Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Rodzinie – rozstrzygnięcie

konkurs_wiedzy_o_rodzinie

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Rodzinie – rozstrzygnięcie

27 lutego uczniowie klas 7, przygotowani przez katechetów: ks. R. Więcko, M. Manaches i D. Suprunowicz, wzięli udział w szkolnych eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Rodzinie Małżeństwo – przygoda na całe życie… KOMUNIKACJA. Do etapu szkolnego przystąpiło 25 uczniów. Konkurs odbył się na stołówce szkolnej. Cztery uczennice z klas ks. R Więcko zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego:

Julia Łajkowska,

Małgorzata Pyrko,

Anna Krajewska,

Magdalena Słomczyńska.

Etap wojewódzki odbył w SP Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku w dniu 20 marca 2018 r.  Nasze uczennice nie zdobyły wprawdzie pierwszych miejsc, ale uplasowały się wysoko i każda otrzymała dyplom oraz upominek.

Gratulujemy dziewczynom wiedzy.

Opracowała M. Manaches