Plan lekcji – nauczyciele – od 10.09.2018r. – zmiany

Obrazek wyróżniający - plan lekcji

Uwaga!!!!
Wychowanie do życia w rodzinie w klasach 5, 7 i 8 rozpoczyna się w pierwszym semestrze. Od drugiego semestru wychowanie do życia w rodzinie zaczyna się w klasach 4 i 6.
Plan może ulec zmianom do 15 września.

 

Adamska-Królik Urszula | Bach Anna | Biryło Anna | Bogusz Anna | Brzyska Anna | Bujnowska Agnieszka | Bułkowska Aneta | Demianiuk Konrad | Droździewicz Lidia | Drużyńska Jolanta | Duchnowska Katarzyna | Duda Anita | Dzieszko Anna | Emiljańczyk Jolanta | Gajda Wiesława | Grabowska Barbara | Grabowska Marta | Hanczaruk Joanna | Hapunik Dorota | Hapunik Halina | Jaroma Joanna | Jurczykowska Urszula | Kamińska Irena | Kardel Krzysztof | Karwowska Agnieszka | Karwowska Renata | Khunkerova Bella | Kieda Joanna | Kikolska-Wróbel Eliza | Kiryluk Jan | Kołodziej Waldemar | Komosa Łukasz | Koniecko Agnieszka | Kozłowski Andrzej | Kraszewska Milena | Krawiel Mariola | Kruglicz Katarzyna | Krzemińska Beata | Kuźmicka Małgorzata | Laskowska Bożena | Leonowicz Ewa | Łaszkiewicz Jolanta | Ławreszuk Elżbieta | Machaev Osman | Maciuszewicz Bożena | Madura-Gryko Katarzyna | Majewska Anna | Manaches Monika | Matys Mirosław | Michalska Joanna | Mnich Justyna | Myszkowska Agnieszka | Nierodzik Aleksandra | Niewiarowska Nela | Nikonowicz Małgorzata | Nojszewska Małgorzata | Nowik Elżbieta | Ogrodnik Lucyna | Oksieńciuk Aneta | Orzechowska Marta | Oszmiańska Ewa | Panasko Barbara | Pawłowska Marta | Perkowska Joanna | Podleśny Piotr | Popławska-Włodkowska Magdalena | Puciłowski Marcin | Rajchemba Małgorzata | Rutkowska Joanna | Rzepniewska Barbara | Sadowska Karolina | Sak Ewa | Sakowicz Ewa | Sawicka Katarzyna | Sierkowska Urszula | Sinielnikow Andriej | Skup Izabela | Słoma Marta | Smolej Katarzyna | Sokół Marlena | Stankiewicz Ewa | Suprunowicz Dorota | Szumińska Agnieszka | Szymoniak Wojciech | Tomczyk Anna | Topczewska Joanna | Vacat rehabilitant | Wasilewska Monika | Waszkiewicz Ewa | Wensław Katarzyna | Wierzbicka Jolanta | Wierzbicki Mirosław | Więcko Rafał | Winsko Marzenna | Wiśniewska Małgorzata | Wojciuk Ewa | Wróbel Edyta | Wróblewska Agnieszka | Zdrojkowska Agnieszka | Zientara Wiesława |
Powrót na górę

Plan Adamska-Królik Urszula

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
1ai
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
8.55 – 9.40 Informatyka
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
203
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Wychowanie fizyczne
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
hol1b
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
hol3
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Wychowanie fizyczne
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
hol1b
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
1ai
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Bach Anna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Zajęcia komputerowe
6bs
2
201
8.55 – 9.40 Zajęcia komputerowe
6c
2
201
Informatyka
4d
1
203
9.50 – 10.35 Informatyka
4bs
1
201
Informatyka
5d
1
201
Informatyka
5c
2
203
10.45 – 11.30 Informatyka
5e
1
201
Informatyka
4ai
1
201
11.50 – 12.35 Informatyka
NI_5f

014a

Informatyka
NI_8e2

06

12.55 – 13.40 Informatyka
4fi
1
203
Informatyka
4c
1
201
13.55 – 14.40 Zajęcia komputerowe
6d
2
203
14.50 – 15.35 Zajęcia komputerowe
6ai
2
201
Informatyka
5bs
2
203
Informatyka
5ai
2
203
15.45 – 16.30 Informatyka
7ai
1
201
Informatyka
8c
2
203
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Biryło Anna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
8.55 – 9.40 Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
9.50 – 10.35 Wychowanie przedszkolne
0b
9.30 – 10.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
9.30 – 10.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
10.45 – 11.30 Wychowanie przedszkolne
0b
10.30 – 11.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie fizyczne
0b
10.30 – 11.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie fizyczne
0b
10.30 – 11.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie fizyczne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie przedszkolne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie fizyczne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
12.55 – 13.40 Wychowanie przedszkolne
0b
12.30 – 13.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
12.30 – 13.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
13.55 – 14.40 Wychowanie przedszkolne
0b
13.30 – 14.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
13.30 – 14.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
14.50 – 15.35 Wychowanie przedszkolne
0b
14.30 – 15.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
14.30 – 15.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
15.45 – 16.30 Wychowanie przedszkolne
0b
15.30 – 16.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
15.30 – 16.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Bogusz Anna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Przyroda
4fi
Kamińska Irena / Bogusz Anna
109
8.55 – 9.40 Język rosyjski
4fi
Duchnowska Katarzyna / Bogusz Anna
03
Język polski
4fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205
9.50 – 10.35 Matematyka
4fi
Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
107
Terapeuta
5fi
II
07b
10.45 – 11.30 Język polski
4fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
5
Matematyka
4fi
Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
107
Technika
4fi
Szymoniak Wojciech / Bogusz Anna
5
11.50 – 12.35 Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
Historia
4fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
207
12.55 – 13.40 Język polski
4fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
5
Matematyka
4fi
Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
4
Muzyka
4fi
Drużyńska Jolanta / Bogusz Anna
104
13.55 – 14.40 Terapeuta
4fi
III
06
Plastyka
4fi
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna
206
Przyroda
4fi
Kamińska Irena / Bogusz Anna
109
14.50 – 15.35 Język polski
4fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205
Zajęcia z wychowawcą
4fi
108
Język polski
4fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205
15.45 – 16.30 Matematyka
4fi
Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
107
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Brzyska Anna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Religia
3d
kat
4
8.55 – 9.40 Religia
3d
kat
4
9.50 – 10.35 Religia
4bs
kat
111
10.45 – 11.30 Religia
2ei
kat
5
11.50 – 12.35 Religia
2ai
kat
5
Religia
2ai
kat
5
Religia
5ai
kat
114
12.55 – 13.40 Religia
2ei
kat
5
13.55 – 14.40 Religia
3c
kat
104
Religia
1b
kat
1
Religia
5bs
kat
114
Religia
5ai
kat
105
Religia
4bs
kat
114
14.50 – 15.35 Religia
3c
kat
104
Religia
1c
kat
101
Religia
5bs
kat
114
Religia
1c
kat
101
15.45 – 16.30 Religia
1b
kat
1
16.40 – 17.25 Religia
4ai
kat
114
Religia
4ai
kat
114

Powrót na górę

Plan Bujnowska Agnieszka

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Informatyka
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
201
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Język angielski
2ai
Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka
5
Wychowanie fizyczne
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
hol1b
11.50 – 12.35 Język angielski
2ei
Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka
5
12.55 – 13.40 Język angielski
2ai
Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka
5
Wychowanie fizyczne
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
hol2
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
14.50 – 15.35 Język angielski
2ei
Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
hol2

Powrót na górę

Plan Bułkowska Aneta

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Geografia
5d
108
Geografia
7bs
108
8.55 – 9.40 Geografia
7ai
Bułkowska Aneta / Kraszewska Milena
111
Geografia
7e
108
9.50 – 10.35 Geografia
5c
108
Geografia
7d
108
10.45 – 11.30 Geografia
5ai
Bułkowska Aneta / Grabowska Marta
108
Geografia
7c
108
Geografia
5bs
208
11.50 – 12.35 Geografia
5fi
Bułkowska Aneta / Kieda Joanna
114
Geografia
8ai
Bułkowska Aneta / Wasilewska Monika
114
Geografia
8d
108
12.55 – 13.40 Geografia
8ei
Bułkowska Aneta / Gajda Wiesława
114
Geografia
7bs
108
Geografia
5e
108
13.55 – 14.40 Geografia
8c
108
14.50 – 15.35 Geografia
7c
108
Geografia
8bs
108
Geografia
7ai
Bułkowska Aneta / Kraszewska Milena
108
15.45 – 16.30 Geografia
7d
108
Geografia
7e
108
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Demianiuk Konrad

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Wychowanie fizyczne
4c
ch
sg5
9.50 – 10.35 Wychowanie fizyczne
6ai
sg5
Wychowanie fizyczne
4e
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
sg3
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
4e
ch
sg1
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
sg1
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
sg1
Wychowanie fizyczne
4c
ch
sg1
12.55 – 13.40 Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
sg1
Wychowanie fizyczne
6ai
sg5
Wychowanie fizyczne
6ai
sg3
13.55 – 14.40 Wychowanie fizyczne
4e
ch
sg3
Wychowanie fizyczne
4e
ch
sg5
14.50 – 15.35 Wychowanie fizyczne
4c
ch
sg3
Wychowanie fizyczne
4c
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
6ai
sg3
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
sg4
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
ch,ch,
sg1
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
sg1
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
ch,ch,
sg1

Powrót na górę

Plan Droździewicz Lidia

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Matematyka dod.
8ai
204
Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
204
8.55 – 9.40 Matematyka
NI_4a

czytelnia

Matematyka
NI_5f

211z

9.50 – 10.35 Matematyka
7c
204
10.45 – 11.30 Matematyka
4bs
111
Matematyka
8ai
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
210a
Matematyka
NI_4a

czytelnia

Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
204
11.50 – 12.35 Zajęcia z wychowawcą
7ai
206
Matematyka
NI_5f

211z

Matematyka
7c
204
12.55 – 13.40 Matematyka
4bs
204
Matematyka
7c
204
Matematyka
7c
110
Matematyka
4bs
204
13.55 – 14.40 Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
204
Matematyka
8ai
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
204
14.50 – 15.35 Matematyka
8ai
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
204
Matematyka
8ai
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
204
15.45 – 16.30 Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
204
Matematyka
4bs
204
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Drużyńska Jolanta

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Muzyka
6d
03
8.55 – 9.40 Muzyka
5e
03
9.50 – 10.35 Muzyka
7e
03
Muzyka
5c
03
10.45 – 11.30 Muzyka
4d
03
Muzyka
5bs
03
11.50 – 12.35 Muzyka
5ai
Drużyńska Jolanta / Grabowska Marta
03
Muzyka
4c
03
Muzyka
4e
104
Muzyka
6ai
Drużyńska Jolanta / Ogrodnik Lucyna
03
12.55 – 13.40 Muzyka
7d
03
Muzyka
6bs
03
Muzyka
4fi
Drużyńska Jolanta / Bogusz Anna
104
13.55 – 14.40 Muzyka
4bs
03
Muzyka
7c
03
Muzyka
5fi
Drużyńska Jolanta / Kieda Joanna
03
14.50 – 15.35 Muzyka
6e
03
Muzyka
4ai
Drużyńska Jolanta / Ławreszuk Elżbieta
03
Muzyka
7ai
03
15.45 – 16.30 Muzyka
7bs
03
Muzyka
6c
03
16.40 – 17.25 Muzyka
5d
03

