Projekt Polska – Białoruś – Ukraina. Prosimy o polubienia.

Nasza szkoła po raz drugi bierze udział w Transgranicznym Konkursie Edukacyjnym dla Szkół w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2014-2020.  Zespół z naszej szkoły musi wykonać 3 zadania, jeśli zostaną one wysoko ocenione przez komisje, czworo uczniów z naszej szkoły pojedzie we wrześniu do Lwowa na Finał i podsumowanie pracy w projekcie.

Jedno z zadań polegało na zrobieniu zdjęcia typu „selfie”  z ciekawym obiektem/przedmiotem z przeszłości, a następnie opublikowaniu go w mediach społecznościowych hasztagiem #PBUheritage, uzyskując jak najwięcej polubień. Zdjęcie można polubić na facebooku naszej szkolnej świetlicy.

Czekamy na Wasze kliknięcia 🙂

Białystok jest stolicą naszego regionu, natomiast sercem Białegostoku, miejscem od którego wszystko się zaczęło jest…

Opublikowany przez Świetlica SP 47 11 kwietnia 2018

opiekunowie projektu

Łukasz Komosa, Katarzyna Kruglicz, Aneta Oksieńciuk