Uroczyste podsumowanie XIX edycji Tygodnia z Książką i Mediami

W dn. 28.05.2018 r. odbyło się uroczyste podsumowanie XIX edycji Tygodnia z Książką i Mediami, na które przybyli licznie uczniowie z nauczycielami. Wicedyrektor szkoły Bożena Laskowska rozdała dyplomy i nagrody uczniom-laureatom konkursów odbywających się w ramach TzKiM.. Do konkursu z programowania „Ze SCRATCH-em to łatwe” przeprowadzonym przez  p. Anitę Dudę zgłosili się uczniowie klas 4. Zwycięzca-Ryszard Konopko z klasy 4 b  ułożył program-grę. W konkursie na „Najpiękniejszy dzienniczek lektur” zorganizowanym przez nauczycieli bibliotekarzy udział wzięli uczniowie z klas: 1 a; 1 b; 1 c; 1 d; 1 e; 2 a; 3 b; 3 c; 3 e; 3 f; 3 g; 3 h. Zostało nagrodzonych 24 uczestników,  po dwóch z każdej klasy. Serdecznie gratulujemy.

 

Alina Borowska