Powrót na górę

Plan Duchnowska Katarzyna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język rosyjski
6e
208
Język rosyjski
4d
208
8.55 – 9.40 Język rosyjski
4fi
Duchnowska Katarzyna / Bogusz Anna
03
Język rosyjski
6e
208
9.50 – 10.35 Język rosyjski
6c
205
Język rosyjski
4bs
208
Język rosyjski
5ai
208
Język rosyjski
4e
205
10.45 – 11.30 Język rosyjski
6ai
206
Język rosyjski
6ai
214
Język rosyjski
4c
208
11.50 – 12.35 Język rosyjski
6d
211
Język rosyjski
4ai
Duchnowska Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
5
12.55 – 13.40 Język rosyjski
5ai
4
Język rosyjski
6d
105
13.55 – 14.40 Język rosyjski
6c
208
Język rosyjski
6bs
105
14.50 – 15.35 Język rosyjski
6bs
208
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Duda Anita

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Informatyka
4d
2
201
9.50 – 10.35 Informatyka
5c
1
201
10.45 – 11.30 Informatyka
8ei
1
201
Zajęcia z wychowawcą
7bs
114
11.50 – 12.35 Informatyka
7e
1
201
Informatyka
7bs
aw
201
Informatyka
8d
1
201
12.55 – 13.40 Informatyka
4fi
2
201
Informatyka
4e
1
201
13.55 – 14.40 Informatyka
7d
1
201
Informatyka
7bs
an
201
Informatyka
7c
1
201
Zajęcia komputerowe
6d
1
201
14.50 – 15.35 Informatyka
5fi
1
201
Informatyka
8bs
1
201
Informatyka
5bs
1
201
Informatyka
5ai
1
201
15.45 – 16.30 Informatyka
8ai
1
201
Informatyka
8c
1
201
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Dzieszko Anna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język polski
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
8.55 – 9.40 Język polski
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
Edukacja dla bezpieczeństwa
8c
207
9.50 – 10.35 Historia
7c
207
Język polski
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
10.45 – 11.30 Historia
7d
207
Zajęcia z wychowawcą
6ai
207
Historia i społeczeństwo
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
11.50 – 12.35 Historia
4fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
207
12.55 – 13.40 Historia i społeczeństwo
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
204
Historia
7c
207
Historia
7d
03
Historia
4d
207
13.55 – 14.40 Język polski
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
204
Język polski
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
Edukacja dla bezpieczeństwa
8ei
207
14.50 – 15.35 Historia
4ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
204
Język polski
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Emiljańczyk Jolanta

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Język angielski
5fi
aw
202
9.50 – 10.35 Język angielski
7ai
aw
202
Język angielski
7ai
aw
211
10.45 – 11.30 Język angielski
6e
an
202
Język angielski
5d
an
202
Język angielski
4e
aw
210
11.50 – 12.35 Język angielski
5d
an
210
Język angielski
7c
an
210
Język angielski
5fi
aw
210
12.55 – 13.40 Język angielski
7ai
aw
210
Język angielski
4e
aw
214
13.55 – 14.40 Język angielski
8d
aw
114
Język angielski
6e
an
210
Język angielski
7c
an
210
Język angielski
8d
aw
210
14.50 – 15.35 Język angielski
5d
an
114
Język angielski
8d
aw
210
Język angielski
5fi
aw
210
Język angielski
7c
an
210
15.45 – 16.30 Język angielski
4e
aw
210
Język angielski
6e
an
210
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Gajda Wiesława

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
NI_4a

07a

Terapeuta
8ai
IV
06
8.55 – 9.40 Język polski
8ei
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
206
Fizyka
8ei
Orzechowska Marta / Gajda Wiesława
108
9.50 – 10.35 Język polski
8ei
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
206
Matematyka
8ei
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
107
10.45 – 11.30 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
5ai
I
8
Chemia
8ei
Waszkiewicz Ewa / Gajda Wiesława
110
11.50 – 12.35 Matematyka
8ei
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
105
Język polski
8ei
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
214
Matematyka
8ei
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
214
12.55 – 13.40 Język polski
8ei
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
214
Geografia
8ei
Bułkowska Aneta / Gajda Wiesława
114
Matematyka
8ei
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
107
13.55 – 14.40 Historia
8ei
Nikonowicz Małgorzata / Gajda Wiesława
207
Język polski
8ei
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
206
14.50 – 15.35 Historia
8ei
Nikonowicz Małgorzata / Gajda Wiesława
207
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
8ei
I
07a
15.45 – 16.30 Fizyka
8ei
Orzechowska Marta / Gajda Wiesława
111
16.40 – 17.25 Chemia
8ei
Waszkiewicz Ewa / Gajda Wiesława
110

Powrót na górę

Plan Grabowska Barbara

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Informatyka
3b
201
Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
Basen
3b
basen2
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
Basen
3b
basen2
11.50 – 12.35 Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
Wychowanie fizyczne
3b
hol1b
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
3b
hol1b

Powrót na górę

Plan Grabowska Marta

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Terapeuta
5ai
II
07a
Terapeuta
6c
II
06
8.55 – 9.40 Plastyka
5ai
Jurczykowska Urszula / Grabowska Marta
01
Terapeuta
6ai
II
06
Matematyka
5ai
Karwowska Renata / Grabowska Marta
107
9.50 – 10.35 Matematyka
5ai
Karwowska Renata / Grabowska Marta
204
Terapeuta
NI_2a2

313

10.45 – 11.30 Język polski
5ai
Mnich Justyna / Grabowska Marta
109
Geografia
5ai
Bułkowska Aneta / Grabowska Marta
108
Technika
5ai
Szymoniak Wojciech / Grabowska Marta
01
11.50 – 12.35 Muzyka
5ai
Drużyńska Jolanta / Grabowska Marta
03
Historia
5ai
Majewska Anna / Grabowska Marta
4
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
3c
104
Język polski
5ai
Mnich Justyna / Grabowska Marta
214
Język polski
5ai
Mnich Justyna / Grabowska Marta
106
Matematyka
5ai
Karwowska Renata / Grabowska Marta
203
13.55 – 14.40 Biologia
5ai
Sakowicz Ewa / Grabowska Marta
111
Matematyka
5ai
Karwowska Renata / Grabowska Marta
107
Język polski
5ai
Mnich Justyna / Grabowska Marta
106
14.50 – 15.35 Język polski
5ai
Mnich Justyna / Grabowska Marta
106
Historia
5ai
Majewska Anna / Grabowska Marta
105
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Hanczaruk Joanna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Język polski dod.
8c
205
Język polski
NI_4a

07a

9.50 – 10.35 Język polski
NI_4a

czytelnia

Język polski
8c
205
Język polski
6d
205
10.45 – 11.30 Język polski
7ai
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
205
Język polski
6d
205
11.50 – 12.35 Język polski
7ai
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
214
Język polski
6d
205
Język polski
8c
205
12.55 – 13.40 Język polski
8c
210a
Język polski
8c
210a
Zajęcia z wychowawcą
8c
205
Język polski
7ai
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
205
13.55 – 14.40 Język polski
6d
205
Język polski
6d
205
Język polski
7ai
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
203
Język polski
7ai
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
205
14.50 – 15.35 Język polski
8c
205
15.45 – 16.30 Język polski
6d
205
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Hapunik Dorota

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Koło żywego słowa
2b
101
Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
Informatyka
2b
201
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
Wychowanie fizyczne
2b
hol3
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
2b
hol2
Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
12.55 – 13.40
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
2b
101
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
2b
hol2

Powrót na górę

Plan Hapunik Halina

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Matematyka
6ai
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
9.50 – 10.35 Matematyka
6ai
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
10.45 – 11.30
11.50 – 12.35
12.55 – 13.40 Matematyka
6ai
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
13.55 – 14.40 Matematyka
6ai
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
14.50 – 15.35
15.45 – 16.30 Matematyka
6ai
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Jaroma Joanna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Terapeuta
5ai
IV
06
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
NI_3a

014a

Terapeuta
8ai
I
06
9.50 – 10.35 Terapeuta
7c
II
06
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
NI_2e

014a

Terapeuta
7ai
IV
014a
I sem.
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
7ai
I
06
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
5fi
III
06
10.45 – 11.30 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
4ai
I
06
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
4fi
IV
06
Terapeuta
7ai
IV
014a
II sem.
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
NI_8e1

014a

11.50 – 12.35 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
2ai
II
014a
Edukacja wczesnoszkolna
NI_3a

014a

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
1ai
I
014a
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
NI_3a

014a

Edukacja wczesnoszkolna
NI_3a

014a

13.55 – 14.40 Terapeuta
NI_8e2

06

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
NI_3a

014a

Edukacja wczesnoszkolna
NI_3a

014a

14.50 – 15.35 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
6ai
IV
06
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Jurczykowska Urszula

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Plastyka
5ai
Jurczykowska Urszula / Grabowska Marta
01
Plastyka
5e
01
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
3b
8
10.45 – 11.30 Plastyka
5fi
Jurczykowska Urszula / Kieda Joanna
01
11.50 – 12.35 Plastyka
5bs
01
12.55 – 13.40 Plastyka
5c
01
13.55 – 14.40
14.50 – 15.35 Plastyka
5d
01
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Kamińska Irena

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Przyroda
4fi
Kamińska Irena / Bogusz Anna
109
8.55 – 9.40 Przyroda
4e
109
Przyroda
4e
109
9.50 – 10.35 Przyroda
6ai
109
Przyroda
6bs
109
Biologia
5fi
Kamińska Irena / Kieda Joanna
109
Przyroda
6bs
109
10.45 – 11.30 Przyroda
4bs
109
Biologia
NI_5f

111z
I sem.
Geografia
NI_5f

111z
II sem.

Przyroda
4d
109
11.50 – 12.35 Przyroda
6ai
114
Przyroda
4d
109
Zajęcia z wychowawcą
5fi
203
Przyroda
4ai
Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta
114
12.55 – 13.40 Biologia
NI_8e1

211z
I sem.
Geografia
NI_8e1

211z
II sem.

