Życzenia Podlaskiego Kuratora Oświaty z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/18

Źródło: http://www.kuratorium.bialystok.pl/strona-glowna/list-podlaskiego-kuratora-oswiaty-z-okazji-zakonczenia-roku-szkolnego-2017-18.html

Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty,
Drodzy Uczniowie.

Dobiega końca rok szkolny 2017/18. Rok, w trakcie którego dokonały się tak ważne i potrzebne zmiany w systemie polskiej oświaty.

Mając świadomość, że był to okres wymagający, tym bardziej dziękuję Państwu dyrektorom, nauczycielom i przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego za odpowiedzialne i profesjonalne realizowanie zadań, wynikających z reformy edukacji.

Ostatni dzwonek szkolny to zapewne moment wyczekiwany przez uczniów.

Moi Drodzy.

Życzę Wam wspaniałych, radosnych wakacji. Niech to będzie czas dobrego, bezpiecznego odpoczynku. Czas, w którym będziecie mogli zrealizować swoje marzenia o ciekawych podróżach i nowych przyjaźniach. Życzę Wam takich wakacji, po których w pamięci zostają tylko miłe wspomnienia. Korzystajcie z nich, ale zawsze pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i swoich kolegów.

Dziękując Państwu dyrektorom i nauczycielom za rzetelną pracę, życzę udanego wypoczynku wakacyjnego, który pozwala zdystansować się do codziennych, szkolnych sytuacji i na nowo zatęsknić za swoimi uczniami.

Beata Pietruszka
Podlaski Kurator Oświaty