Wiesława
114
Matematyka
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
107
Wiedza o społeczeństwie
207
Nikonowicz Małgorzata
Wychowanie fizyczne
sg4
Puciłowski Marcin
13.55 – 14.40 Biologia
109
Wróbel Edyta
Wiedza o społeczeństwie
203
Nikonowicz Małgorzata
Historia
Nikonowicz Małgorzata / Gajda Wiesława
207
Edukacja dla bezpieczeństwa
207
Dzieszko Anna
Język polski
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
206
14.50 – 15.35 Historia
Nikonowicz Małgorzata / Gajda Wiesława
207
Język rosyjski
rw
202
Kruglicz Katarzyna
Język rosyjski
rn
109z
Oksieńciuk Aneta
Zajęcia z wychowawcą
206
Wierzbicka Jolanta
15.45 – 16.30 Fizyka
Orzechowska Marta / Gajda Wiesława
111
Religia
8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Kiryluk Jan
Religia
kat
207
Manaches Monika
16.40 – 17.25 Chemia
Waszkiewicz Ewa / Gajda Wiesława
110
Matematyka dod.
204
Karwowska Renata