Przyroda
4bs
109
Przyroda
6ai
109
13.55 – 14.40 Przyroda
6bs
111
Przyroda
4ai
Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta
114
Przyroda
4fi
Kamińska Irena / Bogusz Anna
109
14.50 – 15.35
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Kardel Krzysztof

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie fizyczne
7d
ch
sg3
8.55 – 9.40 Wychowanie fizyczne
7c
ch
sg5
9.50 – 10.35 Wychowanie fizyczne
8d
ch
sg5
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
8c
ch
sg4
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
8c
ch
sg5
Wychowanie fizyczne
7e
ch
sg4
12.55 – 13.40 Wychowanie fizyczne
7e
ch
sg4
Wychowanie fizyczne
8c
ch
sg2
13.55 – 14.40 Wychowanie fizyczne
7c
ch
sg5
Wychowanie fizyczne
7c
ch
sg4
14.50 – 15.35 Wychowanie fizyczne
8d
ch
sg3
Wychowanie fizyczne
7c
ch
sg4
Wychowanie fizyczne
8d
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
7e
ch
sg4
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
7e
ch
sg3
Wychowanie fizyczne
7d
ch
sg4
Wychowanie fizyczne
7d
ch
sg5
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
8c
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
8d
ch
sg4
Wychowanie fizyczne
7d
ch
sg5

Powrót na górę

Plan Karwowska Agnieszka

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Matematyka
7bs
107
8.55 – 9.40 Matematyka
6bs
107
9.50 – 10.35 Matematyka
6e
107
Matematyka
7bs
107
10.45 – 11.30 Matematyka
6e
204
Matematyka
5bs
107
Matematyka
6bs
107
11.50 – 12.35 Matematyka
6bs
107
Matematyka
5bs
107
Matematyka
5bs
111
Matematyka
6e
107
Matematyka
5bs
105
12.55 – 13.40 Matematyka
6e
107
Zajęcia z wychowawcą
5bs
107
Matematyka
6bs
107
Matematyka
6e
105
13.55 – 14.40 Matematyka
7bs
107
14.50 – 15.35 Matematyka
6bs
211
15.45 – 16.30 Matematyka
7bs
108
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Karwowska Renata

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Matematyka
5ai
Karwowska Renata / Grabowska Marta
107
9.50 – 10.35 Matematyka
5ai
Karwowska Renata / Grabowska Marta
204
Matematyka
8ei
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
107
10.45 – 11.30 Matematyka
5e
107
Matematyka
5e
107
11.50 – 12.35 Matematyka
8bs
201
Matematyka
8ei
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
105
Matematyka
5e
107
Matematyka
8bs
210a
Matematyka
8ei
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
214
12.55 – 13.40 Matematyka
NI_8e2

07a

Matematyka
8ei
Karwowska Renata / Gajda Wiesława
107
Matematyka
5ai
Karwowska Renata / Grabowska Marta
203
13.55 – 14.40 Zajęcia z wychowawcą
8bs
107
Matematyka
5ai
Karwowska Renata / Grabowska Marta
107
Matematyka
NI_8e2

06

14.50 – 15.35 Matematyka
8bs
107
15.45 – 16.30 Matematyka
8bs
107
Matematyka
5e
107
16.40 – 17.25 Matematyka dod.
8bs
107
Matematyka dod.
8ei
204

Powrót na górę

Plan Khunkerova Bella

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
7.30 – 8.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
8.55 – 9.40 Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
8.30 – 9.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
9.50 – 10.35 Wychowanie przedszkolne
0b
9.30 – 10.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Język angielski
0b
9.30 – 10.30
Wróblewska Agnieszka / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
9.30 – 10.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
10.45 – 11.30 Wychowanie przedszkolne
0b
10.30 – 11.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie fizyczne
0b
10.30 – 11.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie fizyczne
0b
10.30 – 11.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie fizyczne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
Wychowanie przedszkolne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie fizyczne
0b
11.30 – 12.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
podwórko
12.55 – 13.40 Wychowanie przedszkolne
0b
12.30 – 13.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
12.30 – 13.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
13.55 – 14.40 Wychowanie przedszkolne
0b
13.30 – 14.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
13.30 – 14.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
14.50 – 15.35 Wychowanie przedszkolne
0b
14.30 – 15.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
14.30 – 15.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
15.45 – 16.30 Wychowanie przedszkolne
0b
15.30 – 16.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
Wychowanie przedszkolne
0b
15.30 – 16.30
Biryło Anna / Khunkerova Bella
014
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Kieda Joanna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Historia
5fi
Komosa Łukasz / Kieda Joanna
105
Historia
5fi
Komosa Łukasz / Kieda Joanna
105
8.55 – 9.40 Język polski
5fi
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
106
Terapeuta
NI_4a

06

9.50 – 10.35 Terapeuta
7e
I
014a
Biologia
5fi
Kamińska Irena / Kieda Joanna
109
10.45 – 11.30 Język polski
5fi
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
106
Terapeuta
2ai
I
07a
Plastyka
5fi
Jurczykowska Urszula / Kieda Joanna
01
11.50 – 12.35 Matematyka
5fi
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
210a
Geografia
5fi
Bułkowska Aneta / Kieda Joanna
114
Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
12.55 – 13.40 Język polski
5fi
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
8
Technika
5fi
Szymoniak Wojciech / Kieda Joanna
01
Matematyka
5fi
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
211
Język polski
5fi
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
214
13.55 – 14.40 Matematyka
5fi
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
211
Muzyka
5fi
Drużyńska Jolanta / Kieda Joanna
03
Matematyka
5fi
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
107
14.50 – 15.35
15.45 – 16.30 Język polski
5fi
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
206
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Kikolska-Wróbel Eliza

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30
11.50 – 12.35
12.55 – 13.40
13.55 – 14.40
14.50 – 15.35 Etyka
5d,6bs,6c,6d,6e,
ety,ety,ety,ety,ety,
06
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25 Etyka
5d,6bs,6c,6d,6e,
ety,ety,ety,ety,ety,
06

Powrót na górę

Plan Kiryluk Jan

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Religia
5ai,5bs,5d,5e,
pra,pra,pra,pra,
214
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35 Religia
7ai,7bs,7c,7d,7e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
10.45 – 11.30 Religia
3a,3b,3c,3d,
pra,pra,pra,pra,
06
Religia
2ai,2b,2c,2d,2ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
101
11.50 – 12.35 Religia
1b,1c,
pra,pra,
1
Religia
3a,3b,3c,3d,
pra,pra,pra,pra,
06
Religia
1b,1c,
pra,pra,
1
12.55 – 13.40 Religia
2ai,2b,2c,2d,2ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
06
13.55 – 14.40 Religia
4ai,4bs,4c,4d,4fi,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
14.50 – 15.35 Religia
6ai,6bs,6c,6d,6e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
15.45 – 16.30 Religia
6ai,6bs,6c,6d,6e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Religia
8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Religia
8ai,8bs,8c,8d,8ei,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
16.40 – 17.25 Religia
7ai,7bs,7c,7d,7e,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Religia
4ai,4bs,4c,4d,4fi,
pra,pra,pra,pra,pra,
214
Religia
5ai,5bs,5d,5e,
pra,pra,pra,pra,
214

Powrót na górę

Plan Kołodziej Waldemar

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Matematyka
7e
211
Matematyka
6c
211
9.50 – 10.35 Matematyka
5d
211
Matematyka
NI_8e1

211z

Matematyka
NI_8e1

211z

10.45 – 11.30 Matematyka
8c
211
Matematyka
6c
211
Matematyka
7e
211
Matematyka
7e
211
11.50 – 12.35 Zajęcia z wychowawcą
6c
203
Matematyka
6c
211
Matematyka
5d
211
Matematyka
6c
211
12.55 – 13.40 Matematyka
5d
211
Matematyka
7e
211
Matematyka
5d
211
13.55 – 14.40 Matematyka
8c
211
Matematyka
8c
211
14.50 – 15.35 Matematyka
6c
211
15.45 – 16.30 Matematyka
8c
211
Matematyka dod.
8c
211
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Komosa Łukasz

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Historia
5fi
Komosa Łukasz / Kieda Joanna
105
Historia
5fi
Komosa Łukasz / Kieda Joanna
105
8.55 – 9.40 Historia
8ai
Komosa Łukasz / Wasilewska Monika
105
Historia
7bs
105
Historia
8bs
105
Historia
5d
105
9.50 – 10.35 Historia
NI_4a

czytelnia

Historia
8ai
Komosa Łukasz / Wasilewska Monika
105
Historia
5c
105
10.45 – 11.30 Historia
5bs
105
Historia
5d
207
Historia
7bs
214
11.50 – 12.35 Historia
5c
105
Historia
NI_5d

dom

12.55 – 13.40 Historia
8bs
207
Zajęcia z wychowawcą
5d
03
13.55 – 14.40 Historia
5e
105
14.50 – 15.35 Historia
5e
204
15.45 – 16.30 Historia
5bs
105
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Koniecko Agnieszka

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Zajęcia socjoterapeutyczne
8ai
III
07a
Zajęcia socjoterapeutyczne
8ei
I
07a
Zajęcia socjoterapeutyczne
7ai
I
07a
8.55 – 9.40 Zajęcia socjoterapeutyczne
6c
II
07a
Zajęcia socjoterapeutyczne
6ai
I
07a
Zajęcia socjoterapeutyczne
7ai
IV
014a
I sem.
Zajęcia socjoterapeutyczne
5fi
I
07a
9.50 – 10.35 Zajęcia socjoterapeutyczne
7c
I
07a
Zajęcia socjoterapeutyczne
NI_3a

07a

Zajęcia socjoterapeutyczne
7ai
IV
014a
II sem.
Zajęcia socjoterapeutyczne
8ai
I
07a
Zajęcia socjoterapeutyczne
6c
I
07a
10.45 – 11.30 Zajęcia socjoterapeutyczne
4ai
IV
07a
Zajęcia socjoterapeutyczne
4fi
II
07a
Zajęcia socjoterapeutyczne
5ai
IV
313
Zajęcia socjoterapeutyczne
2ai
I
07a
11.50 – 12.35 Zajęcia socjoterapeutyczne
4ai
I
07a
Zajęcia socjoterapeutyczne
2ei
I
07a
Zajęcia socjoterapeutyczne
4fi
I
07a
12.55 – 13.40 Zajęcia socjoterapeutyczne
1ai
II
07a
Zajęcia socjoterapeutyczne
2ai
II
07a
13.55 – 14.40 Zajęcia socjoterapeutyczne
6ai
IV
07a
14.50 – 15.35
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Kozłowski Andrzej

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Matematyka
6ai
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
9.50 – 10.35 Matematyka
4d
211
Matematyka
NI_5d

dom

Matematyka
6ai
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
Matematyka
NI_5d

dom

10.45 – 11.30 Matematyka
6d
211
Matematyka
6d
206
Zajęcia z wychowawcą
6d
208
Matematyka
4d
109
11.50 – 12.35 Matematyka
5fi
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
210a
Matematyka
4d
109
Matematyka
6d
211
12.55 – 13.40 Matematyka
6ai
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
Matematyka
6d
206
Matematyka
5fi
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
211
13.55 – 14.40 Matematyka
5fi
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
211
Matematyka
6ai
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
Matematyka
5fi
Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna
107
14.50 – 15.35 Matematyka
6d
211
15.45 – 16.30 Matematyka
4d
211
Matematyka
6ai
Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej
211
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Kraszewska Milena

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
204
8.55 – 9.40 Geografia
7ai
Bułkowska Aneta / Kraszewska Milena
111
9.50 – 10.35 Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / Kraszewska Milena
110
Terapeuta
8ai
III
014a
10.45 – 11.30 Zaj. artystyczne
0b
10.30 – 11.30
014
Język polski
7ai
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
205
Zaj. artystyczne
0a
11.00 – 11.30
014
Zaj. artystyczne
0a
10.30 – 11.30
014
Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
204
11.50 – 12.35 Język polski
7ai
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
214
Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / Kraszewska Milena
110
Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / Kraszewska Milena
110
12.55 – 13.40 Zaj. artystyczne
0b
12.30 – 13.00
014
Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / Kraszewska Milena
108
Język polski
7ai
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
205
13.55 – 14.40 Język polski
7ai
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
203
Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
204
Język polski
7ai
Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena
205
14.50 – 15.35 Plastyka
7ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Kraszewska Milena
01
Geografia
7ai
Bułkowska Aneta / Kraszewska Milena
108
15.45 – 16.30 Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena
204
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Krawiel Mariola

