Słodycze dla Dzieci z Domu Dziecka

Obrazek wyróżniający - świetlica

Akcja charytatywna pod hasłem: „Zbieramy słodycze dla Dzieci z Domu Małego Dziecka Nr 2
w Białymstoku”.

W dniach 9-19.01.18 r. świetlica szkolna wsparła akcję charytatywną prowadzoną przez wychowawców klasy III D P. Annę Bogusz i P. Martę Grabowską. Świetliczaki chętnie wzięły udział w zbiórce słodyczy dzieciom z Domu Małego Dziecka. Trzeba przyznać, że wychowankowie są wrażliwi, empatyczni, starają się pomagać innym. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie i odpowiedź na nasze prośby, apele zachęcające do okazywania serca biednym, samotnym, pokrzywdzonym.
Serdecznie dziękujemy uczniom, a przede wszystkim Rodzicom za uwrażliwianie swoich pociech na potrzebę pomagania innym – bardziej potrzebującym. Taka postawa na pewno zaowocuje w przyszłości!!!

Wychowawcy świetlicy.