Familijny Konkurs Recytatorski „Poeci naszego dzieciństwa”

Za nami Familijny Konkurs Recytatorski „Poeci naszego dzieciństwa”, który odbył się               17 kwietnia 2018r. Dostarczył on uczestnikom, jurorom, prowadzącym oraz publiczności niesamowitych wrażeń i mnóstwa dobrej zabawy. Uczniowie naszej szkoły razem ze swoimi rodzicami zaprezentowali własną interpretację wybranego wiersza. Efekty tej rodzinnej współpracy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego też  jury miało trudne zadanie, by wyłonić zwycięzcę. Ostatecznie I miejsce zajęli Marcel Masalski z tatą Markiem, II miejsce zdobyły Laura Smolej z mamą Katarzyną, III miejsce otrzymali Kacper Chlabicz z mamą Katarzyną. Przyznano również dwa wyróżnienia – dla Dominiki Onichimiuk z mamą Urszulą oraz dla Mikołaja Ancipiuka z mamą Joanną. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i już dziś zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy – Urszula Sierkowska i Małgorzata Nojszewska