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie fizyczne
5e
dz
sg2
Wychowanie fizyczne
6d
dz
sg4
Wychowanie fizyczne
6c
dz
sg2
8.55 – 9.40 Wychowanie fizyczne
6e
dz
sg2
Wychowanie fizyczne
6c
dz
sg6
Wychowanie fizyczne
6e
dz
sg2
9.50 – 10.35 Wychowanie fizyczne
6d
dz
sg2
Wychowanie fizyczne
5e
dz
sg2
Wychowanie fizyczne
5d
dz
sg6
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
6c
dz
sg6
Wychowanie fizyczne
5d
dz
sg6
Wychowanie fizyczne
5e
dz
sg2
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
6e
dz
sg6
12.55 – 13.40 Wychowanie fizyczne
5e
dz
sg6
Wychowanie fizyczne
6c
dz
sg5
Wychowanie fizyczne
6d
dz
sg6
13.55 – 14.40 Wychowanie fizyczne
6e
dz
sg4
Wychowanie fizyczne
5d
dz
sg6
14.50 – 15.35 Wychowanie fizyczne
6d
dz
sg2
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
5d
dz
sg2
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Kruglicz Katarzyna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język rosyjski
7e
rw
202
8.55 – 9.40 Język rosyjski
7d
rw
202
Język rosyjski
8ei
rw
107
Język rosyjski
7ai
rn
202
9.50 – 10.35 Język rosyjski
7bs
rn
202
Język rosyjski
8bs
rn
107
Język rosyjski
8ai
rn
202
10.45 – 11.30 Język rosyjski
8bs
rn
202
Język rosyjski
7bs
rn
205
11.50 – 12.35
12.55 – 13.40 Język rosyjski
8d
rw
202
13.55 – 14.40 Język rosyjski
7ai
rn
202
Język rosyjski
8ai
rn
202
Język rosyjski
7d
rw
202
Język rosyjski
8c
rw
03
14.50 – 15.35 Język rosyjski
7e
rw
202
Język rosyjski
8ei
rw
202
Język rosyjski
8c
rw
202
Język rosyjski
7c
rn
114
15.45 – 16.30 Język rosyjski
7c
rn
202
Język rosyjski
8d
rw
202
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Krzemińska Beata

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
2d
4
Edukacja wczesnoszkolna
2d
4
Edukacja wczesnoszkolna
2d
4
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
2d
4
Edukacja wczesnoszkolna
2d
4
Edukacja wczesnoszkolna
2d
4
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
2d
4
Edukacja wczesnoszkolna
2d
4
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
2d
4
Edukacja wczesnoszkolna
2d
4
11.50 – 12.35 Edukacja wczesnoszkolna
2d
4
Wychowanie fizyczne
2d
hol3
12.55 – 13.40 Wychowanie fizyczne
2d
hol1b
13.55 – 14.40 Wychowanie fizyczne
2d
hol1b
Edukacja wczesnoszkolna
2d
4
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
2d
4
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
2d
4
16.40 – 17.25 Informatyka
2d
201

Powrót na górę

Plan Kuźmicka Małgorzata

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
8.55 – 9.40 Informatyka
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
203
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Język angielski
1ai
Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata
1
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Wychowanie fizyczne
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
hol1b
11.50 – 12.35 Koło żywego słowa
2ei
06
Wychowanie fizyczne
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
hol3
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Wychowanie fizyczne
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
hol1b
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Język angielski
1ai
Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata
1
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
15.45 – 16.30 Koło żywego słowa
2d
4
Edukacja wczesnoszkolna
1ai
Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata
1
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Laskowska Bożena

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie fizyczne
5bs
dz
sg2
8.55 – 9.40 Wychowanie fizyczne
5bs
dz
sg2
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30
11.50 – 12.35
12.55 – 13.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg2
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg2
13.55 – 14.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg2
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg2
Wychowanie fizyczne
5bs
dz
sg2
14.50 – 15.35 Wychowanie fizyczne
5bs
dz
sg2
15.45 – 16.30 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg2
16.40 – 17.25 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg2

Powrót na górę

Plan Leonowicz Ewa

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Język angielski
5fi
an
109z
Język angielski
NI_2a2

014a

9.50 – 10.35 Język angielski
7ai
an
109z
Język angielski
7ai
an
114
10.45 – 11.30 Język angielski
6e
aw
109z
Język angielski
NI_4a

czytelnia

Język angielski
5d
aw
213
11.50 – 12.35 Język angielski
5d
aw
202
Język angielski
7c
aw
213
Język angielski
5fi
an
109z
12.55 – 13.40 Język angielski
7ai
an
213
13.55 – 14.40 Język angielski
8d
an
210a
Język angielski
6e
aw
210a
Język angielski
7c
aw
214
Język angielski
8d
an
210a
14.50 – 15.35 Język angielski
5d
aw
210a
Język angielski
8d
an
210a
Język angielski
5fi
an
214
Język angielski
7c
aw
210a
15.45 – 16.30 Język angielski
6e
aw
210a
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Łaszkiewicz Jolanta

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Język polski dod.
8d
106
9.50 – 10.35 Język polski
8d
108
Język polski
7e
106
10.45 – 11.30 Język polski
NI_5f

014a

Język polski
7e
01
Język polski
8d
106
11.50 – 12.35 Język polski
4e
108
Zajęcia z wychowawcą
4e
104
Język polski
7e
106
Język polski
4e
206
Język polski
4e
106
12.55 – 13.40 Język polski
8d
108
Język polski
4e
106
Język polski
7e
111
13.55 – 14.40 Język polski
7e
106
Język polski
NI_5f

211z

Język polski
8d
205
14.50 – 15.35 Język polski
4e
206
15.45 – 16.30 Język polski
8d
205
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Ławreszuk Elżbieta

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Terapeuta
4ai
II
06
Zajęcia z wychowawcą
4ai
108
8.55 – 9.40 Matematyka
4ai
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
204
Matematyka
4ai
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
107
9.50 – 10.35 Technika
4ai
Szymoniak Wojciech / Ławreszuk Elżbieta
01
10.45 – 11.30 Plastyka
4ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta
03
11.50 – 12.35 Język polski
4ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
8
Przyroda
4ai
Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta
114
Język rosyjski
4ai
Duchnowska Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
5
12.55 – 13.40 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
2ei
I
014a
Matematyka
4ai
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
4
Język polski
4ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
104
Język polski
4ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
210a
13.55 – 14.40 Język polski
4ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
4
Przyroda
4ai
Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta
114
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
6ai
I
06
14.50 – 15.35 Historia
4ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
204
Matematyka
4ai
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
107
Muzyka
4ai
Drużyńska Jolanta / Ławreszuk Elżbieta
03
15.45 – 16.30 Język polski
4ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Machaev Osman

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30 Religia
3a,3b,3c,3d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Religia
2ai,2b,2c,2d,
muz,muz,muz,muz,
06
11.50 – 12.35 Religia
1ai,1b,1c,
muz,muz,muz,
czytelnia
Religia
3a,3b,3c,3d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Religia
1ai,1b,1c,
muz,muz,muz,
109z
12.55 – 13.40 Religia
2ai,2b,2c,2d,
muz,muz,muz,muz,
czytelnia
Religia
0b
12.30 – 13.30
313
13.55 – 14.40
14.50 – 15.35
15.45 – 16.30 Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
16.40 – 17.25 Religia
6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01
Religia
4ai,4e,4fi,5c,5d,5e,
muz,muz,muz,muz,muz,muz,
01

Powrót na górę

Plan Maciuszewicz Bożena

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język angielski
4bs
an
202
Język angielski
4d
aw
210a
8.55 – 9.40 Język angielski
4bs
an
210a
9.50 – 10.35 Język angielski
4c
aw
210a
Język angielski
4c
aw
210a
10.45 – 11.30 Język angielski
4c
aw
201
Język angielski
4e
an
210a
11.50 – 12.35 Język angielski
4d
aw
202
Język angielski
4bs
an
214
Język angielski
5ai
an
109z
Język angielski
4fi
aw
202
12.55 – 13.40 Język angielski
4ai
an
109z
Język angielski
5ai
an
109z
Język angielski
4d
aw
109z
Język angielski
4e
an
114
13.55 – 14.40 Język angielski
5ai
an
109z
Język angielski
4fi
aw
214
Język angielski
4ai
an
109z
Język angielski
4ai
an
114
14.50 – 15.35
15.45 – 16.30 Język angielski
4e
an
210a
Język angielski
4fi
aw
114
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Madura-Gryko Katarzyna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
9.50 – 10.35 Informatyka
3a
203
Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
Basen
3a
basen1
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
3a
hol2
Basen
3a
basen1
Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
3a
hol1b
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
3a
1
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
3a
104
16.40 – 17.25 Edukacja wczesnoszkolna
3a
104

Powrót na górę

Plan Majewska Anna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Historia
NI_5f

211z

9.50 – 10.35 Historia
8c
105
10.45 – 11.30 Historia i społeczeństwo
6e
105
Historia
4c
105
Historia i społeczeństwo
6c
105
Historia i społeczeństwo
6d
105
11.50 – 12.35 Historia
5ai
Majewska Anna / Grabowska Marta
4
Historia i społeczeństwo
6bs
105
Historia i społeczeństwo
6bs
105
Historia
7ai
210a
12.55 – 13.40 Historia i społeczeństwo
6d
105
Historia
NI_8e2

06

Historia
8c
105
Historia
NI_8e1

211z

13.55 – 14.40 Historia i społeczeństwo
6e
105
14.50 – 15.35 Historia
7ai
105
Historia
5ai
Majewska Anna / Grabowska Marta
105
Historia i społeczeństwo
6c
105
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Manaches Monika

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Religia
4fi
kat
214
Religia
6c
kat
214
8.55 – 9.40 Religia
5e
kat
214
Religia
8ei
kat
214
Religia
7c
kat
214
9.50 – 10.35 Religia
2d
kat
4
10.45 – 11.30 Religia
7c
kat
214
Religia
1ai
kat
114
Religia
2d
kat
4
11.50 – 12.35 Religia
4fi
kat
8
Religia
1ai
kat
5
12.55 – 13.40 Religia
5d
kat
214
13.55 – 14.40 Religia
4c
kat
207
14.50 – 15.35 Religia
6c
kat
208
Religia
5d
kat
214
Religia
4c
kat
207
15.45 – 16.30 Religia
7ai
kat
214
Religia
8ei
kat
207
16.40 – 17.25 Religia
7ai
kat
214
Religia
5e
kat
207

