Mistrzostwo Województwa Dziewcząt rocznik 2005

W dniu 15.05.2018r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku odbył się Finał Województwa Podlaskiego w Igrzyskach Dzieci w Mini Koszykówce Dziewcząt. W turnieju wzięły udział 4 najlepsze zespoły naszego województwa: SP3 Zambrów, SP 4 Łomża, SP  45 Białystok oraz SP 47 Białystok.  Po zaciętej i wyrównanej walce wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, pierwsze trzy zespoły – medale. Nagrody indywidualne – statuetki – otrzymał najlepsze zawodnicy  w poszczególnych zespołach  oraz  MVP.

MVP Finału Województwa Podlaskiego w Igrzyskach Dzieci w Mini Koszykówce Dziewcząt została- Oliwia Baran.

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP 47 Białystok
  2. SP 3 Zambrów
  3. SP 45 Białystok
  4. SP 4 Łomża

Uczennice naszej szkoły w składzie: Nikola Wińska, Magdalena Pasiuk, Zofia Gutowska, Barbara Popławska, Aleksandra Kondraciuk, Izabela Lewończuk, Julia Porzezińska, Julia Ostaszewska, Kinga Grabowiecka, Julia Maryszczuk, Julia Jacewicz, Justyna Adamczuk, Oliwia Baran, Maria Zdanowicz  wywalczyły prawo startu w Mistrzostwach Polski w Igrzyskach Dzieci w Mini Koszykówce Dziewcząt, które odbędą się  w dniach 25-27 maj

DZIĘKUJEMY wszystkim  fanom młodzieżowej koszykówki, a przede wszystkim rodzicom za wsparcie i kibicowanie!

 

Katarzyna Wensław