Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się w trzech turach.  O godzinie 9.00  uroczystość poprowadziła pani Agnieszka Bujnowska dla uczniów klas 0-3. O godzinie 10.00 przybyli uczniowie klas IV – VI, apel poprowadziła pani Wiesława Gajda, a o 11.00 pani Joanna Topczewska, dla klas VII – VIII.

Na wydarzenie przybyli nauczyciele, pracownicy szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców, rodzice i uczniowie. Wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn państwowy. Panie wicedyrektor: p. Urszula Jurczykowska, p. Bożena Laskowskai p. Marlena Sokół – na kolejnych uroczystościach kierowały do nas wszystkich słowa pełne entuzjazmu, by nadchodzący rok szkolny był pełen sukcesów i niezapomnianych wrażeń.

Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal, by poznać plany i wszelkie niezbędne informacje związane z organizacją bieżącego roku szkolnego.