Powrót na górę

Plan Matys Mirosław

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Religia
7d
kat
114
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30
11.50 – 12.35
12.55 – 13.40 Religia
5fi
8
Religia
7d
kat
201
13.55 – 14.40 Religia
5c
kat
108
Religia
5c
kat
105
14.50 – 15.35 Religia
5fi
208
15.45 – 16.30 Religia
6d
kat
208
Religia
7bs
kat
206
16.40 – 17.25 Religia
7bs
kat
208
Religia
6d
kat
206

Powrót na górę

Plan Michalska Joanna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Obowiązki logopedy
NI_5f

07b

Obowiązki logopedy
5bs
I
07b
Obowiązki logopedy
7ai
II
07b
8.55 – 9.40 Obowiązki logopedy
6ai
III
07b
Obowiązki logopedy
8ai
II
07b
Zajęcia surdopedagogiki
5bs
I
07b
9.50 – 10.35 Zajęcia surdopedagogiki
4ai
V
07b
Obowiązki logopedy
4fi
IV
07b
Obowiązki logopedy
7ai
III
07b
I sem.
Zajęcia surdopedagogiki
8ai
II
07b
Obowiązki logopedy
NI_2a2

014a

10.45 – 11.30 Obowiązki logopedy
7ai
III
07b
II sem.
Obowiązki logopedy
5ai
I
07b
11.50 – 12.35 Obowiązki logopedy
1ai
II
07b
Obowiązki logopedy
4ai
II
07b
Obowiązki logopedy
2ei
II
07b
Obowiązki logopedy
1ai
IV
07b
12.55 – 13.40 Obowiązki logopedy
0a
12.30 – 13.30
I
07b
Obowiązki logopedy
1ai
III
07b
Obowiązki logopedy
1ai
I
07b
13.55 – 14.40 Zajęcia surdopedagogiki
6ai
II
07b
14.50 – 15.35
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Mnich Justyna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35 Wychowanie do życia w rodzinie
7d
105
I sem.
Wychowanie do życia w rodzinie
6d
105
II sem.
Wychowanie do życia w rodzinie
5ai
106
I sem.
Język polski
6c
106
10.45 – 11.30 Język polski
5ai
Mnich Justyna / Grabowska Marta
109
Wychowanie do życia w rodzinie
7ai
106
I sem.
Wychowanie do życia w rodzinie
4ai
106
II sem.
Wychowanie do życia w rodzinie
6ai
201
II sem.
11.50 – 12.35 Język polski
6c
106
Język polski
7d
207
12.55 – 13.40 Język polski
6c
108
Język polski
6c
106
Język polski
5ai
Mnich Justyna / Grabowska Marta
214
Język polski
5ai
Mnich Justyna / Grabowska Marta
106
Język polski
6c
106
13.55 – 14.40 Wychowanie do życia w rodzinie
8ai
207
I sem.
Język polski
7d
106
Język polski
6c
106
Język polski
7d
108
Język polski
5ai
Mnich Justyna / Grabowska Marta
106
14.50 – 15.35 Język polski
7d
106
Język polski
5ai
Mnich Justyna / Grabowska Marta
106
Język polski
7d
106
15.45 – 16.30 Zajęcia z wychowawcą
5ai
106
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Myszkowska Agnieszka

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
3c
104
Informatyka
3c
203
Edukacja wczesnoszkolna
3c
104
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
3c
104
Edukacja wczesnoszkolna
3c
203
Edukacja wczesnoszkolna
3c
104
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
3c
104
Edukacja wczesnoszkolna
3c
104
Edukacja wczesnoszkolna
3c
104
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
3c
104
Wychowanie fizyczne
3c
hol2
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
3c
hol1b
Basen
3c
basen1
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
3c
104
Basen
3c
basen1
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
3c
104
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
3c
104
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
3c
104
16.40 – 17.25 Edukacja wczesnoszkolna
3c
104

Powrót na górę

Plan Nierodzik Aleksandra

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Język angielski
6d
aw
213
Język angielski
6bs
an
110
9.50 – 10.35 Język angielski
6c
an
114
Język angielski
8c
an
213
Język angielski
6d
aw
110
10.45 – 11.30 Język angielski
NI_5d

dom

Język angielski
8ai
aw
214
Język angielski
6c
an
213
11.50 – 12.35 Język angielski
8c
an
213
Język angielski
NI_5f

211z

12.55 – 13.40 Język angielski
6bs
an
213
Język angielski
6c
an
213
Język angielski
6d
aw
213
Język angielski
8ai
aw
109z
13.55 – 14.40 Język angielski
7bs
aw
213
Język angielski
7bs
aw
213
Język angielski
8ai
aw
213
Język angielski
6bs
an
213
14.50 – 15.35 Język angielski
8c
an
109z
Język angielski
7bs
aw
213
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Niewiarowska Nela

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie fizyczne
7d
dz
sg4
8.55 – 9.40 Wychowanie fizyczne
7c
dz
sg6
9.50 – 10.35 Wychowanie fizyczne
8d
dz
sg6
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
8c
dz
sg3
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
8c
dz
sg6
Wychowanie fizyczne
7e
dz
sg5
12.55 – 13.40 Wychowanie fizyczne
7e
dz
sg5
Wychowanie fizyczne
8c
dz
sg3
13.55 – 14.40 Wychowanie fizyczne
7c
dz
sg6
Wychowanie fizyczne
7c
dz
sg3
14.50 – 15.35 Wychowanie fizyczne
8d
dz
sg4
Wychowanie fizyczne
7c
dz
sg5
Wychowanie fizyczne
8d
dz
sg2
Wychowanie fizyczne
7e
dz
sg5
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
7e
dz
sg4
Wychowanie fizyczne
7d
dz
sg5
Wychowanie fizyczne
7d
dz
sg6
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
8c
dz
sg2
Wychowanie fizyczne
8d
dz
sg5
Wychowanie fizyczne
7d
dz
sg6

Powrót na górę

Plan Nikonowicz Małgorzata

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wiedza o społeczeństwie
8d
207
8.55 – 9.40 Wiedza o społeczeństwie
8ai
207
Historia
7e
105
9.50 – 10.35 Historia
4e
207
Historia
7e
207
10.45 – 11.30 Wiedza o społeczeństwie
8bs
205
Wiedza o społeczeństwie
8ai
207
Wiedza o społeczeństwie
8c
214
11.50 – 12.35 Historia
8d
205
Wiedza o społeczeństwie
8bs
207
Wiedza o społeczeństwie
8c
210a
Historia
4bs
207
12.55 – 13.40 Wiedza o społeczeństwie
8d
205
Wiedza o społeczeństwie
8ei
207
13.55 – 14.40 Wiedza o społeczeństwie
8ei
203
Historia
8ei
Nikonowicz Małgorzata / Gajda Wiesława
207
14.50 – 15.35 Historia
8ei
Nikonowicz Małgorzata / Gajda Wiesława
207
Historia
8d
207
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Nojszewska Małgorzata

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język polski
6bs
208
Zajęcia z wychowawcą
6e
110
8.55 – 9.40 Język polski
6bs
208
Język polski
5d
208
9.50 – 10.35 Język polski
6e
205
Język polski
6bs
208
Język polski
6e
204
10.45 – 11.30 Język polski
6e
204
11.50 – 12.35 Język polski
6e
208
Język polski
5d
208
12.55 – 13.40 Język polski
5d
208
Język polski
6bs
205
13.55 – 14.40 Język polski
5d
208
Język polski
6bs
208
Język polski
6e
208
14.50 – 15.35 Język polski
6e
208
15.45 – 16.30 Język polski
6bs
208
Język polski
5d
208
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Nowik Elżbieta

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
1c
101
Edukacja wczesnoszkolna
1c
101
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
1c
101
Edukacja wczesnoszkolna
1c
101
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
1c
101
Informatyka
1c
203
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
1c
101
Wychowanie fizyczne
1c
hol1b
Edukacja wczesnoszkolna
1c
101
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
1c
hol1b
Wychowanie fizyczne
1c
hol2
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
1c
101
Edukacja wczesnoszkolna
1c
101
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
1c
101
Edukacja wczesnoszkolna
1c
101
Edukacja wczesnoszkolna
1c
101
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
1c
101
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
1c
101
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Ogrodnik Lucyna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język polski
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
8.55 – 9.40 Język polski
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a1

313

Język polski
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
10.45 – 11.30 Zajęcia socjoterapeutyczne
NI_8e2

07a

Historia i społeczeństwo
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
11.50 – 12.35 Terapeuta
1ai
III
313
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a1

313

Muzyka
6ai
Drużyńska Jolanta / Ogrodnik Lucyna
03
Zajęcia techniczne
6ai
Szymoniak Wojciech / Ogrodnik Lucyna
03
12.55 – 13.40 Historia i społeczeństwo
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
204
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a1

313

Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a1

313

13.55 – 14.40 Język polski
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
204
Język polski
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a1

313

Plastyka
6ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Ogrodnik Lucyna
01
14.50 – 15.35 Język polski
6ai
Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna
207
15.45 – 16.30 Terapeuta
8ei
II
06
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Oksieńciuk Aneta

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język rosyjski
7e
rn
03
8.55 – 9.40 Język rosyjski
7d
rn
106
Język rosyjski
8ei
rn
109z
Język rosyjski
7ai
rw
03
9.50 – 10.35 Język rosyjski
7bs
rw
109z
Język rosyjski
8bs
rw
109z
Język rosyjski
8ai
rw
03
10.45 – 11.30 Język rosyjski
8bs
rw
109z
Język rosyjski
7bs
rw
109z
11.50 – 12.35
12.55 – 13.40 Język rosyjski
8d
rn
210a
13.55 – 14.40 Język rosyjski
7ai
rw
214
Język rosyjski
8ai
rw
109z
Język rosyjski
7d
rn
210a
Język rosyjski
8c
rn
206
14.50 – 15.35 Język rosyjski
7e
rn
214
Język rosyjski
8ei
rn
109z
Język rosyjski
8c
rn
210a
Język rosyjski
7c
rw
206
15.45 – 16.30 Język rosyjski
7c
rw
210a
Język rosyjski
8d
rn
206
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Orzechowska Marta

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Fizyka
8d
110
Fizyka
8ei
Orzechowska Marta / Gajda Wiesława
108
9.50 – 10.35 Fizyka
7bs
110
Fizyka
7d
110
10.45 – 11.30 Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Wasilewska Monika
110
Fizyka
8c
108
Fizyka
7d
110
Fizyka
7c
108
11.50 – 12.35 Fizyka
7e
110
Fizyka
7c
108
Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / Kraszewska Milena
110
Fizyka
NI_8e1

211z

12.55 – 13.40 Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / Kraszewska Milena
108
Fizyka
8bs
114
13.55 – 14.40 Fizyka
NI_8e2

07a

Fizyka
8bs
110
Fizyka
7e
108
14.50 – 15.35 Fizyka
8c
110
Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Wasilewska Monika
110
Fizyka
7bs
110
Fizyka
8d
110
15.45 – 16.30 Fizyka
8ei
Orzechowska Marta / Gajda Wiesława
111
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Oszmiańska Ewa

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język angielski
NI_3a

014a

Język angielski
4bs
aw
213
8.55 – 9.40 Język angielski
5c
aw
213
Język angielski
5c
aw
210a
Język angielski
5c
aw
213
Język angielski
4bs
aw
213
9.50 – 10.35 Język angielski
5bs
aw
213
Język angielski
7d
an
210a
Język angielski
4c
an
213
Język angielski
4c
an
213
10.45 – 11.30 Język angielski
4c
an
213
Język angielski
5bs
aw
213
Język angielski
7d
an
213
Język angielski
NI_8e2

