Sukces uczniów w Grze Miejskiej pt. Segreguję, świecę przykładem

Zespół reprezentowany  przez   15 uczniów z klasy 4F, 5D i  6E pod kierunkiem pani Edyty Wróbel i Ireny Kamińskiej w konkursie organizowanym w Białymstoku w formie gry miejskiej  „Segreguję, świecę przykładem” podczas akcji „Białystok segreguje” znalazł się w ścisłym finale . Spośród 27 drużyn nasza grupa zajęła  I miejsce w grupie wiekowej 11-13 lat.

Jury wysoko oceniło wykonany przez nas test wiedzy o segregowaniu odpadów oraz 6 zadań, które musieliśmy samodzielnie opracować  . Ciekawe okazały się także teksty piosenek o segregowaniu odpadów, które samodzielnie ułożyliśmy.

Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbyło się 11 czerwca 2018 roku w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury „Spodki” przy ul.  ul. św. Rocha 14 w Białymstoku.

W ramach uroczystości  odbyły się  także pokazy i warsztaty tworzenia papieru czerpanego, emisja krótkiego filmu edukacyjnego  o etapach segregacji śmieci w sortowni odpadów i oczywiście wręczenie nagród rzeczowych.

Każdy uczestnik otrzymał indywidualnie nagrody rzeczowe , a cała drużyna –  główną nagrodę rzeczową za zajęcie I miejsca : wieżę  i dyplom.

Bardzo cieszymy się z naszego sukcesu i zajęcia I miejsca w Białymstoku.

 

Autor    Edyta Wróbel