Centrum Aktywności Wielopokoleniowej – nowe zajęcia

Ogłoszenia bieżące - obrazek wyróżniający

Od 10 kwietnia 2018r. w ramach Centrum Aktywności Wielopokoleniowej ruszają nowe zajęcia. Serdecznie zapraszamy.

 

Nazwa zajęć Nazwisko i imię prowadzącego Dzień Godzina Miejsce zajęć
Nauka obsługi komputera Duda Anita Poniedziałek 17.00 – 18.00 201
Nauka obsługi komputera Pawłowska Marta Czwartek 15.45 – 16.45 201
Kodowanie i programowanie Grabowska Marta Czwartek 16.30 – 17.30 106 lub 203
Robótki ręczne na drutach i szydełkowanie Kowalczuk Barbara Poniedziałek 16.00 – 17.00 01
Język rosyjski od podstaw dla dorosłych – od 26 lutego Kruglicz Katarzyna Poniedziałek 16.30 – 17.30 206
Zabawy przy muzyce – piosenki zuchowe i harcerskie Słoma Marta Poniedziałek 17.30 – 18.30 5
Z polskim za pan brat Sak Ewa Wtorek 15.30 – 16.30 208
Kolorowe czary mary – zajęcia plastyczne Jabłońska Małgorzata Wtorek 17.00 – 18.00 Górna świetlica
Gra w Scrabble Kikolska-Wróbel Eliza Czwartek 15.30 – 16.30 Dolna świetlica
Nauka składania papieru – origami Kuźmicka Małgorzata Czwartek 16.30 – 17.30 4
Modelarstwo Samczuk Mateusz Piątek 15.40 – 16.40 109
Pomoc w odrabianiu lekcji dzieciom czeczeńskim Bolatova Dzhamilya Wtorek 14.00 – 15.00 Dolna świetlica
Pomoc w odrabianiu lekcji z języka angielskiego dla klas 4 – 8 Emiljańczyk Jolanta Środa 14.40 – 15.40 202
Zabawy logiczno – matematyczne dla uczniów klas 2 Filipowicz Jadwiga Środa 15.40 – 16.40 105
Pomoc w odrabianiu lekcji dzieciom czeczeńskim Bolatova Dzhamilya Środa 16.20 – 17.20 Dolna świetlica
Pomoc w odrabianiu lekcji uczniom klas 2 Rzepniewska Barbara Środa 16.30 – 17.30 4
Pomoc w odrabianiu lekcji z języka angielskiego dla klas 4 – 8 Sawicka Katarzyna Środa 16.30 – 17.30 210
Pomoc w odrabianiu lekcji dzieciom czeczeńskim Bolatova Dzhamilya Czwartek 13.40 – 14.40 Dolna świetlica
Zabawy usprawniające rękę piszącą dla klas 1 Kraszewska Milena Czwartek 15.30 – 16.30 105
Pomoc w odrabianiu lekcji z matematyki dla klas 4 – 8 Droździewicz Lidia Czwartek 15.40 – 16.40 204
Pomoc w odrabianiu lekcji uczniom klas 3 Panasko Barbara Piątek 16.30 – 17.30 108
Pomoc logopedyczna dla dzieci Nojszewska Małgorzata Poniedziałek 15.30 – 16.30 07b
Legoterapia dla dorosłych i dzieci Krzemińska Beata Poniedziałek 16.00 – 17.00 106
Pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci i rodziców Skorulska Jolanta Poniedziałek 17.00 – 18.00 302 – pokój psychologa i pedagoga
Pomoc logopedyczna dla dzieci Szewko Dorota Wtorek 15.30 – 16.30 07b
Pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci i rodziców Szostek Milena Wtorek 16.30 – 17.30 Dolna świetlica
Muzykoterapia dla dzieci Madura-Gryko Katarzyna Środa 16.30 – 17.30 Dolna świetlica
Pomoc logopedyczna dla dzieci Wojciuk Ewa Środa 16.30 – 17.30 07b
Pomoc logopedyczna dla dzieci Sierkowska Urszula Czwartek 15.30 – 16.30 07b
Pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci i rodziców Zimińska Magdalena Czwartek 17.00 – 18.00 302 – pokój psychologa i pedagoga
Pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci autystycznych i ich rodziców Jaroma Joanna Piątek 15.30 – 16.30 06
Koszykówka Wensław Katarzyna Poniedziałek 17.15 – 18.15 sala gimnastyczna
Fitness dla dorosłych – należy przynieść własną matę Wiśniewska Małgorzata Wtorek 18.30 – 19.30 Korytarz I piętro
Badminton Podleśny Piotr Środa 17.15 – 18.15 sala gimnastyczna
Piłka nożna Puciłowski Marcin Czwartek 17.15 – 18.15 sala gimnastyczna
Fitness dla dorosłych – należy przynieść własną matę Topczewska Joanna Czwartek 17.15 – 18.15 Korytarz I piętro