06

11.50 – 12.35 Język angielski
4bs
aw
213
Język angielski
4fi
an
213
12.55 – 13.40 Język angielski
5bs
aw
213
13.55 – 14.40 Język angielski
4fi
an
213
14.50 – 15.35 Język angielski
7d
an
213
15.45 – 16.30 Język angielski
4fi
an
213
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Panasko Barbara

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie przedszkolne
0a
7.30 – 8.30
014
Wychowanie przedszkolne
0a
7.30 – 8.30
014
8.55 – 9.40 Wychowanie przedszkolne
0a
8.30 – 9.30
014
Wychowanie przedszkolne
0a
8.30 – 9.30
014
9.50 – 10.35 Wychowanie przedszkolne
0a
9.30 – 10.30
014
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
0a
10.30 – 11.30
podwórko
Wychowanie fizyczne
0a
10.30 – 11.30
podwórko
11.50 – 12.35 Wychowanie przedszkolne
0a
11.30 – 12.30
014
Wychowanie przedszkolne
0a
11.30 – 12.30
014
Wychowanie fizyczne
0a
11.30 – 12.30
podwórko
Wychowanie fizyczne
0a
11.30 – 12.30
podwórko
Wychowanie przedszkolne
0a
11.30 – 12.30
014
12.55 – 13.40 Wychowanie fizyczne
0a
12.30 – 13.30
podwórko
Wychowanie przedszkolne
0a
12.30 – 13.30
014
13.55 – 14.40 Wychowanie przedszkolne
0a
13.30 – 14.30
014
Wychowanie przedszkolne
0a
13.30 – 14.30
014
Wychowanie przedszkolne
0a
13.30 – 14.30
014
14.50 – 15.35 Wychowanie przedszkolne
0a
14.30 – 15.30
014
Wychowanie przedszkolne
0a
14.30 – 15.30
014
Wychowanie przedszkolne
0a
14.30 – 15.30
014
15.45 – 16.30 Wychowanie przedszkolne
0a
15.30 – 16.30
014
Wychowanie przedszkolne
0a
15.30 – 16.30
014
Wychowanie przedszkolne
0a
15.30 – 16.30
014
16.40 – 17.25 Wychowanie przedszkolne
0a
16.30 – 17.30
014

Powrót na górę

Plan Pawłowska Marta

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Zajęcia komputerowe
6bs
1
203
8.55 – 9.40 Zajęcia komputerowe
6c
1
203
9.50 – 10.35 Informatyka
4bs
2
203
Informatyka
5d
2
203
10.45 – 11.30 Informatyka
8ei
2
203
Informatyka
5e
2
203
Informatyka
4ai
2
203
11.50 – 12.35 Informatyka
7e
2
203
Informatyka
8d
2
203
12.55 – 13.40 Informatyka
4e
2
203
Informatyka
4c
2
203
Zajęcia komputerowe
6e
1
201
13.55 – 14.40 Informatyka
7d
2
203
Informatyka
7c
2
203
14.50 – 15.35 Zajęcia komputerowe
6ai
1
203
Informatyka
5fi
2
203
Informatyka
8bs
2
203
15.45 – 16.30 Informatyka
7ai
2
203
Informatyka
8ai
2
203
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Perkowska Joanna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język angielski
8bs
aw
210a
Język angielski
7e
an
210a
8.55 – 9.40 Język angielski
5e
an
210a
Język angielski
8bs
aw
214
9.50 – 10.35 Język angielski
0a
9.30 – 10.30
014
Język angielski
5e
an
214
Język angielski
8bs
aw
210a
Język angielski
8ei
aw
214
10.45 – 11.30 Język angielski
7e
an
210a
Język angielski
3a
104
Język angielski
8ei
aw
210a
Język angielski
8ei
aw
109z
11.50 – 12.35 Język angielski
6ai
an
210a
Język angielski
6ai
an
213
Zajęcia z wychowawcą
5e
203
12.55 – 13.40 Język angielski
NI_8e1

211z

Język angielski
3a
104
Język angielski
5e
an
210a
13.55 – 14.40 Język angielski
7e
an
210a
14.50 – 15.35
15.45 – 16.30 Język angielski
6ai
an
210a
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Podleśny Piotr

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie fizyczne
5e
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
6d
ch
sg3
Wychowanie fizyczne
6c
ch
sg1
8.55 – 9.40 Wychowanie fizyczne
6e
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
6c
ch
sg5
Wychowanie fizyczne
6e
ch
sg1
9.50 – 10.35 Wychowanie fizyczne
6d
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
5e
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
5d
ch
sg5
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
6c
ch
sg5
Wychowanie fizyczne
5d
ch
sg5
Wychowanie fizyczne
5e
ch
sg5
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
6e
ch
sg5
12.55 – 13.40 Wychowanie fizyczne
5e
ch
sg5
Wychowanie fizyczne
6c
ch
sg4
Wychowanie fizyczne
6d
ch
sg5
13.55 – 14.40 Wychowanie fizyczne
6e
ch
sg3
Wychowanie fizyczne
5d
ch
sg5
14.50 – 15.35 Wychowanie fizyczne
6d
ch
sg1
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
5d
ch
sg1
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Popławska-Włodkowska Magdalena

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Plastyka
4c
01
9.50 – 10.35 Plastyka
NI_5d

dom

10.45 – 11.30 Plastyka
6c
01
Plastyka
6bs
01
Plastyka
4ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta
03
11.50 – 12.35 Plastyka
4bs
01
Zajęcia z wychowawcą
8d
01
Plastyka
6d
01
12.55 – 13.40 Plastyka
7bs
01
Plastyka
7d
105
Plastyka
7e
01
13.55 – 14.40 Plastyka
4d
01
Plastyka
4fi
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna
206
Plastyka
6ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Ogrodnik Lucyna
01
14.50 – 15.35 Plastyka
7ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Kraszewska Milena
01
Plastyka
NI_4a

07b

Plastyka
6e
01
15.45 – 16.30 Plastyka
4e
01
Plastyka
7c
01
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Puciłowski Marcin

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie fizyczne
5bs
ch
sg1
8.55 – 9.40 Wychowanie fizyczne
5bs
ch
sg1
9.50 – 10.35 Wychowanie fizyczne
5c
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
8ei
sg5
Wychowanie fizyczne
4d
ch
sg3
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
5c
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
5c
ch
sg3
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
8ei
sg6
Wychowanie fizyczne
8ei
sg6
Wychowanie fizyczne
4d
ch
sg3
12.55 – 13.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
5c
ch
sg3
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
8ei
sg4
13.55 – 14.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
4d
ch
sg3
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
5bs
ch
sg1
14.50 – 15.35 Wychowanie fizyczne
4d
ch
sg5
Wychowanie fizyczne
5bs
ch
sg1
15.45 – 16.30 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg1
16.40 – 17.25 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg1

Powrót na górę

Plan Rajchemba Małgorzata

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2
Wychowanie fizyczne
6bs
dz
sg2
8.55 – 9.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2
Wychowanie fizyczne
6bs
dz
sg2
9.50 – 10.35 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
sg4
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2
10.45 – 11.30 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
sg4
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
sg1
Wychowanie fizyczne
4bs
dz
sg2
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2
11.50 – 12.35 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
sg1
Wychowanie fizyczne
4bs
dz
sg2
Zajęcia z wychowawcą
4bs
104
12.55 – 13.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
sg2
13.55 – 14.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
sg2
Wychowanie fizyczne
4bs
dz
sg4
14.50 – 15.35 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2
Wychowanie fizyczne
4bs
dz
sg4
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
6bs
dz
sg2
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
6bs
dz
sg2

Powrót na górę

Plan Rutkowska Joanna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Język angielski
6d
an
114
Język angielski
6bs
aw
202
9.50 – 10.35 Język angielski
6c
aw
210a
Język angielski
8c
aw
01
Język angielski
6d
an
202
10.45 – 11.30 Język angielski
NI_2a1

313

Język angielski
8ai
an
114
Język angielski
6c
aw
202
11.50 – 12.35 Język angielski
8c
aw
109z
Język angielski
7bs
an
202
Zajęcia z wychowawcą
6bs
108
12.55 – 13.40 Język angielski
6bs
aw
202
Język angielski
6c
aw
114
Język angielski
6d
an
202
Język angielski
8ai
an
202
13.55 – 14.40 Język angielski
7bs
an
211
Język angielski
8ai
an
202
Język angielski
6bs
aw
202
14.50 – 15.35 Język angielski
8c
aw
202
Język angielski
7bs
an
202
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Rzepniewska Barbara

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
11.50 – 12.35 Basen
3d
basen2
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
Wychowanie fizyczne
3d
hol1b
Basen
3d
basen2
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
15.45 – 16.30 Informatyka
3d
203
Edukacja wczesnoszkolna
3d
4
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
3d
hol3

Powrót na górę

Plan Sadowska Karolina

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język polski
4c
206
Język polski
4bs
206
8.55 – 9.40 Język polski
4bs
206
Język polski
4d
205
9.50 – 10.35 Język polski
4bs
01
Język polski
NI_8e2

07a

Język polski
4c
105
Język polski
4d
206
10.45 – 11.30 Język polski
4d
206
Język polski
4bs
206
Język polski
4c
206
11.50 – 12.35 Zajęcia z wychowawcą
4c
207
Język polski
NI_8e2

06

Język polski
4c
206
12.55 – 13.40 Język polski
4d
206
Język polski
4d
206
13.55 – 14.40 Język polski
4c
206
14.50 – 15.35
15.45 – 16.30 Język polski
4bs
206
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Sak Ewa

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Język polski
NI_5d

dom

Zajęcia z wychowawcą
7c
208
9.50 – 10.35 Język polski
8bs
208
Język polski
8bs
208
10.45 – 11.30 Język polski
7bs
208
Język polski
7c
208
Język polski
NI_5d

dom

11.50 – 12.35 Język polski
7c
208
Język polski
7bs
208
Język polski
7bs
208
12.55 – 13.40 Język polski
7c
208
Język polski
8bs
208
Język polski
8bs
208
Język polski
8bs
206
Język polski
7c
208
13.55 – 14.40 Język polski
7bs
208
14.50 – 15.35 Język polski
7bs
208
15.45 – 16.30 Język polski
7c
208
16.40 – 17.25 Język polski dod.
8bs
208

Powrót na górę

Plan Sakowicz Ewa

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Biologia
5bs
111
9.50 – 10.35 Przyroda
NI_4a

czytelnia

Biologia
7c
111
10.45 – 11.30 Biologia
5c
111
Biologia
7ai
111
Biologia
7d
111
11.50 – 12.35 Biologia
8ai
111
Biologia
7c
111
Zajęcia z wychowawcą
7d
201
Biologia
NI_5d

dom
II sem.

12.55 – 13.40 Biologia
7ai
111
Biologia
7d
111
Biologia
5e
111
Biologia
NI_8e2

06
I sem.

Biologia
7bs
111
13.55 – 14.40 Biologia
5ai
Sakowicz Ewa / Grabowska Marta
111
Biologia
8d
111
Biologia
8bs
111
14.50 – 15.35 Biologia
7bs
111
Biologia
8c
111
Biologia
5d
111
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Sawicka Katarzyna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język angielski
8bs
an
210
Język angielski
7e
aw
210
Język angielski
4d
an
210
8.55 – 9.40 Język angielski
NI_2e

313

Język angielski
5e
aw
210
Język angielski
8bs
an
210
9.50 – 10.35 Język angielski
5e
aw
114
Zajęcia z wychowawcą
4d
204
Język angielski
8bs
an
210
Język angielski
8ei
an
210
10.45 – 11.30 Język angielski
7e
aw
210
Język angielski
8ei
an
202
Język angielski
8ei
an
210
11.50 – 12.35 Język angielski
4d
an
210
Język angielski
6ai
aw
109z
Język angielski
6ai
aw
202
12.55 – 13.40 Język angielski
4d
an
210
Język angielski
5e
aw
210
13.55 – 14.40 Język angielski
7e
aw
210
14.50 – 15.35
15.45 – 16.30 Język angielski
6ai
aw
210
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Sierkowska Urszula

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Język polski
5fi
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
106
Język polski
5c
01
9.50 – 10.35 Język polski
5e
106
Język polski
5bs
106
Język polski
5bs
01
10.45 – 11.30 Język polski
5fi
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
106
Język polski
5c
106
11.50 – 12.35 Język polski
5bs
106
Język polski
5e
106
Język polski
5c
109
Język polski
5e
111
12.55 – 13.40 Język polski
5c
106
Język polski
5fi
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
8
Język polski
5bs
207
Język polski
5fi
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
214
13.55 – 14.40 Język polski
5bs
204
Język polski
5e
106
14.50 – 15.35 Język polski
5c
206
Język polski
5e
106
15.45 – 16.30 Język polski
5fi
Sierkowska Urszula / Kieda Joanna
206
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Sinielnikow Andriej

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg3
Wychowanie fizyczne
6bs
ch
sg1
8.55 – 9.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg3
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg3
Wychowanie fizyczne
6bs
ch
sg1
9.50 – 10.35 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
sg3
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg3
10.45 – 11.30 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
sg3
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
sg2
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg3
Wychowanie fizyczne
8bs
ch
sg6
11.50 – 12.35 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
sg2
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg3
Wychowanie fizyczne
8bs
ch
sg6
12.55 – 13.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
sg1
13.55 – 14.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
8bs
ch
sg5
14.50 – 15.35 Wychowanie fizyczne
8bs
ch
sg5
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
6bs
ch
sg1
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
6bs
ch
sg1

Powrót na górę

Plan Skup Izabela

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Język angielski
5c
an
210
Język angielski
5c
an
210
Język angielski
5c
an
106
9.50 – 10.35 Język angielski
5bs
an
210
Język angielski
7d
aw
210
Język angielski
1ai
Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata
1
10.45 – 11.30 Zajęcia z wychowawcą
5c
108
Język angielski
5bs
an
210
Język angielski
7d
aw
210
11.50 – 12.35 Język angielski
2ei
Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka
5
Język angielski
5ai
aw
210
12.55 – 13.40 Język angielski
4ai
aw
210
Język angielski
5ai
aw
202
Język angielski
5bs
an
210
13.55 – 14.40 Język angielski
5ai
aw
210
Język angielski
4ai
aw
108
Język angielski
4ai
aw
109z
Język angielski
1ai
Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata
1
14.50 – 15.35 Język angielski
2ei
Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka
5
Język angielski
7d
aw
210
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Słoma Marta

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Koło żywego słowa
2ai
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
10.45 – 11.30 Informatyka
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
203
Edukacja dla bezpieczeństwa
8bs
203
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
hol3
Edukacja dla bezpieczeństwa
8ai
214
Wychowanie fizyczne
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
hol1c
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
13.55 – 14.40 Edukacja dla bezpieczeństwa
8d
107
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
hol1b

Powrót na górę

Plan Smolej Katarzyna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Język polski
4fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30 Język polski
4fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
5
Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
11.50 – 12.35 Język polski
3a
JP
czytelnia
Język polski
4ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
8
Język polski
3a
JP
06
Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
12.55 – 13.40 Zajęcia z wychowawcą
8ai
114
Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
Język polski
4fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
5
Język polski
4ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
104
Język polski
4ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
210a
13.55 – 14.40 Język polski
4ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
4
Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
14.50 – 15.35 Język polski
4fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205
Język polski
4fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205
15.45 – 16.30 Język polski
4ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205
Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
16.40 – 17.25 Język polski dod.
8ai
205

Powrót na górę

Plan Sokół Marlena

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Matematyka
7d
204
9.50 – 10.35 Matematyka
8d
204
10.45 – 11.30 Matematyka
8d
204
Matematyka
8d
204
11.50 – 12.35 Matematyka
7d
204
Matematyka
7d
204
Matematyka dod.
8d
204
Matematyka
7d
204
12.55 – 13.40 Matematyka
8d
204
13.55 – 14.40
14.50 – 15.35
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Stankiewicz Ewa

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
6ai
III
111z
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
7c
I
111z
Zajęcia socjoterapeutyczne
8ei
II
111z
Zajęcia socjoterapeutyczne
5ai
II
111z
8.55 – 9.40 Terapeuta
6c
I
06
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
7ai
III
111z
I sem.
Zajęcia socjoterapeutyczne
7e
I
111z
Zajęcia socjoterapeutyczne
5fi
II
111z
9.50 – 10.35 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
4ai
IV
211z
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
4fi
II
06
Zajęcia socjoterapeutyczne
7ai
II
111z
I sem.
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
7ai
III
06
II sem.
Zajęcia socjoterapeutyczne
8ai
IV
111z
Terapeuta
5fi
I
111z
10.45 – 11.30 Zajęcia socjoterapeutyczne
4ai
V
111z
Zajęcia socjoterapeutyczne
NI_2e

313

Zajęcia socjoterapeutyczne
7ai
II
104
II sem.
Zajęcia socjoterapeutyczne
NI_8e1

014a

11.50 – 12.35 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
1ai
IV
07a
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
2ei
II
111z
Zajęcia socjoterapeutyczne
4fi
III
014a
12.55 – 13.40
13.55 – 14.40 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
4fi
I
111z
14.50 – 15.35
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Suprunowicz Dorota

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie do życia w rodzinie
6bs
114
II sem.
8.55 – 9.40 Wychowanie do życia w rodzinie
8c
201
I sem.
9.50 – 10.35 Wychowanie do życia w rodzinie
5bs
03
I sem.
Religia
8ai
kat
114
Religia
7e
kat
207
10.45 – 11.30 Wychowanie do życia w rodzinie
4c
03
II sem.
Religia
2c
kat
8
11.50 – 12.35 Religia
2b
kat
101
Religia
3b
kat
101
Religia
3b
kat
101
Religia
4d
kat
104
12.55 – 13.40 Religia
4e
kat
110
Religia
2c
kat
1
Religia
2b
kat
101
Religia
0a
12.30 – 13.30
014
13.55 – 14.40 Religia
4d
kat
01
Wychowanie do życia w rodzinie
7e
201
I sem.
Wychowanie do życia w rodzinie
6c
111
II sem.
14.50 – 15.35 Wychowanie do życia w rodzinie
5c
107
I sem.
Wychowanie do życia w rodzinie
4bs
107
II sem.
Wychowanie do życia w rodzinie
7bs
105
I sem.
Religia
3a
kat
104
15.45 – 16.30 Religia
8ai
kat
207
Religia
3a
kat
104
16.40 – 17.25 Religia
7e
kat
114
Religia
4e
kat
207

Powrót na górę

Plan Szumińska Agnieszka

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Matematyka
4e
107
8.55 – 9.40 Matematyka
4e
107
Matematyka
4ai
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
204
Matematyka
4ai
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
107
9.50 – 10.35 Matematyka
4fi
Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
107
10.45 – 11.30 Matematyka
4fi
Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
107
Matematyka
4e
106
11.50 – 12.35 Matematyka
5c
205
Matematyka
5c
03
Matematyka
4c
111
Matematyka
5c
107
12.55 – 13.40 Matematyka
4c
110
Matematyka
4ai
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
4
Matematyka
4fi
Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
4
Matematyka
4c
107
13.55 – 14.40 Matematyka
4c
204
Matematyka
5c
110
14.50 – 15.35 Matematyka
4ai
Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta
107
Matematyka
4e
107
15.45 – 16.30 Matematyka
4fi
Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna
107
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Szymoniak Wojciech

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Zajęcia techniczne
6d
01
9.50 – 10.35 Zajęcia techniczne
6e
01
Technika
4ai
Szymoniak Wojciech / Ławreszuk Elżbieta
01
10.45 – 11.30 Technika
5ai
Szymoniak Wojciech / Grabowska Marta
01
Technika
4fi
Szymoniak Wojciech / Bogusz Anna
5
11.50 – 12.35 Informatyka
NI_8e1

211z

Zajęcia techniczne
6c
01
Zajęcia techniczne
6ai
Szymoniak Wojciech / Ogrodnik Lucyna
03
12.55 – 13.40 Technika
4bs
01
Technika
5fi
Szymoniak Wojciech / Kieda Joanna
01
Zajęcia komputerowe
6e
2
203
Technika
4e
03
13.55 – 14.40 Technika
5c
01
Technika
5d
01
Technika
5e
03
14.50 – 15.35 Technika
4d
01
Technika
5bs
03
Zajęcia techniczne
6bs
01
15.45 – 16.30 Technika
4c
03
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Tomczyk Anna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
10.45 – 11.30 Informatyka
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
203
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
hol3
Wychowanie fizyczne
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
hol1c
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
2ai
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
5
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
2ai
Tomczyk Anna / Słoma Marta
hol1b

Powrót na górę

Plan Topczewska Joanna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Wychowanie fizyczne
4c
dz
sg6
9.50 – 10.35 Wychowanie fizyczne
5c
dz
sg2
Wychowanie fizyczne
4e
dz
sg2
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
sg6
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
4e
dz
sg2
Wychowanie fizyczne
5c
dz
sg6
Wychowanie fizyczne
5c
dz
sg4
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
sg2
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
sg3
Wychowanie fizyczne
4c
dz
sg2
12.55 – 13.40 Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
sg3
Wychowanie fizyczne
5c
dz
sg4
13.55 – 14.40 Wychowanie fizyczne
4e
dz
sg4
Wychowanie fizyczne
4e
dz
sg6
14.50 – 15.35 Wychowanie fizyczne
4c
dz
sg4
Wychowanie fizyczne
4c
dz
sg2
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
sg5
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
orz,orz,
sg6
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
sg3
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
orz,orz,
sg3

Powrót na górę

Plan Vacat rehabilitant

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Obowiązki rehabilitanta
5ai
III
313
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30 Obowiązki rehabilitanta
5ai
III
313
11.50 – 12.35
12.55 – 13.40
13.55 – 14.40
14.50 – 15.35
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Wasilewska Monika

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Zajęcia socjoterapeutyczne
7c
II
014a
8.55 – 9.40 Historia
8ai
Komosa Łukasz / Wasilewska Monika
105
Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika
110
9.50 – 10.35 Historia
8ai
Komosa Łukasz / Wasilewska Monika
105
10.45 – 11.30 Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Wasilewska Monika
110
Matematyka
8ai
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
210a
Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
11.50 – 12.35 Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika
110
Geografia
8ai
Bułkowska Aneta / Wasilewska Monika
114
Geografia
NI_5d

dom
I sem.

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
12.55 – 13.40 Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
Zajęcia socjoterapeutyczne
NI_5f

06

Geografia
NI_8e2

06
II sem.

Zajęcia socjoterapeutyczne
0a
12.30 – 13.30
I
07a
13.55 – 14.40 Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
Terapeuta
5fi
III
07a
Matematyka
8ai
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
204
14.50 – 15.35 Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Wasilewska Monika
110
Matematyka
8ai
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
204
Matematyka
8ai
Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika
204
15.45 – 16.30 Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika
205
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Waszkiewicz Ewa

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Chemia
7e
110
Chemia
7d
110
8.55 – 9.40 Chemia
8d
110
Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika
110
9.50 – 10.35 Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / Kraszewska Milena
110
10.45 – 11.30 Chemia
7d
110
Chemia
7c
110
Chemia
8ei
Waszkiewicz Ewa / Gajda Wiesława
110
11.50 – 12.35 Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika
110
Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / Kraszewska Milena
110
Chemia
8c
110
12.55 – 13.40 Chemia
7bs
110
Chemia
8d
110
13.55 – 14.40 Chemia
8c
110
Chemia
NI_8e1

211z

Chemia
8bs
110
Chemia
NI_8e2

06

Chemia
7bs
110
14.50 – 15.35 Chemia
7e
110
15.45 – 16.30 Chemia
7c
110
Chemia
8bs
110
16.40 – 17.25 Chemia
8ei
Waszkiewicz Ewa / Gajda Wiesława
110

Powrót na górę

Plan Wensław Katarzyna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg4
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
sg4
8.55 – 9.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg4
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg4
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
sg4
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
sg4
9.50 – 10.35 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg4
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
sg4
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
7bs
dz
sg4
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg4
Wychowanie fizyczne
8bs
dz
sg5
11.50 – 12.35 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
sg3
Wychowanie fizyczne
7bs
dz
sg4
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg4
Wychowanie fizyczne
8bs
dz
sg5
12.55 – 13.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
sg3
13.55 – 14.40 Wychowanie fizyczne
8bs
dz
sg6
14.50 – 15.35 Wychowanie fizyczne
8bs
dz
sg6
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
7bs
dz
sg4
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
7bs
dz
sg4

Powrót na górę

Plan Wierzbicka Jolanta

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Język rosyjski
5c
206
Język polski dod.
8ei
206
8.55 – 9.40 Język polski
8ei
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
206
9.50 – 10.35 Język rosyjski
5fi
206
Język polski
8ei
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
206
Język rosyjski
5bs
206
Język rosyjski
5e
206
10.45 – 11.30 Język polski
NI_8e1

211z

Język polski
NI_8e1

211z

Język rosyjski
5fi
210a
11.50 – 12.35 Język rosyjski
5e
206
Język polski
8ei
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
214
Język rosyjski
5d
206
12.55 – 13.40 Język polski
8ei
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
214
Język rosyjski
5c
206
13.55 – 14.40 Język rosyjski
5d
206
Język polski
8ei
Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława
206
14.50 – 15.35 Język rosyjski
5bs
206
Zajęcia z wychowawcą
8ei
206
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Wierzbicki Mirosław

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
sg3
8.55 – 9.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
sg3
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
sg3
9.50 – 10.35 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
sg3
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
7bs
ch
sg3
Wychowanie fizyczne
4bs
ch
sg1
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1
11.50 – 12.35 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
sg4
Wychowanie fizyczne
7bs
ch
sg3
Wychowanie fizyczne
4bs
ch
sg1
12.55 – 13.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
sg4
13.55 – 14.40 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
4bs
ch
sg3
14.50 – 15.35 Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1
Wychowanie fizyczne
4bs
ch
sg3
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
7bs
ch
sg3
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
7bs
ch
sg3

Powrót na górę

Plan Więcko Rafał

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Religia
8d
kat
114
Religia
8bs
kat
114
8.55 – 9.40 Religia
6e
kat
114
Religia
8c
kat
114
Religia
6ai
kat
114
9.50 – 10.35 Religia
8c
kat
114
10.45 – 11.30 Religia
6bs
kat
114
11.50 – 12.35
12.55 – 13.40
13.55 – 14.40
14.50 – 15.35 Religia
6ai
kat
114
Religia
6bs
kat
114
15.45 – 16.30 Religia
8bs
kat
114
Religia
8d
kat
114
16.40 – 17.25 Religia
6e
kat
114

Powrót na górę

Plan Winsko Marzenna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
5
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Informatyka
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
201
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Wychowanie fizyczne
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
hol1b
11.50 – 12.35
12.55 – 13.40 Wychowanie fizyczne
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
hol2
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
5
Edukacja wczesnoszkolna
2ei
5
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
2ei
Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka
hol2

Powrót na górę

Plan Wiśniewska Małgorzata

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35 Wychowanie fizyczne
8ai
sg6
Wychowanie fizyczne
4d
dz
sg4
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
sg4
10.45 – 11.30 Wychowanie fizyczne
7ai
sg5
11.50 – 12.35 Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
sg5
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
sg2
Wychowanie fizyczne
4d
dz
sg4
12.55 – 13.40 Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
sg2
Wychowanie fizyczne
8ai
sg6
Wychowanie fizyczne
8ai
sg6
Wychowanie fizyczne
7ai
sg1
13.55 – 14.40 Wychowanie fizyczne
7ai
sg5
Wychowanie fizyczne
4d
dz
sg4
14.50 – 15.35 Wychowanie fizyczne
4d
dz
sg6
Wychowanie fizyczne
7ai
sg3
Wychowanie fizyczne
8ai
sg6
15.45 – 16.30 Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
sg3
Wychowanie fizyczne
4ai,4fi,
dz,dz,
sg2
Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
sg2
16.40 – 17.25 Wychowanie fizyczne
5ai,5fi,
dz,dz,
sg2

Powrót na górę

Plan Wojciuk Ewa

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Informatyka
1b
201
Wychowanie fizyczne
1b
hol1b
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
1b
1
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
1b
1
Edukacja wczesnoszkolna
1b
1
10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
1b
1
Edukacja wczesnoszkolna
1b
1
Edukacja wczesnoszkolna
1b
1
11.50 – 12.35 Edukacja wczesnoszkolna
1b
1
Edukacja wczesnoszkolna
1b
1
Edukacja wczesnoszkolna
1b
1
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
1b
1
Wychowanie fizyczne
1b
hol2
Edukacja wczesnoszkolna
1b
1
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
1b
1
Edukacja wczesnoszkolna
1b
1
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
1b
1
Wychowanie fizyczne
1b
hol2
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Wróbel Edyta

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Wychowanie do życia w rodzinie
6e
111
II sem.
Przyroda
4c
108
8.55 – 9.40 Wychowanie do życia w rodzinie
5d
111
I sem.
Wychowanie do życia w rodzinie
4d
111
II sem.
Przyroda
6d
108
9.50 – 10.35 Przyroda
4c
109
Wychowanie do życia w rodzinie
4fi
111
II sem.
Przyroda
6c
108
10.45 – 11.30 Wychowanie do życia w rodzinie
8ei
114
I sem.
Wychowanie do życia w rodzinie
5fi
111
I sem.
Wychowanie do życia w rodzinie
4e
111
II sem.
Biologia
7e
109
Wychowanie do życia w rodzinie
8d
201
I sem.
Wychowanie do życia w rodzinie
5e
03
I sem.
11.50 – 12.35 Przyroda
6e
109
Przyroda
6d
108
Biologia
7e
109
12.55 – 13.40 Zajęcia z wychowawcą
7e
109
Przyroda
6e
109
Przyroda
6e
109
13.55 – 14.40 Biologia
8ei
109
Przyroda
6c
109
Przyroda
6d
109
Przyroda
6c
109
14.50 – 15.35 Wychowanie do życia w rodzinie
8bs
109
I sem.
Wychowanie do życia w rodzinie
7c
109
I sem.
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Wróblewska Agnieszka

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45
8.55 – 9.40 Język angielski
1b
1
9.50 – 10.35 Język angielski
NI_3d

111z

Język angielski
2b
101
Język angielski
0b
9.30 – 10.30
Wróblewska Agnieszka / Khunkerova Bella
014
Język angielski
3c
104
10.45 – 11.30 Język angielski
3c
104
Język angielski
3b
8
Język angielski
2ai
Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka
5
Język angielski
1b
1
Język angielski
2c
8
11.50 – 12.35 Język angielski
3d
4
Język angielski
NI_2a3

211z

Język angielski
2d
4
Język angielski
1c
101
12.55 – 13.40 Język angielski
1c
101
Język angielski
2ai
Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka
5
Język angielski
3b
8
Język angielski
2b
101
Język angielski
3d
4
13.55 – 14.40 Język angielski
2c
8
14.50 – 15.35 Język angielski
2d
4
15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Zdrojkowska Agnieszka

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
NI_2e

313

8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
NI_3d

111z

Edukacja wczesnoszkolna
NI_2e

313

9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a2

214

Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a3

111z

Edukacja wczesnoszkolna
NI_2e

313

10.45 – 11.30 Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a3

111z

Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a2

111z

Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a2

111z

11.50 – 12.35 Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a3

111z

Edukacja wczesnoszkolna
NI_3d

111z

Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a3

111z

Edukacja wczesnoszkolna
NI_3d

111z

12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
NI_3d

111z

Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a3

111z

Edukacja wczesnoszkolna
NI_3d

111z

13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a2

111z

Edukacja wczesnoszkolna
NI_2e

313

14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
NI_2a2

111z

Edukacja wczesnoszkolna
NI_2e

313

15.45 – 16.30
16.40 – 17.25

Powrót na górę

Plan Zientara Wiesława

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 Edukacja wczesnoszkolna
2c
8
Edukacja wczesnoszkolna
2c
8
8.55 – 9.40 Edukacja wczesnoszkolna
2c
8
Wychowanie fizyczne
2c
hol1b
Edukacja wczesnoszkolna
2c
8
9.50 – 10.35 Edukacja wczesnoszkolna
2c
8
Edukacja wczesnoszkolna
2c
8
Edukacja wczesnoszkolna
2c
8
10.45 – 11.30 Basen
2c
basen1
11.50 – 12.35 Basen
2c
basen1
Edukacja wczesnoszkolna
2c
8
Wychowanie fizyczne
2c
hol2
12.55 – 13.40 Edukacja wczesnoszkolna
2c
8
13.55 – 14.40 Edukacja wczesnoszkolna
2c
8
Edukacja wczesnoszkolna
2c
8
14.50 – 15.35 Edukacja wczesnoszkolna
2c
8
Edukacja wczesnoszkolna
2c
8
15.45 – 16.30 Edukacja wczesnoszkolna
2c
8
Informatyka
2c
201
16.40 – 17.25 Koło żywego słowa
2c
8